Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  Новини про 5 змінах SEO у Google в 2018 році

  Новини про 5 змінах SEO у Google в 2018 році.

  SEO-фахівці склали прогноз змін політики SEO компанії Google. Вони виявили 5 оновлень, які очікуються в 2018 році.

  1. Голосовий помічник зміниться. І перша зміна стосується голосового помічника. Чи стане набагато більше запитів, здійснених з його допомогою, а також ця технологія пошириться на всіх Android-гаджетах.

  2. Голосове управління з'явиться у всіх Android пристроях. В даний час ця функція реалізована на Android-пристроях в колонках Google Home. З'явиться аналогічна функція і буде першою сходинкою в зміні пошукової системи у всіх системах Android.

  3. Максимальна персоналізація і розширення сніпетів. Цей тренд зачіпає інформацію, яка при запиті випадає вгорі у вигляді питання і забирає 10% трафіку у інших сайтів. У російському Інтернеті їх називають зазвичай як «ознайомлювальний фрагмент» або «нульова позиція». У 2018 році сніпети максимально персоналі.

  У 2018 році сніпети максимально персоналі

  4. Глобальна зміна рейтингу сайтів в пошуку. Дуже важливо зміна торкнулася рейтингу сайтів. Тепер якщо пошук в Google здійснюється за допомогою смартфона, то в топі будуть спочатку сайти, у яких є мобільна версія, а слідом уже за іншими критеріями, які визначатиме безпосередньо сам користувач. В лідери будуть виводитися сайти з якісним контентом, зручною навігацією, корисними і читаються без труднощів статтями за рахунок високого коефіцієнта відвідувань.

  5. Зміна оптимізації, характер посилань при запиті. Тепер характер посилань при запиті, буде залежати саме від ключового слова в запиті. Наприклад, якщо ввести слово, так чи інакше відображає торговельну сферу, то пошукова система в першу чергу видасть сайти онлайн-магазинів.

  Повернутися до списку


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»