Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  SEO-гуру про те, як "Корольов" вплине на бізнес

  1. 1. Чому "Корольов"?
  2. 2. У чому сенс нового алгоритму?
  3. 3. Що все це значить для бізнесу?
  4. 4. Таємне питання:

  Днями Яндекс оновив свій пошуковик, додавши новий алгоритм ранжирування з назвою "Корольов". В його основі лежать нейромережі, вони дозволяють здійснювати пошук не тільки за окремими словами, а й за загальним змістом запиту. У зв'язку з цим компанія Callibri вирішила запитати SEO-гуру, як це відіб'ється на просуванні комерційних сайтів.

  1. Чому "Корольов"?

  В першу чергу, ми хотіли дізнатися основні версії, чому Яндекс вибрав саме таку назву для свого нового алгоритму - "Корольов". Який сенс воно несе, чи пов'язане воно з назвою міста або ж це відсилання до прізвища знаменитого ракетобудівника, а може бути і те, і інше:
  В першу чергу, ми хотіли дізнатися основні версії, чому Яндекс вибрав саме таку назву для свого нового алгоритму - Корольов Шахов.png 25.65 KB Яндекс завжди давав своїм алгоритмам назви міст. А тут ще й гра слів з прізвищем відомого конструктора. Баурсак.png 33.12 KB За назвою - це або Корольов, що готував Гагаріна, тоді Яндекс заявляє, що вони готові робити що-небудь першими в історії і пишаються своєю величчю.
  Або це Король Лев, який з мультика Діснея, але тоді сценарій той же. Летов.png 30.85 KB Мільярди даних про кліки користувачів і відвідані сайти можна порівняти з мільярдами зірок у Всесвіті. Дійсно, іншу аналогію про дані Яндекса складно підібрати. Сергій "Корольов" - гігант ракето-космічної галузі. Макеев.png 26.87 KB Думаю його так назвали просто тому, що в цьому році 60 років з запуску першого штучного супутника землі. Карбишев.png 30.12 KB Данина традиції - називати алгоритми по містах. І піар на темі космосу та величі СРСР. Альшанскій.png 34.53 KB "Корольов" - це ніби як натяк на зліт ракетою якості пошуку. Подивимося. Було б круто!

  2. У чому сенс нового алгоритму?

  З назвою все стало більш-менш зрозуміло. Ми вирішили дізнатися, в чому ж основний сенс роботи нового алгоритму і чому він наробив стільки шуму. Чи зможе в дійсності пошук Яндекса за допомогою нього стати розумнішими або ж це просто вдалий маркетинговий хід з боку компанії. З назвою все стало більш-менш зрозуміло Баурсак.png 33.12 KB Глобально нічого нового з пошуком не відбулося і не відбудеться ще якийсь час. Я вбиваю простий запит «як приготувати плов», але як і раніше в ТОПі бачу величезні, вилизані оптимізатором тексти. Перший абзац про те, як здорово порадувати пловом всю сім'ю. Другий про те, як плов готували стародавні скіфи. У третьому кажуть, які види плову бувають. Коли я доходжу до того, навіщо прийшов - дізнатися, що кидати раніше, морквину або м'ясо, маленькі голодні діти навколо мене вже наїлися чіпсів зі смаком плову і перестали вірити, що їх батько Джеймі Олівер.
  А Google, наприклад, витягнув наверх сторінку, якої навіть не було в ТОП-50 Яндекса і Спарс в сниппет то, що мене цікавить. Макеев.png 26.87 KB Сенс "Корольова" в більш точній відповіді на запит. Новий алгоритм враховує весь текст на сайті і розбиває його на смислові групи. Тому тепер можна задати в пошук запит: "штука, яка закручує шурупи", і отримати відповідь: "викрутка".
  Альшанскій.png 34.53 KB Новий алгоритм шукає не по входженням пошукових слів, а за змістом документів, що б під цим не малося на увазі. Теоретично це означає, що можна буде відмовитися від текстового спаму, метушні з кількістю входжень ключових слів в текст сторінки і т.д., можна зосередитися на створенні більш осмисленого контенту. Практично - по високочастотним, конкурентним і комерційним запитам текст сторінки не грає великої ролі, так що на комерційне SEO зміна алгоритму великого впливу не матиме.
  Є гіпотеза, що кардинально зміниться дорвеестроеніе - тексти для дорвеев будуть генерувати нейромережевими алгоритмами, намагаючись бути максимально схожими на тексти з ТОПу.
  Шахов.png 25.65 KB
  Якщо коротко про сенс алгоритму, то пошук продовжує спроби розібратися в смисловий наповненості текстів. Це добре і правильно, але все одно в обговореннях поки все зводиться до технічної складової: відмови від насичення текстів низькочастотними ключами для поліпшення подальшого ранжирування по ним.

  3. Що все це значить для бізнесу?

  "У кого виросте трафік з пошуку - у мене або конкурентів?"
  Найважливіше питання, який ми хотіли задати найбільшим фахівцям в області SEO. Чи вплине новий алгоритм на трафік, чого слід боятися, куди бігти і що робити? Чи зможуть тепер конкуренти за допомогою темної магії і "Корольова" забрати весь трафік собі? Для деяких компаній, що працюють в інтернеті, відповіді звучать без оптимізму, але у більшості немає причин для особливого занепокоєння. У кого виросте трафік з пошуку - у мене або конкурентів Макеев.png 26.87 KB
  Зміни трафіку, в першу чергу, стосуються інформаційних запитів, а не комерційних. Під ударом виявляються ЗМІ, портали і т.д. Якщо ви писали погані тексти з безліччю ключових слів, то значить ваш трафік піде конкурентам. Летов.png 30.85 KB
  Швидше за все трафік зміниться у тих сайтів, які надають саме інформаційний контент - відповіді на питання "як", "що таке", "своїми руками". Але комерційним сайтам потрібно підстрахуватися і в своїх текстах розмістити більше "людських" описів, замість класичних SEO-текстів.
  Карбишев.png 30.12 KB
  Комерційні тематики не відчують різниці в трафіку. Може чиєсь місце займуть статті. Принципи оптимізації для e-commerce ті ж, що і раніше.
  Баурсак.png 33.12 KB
  З приводу трафіку - в першу чергу він виросте у Яндекса. Це медійна історія, яка дозволить залучити на його бік скільки-то відсотків користувачів. Тому якщо ви і раніше просувалися в Яндексі - можете розраховувати на незначне зростання.
  Наостанок ми вирішили задати екпертів пару злободенних питань, щоб зрозуміти роботу нового алгоритму Яндекса на конкретних прикладах і розібратися, чи потрібно тепер підприємцям молитися "Корольову" перед сном?

  4. Таємне питання:

  "Я шию найкращі гумові ляльки політиків, скільки коштує оптимізація мого ВК паблік під Королева і ще в минулому році краще SEO агентство нашого міста інтегрувала на наш сайт" SEO-амулети ". Скажіть, чи будуть вони працювати?" Я шию найкращі гумові ляльки політиків, скільки коштує оптимізація мого ВК паблік під Королева і ще в минулому році краще SEO агентство нашого міста інтегрувала на наш сайт SEO-амулети Летов.png 30.85 KB
  Боюся, що для тематики ляльок-політиків в ВК "Корольов" та SEO нерелевантні. Дуже вузький попит. Вкладення в вгадування алгоритму не окупляться. Потрібно використовувати інші методи (SMM, класичний PR та ін.). Але якщо попит все-таки є, варто писати розгорнуті статті про предмет продажу. Робити акцент на синоніми і пов'язані за змістом з ключовою фразою слова. "SEO-амулети" як працювали так і працюють. Але варто пам'ятати, що краще SEO-агентство змінилося рівно 5 років тому. І тепер потрібно купити "SEO-амулет" у нього. Або просто скопіювати амулет безкоштовно до себе. Баурсак.png 33.12 KB Якщо продаєте ляльки політиків в ВК, тут все, як завжди - купа факторів. Регіон, аудиторія, маржинальність, бізнес-завдання. Але якщо вам треба продати ваші ляльки тут і зараз - краще скористайтеся контекстом.Еслі SEO-агентство, яке поставило амулети, не виходить на зв'язок, значить їх "SEO-амулети" працюють. Але якщо ви звернетеся за свіжими амулетами в інше агентство, напевно вони порекомендують спочатку зробити дослідження по амулетам, які використовують конкуренти, потім замість того, щоб активувати старі, запропонують створити свої амулети, потім вони перестануть працювати, потім агентство перестане виходити на зв'язок. І так щороку. Шахов.png 25.65 KB З приводу "SЕО-амулетів", я думаю, молитви пошуку працюють краще. Якщо кожен день перед сном говорити три рази "Корольов", то сайт зайде в топ через три тижні.
  У цьому місці треба підвести підсумок. І він очевидний: ніхто нічого не розуміє, але це не головне. Головне, що ринок налаштований оптимістично, гуру посміхаються і жартують, знають багато складних термінів і процесів. А значить, ми в надійних руках і якщо не зараз, то в недалекому майбутньому ми зрозуміємо, що ж це за Яндексовий Корольов :)

  радимо прочитати

  1. Чому "Корольов"?
  2. У чому сенс нового алгоритму?
  3. Що все це значить для бізнесу?
  1. Чому "Корольов"?
  2. У чому сенс нового алгоритму?
  3. Що все це значить для бізнесу?
  У кого виросте трафік з пошуку - у мене або конкурентів?
  Чи вплине новий алгоритм на трафік, чого слід боятися, куди бігти і що робити?
  Чи зможуть тепер конкуренти за допомогою темної магії і "Корольова" забрати весь трафік собі?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»