Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як вибрати соціальну мережу для просування бізнесу

  1. Саме час провести грамотне SMM-дослідження
  2. Крок # 1: Проведіть опитування клієнтів
  3. Крок # 2: Придумайте лаконічний і універсальний питання і запропонуйте відповісти на нього вашої аудиторії
  4. Крок # 3: Знайдіть сайти, схожі з вашим
  5. Крок # 4: Дізнайтеся, які соціальні мережі використовує аудиторія ваших конкурентів
  6. Крок № 5: Вивчіть соціальні мережі, які ви відібрали, і вирішите, чи підходять вони вашої аудиторії
  7. Грамотно використовуйте гроші і час, які ви плануєте витратити на SMM-просування
  8. замість висновку

  До аждие кілька місяців з'являються нові або оновлюються вже відомі соціальні мережі: Pinterest, Periscope, Foursquare, Instagram - і деякі маркетологи вважають, що для просування обов'язково потрібно використовувати всі наявні платформи.

  Ми з цим твердженням не згодні. Звичайно, є тенденції до того, щоб використовувати якомога більше соціальних мереж, але спроби залізти в усі нічим добрим не обернуться. Ви тільки даремно витратите свій час і силу-силенну сил.
  А як було б здорово працювати тільки в тих соц. мережах, які ваші потенційні покупці використовують найбільше ...

  Але як дізнатися, які соціальні мережі найбільш популярні серед вашої аудиторії?

  Саме час провести грамотне SMM-дослідження

  Якщо ви навмання виберете улюблену соц. мережу, в якій подобається проводити час вашої аудиторії, то швидше за все ви помилитеся, а значить, витратите даремно час і пропустіть хороші можливості.

  Щоб уникнути невдач, слід провести дуже докладне, якісне дослідження; зрозуміти, яку або які соц. мережі воліє ваша аудиторія, а після цього зосередити всі зусилля саме на цих мережах.

  Але цей процес не такий простий, як може здатися на перший погляд. Ми запитали найдосвідченіших маркетологів про те, де отримати цікаву для нас інформацію, але все відповідали по-різному. Як виявилося, "чарівного сайту", який проведе за нас подібне дослідження, не існує.

  Так що давайте спробуємо самі, крок за кроком, відповісти на питання, які соціальні мережі воліють ваші клієнти.

  Крок # 1: Проведіть опитування клієнтів

  Найкращий спосіб зрозуміти, на яких сайтах проводить час ваша аудиторія, - це, звичайно, запитати їх самих. Для цього необхідно провести неформальний опитування.

  Щоб це зробити, складіть короткий опитувальник і запропонуйте заповнити його 5-10 клієнтам, які вже підписані на вашу email-розсилку або стежать за вами в одній із соціальних мереж. Найкраще, щоб це були давні, постійні клієнти , Думку яких ви з упевненістю можете довіряти.

  Коли ви підберете потрібну кількість таких людей, зв'яжіться з кожним по електронній пошті або телефону і запитайте, чи не могли б вони приділити вам час і відповісти на кілька коротких запитань.

  Під час опитування обов'язково поцікавтеся, в якій соціальній мережі вони найчастіше діляться інформацією і спілкуються зі своїми друзями, родиною та колегами.

  Обов'язково відзначайте на папері отриману інформацію, а ще краще запишіть всю розмову (з дозволу клієнта, звичайно).

  Крок # 2: Придумайте лаконічний і універсальний питання і запропонуйте відповісти на нього вашої аудиторії

  За результатами опитування ми отримали найточнішу і достовірну інформацію, але, на жаль, інформація, отримана тільки від 10 осіб, не відображає картину цілком.

  Щоб зібрати більше думок від більшої кількості людей, придумайте і запишіть один короткий і точний питання, за допомогою якого ви зможете отримати цікаву для вас інформацію, а після задайте його всієї вашої аудиторії. При написанні цього питання спирайтеся на відповіді, які ви отримали від клієнтів за результатами початкового опитування.

  Питання, яке ви задасте вашої аудиторії, буде звучати так: "Яку соціальну мережу (ВКонтакте, Facebook, Pinterest, Twitter, LinkedIn, Google+, YouTube, Instagram, ін.) Ви використовуєте найчастіше?"

  Ну і звичайно, ніхто не забороняє вам додати ще один або парочку додаткових коротких запитань "навздогін", з метою краще зрозуміти переваги вашої аудиторії.

  Крок # 3: Знайдіть сайти, схожі з вашим

  Наступним кроком буде пошук і аналіз конкурентів.

  На цьому етапі слід проявити кмітливість і скласти список з 5-10 веб-сайтів, які корисні для тієї аудиторії, яку ви хочете залучити на свій ресурс.

  Створіть таблицю в Microsoft Excel або Google Docs, щоб організовано записати всю потрібну вам інформацію в одному місці.

  Подумайте про те, хто є вашим конкурентом в ніші, а після перевірте свої припущення, проаналізувавши відповідний сайт. Наприклад, введіть в пошуковику запит "[назва вашої ніші] + блог" або "[назва вашої ніші] + вебінар" і шукайте, шукайте, шукайте. Шукати потрібно саме ті сайти, які, на вашу думку, можуть бути дійсно корисні вашої цільової аудиторії.

  Як тільки знайдете відповідний ресурс, занесіть його в таблицю і продовжите пошук.

  Крок # 4: Дізнайтеся, які соціальні мережі використовує аудиторія ваших конкурентів

  Далі ви повинні з'ясувати, які соціальні мережі воліють клієнти сайтів-конкурентів з вашого списку. Питання, на який вам потрібно знайти відповідь, звучить приблизно так: "Який соціальною мережею користується середньостатистичний клієнт сайту [НАЗВА САЙТУ], щоб поділитися контентом, який йому на цьому сайті сподобався?".

  Щоб відповісти на це питання, ви можете скористатися закордонним сервісом BuzzSumo. На головній сторінці їх сайту є форма пошуку, в яку потрібно вставити ім'я домену сайту з раніше підготовленого нами списку та натиснути на кнопку "Search!".

  У відповідь сервіс видасть топ-5 популярних постів на сайті та статистичну інформацію про те, скільки разів і в яких саме соціальних мережах користувачі поділилися конкретним постом.

  Як тільки ви з'ясуєте, яка соціальна мережа популярна серед користувачів першого сайту-конкурента, проведіть той же дослідження з усіма залишилися сайтами зі списку. В результаті ви, швидше за все, побачите закономірність і зможете вибрати пару найпопулярніших соціальних мереж у вашій ніші.

  Крок № 5: Вивчіть соціальні мережі, які ви відібрали, і вирішите, чи підходять вони вашої аудиторії

  На даному етапі (ми дуже на це сподіваємося) вам вдалося відібрати одну або дві найпопулярніші соц. мережі в ніші.

  Тепер необхідно переконатися, що вони підходять цілям вашого бізнесу, вашої маркетингової стратегії і поглядам вашої цільової аудиторії. Цей етап дослідження більш суб'єктивний в порівнянні з іншими: по суті, тут слід просто довіритися своїй інтуїції або маркетинговому чуттю - називайте, як хочете.

  Проте, на даному етапі обов'язково слід звернути увагу на наступні речі:

  • Демографічна складова. Багато соціальні мережі публікують демографічну статистику сайту. Обов'язково співвіднесіть середній вік і гендер відвідувачів соціальної мережі з портретом вашої цільової аудиторії.
  • Можливості соціальних мереж. Наприклад, Instagram і Pinterest мають більше цікавих можливостей в плані візуального оформлення, інші мережі більше підходять для текстових постів і таргетированной реклами. У будь-якому випадку вибирати завжди вам.
  • Цілі маркетингової стратегії. А чи допоможе ця соціальна мережа досягти вам кінцевого результату і цілей, які ви, як фахівець з контент-маркетингу, перед собою ставите?

  Ось пара прикладів того, як це може працювати:

  • Дівчина фуд-блогер вирішила провести SMM-компанію в Pinterest'е, тому що її цільова аудиторія - молоді мами, які прагнуть годувати своїх дітлахів тільки здоровою їжею. Вибір платформи для просування зроблений вірно, адже їжа - дуже популярна тема для такої мережі як Pinterest, так що блогерша може бути впевнена, що цей майданчик відмінно підійде, щоб відшукати тих, кому її пости будуть корисні.
  • B2B компанія, яка продає SaaS-софт, провела дослідження і з'ясувала, що її цільова аудиторія віддає перевагу мережу LinkedIn, щоб ділитися контентом і спілкуватися з колегами і покупцями. Саме тому B2B компанія вирішує вибирати LinkedIn, щоб зрозуміти, як ця платформа підходить саме їй.
  • Тату-майстер використовує для просування Instagram, адже дана платформа повністю заточена під роботу з зображеннями, а тому ідеально підходить, щоб розмістити його портфоліо.

  Наведені приклади демонструють найбільш часті, усереднені ситуації, але, як це зазвичай буває, ваш досвід може дещо відрізнятися, що в дійсності дуже навіть добре.

  Два найголовніших питання, відповіді на які завжди слід пам'ятати, це "Хто моя цільова аудиторія?" І "Як мені найбільш ефективно провести дослідження і краще зрозуміти, в який соціальній мережі взаємодія з моєї аудиторією принесе кращий результат?".

  Грамотно використовуйте гроші і час, які ви плануєте витратити на SMM-просування

  Коли ви точно вирішите, яким соц. мережам варто віддати перевагу, почніть тестову роботу, щоб зрозуміти, що вибір зроблено правильно.

  Наприклад, якщо ви за результатами дослідження прийшли до висновку, що Pinterest підходить найкраще, значить, слід цілком і повністю зануритися в роботу саме на цій платформі.

  Відведіть для роботи 6-8 місяців, а потім проаналізуйте дані за результатами своєї діяльності (ліди, трафік, передплатники, рівень конверсії) і дайте відповідь на питання "Чи отримав я той результат, якого очікував?".

  Якщо результати вас не задовольняють, не бійтеся трохи змістити пріоритети на користь іншої мережі або взагалі відмовитися від роботи на цій платформі, і не важливо, що говорять вам результати проведеного дослідження.

  Проте, ми радимо проводити дане дослідження раз в 6-12 місяців, щоб не відставати від популярних трендів і завжди залишатися на зв'язку зі своєю цільовою аудиторією.

  Спробуйте свої сили в 10-денний бізнес-грі «Твій Старт», в якій Ви почнете заробляти на своїй справі, використовуючи свої таланти і сильні сторони!

  Це свого роду покроковий план по створенню своєї справи за допомогою інтернету в сучасних реаліях. Вам сподобається, гарантуємо 🙂

  замість висновку

  Кращі результати SMM-просування для вас, як для фахівця з контент-маркетингу, завжди будуть там, де ваша цільова аудиторія. Не потрібно даремно працювати на тих майданчиках, де цільової аудиторії немає.
  Якщо будете дотримуватися наших порад, вдумливо і грамотно проводити дослідження, ви обов'язково отримаєте хороший результат.

  Об'ємна мотивуюча стаття про те, яким повинен бути SMM майбутнього - Роби SMM по-новому або віддай ринок конкурентам

  Але як дізнатися, які соціальні мережі найбільш популярні серед вашої аудиторії?
  А чи допоможе ця соціальна мережа досягти вам кінцевого результату і цілей, які ви, як фахівець з контент-маркетингу, перед собою ставите?
  Два найголовніших питання, відповіді на які завжди слід пам'ятати, це "Хто моя цільова аудиторія?
  І "Як мені найбільш ефективно провести дослідження і краще зрозуміти, в який соціальній мережі взаємодія з моєї аудиторією принесе кращий результат?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»