Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Majestic SEO вирішує PR-завдання

  Цікавий кейс від Majestic SEO про те, як людина за допомогою сервісу став

  Цікавий кейс від Majestic SEO про те, як людина за допомогою сервісу став ... популярним PR-спеціалістом!

  Філософський камінь, або Історія успіху

  Мел пішов з Microsoft минулого літа і став PR-консультантом. Відкрив свою компанію, почавши спеціалізуватися на PR в Інтернеті. Досвід у нього був: раніше він допоміг кільком компаніям розробити власні методики проведення PR-кампаній в Інтернеті.

  Мел був впевнений, що вибрав правильну нішу. «Інтерактивний PR» необхідний кожній компанії, так як основна аудиторія вже давно перемістилася в Інтернет. Але відкривши свою справу, він зрозумів, що потрібна ще більш вузька спеціалізація, нові знання і методи роботи, щоб вигідно відрізнятися від конкурентів. Мел задумався.

  «Ми будували, будували» і мало не зруйнували

  Висновки експерта були такими: у PR-фахівців з їх напруженим графіком роботи зазвичай немає часу на відстеження ефективності своїх дій. Вони навіть не оптимізують заголовки прес-релізів під SEO. Жодне з подібних назв не здатне привернути увагу в Facebook або «Твіттері» і тим більше підштовхнути когось до дії. Новини розлітаються по всьому світу, а підсумком стають негативні коментарі, що дробить бренд клієнта на тисячі поганих шматочків.

  Отже, потрібно оптимізувати PR-зусилля з урахуванням:

  • SEO;
  • сучасної аудиторії;
  • ефективності скоєних дій.

  Головний сенс вдосконалення процесів Мел побачив в «нанесенні точкових ударів» в глобальній інтернет-середовищі. Клієнти, вирішив він, в результаті повинні отримувати детальний звіт про те, до кого дійшло повідомлення і яку реакцію воно викликало. PR-консультант намірився перевершити конкурентів не кількістю кампаній, а їх якістю. І тут Мел знайшов скарб - почав використовувати у своїй практиці базу даних Majestic SEO.

  Золоті копальні підприємця Мела

  PR-фахівець вирішив показати світу кілька цінних «монеток» з знайденого скарбу: «Ми знаємо, що Majestic SEO - хороший інструмент для нарощування посилальної маси, але він відмінно підходить для PR-проектів. Ви знали? Уявіть, що перед вами лежить книга ... »- книга з маркетингу. Ви хочете, щоб її купили тисячі людей або навіть більше. Спочатку ви, так надійде рядовий PR-менеджер, зайдете на «Амазон» і виберете все книжки зі словом «маркетинг» в назві.

  Першим в списку Мела виявився бестселер «Нові правила в маркетингу і PR» Девіда Скотта. Раз книга за запитом виходить в ТОП «Амазону», значить, її купують, вирішив Мел. Далі він діяв нестандартно: перейшов на сторінку Девіда Скотта, де знайшов опис книжки. За допомогою Majestic SEO він проаналізував цю сторінку .

  За допомогою Majestic SEO він  проаналізував цю сторінку

  Звіт показав, що на сторінку ведуть 233 зовнішніх посилання з 63 доменів. Залишилося тільки завантажити список в форматі CSV, відібрати посилання зі словом «блог» і впорядкувати їх за метрик цитованості і довіри .

  Залишилося тільки завантажити список в форматі CSV, відібрати посилання зі словом «блог» і впорядкувати їх за  метрик цитованості і довіри

  З решти компонентів досить вибрати хоча б 10 посилань, які подобаються. Всі вони йдуть з певних блогів. Якщо навіть два блога зі списку погодяться послатися на вас, ви отримаєте кілька чудових посилань і заміток прямо на вашу книжку! Зверніть увагу: ви самі відбираєте якісні блоги з відповідним контентом.

  Мел став дуже популярний завдяки своїм незвичайним, але ефективним методам роботи. В рукаві у нього ще кілька таких прийомів. Сподіваємося, як-небудь він ними поділиться.

  А ви знаєте якісь історії, де сервіси застосовувалися б нестандартно? Надсилайте історії успіху на e-mail [email protected] - ми обов'язково опублікуємо найцікавіші!

  Ви знали?
  А ви знаєте якісь історії, де сервіси застосовувалися б нестандартно?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»