Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  Розкрутка сайту в Google

  Хочу дізнатися, скільки коштує просування мого проекту!

  Подвійте кількість покупців, просуваючись також в пошуковику «номер два» в Росії. Пошукова розкрутка сайту в Google дозволить отримати більше цільових відвідувачів за менший термін, так як ця пошукова система більш лояльна до нових ресурсів в першій десятці. ГК «Промоушен Груп» пропонує вам одночасне просування в декількох пошукових системах з оплатою за результат!  ГК «Промоушен Груп» пропонує вам одночасне просування в декількох пошукових системах з оплатою за результат

  Пошукова частка закордонного інтернет-гіганта на російському ринку за останніми даними становить 35 відсотків. З огляду на, що за цією цифрою стоять мільйони користувача Рунета, пошукова розкрутка сайту в Гугл може бути з упевненістю названа важливою частиною комплексного просування ресурсу в Глобальній мережі. З її допомогою шукають інформацію, знаходять і купують товари, послуги. Тож не дивно, що така реклама ресурсів неймовірно затребувана власниками і керівниками бізнесу, що мають свої торгові майданчики в віртуальному просторі.


  Якщо в російськомовному Інтернеті знаходиться на другому місці за популярністю, то в англомовному інтернеті і в усьому світі - це найпопулярніша пошукова система. Очевидно, що пошукова розкрутка сайту - боротьба за увагу 15 мільйонів російських користувачів. Погодьтеся, це варто того!

  Важливо пам'ятати, що пошукова розкрутка має цілий ряд особливостей:


  Останні алгоритми від Google - «Панда» і «Пінгвін» - показали, що сучасні вимоги пошукача до якості ресурсів стає дедалі більше. Постійне вдосконалення пошукового алгоритму призвело до того, що звичне для багатьох горе-фахівців «додати для розкрутки сайту побільше запитів» в тексти сторінок і чекати ресурс в топі не тільки не має ефекту, а й у багатьох випадках призводить до бану сайту. Тільки цікавий і корисний ресурс, без ознак переоптімізаціі, що привертає і утримує відвідувачів - ось яким бачиться ідеальний веб-проект і користувачам, і сучасним пошуковим системам.

  Те, наскільки швидко проводиться просування, можна розцінювати з одного боку як плюс. Переіндексація виконується дуже оперативно, що значно прискорює виведення веб-проектів за словами в порівнянні з іншими пошуковими системами. Вийти на першу сторінку пошуку в пошуковій системі ресурс може вдвічі швидше, ніж в Яндексі. Але є і підступ: зберегти досягнуту позицію набагато складніше, - позиції, яких швидко досяг ваш ресурс, також швидко можуть дістатися іншим. Успішна пошукова реклама вашого веб-проекту і утримання його на досягнутих позиціях у видачі повністю залежать від досвіду і професіоналізму компанії-оптимізатора.

  При грамотній розкрутці Google є провайдером постійного і ефективного трафіку на сайті. Використовуйте цю перевагу пошукової системи, щоб підвищити віддачу від відділу відділу продажів до 35% (саме така загальна частка користувачів пошукової системи в Росії).

  З першого дня створення пошукової системи одним з головних принципів її роботи була і залишається максимальна автоматизація процесів. Для такого процесу, як пошукова розкрутка сайтів в Google, це є перевагою:


  Технічна оптимізація ресурсу і грамотний маркетинг - це сучасна і ефективна реклама, яка за рівнем віддачі і ціною за кожного покупця давно перевершила офлайнові рекламні інструменти. Грамотна і поступова розкрутка сайту під Google має свою специфіку - тому методики роботи з ресурсом при «націлювання» на різні пошукові системи будуть принципово різними за багатьма аспектами. Це важливо враховувати, якщо ресурс просувається в декількох пошукових системах - «заточена» під один пошуковик, робота фахівців не повинна заважати просуванню веб-проекту в інших пошукових машинах.

  Замовте послугу розкрутки вашого сайту в пошуковій системі Google прямо зараз по телефону 8-800-333-13-25 - дзвінок по Росії безкоштовний! Або залиште заявку через онлайн-форму розрахунку вартості .


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»