Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  Сайти для заробітку голосів ВКонтакте

  Внутрішньою валютою соціальної мережі ВКонтакте є голоси

  Внутрішньою валютою соціальної мережі ВКонтакте є голоси. За допомогою голосів можна розраховуватися за певні послуги в цій мережі, купувати їх і переводити. На даний момент голос в ВКонтакте коштує 7 рублів. Крім покупки голосів існують і інші способи їх отримання. Сайти для заробітку голосів ВКонтакте пропонують роботу по додаванню друзів, постановки лайків, вступу в групи і іншу. За ці виконані дії з вами будуть розраховуватися балами, які далі можна успішно обміняти на голоси. Така робота не складна і не пильна, тільки вимагає посидючості і точних виконань правил таких онлайн-сервісів. При порушенні основних умов виконання роботи вас можуть забанити назавжди, наприклад, при виході з груп за які ви отримали плату. Слід так-же помітити, що деякі сайти за даним типом заробітку є шахрайськими, пропонуючи заробіток голосів ВКонтакте безкоштовно, тому будьте обережні.

  На даний момент найпопулярнішим з cайтов для заробітку голосів ВКонтакте є ресурс Soleech. Для початку роботи потрібно буде обов'язково зареєструватися. Після входу на біржу під своїм логіном і паролем ВКонтакте вам стануть доступні кілька способів заробити бали. При накопиченні 100 балів їх можливо обміняти на реальний голос. Познайомитися з цінами можна в спеціальному розділі цієї біржі. Наприклад, за вступ в контактну групу вам нарахують 1.4 бала, а за лайк 0.4 бала. Ви скажете, що оплата не висока, але роботи там багато і голос ви заробите швидко. Сайт обробляє обмін балів швидко - протягом доби. Так-же ви зможете обміняти свої бали відразу на подарунок. Навігація по сервісу влаштована легко і не містить нічого зайвого. Виконання завдань інтуїтивно зрозуміло - вам запропонують натиснути зелену кнопку за змістом завдання, ви потрапите на сторінку vk.com, де виконайте необхідні дії. Після виконання завдання потрібно буде повернутися на сайт Soleech і підтвердити виконання натисканням кнопки "Перевірити". При правильному виконанні дії вам будуть зараховані бали.

  До сайтам для заробітку голосів ВКонтакте можна віднести і VKWay. Ця біржа надає можливість заробити голоси кожному бажаючому. Принцип її роботи аналогічний до вищеописаного сервісом - за свої дії на сторінках рекламодавців ВКонтакте ви теж будете отримувати у вигляді плати голосу. Тут голос коштує вже 150 балів, оплата відбувається за 1-3 дні. Роботи багато і набрати бали можна швидко. Великим плюсом цього сайту можна визнати зручність в навігації і простоту роботи.

  Обидві зазначені вище біржі, що надають заробіток голосів ВКонтате, перевірені в роботі і користуються великою популярністю серед користувачів. Але перш ніж використовувати сайти для заробітку голосів ВКонтакте уважно вивчіть правила цієї соціальної мережі - за ваші дії по накрутці голосів можна заробити реальне покарання. Тому будьте розсудливі і пильні, не плуталися з шахраями, що обіцяють фантастичні заробітки за голоси.

  Дивись відео на YouTube:.

  Вам сподобається


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»