Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Топ-5 SEO порад для мобільної комерції та роздрібної торгівлі

  1. Порадада № 1. Зробити сторінки доступними для мобільних користувачів.
  2. Рада №2: будьте обережні при виборі мобільних платформ
  3. Рада №3: ​​при можливості актуалізуються локальну інформацію
  4. Рада №4: незалежно від стратегії мобільного конфігурації дотримуйтесь рекомендацій Google
  5. думка експерта

  дата публікації оригінальної статті : 29 апреля 2013
  Автор: Bryson Meunier
  Переклад: Наталія Бєлякова

  Очевидно, я порушив власне рішення не говорити про чуйну веб-дизайні, оскільки останні два місяці я займався тільки цим. У цьому місяці я влаштовую перерву з тим, щоб зосередитися на рішенні № 1: дати більш тактичні поради про те, як правильно проводити мобільне SEO-просування. Сьогоднішня стаття буде присвячена SEO порад для мобільної комерції та роздрібної торгівлі - темі вебінара , Який я проводжу в цьому місяці для видання Mobile Commerce Daily.

  Порадада № 1. Зробити сторінки доступними для мобільних користувачів.

  Ця рада може здатися безглуздим в світі, де принаймні 25% всього пошукового трафіку виходить з мобільних пристроїв , а 90% всіх споживачів використовують кілька екранів послідовно перед тим, як зробити конверсію; однак, на жаль, багато хто так і не змогли порозумітися з програмою.

  Компанія PureOxygen Mobile провела дослідження топ-75 брендів роздрібної торгівлі, грунтуючись на списку топ-300 Інтернет рітейлер 2012 року, і виявила, що лише 19% з них надавали мобільний контент смартфонам. Крім того, більше 30% з них перенаправляли весь мобільний трафік на головні сторінки сайтів.

  Ви можете добитися більшого. Так, надання унікального мобільного контенту може бути ключовою відмінністю вашого бізнесу (в залежності від ваших користувачів); проте спочатку навчися повзати, а вже потім ходити.

  Дуже важливо забезпечити користувачів мобільних пристроїв тією ж інформацією і тими ж сервісами, якими забезпечені користувачі ПК або планшетних пристроїв (концепція, відома як «Єдина Мережа» ); це створює цілісну ідею бренду і гарантує, що користувачі, які заходять на сторінку на вашому сайті, також зможуть знайти її мобільну версію на своєму пристрої.

  Чуйний веб-дизайн і адаптивний контент є популярними, але не єдиними рішеннями. Такі платформи, як, наприклад, Moovweb уніфікують контент у всіх версіях сайту, в той же час дозволяючи отримати більш персоналізований мобільний досвід.

  Останнім часом спостерігається новий сплеск популярності програм (див. дослідження Флар і Нільсона про час, проведений в додатках ); але, якщо у вас немає доступного мобільного сайту, то в більшості запитів вас не буде видно в пошуку Google. Таким чином, мати свій додаток здорово, але не за рахунок втрати цінного мобільного веб-трафіку.

  Якщо ви займаєтеся роздрібною торгівлею і все ще пропонуєте мобільним користувачам задовольнятися повною версією сайту або додатком, ви не затримаєтеся в бізнесі надовго. Пам'ятайте, що ми живемо в світі, де більше 25% всього пошукового трафіку виходить з мобільних пристроїв, і мобільні пристрої є одними з небагатьох пристроїв, якими споживач користується перед тим, як зробити конверсію.

  Рада №2: будьте обережні при виборі мобільних платформ

  Постійні читачі мого колонки повинні знати, що я не часто раджу платформи, які так багато великих бренди вибирають для того, щоб зробити свій контент доступним для мобільних пристроїв. Такі платформи як правило дешеві, і в результаті ви отримуєте те, за що заплатили (див., Наприклад, проблеми, які були у Staples і Mercedes з їх мобільними сайтами).

  Багато з цих платформ створюють ідентичний контент і / або мають великі проблеми, пов'язані зі зручністю пошуку, які заважають їм бути занесеними в результати пошуку.

  Звичайно, деякі платформи краще за інших. Вибираючи партнера, який буде займатися мобільною версією вашого сайту, переконайтеся, що він може відповісти "так" на нижченаведені питання. Якщо ж ні, то продовжуйте шукати далі.

  • Чи додає ваша платформа параметри стеження до URL або розміщується на сайті в двох місцях, що може створити проблему ідентичного контенту?
  • У разі якщо використовується динамічна подача, чи зможете ви надати мінливий HTTP заголовок Гуглботу? І якщо використовується мобільні URL, чи зможете ви інтегрувати комутатор тегів в платформу?
  • Чи дозволяє платформа вносити зміни в контент для кожного пристрою на основі пошуку по ключовому слову ?

  Рада №3: ​​при можливості актуалізуються локальну інформацію

  Не всі провайдери мобільного комерції мають опцію локального присутності; якщо ж вона у вас є, вам слід знати, що користувачі мобільних пристроїв часто запитують інформацію про місцеві магазинах.

  З найбільшою ймовірністю споживачі рітейлу будуть шукати локальну інформацію, згідно Google , Який свідчить про те, що найбільш важливим завданням для мобільних користувачів є визначення точного місця розташування локального магазину ї години його роботи.

  З найбільшою ймовірністю споживачі рітейлу будуть шукати локальну інформацію,  згідно Google  , Який свідчить про те, що найбільш важливим завданням для мобільних користувачів є визначення точного місця розташування локального магазину ї години його роботи

  По суті, якщо ми подивимося на такого великого ритейлера, як Sports Authority - який, на мою думку, добре справляється із завданням вирівнювання пошукового запиту з контентом - то побачимо, що пошуки з високою часткою мобільних запитів частіше є локальними.

  По суті, якщо ми подивимося на такого великого ритейлера, як Sports Authority - який, на мою думку, добре справляється із завданням вирівнювання пошукового запиту з контентом - то побачимо, що пошуки з високою часткою мобільних запитів частіше є локальними

  Пошуки розташування Sports Authority мають більш високий індекс серед мобільних пристроїв.

  Щоб полегшити життя всім бажаючим відшукати найближчу до них локацію, Sports Authority також спрощує пошук найбільш затребуваних речей для користувачів мобільних пристроїв.

  Перше, що бачать користувачі мобільних пристроїв, які відвідали сайт m.sportsauthority.com, - це місця продажів.

  Всі рітейлери з локальним присутністю повинні взяти цю раду на озброєння.

  Рада №4: незалежно від стратегії мобільного конфігурації дотримуйтесь рекомендацій Google

  Даний порада стосується всіх, але особливо актуальний для складних сайтів роздрібної торгівлі, які можуть використовувати складові платформи для надання контенту: дотримуйтесь вказівкам Google про сайтах для смартфонів і / або телефонів з мінімальним набором функцій . Існує кілька складних сайтів по електронній комерції, є чуйними, таких як сайт Curry (рітейлер Сполученого Королівства), проте більшість з них такими не є.

  Насправді, жоден з 11 рітейлерів SEMRush топ-100 сайтів НЕ чуйний. Вісім з них дійсно використовують мобільні URL, і один використовує динамічну подачу. Я не знаю, чи має чуйний дизайн значення для їх користувачів і їх бізнесу (Можливо, що немає ), Але якщо вони дійсно хочуть створити спеціалізований мобільний сайт, вони повинні по крайней мере, забезпечити наявність двонапрямлених анотацій . Оскільки на момент написання даної статті ніхто з них цього не зробив.

  Природно, ці сайти не входили б у топ-100, будь вони погані в SEO-просуванні - але уявіть, наскільки краще вони могли б стати, якби допомогли Google належним чином розпізнати і поширити їх мобільний контент. Це дійсно дуже легко, оскільки Google детально виклав вказівки по реалізації. Нещодавно Google навіть опублікував список поширених помилок на сайтах смартфонів , Доповнений рекомендаціями про те, як уникнути таких помилок.

  Ставши недавно володарем будинку, я став помічати, що досить часто роблю покупки зі смартфона, включаючи так званий «шоурумінг» - використання мобільних пристроїв в магазині для пошуку кращих цін і порівняння характеристик. І я не самотній у цьому - згідно з недавнім опитуванням Harris Poll , 43% американців займаються шоурумінгом. Google говорить про те , Що приблизно 2% мобільних користувачів використовують пошукові системи всередині магазину, однак ця цифра подвоюється в категорії «шопінг».

  Деякі компанії, наприклад Sears, дійсно стимулюють використання шоурумінга на своїх мобільних сайтах, забезпечуючи користувачів сканером ціни, що дозволяє їм порівнювати ціни товарів, на які вони дивляться, і ціни на товари, представлені в Sears.

  Мобільний сайт Sears має сканер ціни, щоб покупці могли з легкістю порівнювати ціни в магазині.

  У Amazon також є схоже додаток , Але мене радує той факт, що ця функція доступна на веб-сайті, а значить на неї можна посилатися, ділитися посиланням. Подібні посилання в кінцевому рахунку сприяють становленню головного домену більш помітним в пошуку.

  Дотримання представленим п'яти радам зробить життя мобільних користувачів простіше і в підсумку забезпечить вам успіх в якості маркетолога, що займається роздрібною торгівлею або оптимізацією мобільної комерції. В наступному місяці я знову планую поговорити про приклади, які демонструють успіх мобільних SEO. Якщо у вас на прикметі є такий яскравий приклад, зв'яжіться зі мною, і можливо я опублікую його, з вашого дозволу.

  Думки, висловлені в статті, належать автору і не обов'язково збігаються з думкою Search Engine Land.

  думка експерта

  Наталія Бєлякова
  Менеджер відділу пошукового просування

  • Проблема відсутності мобільної версії сайту актуальна для російського рітейлу. Інтернет-магазини не звертають уваги на те, що чверть користувачів приходить до них на сайт з мобільних пристроїв. Вони задовольняються тим, що вже є, і не прагнуть зробити свій ресурс зручним для власників смартфонів. SEO-поради для мобільної комерції корисні для будь-якого бізнесу: не важливо що ви продаєте або які послуги пропонуєте, пам'ятайте про те, що користувач може вперше перейти на ваш сайт з мобільного пристрою і в цей момент слід розташувати його до себе, запропонувавши зручну і інформативну версію сайту.

  31 травня 2013

  comments powered by

  Поділитися Що ще корисно знати з просування сайтів

  Чи додає ваша платформа параметри стеження до URL або розміщується на сайті в двох місцях, що може створити проблему ідентичного контенту?
  У разі якщо використовується динамічна подача, чи зможете ви надати мінливий HTTP заголовок Гуглботу?
  І якщо використовується мобільні URL, чи зможете ви інтегрувати комутатор тегів в платформу?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»