Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  Топ-10 K-драм 2017 року

  1. 10. Підозрілий партнер (파트너)
  2. Ви повинні дивитися цю драму Якщо
  3. Як це дивитися
  4. 9. Сильна жінка робить Бонг-скоро (여자 도봉순)
  5. Ви повинні дивитися цю драму Якщо
  6. Як це дивитися
  7. 8. Наречена Води Бога (의 신부)
  8. Ви повинні дивитися цю драму Якщо
  9. Як це дивитися
  10. 7. Бій мій шлях (마이 웨이)
  11. Ви повинні дивитися цю драму Якщо
  12. Як це дивитися
  13. 6. Вгору ()
  14. Ви повинні дивитися цю драму Якщо
  15. Як це дивитися
  16. 5. Король любить (은 사랑한다)
  17. Ви повинні дивитися цю драму Якщо
  18. Як це дивитися
  19. 4. Школа 2017 (2017)
  20. Ви повинні дивитися цю драму Якщо
  21. Як це дивитися
  22. 3. Людина до чоловіка (맨투맨)
  23. Ви повинні дивитися цю драму Якщо
  24. Як це дивитися
  25. 2. Моя кривава дівчина (그녀)
  26. Ви повинні дивитися цю драму Якщо
  27. Як це дивитися
  28. 1. Чиказька друкарська машинка (타자기)
  29. Ви повинні дивитися цю драму Якщо
  30. Як це дивитися

  Якщо ви не жили під скелею, одним з найпопулярніших експорту Кореї є його телевізійні драми. На відміну від телевізійних шоу в інших країнах, корейські драми мають тенденцію поширюватися лише на один сезон, з приблизно 12-30 епізодами. Ці драми або зосереджені на історичному періоді (Saeguk), або встановлюються в сучасний час.

  Незалежно від того, чи шукаєте ви сюрпризну історію кохання або бойовий трилер, ви обов'язково знайдете K-Drama. Щоб полегшити процес відбору, ми склали список з 10 найбільш гарячих K-драм 2017 року (без особливого порядку).

  У випадку, якщо деякі з цих посилань померли, обов'язково перевірте нашу статті що фокусується на тому, як отримати доступ до корейських драм з англійськими субтитрами.

  10. Підозрілий партнер (파트너)

  Попередній проект актора Джи Чанга-вука перед тим, як він вирушить у виконанні обов'язкової військової служби, «Підозрілий партнер» доставляє своїй аудиторії чарівну суміш складних юридичних і традиційних історій кохання.

  Сюжет стосується відносин між прокурором і прокурором-стажером, коли вони намагаються вирішити справу, пов'язану з хитрим серійним вбивцею. Ной Джи-вук (Ji Chang-wook) - це приватний адвокат, який охоплює хворобливе минуле стосовно своїх батьків і першої любові.

  Він бореться за роботу з наївним, молодим прокурором-стажером Ен Бонг-Хі, чия абразивна особистість відразу йому не подобається. Проте, як і всі любовні історії, вони стають ближчими, коли справа розгадується, і вони починають закохуватися. Він бореться за роботу з наївним, молодим прокурором-стажером Ен Бонг-Хі, чия абразивна особистість відразу йому не подобається

  Ви повинні дивитися цю драму Якщо

  Якщо ви любитель парних поцілункових сцен, то це драма для вас. У поєднанні з прекрасним OST, сцени, де Ji-wook і Бонг-хі блокування губ, ймовірно, самий жаркий і запам'ятовується з 2017 року. Ви не зможете тримати свої очі подалі від екрану, як наші два герої ігнорують традиційні звичаї, пов'язані з з K-драма цілує і з нетерпінням йти на нього.

  Крім того, на шоу виступає один з найхолодніших злодіїв року в Донг-ха (Jang Hyun-soo). Його відсутність співчуття та повного зневаги до інших буде мати вас важко вкорінюватися для наших прокурорів, щоб служити Донг Ха пластини льоду холодної справедливості.

  Як це дивитися

  Вікі (для глядачів за межами Кореї)

  Драма Cool (для глядачів у Кореї)

  9. Сильна жінка робить Бонг-скоро (여자 도봉순)

  Ця драма розповідає про молоду жінку (Do Bong-soon), благословенну даром надлюдської сили. Сила Бонг-скоро - це спадковий ген, що передається членам її сім'ї.

  Мрія Бонг-скоро створити свою власну відео-гру ближче до успіху, коли вона найнята в якості охоронця для багатих Ан Мін-Хюк. Min-hyuk є генеральним директором компанії з відеоігор, а його безтурботне ставлення та загальне нелюбов до дотримання правил - це протилежність тому, що Bong Soon шукає в людині.

  Після серії викрадень у її околицях, Бонг-скоро, з керівництвом Мін-Хюк, дізнається, як використовувати свої повноваження для боротьби зі злочинністю. Оскільки вони проводять більше часу разом, зрозуміло, що колись професійні відносини переростають у щось більше.

  Ви повинні дивитися цю драму Якщо

  Якщо ви шукаєте симпатичних персонажів з чудовою на екрані хімією, "Сильна жінка робить Бонг-скоро" доставляє. Do Bong-скоро, грає Парк Бо-Янг, такий маленький і невинний погляд, ви забудете, що вона володіє надлюдською силою.

  Park Hyung-sik, який зображує Min-hyuk, забезпечує дивно теплий і приємний виступ. Він зачаровує Бонг-скоро, і їх грайливий жарт матиме всіх посмішок; бажаючи, щоб ви могли знайти собі людину, як солодкого, як Мін-Хюк. Хоча актори-ідоли вважаються не талановитими, як традиційні актори, хімія Park Hyung-sik з Park Bo-young, разом з його невинним зображенням, роблять для пари аудиторію обожнюють.

  Як це дивитися

  Вікі (для глядачів за межами Кореї)

  Драма Cool (для глядачів у Кореї)

  8. Наречена Води Бога (의 신부)

  Віддаляючись від традиційних K-драматичних налаштувань, “Наречена Води Бога” - це фантастична драма, яка розповідає історію про бога води Ха-баек (Nam Joo-hyuk). Ха-баек, як і більшість богів, зарозумілий і приходить на Землю, щоб відкрити камінь, що дозволить йому знову отримати свій трон.

  Речі ускладнюються, коли він намагається використати свого слугу і наречену Со-Ах (Shin Se-kyung), щоб допомогти йому знайти камінь. Так-Ах не знає, що їй родина була призначена служити водяному богу поколіннями і вважає, що Ха-Баек божевільний. Зрештою, на Землю прибувають більше богів, деякі з яких є давніми суперниками Ха-Бака.

  Зрештою, на Землю прибувають більше богів, деякі з яких є давніми суперниками Ха-Бака

  Ви повинні дивитися цю драму Якщо

  Якщо ви хочете побачити найкращі зображення, які Корея може запропонувати, це ідеальна драма для перегляду. Довгий час вважався одним з найяскравіших акторів Азії, Nam Joo-hyuk придатний грати Бога, тоді як чиста краса Shin Se-kyung залишить вас диханням. Зображення So-Ah Shin Se-kyung як конфліктної і нещасної молодої жінки - це місце, яке добре похвалили користувачі мережі.

  Проте деякі фанати критикували діалог драми та акторську діяльність Джо-Хюка; кажучи, що кінцевий продукт не відповідає ажіотажу, що призвів до його випуску.

  Як це дивитися

  Примітка: Ця драма як і раніше випромінюється і має завершитися 22 серпня. Повідомляється кожен понеділок і вівторок по TVN в 22:50 корейського стандартного часу.

  Вікі (для глядачів за межами Кореї)

  Драма Cool (для глядачів у Кореї)

  7. Бій мій шлях (마이 웨이)

  На перший погляд, "Fight My Way" виглядає як драма, яку потрібно спостерігати лише кілька тижнів, перш ніж набридне і перейде на щось нове. Неймовірно, що ця драма, в якій брали участь Парк Сео-джон і Кім Джи, отримала високі рейтинги і була найпопулярнішим у своєму часовому інтервалі.

  Вона розповідає історію чотирьох друзів у їхній середині 20-х років, намагаючись вижити в світі, який, здавалося б, повернувся до них спиною. Ko Dong-man (Park Seo-joon) - це колишній тхеквондо-вундеркінд, який тепер вимитий винищувач MMA. Його друг з дитинства, Чой Ае-ра, є секретарем універмагу, який прагне стати ведучим новин.

  Їх двоє інших друзів Джо-чоловіка і Сіол-хе живуть відносно комфортно, але зсередини їх шість-річні стосунки тріскаються. Драма також фокусується на розквіт романтики між Донг-людиною і Ае-ра.

  Ви повинні дивитися цю драму Якщо

  Якщо ви молодий дорослий, ви негайно пов'язуєтеся з цією історією про боротьбу, з якою ми стикаємося під час змін року. Обидва наші головні герої, Донг-людина і Ae-ra, все ще розумово не в змозі зіткнутися з реальним світом. Їх незрілі погляди є перешкодами, оскільки вони намагаються перейти від зла.

  Навіть якщо людина не бореться професійно, глядачі також можуть мати відношення до дуету Joo-man і Seol-hee. На перший погляд, їхнє життя є ідеальною картиною дорослої гармонії, але глибоко всередині вони відчувають щось відсутнє; що, можливо, є щось більше для їхнього життя, ніж проходження рухів корпоративного життя. Обидва починають сумніватися в тому, що вони дійсно цінують у житті, і глядачі отримають перший ряд квитків до божевільних гірок, які завжди приносять відносини.

  Як це дивитися

  Вікі (для глядачів за межами Кореї)

  Драма Cool (для глядачів у Кореї)

  6. Вгору ()

  З чарівною сумішшю K-Pop і елементів подорожі в часі, "Hit the Top" починається в 1993 році і розповідає історію популярного співака 90-х років Hyun-jae (Yoon Shi-yoon), якого захоплюють його гарний зовнішній вигляд, сенс моди, таланти в співі і танцях.

  Здається, все для Хун-дже гладко, доки одного разу він не перекинеться на 2017 рік. Хюн-дже не знає, чому він раптово потрапив у майбутнє, але дізнається, що йому судилося загинути в 1994 році. Невідомий йому, Хюн-дже має біологічного сина зі своєю подругою Бонг-Хі на ім'я Джи-хон (Kim Min-jae), яка мріє одного дня стати ідолом, як його батько.

  Що ще гірше, колишній менеджер Хюн-дже Гванг-дже (Cha Tae-hyun) прийняв Джи-хона як свого сина і таємно приховує почуття до Бонг-хі. Хюн-дже вважає, що всі люди, яких він коли-небудь знав, перейшли зі своїм життям і намагаються пристосуватися до зовсім іншого світу, ніж той, який він знав.

  Ви повинні дивитися цю драму Якщо

  Ентузіасти K-Pop будуть насолоджуватися цією драмою, оскільки він глибоко вивчає тонкощі корейської музичної індустрії. Драма деталізує похмуру реальність виживання в такій конкурентоспроможній галузі; від учнів, які ще не дебютували, до бореться художників, час яких у центрі уваги, здавалося б, закінчився.

  Тим не менш, це також зворушливий розповідь про повторне з'єднання з близькими і виявлення істини. На початку драматизму Хюн-дже є бунтівним ідолом, який мало поважає інших. Коли він перевозиться в майбутнє, він знаходиться на дні ідолового харчового ланцюга і починає розуміти боротьбу тих, кому не пощастило.

  Як це дивитися

  Вікі (для глядачів за межами Кореї)

  Поцілунок азіатських (для глядачів у Кореї)

  5. Король любить (은 사랑한다)

  Знявши перерву з сучасної драматургії, «Король любить» - це історичний фрагмент періоду (сагегук), встановлений під час династії Горєо. Вона зосереджує увагу на коронному принцеві Ван-вин (Im Si-wan), який під його гарним зовнішнім виглядом хаває бажання завоювання і слави. Його найкращий друг дитинства Ван-Рін (Hong Jong-hyun) працює як його охоронець і має сильні моральні цінності.

  Життя цих двох друзів назавжди змінюється з приходом прекрасного Юн-сана (Im Yoo-na). Юн-сан негайно ловить увагу обох Вон і Рін. Вони незабаром заплуталися в любовному трикутнику, який потенційно може поставити всю країну в серйозну небезпеку.

  Вони незабаром заплуталися в любовному трикутнику, який потенційно може поставити всю країну в серйозну небезпеку

  Ви повинні дивитися цю драму Якщо

  Якщо ви хочете бачити акторів, які вважаються командою королівської драматургії для історичної історії любові, це ідеальне шоу для вас. Im Si-wan, Im Yoo-na і Hong Jong-hyun зарекомендували себе як суперзірки не тільки в Кореї, але й у всій Азії. Той факт, що всі три з них працюватимуть разом для «Короля Любить», тільки збільшило галас навколо випуску цієї драми.

  Глядачі будуть зацікавлені дізнатися, чи може закоханий пом'якшити затверділе серце Вона, або якщо потенційно втратити Юн-сан для свого найкращого друга, він поведе його ще більш темним шляхом.

  Показ був випущений на вражаючі ранні рейтинги, і хоча деякі останні епізоди зустрічалися з теплими відповідями, "Король любить" вже був попередньо проданий до шести країн, включаючи Америку та Австралію.

  Як це дивитися

  Примітка: Ця драма в даний час транслюється на MBC кожен понеділок і вівторок о 22:00 корейського стандартного часу. Закінчення випуску планується 19 вересня.

  Вікі (для глядачів за межами Кореї)

  Драма Cool (для глядачів у Кореї)

  4. Школа 2017 (2017)

  «Школа 2017» - це драма, яка надає глибокий погляд на повсякденне життя учнів середньої школи в Кореї. Вона зосереджується на класі студентів, які намагаються вижити в шкільній системі, яка класифікує їх за результатами іспитів. З кожним роком вони відчувають тиск конкурувати зі своїми однолітками в недосконалій системі освіти, яка повільно порушує їх волю.

  Ра Юн-хо (Kim Se-jeong) - солодкодушна дівчина, яка мріє коли-небудь стати «художником». Їй дуже подобається серед своїх однолітків, однак, коли одного разу вона помилково звинувачується в тому, що вона є делінквентом, її світ перевертається. Мрії Ен-хо зараз знаходяться під загрозою і для того, щоб очистити її ім'я, вона повинна виявити ідентичність справжнього винуватця: Учень X.

  Ви повинні дивитися цю драму Якщо

  Драма - це точне зображення підліткової болі, яка починає приймати контроль під час наших шкільних років. Кожен, хто зумів пережити небезпеку статевого дозрівання, пов'язаний не тільки з Eun Ho, але і з допоміжними персонажами. Студенти, незалежно від свого класового ранжирування, мають особистих демонів, з якими вони повинні битися.

  Хюн Тае-вун (Kim Jung Hyun) - поганий хлопчик школи. З його точеним гарним виглядом і грубим зовнішнім виглядом, Tae-woon мало піклується про його навчання, навіть якщо його батько є директором школи. Тим не менш, під холодною персоною, Tae-woon приховує тепле серце; те, що Юн-хо може допомогти розблокувати.

  З іншого боку монети, у вас є пісень Dae-hwi (Jang Dong-yoon), який є студентом-зразком. Не тільки Dae-hwi благословив з гарним виглядом, він студент тіло Президент та класифікований як провідний студент у школі. Проте особисте життя Де-хві блякшує в порівнянні з його шкільним життям; його батьки постійно зневажають його досягнення і він бореться, щоб придумати гроші, щоб відвідати університет за його вибором.

  Як це дивитися

  Вікі (для глядачів за межами Кореї)

  Примітка: Для глядачів, які зараз живуть у Кореї, шоу зараз недоступне для перегляду онлайн з англійськими субтитрами. Однак ви можете завантажити a VPN (віртуальна приватна мережа) для того, щоб обійти регіональні обмеження на Вікі і дивитися драму.

  «Школа 2017» транслюється кожний понеділок і вівторок на KBS2 в 22:00 корейського стандартного часу. Останній епізод планується вийти 5 вересня.

  3. Людина до чоловіка (맨투맨)

  Якщо ви хочете побачити найкращу акцію-комедію року, дивіться не далі, ніж «Людина до людини». У головній ролі Парк Хе-джин, який піднявся до слави з його визнаною роллю в «Моїй Любі Зірки», ця драма зосереджена на охоронці на ім'я Кім Сіол-Ву (Park Hae-jin).

  Він звинувачується в захисті знаменитого актора Йе Вуна-Гван (Park Sung-woong). В той час, коли він працював у Вун-гванге, Seol-woo закохується у свого менеджера Ча До-ха (Kim Min-jung).

  Насправді, Seol-woo - це не телохранитель, а секретний агент, який працює в NIS. Позиція охоронця - це лише прикриття для більшої операції. Більшість епізодів зосереджують увагу на розробці бромансу між двома чоловіками та їхніми пригодами, коли вони відбиваються від зла chaebol на ім'я Seung-jae (Yeon Jung-hoon), який печерився на придбанні трьох дерев'яних різьблень.

  Ви повинні дивитися цю драму Якщо

  Якщо ви любите класичні фільми друзів, наповнені нон-стоп-акцією, «Людина до людини» задовольнить всі ці потреби. Хімія між Park Hae-jin і Park Sung-woong є настільки точною, що ви будете дивуватися, якщо два актори насправді брати в реальному житті.

  Нерозумна поведінка Вун-гванга і зарозумілість служать гарним противагою прохолодним і зібраним Seol-woo. Seol-woo часто спокушає жінок, якщо це приносить користь операції і його відносини з Do-ha починається, як і будь-який інший. Тим не менш, як він стає глибше в справу, Seol-Ву питання, чи Do-Ha просто пішак або щось більше.

  Як це дивитися

  Вікі (для глядачів за межами Кореї)

  Netflix (для глядачів у Кореї)

  2. Моя кривава дівчина (그녀)

  Заснований на популярному фільмі 2001 року з однойменною назвою, "Моя дівчина Sassy" на відміну від свого попередника, відбувається в династії Чосон. Це в основному версія saeguk 2001 фільму, який показує Joo-виграний як Gyeon-Ву і О Ен-сео, як принцеса Hye-myung.

  Gyeon-Ву є блискучим вченим і вважається легендою про династію Чосон. Хоча він несе вражаюче резюме, Gyeon-woo є холодною в природі. Hye-mung, нахабна принцеса, входить у його життя і порушує, здавалося б, спокійне життя одного з найбільших учених Кореї. Він спочатку закохується в Hye-mung, але повинен навчитися мати справу з багажем Hye-mung.

  Він спочатку закохується в Hye-mung, але повинен навчитися мати справу з багажем Hye-mung

  Ви повинні дивитися цю драму Якщо

  Вболівальники фільму 2001 року потраплять в голову за цей історичний римейк. Хімія між Joo-won і Oh Yeon-seo очевидна з їхньої першої зустрічі, і їхні гуфі взаємодії повинні мати тріумфуючий сміх. Проте, під задоволенням, драма має сентиментальне повідомлення про те, щоб бути терплячим до тих, кого ви любите і розуміючи і приймаючи їхні недоліки.

  Коли він вперше зустрічає Hye-mung, Gyeon-woo - це просто егоїст. Однак, чомусь він не може пояснити, Gyeon-woo притягується до Hye-mung і її химерної особистості. Він постійно допомагає їй виходити з важких ситуацій, навіть якщо він ніколи не робив те ж саме для будь-кого іншого. Це цікава, але зворушлива історія, яка обов'язково розтопить ваше серце.

  Як це дивитися

  Вікі (для глядачів за межами Кореї)

  Драма Cool (для глядачів у Кореї)

  1. Чиказька друкарська машинка (타자기)

  "Чиказька друкарська машинка" слідує розповідям людей, які жили в 1930-х роках і перевтілилися в 21-е століття. Три головних героя складаються з відомого письменника, відомого як Хань Се-Джо (Yoo Ah-in), його відданого вболівальника Джеона Сеола (Im Soo-jung), а також співака на ім'я Yoo Jin-oh (Go Kyung-pyo).

  Се-джо, в той час як вважається одним з провідних письменників в країні, таємно пригнічений і бореться, щоб знайти баланс у своєму житті. Він також страждає від тяжкого випадку блоку письменника, що перешкоджає йому писати свій наступний бестселер.

  Щоб впоратися з цим питанням, він наймає геніального письменника в Цзінь-О, який може вирішити його потреби. Проте, Джин-ой - це не все, що він з'являється і хапає таємниче минуле. Тим часом, Jeon-seol працює як мізерна робота і в сучасний день, вона стає анти-прихильник Se-Joo.

  Графік драми зміщується вперед і назад між Сеулом 1930-х і сучасним днем, оскільки три персонажі намагаються зрозуміти причини, що лежать в основі їхньої реінкарнації, і що вони можуть зробити, щоб нарешті миру.

  Графік драми зміщується вперед і назад між Сеулом 1930-х і сучасним днем, оскільки три персонажі намагаються зрозуміти причини, що лежать в основі їхньої реінкарнації, і що вони можуть зробити, щоб нарешті миру

  Ви повинні дивитися цю драму Якщо

  Любителі історії, зацікавлені в періоді, коли Корея перебувала під японським правлінням, знайдуть цю драму захоплюючою і ностальгічною. Незважаючи на те, що головна графіка фокусується на сучасному етапі, деякі епізоди відносяться до 1930-х років і оригінальним життям наших персонажів. Це освітній, але й душевний, коли ми бачимо боротьбу корейських громадян, які живуть під гнітючою імперією.

  Крім того, наші головні герої дізнаються більше про обставини своєї реінкарнації, драма служить уроком про те, як мати справу з нашим минулим і важливість переходу до світлого майбутнього. Іноді корисно озирнутися назад і вчитися на своїх помилках, але ви завжди повинні жити в той момент і насолоджуватися життям, як це відбувається.

  Як це дивитися

  Вікі (для глядачів за межами Кореї)

  Драма Мені (для глядачів у Кореї)

  Так що у вас є, всеосяжне керівництво для деяких з найбільш гарячих корейських драм 2017 року. Якщо ви відчуваєте, що були деякі незабутні драми, які ми залишили, не соромтеся знімати мені електронну пошту з вашими пропозиціями!


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»