Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  Мета тег nofollow і атрибут rel nofollow посилань

  Відзначимо відразу - nofollow розуміє як Яндекс так і Google, в різних його проявах Відзначимо відразу - nofollow розуміє як Яндекс так і Google, в різних його проявах. Для початку поговоримо про те, що таке nofollow саме в розумінні пошукової системи Яндекс. Мета - тег nofollow це набір символів такого вигляду <meta name = "robots" content = "nofollow» /> - для робота Яндекса цей мета тег позначає заборону на перехід по посиланнях зазначеним на сторінці з цим тегом, а так само заборона на індексацію цих посилань.

  Наголошую важливий момент - якщо при закритті сторінки для індексації за допомогою мета тегу noindex посилання враховувалися і робот виробляв перехід по ним, індексуючи сторінки на яку вела посилаючись, то при використанні мета тега nofollow (згідно з технічною документацією Яндекса) перехід по посиланнях проведений не буде, і сторінка на яку веде посилаючись НЕ буде проіндексована! Різниця більш ніж зрозуміла.

  Мета - тег nofollow прописується між тегами head в шапці сайту. Відноситься до всієї сторінці цілком, тобто до кожної ссилочку прописаним на даній сторінці.

  Тепер пару слів про атрибут rel nofollow. Даний атрибут відноситься до тегу посилання <a>. Прописується наступним чином - <a href = "ваш url» rel = "nofollow"> ваш текст посилання </ a>. Даний атрибут в пошуковій системі Яндекс працює аналогічно мета - тегу зі значенням nofollow, проте його поширення відбувається лише на посилання, для якої він прописаний. Інші поруч стоять лінки на цій же сторінці без цього тега будуть індексуватися і враховуватися Яндексом.

  Однак опустимо технічні пояснення Яндекса і поглянемо правді в очі! Останні події рунета показують, що Яндекс переходить по посиланнях в nofollow і індексує документи, на які ведуть такі посилання. Приклад - моментальне потрапляння нових статей в індекс Яндекса, після публікації її анонса в твіттері. Там посилання закриті в нофоллов, але це не зупиняє роботів Яндекса. Так що Яндекс як мінімум не договорює завжди, і з цим треба змиритися.

  Тепер про те, як працювати з nofollow під Google. Суть в принципі та ж що і в Яндексі. А конкретно <meta name = "robots" content = "nofollow» /> для гугла вказує правило - не сканувати всі зовнішні посилання на цій сторінці. Значення nofollow для атрибута rel тега <a> вказує пошуковому роботу Гоші не переходити по конкретним посиланням! Так що якщо ви заборонили якусь посилання цим атрибутом вона не буде проіндексована, як і документ на який вона веде! Але якщо ваша посилаючись прописана в файлі sitemap.xml тоді вона буде врахована.

  PS: Будь-який вплив на пошукові системи, як на робота Яндекса - яндекс бай, так і на машину Гугла - google бай, має бути чітким, і відповідати всім правилам цих поісковок. Не слід штучно збільшувати пузо мірки для будь-якої з цих пошукових систем. Це може каратися обнуленням ваших показників. Робіть гарні сайти на які люди самі будуть посилатися зі своїх блогів, віддаючи данину якісному ресурсу в якості маленької ссилочку, що приносить з часом великі плоди. Удачі в просуванні і seo.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»