Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як формується рейтинг SEO ТОП-100?

  1. Погодьтеся, що звучить непогано, коли ваш підрядник з просування сайту входить в рейтинг "Топ-100 кращих...
  2. Найпопулярніші SEO рейтинги:
  3. Давайте розберемо рейтинг "Рейтинг Рунета". Як SEO компанія може потрапити в цей рейтинг?
  4. Підводні камені SEO рейтингів для клієнтів
  5. Набрати пачку клієнтів
  6. Тримаємо ТИЦ на висоті
  7. Що отримуємо в результаті?

  Погодьтеся, що звучить непогано, коли ваш підрядник з просування сайту входить в рейтинг "Топ-100 кращих SEO агентств Росії". Звучить серйозно, можна цим пишатися і розповідати колегам, партнерам і іншим (хто розуміє), що у тебе такий супер підрядник і дуже недорого, і що через кілька місяців твій бізнес буде завалений хорошими заявками. Впізнаєте себе? Я себе дізнаюся. Я теж одного разу вибрав собі підрядника з такого рейтингу. :)

  Давайте розберемося, що таке SEO рейтинги, як і навіщо туди додаються SEO компанії.

  Чому люди довіряють рейтингам?

  Тому що вважається, що ці списки складаються незалежними суперпрофесійний експертами, які відбирають кращих з кращих. Компанія, яка хоче потрапити в той чи інший рейтинг, повинна подати заявку на участь в конкурсі, повідомити про свої успіхи, і далі просто продовжувати добре працювати і обслуговувати клієнтів.

  Як знайти SEO рейтинги компаній в своєму місті і зрозуміти хто з підрядників найкрутіший? Відкривайте Яндекс і вибирайте.

  Найпопулярніші SEO рейтинги:

  1. http://www.ratingruneta.ru/seo/

  2. http://www.cmsmagazine.ru/seo/

  3. http://www.ruward.ru/seo-ratings/

  4. http://rating.seonews.ru/ratings/

  5. http://www.ktoprodvinul.ru

  Давайте розберемо рейтинг "Рейтинг Рунета". Як SEO компанія може потрапити в цей рейтинг?

  Потрібно виконати 4 простих кроки:

  1) Зареєструватися на сайті

  2) Заповнити профіль

  3) Додати проекти, які ви просуваєте

  4) Прододжать обслуговувати своїх клієнтів

  Підводні камені SEO рейтингів для клієнтів

  Давайте підіб'ємо підсумок. У рейтинг може додасться будь-яка компанія, яка назве себе SEO компанією. Реєстрація безкоштовна. Щоб почати набирати рейтинг серед цього списку компаній в рейтингу, потрібно знайти клієнтів, підписати договір на просування і поставити з їх сайту на свій посилання певним анкором, яка підтвердить участь клієнта в вашому рейтингу. SEO рейтинг оцінює агентство по 2 параметрам: загальної кількості сайтів в просуванні і загальним ТИЦ сайтів. Оновлюється рейтинг 1 раз в рік.

  Набрати пачку клієнтів

  Масу клієнтських сайтів набрати достатньо просто. Обіцяй, що SEO коштує 30-50 тисяч рулів в місяць, і набирай їх пачками. Будь-який бізнес зможе потягнути таку абонентську плату. Тим більше, така ціна є середньою по ринку. У наступних статтях ми розповімо, як точно прорахувати бюджет на SEO просування вашого сайту і спланувати етапи робіт з термінами, щоб не попастися на вудку абонентської плати по 50 тисяч рублів на місяць нескінченну кількість місяців.

  Тримаємо ТИЦ на висоті

  Для високих позицій компанії в рейтингу необхідно, щоб сумарний ТИЦ (тематичний індекс цитування) по всіх сайтах був також високий. Але ТИЦ сайту зростає не просто так: треба наповнювати сайт контентом і нарощувати зовнішню кількість посилань (на ваш сайт має посилатися якомога більше майданчиків, соц мереж, рекламних банерів і т.д.).

  Що отримуємо в результаті?

  Якщо говорити про кінцеві результати, до яких прагне клієнт, тоето збільшення трафіку на сайт і, що ще важливіше, зростання кількості замовлень. Як ви зрозуміли, SEO рейтинг ці параметри не враховує зовсім. Ви не дізнаєтеся, чи змогло агентство виконати свої обіцянки чи ні, збільшило воно кількість замовлень, на скільки виросли позиції сайтів кожного клієнта.

  На жаль, не всі клієнти, які беруть участь в SEO рейтингу, досягають високих результатів. Якби все було добре, то клієнти не міняли б сеошників, як рукавички. Новим клієнтам показується десять-двадцять успішних кейсів, і високе місце в сео рейтингу. Ось і вся сіль.

  А потім виходить, що компанія з ТОП-100 SEO рейтингу робить свого клієнта - найбільше агенство професійних перекладів, спонсором статті по догляду за собаками на сміттєвому сайті. Чи допомагають вони заробляти цього агентству перекладів? Ні в якому разі.

  Про те, як виявити грубі SEO помилки у себе на сайті, ми написали в нашій попередній статті.

  А що ви думаєте про подібні рейтингах? Як краще оцінювати сеошників, як ці параметри вважати автоматично?

  Підписуйтесь на наші новини, ставте лайки цієї статті, якщо вона була вам корисна, поділіться цією інформацією з друзями в соц. мережах.

  PS Якщо не вірите, що все так просто - зареєструйтеся самі, і напишіть свої думки з цього приводу :)

  Матеріал підготував Петро Сухоруких - директор компанії "Анатомія SEO", яка займається просуванням сайтів і веде курси SEO для підприємців.

  Як SEO компанія може потрапити в цей рейтинг?
  Впізнаєте себе?
  Чому люди довіряють рейтингам?
  Як знайти SEO рейтинги компаній в своєму місті і зрозуміти хто з підрядників найкрутіший?
  Як SEO компанія може потрапити в цей рейтинг?
  Що отримуємо в результаті?
  Чи допомагають вони заробляти цього агентству перекладів?
  А що ви думаєте про подібні рейтингах?
  Як краще оцінювати сеошників, як ці параметри вважати автоматично?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»