Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  Як підвищити fps в World of tanks. 100%!

  1. Інструкція щодо підвищення fps в грі World of tanks.

  Цей спосіб стане в нагоді всім власникам слабких комп'ютерів або ноутбуків, особливо з інтегрованим графічним адаптером. Не один з методів, знайдених мною в інтернеті, не зміг зробити гру більш-менш комфортною. Що тільки я не використовував - всілякі програми для прискорення комп'ютера, оптимізатори системи і купу іншого софта, знайденого в інтернеті. Результат був практично нульовий. Якщо fps і підвищувався, то дуже незначно і, все одно, сильно просідав при переході в снайперський режим або стрільби з кущів. Але не поспішайте засмучуватися. Шляхом численних експериментів рішення було знайдено!

  Інструкція щодо підвищення fps в грі World of tanks.

  Перше, що нам необхідно зробити - це оптимізувати ігровий клієнт. Для цього запускаємо World of Tanks, заходимо в налаштування графіки і виставляємо всі на мінімум, як показано на зображенні. Хоча, якщо Ви читаєте цю статтю, то мінімальні налаштування графіки виставлені у Вас апріорі.

  По-друге налаштовуємо відеокарту на максимальну продуктивність. Я покажу настройки для відеоадаптера від AMD (так як в моєму hp Pavilion dv4 варто слабенька, вбудована ATI Mobility Radeon HD 4200). Для тих, у кого відеокарти NVidia, настройки аналогічні і, я думаю, не викличуть особливих труднощів. Так як World of Tanks не оптимізовані під слабкі системи, моєму вбудованому відео важко справлятися з важкою графікою, звідси і низький fps в грі. Для полегшення роботи відеокарти, ми встановимо в WOT стислі текстури. Ви можете завантажити їх на офіційному форумі гри або по посиланню нижче. Інструкцію з встановлення ви можете подивитися у відео. Останнє, що нам знадобиться для підняття fps в World of Tanks - програма, яка розподіляє навантаження на кілька ядер процесора, із заданим вами пріоритетом. За замовчуванням World of Tanks використовує лише одне ядро ​​процесора, що знижує загальну продуктивність гри. В архіві з програмою докладна інструкція по її використанню. Після всіх виконаних дій, на моєму ноут fps виріс з 10-20 кадр / сек. до стабільних 20-35, які не знижуються навіть при переході в снайперський режим. Грати стало набагато комфортніше, без пригальмовувань і ривків. Крім цього, для того щоб підняти fpps, можете подивитися статтю Як збільшити продуктивність комп'ютера . Якщо Ви знаєте інші ефективні способи підвищення fps в World of Tanks, велике прохання пишіть в коментарях. Ось ще один хороший спосіб - настройка нвідіа для world of tanks . Не забудьте прочитати про те, як підвищити продуктивність комп'ютера .

  Вам обов'язково потрібно скачати плей маркет безкоштовно .


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»