Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Випуск №251. Як налаштувати таргетовану рекламу «ВКонтакте» - Setup.ru - безкоштовний конструктор сайтів, створити сайт безкоштовно

  1. Рекламний кабінет
  2. Формати для реклами спільноти
  3. Запис в співтоваристві
  4. сайт
  5. Поради по оголошеннях
  6. Налаштування націлювання
  7. бюджет
  8. рекомендації
  9. приклади
  10. висновки

  Якщо ви продаєте товари, шукаєте нових клієнтів, а ваша аудиторія є «ВКонтакте», слід націлити. Про те, як це зробити, піде мова в сьогоднішньому випуску.

  Для початку треба визначитися, хто ваша аудиторія. У цьому допоможуть дані «Яндекс.Метрики» і Google Analytics або продуманий портрет клієнта. Потім зрозумійте для себе, куди краще залучати користувачів - в співтовариство або на сайт. Продумайте бюджет рекламної кампанії, але не запускайте раз, і до тих пір, поки гроші не закінчаться. Виділіть пару днів для тестового періоду, виправте помилки, і приступайте знову.

  Рекламний кабінет

  Під останнім пунктом меню «Документи» ви знайдете посилання «Реклама». Клікнувши на неї, ви потрапляєте на головну рекламного кабінету.
  Під останнім пунктом меню «Документи» ви знайдете посилання «Реклама»

  Вибираємо «Створити оголошення» і дивимося запропоновані формати: «Спільнота», «Запис в співтоваристві», «Додаток ВКонтакте», «Зовнішній сайт».

  Якщо ви плануєте запустити рекламу спільноти «ВКонтакте», клікніть по цьому пункту і перевірте, що у вас є права адміністратора в ньому. Вам будуть запропоновані три формату оголошень, які будуть розташовуватися в деськтопной версії зліва під меню. Вони показуються за загальним аукціону.

  Формати для реклами спільноти

  «Зображення і текст» корисний тим, що ви можете крім картинки використовувати заклики до дії. За особистим спостереженням, вони «ВКонтакте» досить зухвалі, є навіть комічні, але однозначно привертають увагу.
  «Зображення і текст» корисний тим, що ви можете крім картинки використовувати заклики до дії

  «Велике зображення» передбачає, що ваша картинка буде цікавою, і помічено, що вдало підібране зображення може бути в рази ефективніше самого витонченого текстового призову до дії. Текст на зображенні допустимо, якщо розбірливий.
  «Велике зображення» передбачає, що ваша картинка буде цікавою, і помічено, що вдало підібране зображення може бути в рази ефективніше самого витонченого текстового призову до дії

  Якщо ви вибираєте «Просування спільнот», то зображенням буде аватарка спільноти, а заголовком - його назва, буде вказано число учасників і посилання «Вступити», а у випадку з паблік буде «Підписатися». Якщо користувач клацне по ній, він автоматично зробить дію. Кількість символів для заголовка те ж саме - 33. Якщо у вашому назві їх більше, автоматично буде обрізане до потрібного, тому можна трохи змінити на час.
  Якщо ви вибираєте «Просування спільнот», то зображенням буде аватарка спільноти, а заголовком - його назва, буде вказано число учасників і посилання «Вступити», а у випадку з паблік буде «Підписатися»

  Запис в співтоваристві

  Якщо ви вибираєте цей тип реклами, то можете промотувати пост зі стіни або створювати такі публікації, які побачить тільки рекламна аудиторія, а учасники спільноти - немає. Це корисно, коли справа стосується відразу великої кількості товарів, краще створювати приховані пости, щоб не дратувати тих, хто в групі.

  Щоб запустити таке рекламне оголошення, тисніть «Створити запис» або вставте посилання на існуючу. Потім натискайте кнопку «Продовжити» і відкривайте націлювання.

  сайт

  Якщо ви плануєте рекламувати свій ресурс, пропишіть домен в що з'явилися полях. У вас є вибір з двох форматів - «Велике зображення» і «Зображення і текст».

  Поради по оголошеннях

  1. Використовуйте різні звернення для різних цільових груп, наприклад, чоловіків і жінок.
  2. Не забувайте про заклик до дії: в заголовку і на зображенні в стрічці новин (не більш ніж 50% від всього зображення).
  3. Заготовте перед стартом кампанії до 10 різних видів одного оголошення, і по ходу відсівайте, залишаючи найефективніші.
  4. Прослідкуйте, який час показу приносить найбільший ефект, використовуючи сервіси аналітики.
  5. Сегментує своїх користувачів і створюйте для кожної групи по кілька оголошень.
  6. Згодом кожне оголошення треба міняти, тому що воно стає неефективним, приїдається.
  7. Поглядайте на рекомендовану ставку - якщо вона збільшується, значить ваш CTR погіршується, і потрібно переглянути оголошення.
  8. Для реклами сайту використовуйте UTM-мітки , Які дадуть зрозуміти, звідки прийшов ваш трафік.

  Налаштування націлювання

  Важливо пам'ятати основне правило - чим більше налаштувань і вже аудиторія, тим дорожче обійдеться реклама.

  • Тематика. Виберіть розділ і підрозділи для свого оголошення.
  • Географія. Вказуйте країну і міста, на які буде показуватися рекламне оголошення. Користуйтеся винятком, щоб прибрати зі списку нецікаві вам населені пункти. Москва і Санкт-Петербург будуть набагато дорожче, ніж інші міста таргетингу, їх краще запускати окремо. Уточнюйте розташування своєї аудиторії аж до районів, станцій метро і вулиць, якщо рекламуєте салон краси, кафе або шиномонтаж.
  • Демографія. Вкажіть стать і вік тих, кого ви вважаєте своєю цільовою аудиторією. Якщо це доречно, запустіть кампанію з оглядкою на дату народження, щоб додатково здивувати користувачів і мотивувати до дії. Якщо це доречно, використовуйте графу «Сімейний стан», по якій іноді можна зрозуміти, які товари і послуги потрібні користувачеві.
  • Інтереси. Чи не занадто захоплюйтеся цим пунктом таргетингу, т. К. Система буде шукати тих користувачів, які відповідають всім зазначеним параметрам. Вибирайте категорію інтересів, щоб охопити більшу кількість користувачів. Зверніть увагу, що можна показувати рекламу учасникам певної спільноти, що полегшує вам пошук цільової аудиторії. Перевіряйте якість спільноти перед запуском кампанії, виключайте ті, які вам не потрібні.

  Ви можете додати сайти, на яких ваш цільової користувач авторизується через «ВКонтакте». Пункт «Мандрівники» вибере з усієї аудиторії тих, хто за останній рік хоча б два рази заходив у соцмережу з різних країн.

  • Освіта і робота. Ви можете вибрати цей пункт, вказати точно навчальний заклад і навіть прописати посаду, яка вас цікавить.
  • Розширені можливості пошуку. Тут ви знайдете не менш важливі настройки, які слід враховувати. Ретаргетінгу буде присвячений один з майбутніх випусків розсилки.

  бюджет

  Перш ніж зрозуміти, як визначити бюджет, визначимо показники, які потрібно знати:
  Перш ніж зрозуміти, як визначити бюджет, визначимо показники, які потрібно знати:

  Коли ви вирішите, яку модель (CPC або СPM) використовувати, можна приблизно розрахувати бюджет:
  Коли ви вирішите, яку модель (CPC або СPM) використовувати, можна приблизно розрахувати бюджет:

  Вам також потрібно знати, що:
  Вам також потрібно знати, що:

  Середнє значення СTR для тізерів становить 0,03%, якщо ви новачок. Для стрічки цей показник буде трохи вище.

  рекомендації

  • Вибрати оплату за покази або за кліки можна тільки якщо ви рекламуєте свою спільноту «ВКонтакте» або сайт. Вибору немає, якщо ви рекламуєте запис в групі, - платити можна буде тільки за покази.
  • Коли ви вводите настройки аудиторії, вам буде видна рекомендована ціна. Вартість «від» означатиме, що ваше оголошення побачить 70% зазначеної аудиторії, а «до» - 90%. Повне охоплення неможливий.
  • Стартуйте зі ставки нижче - 30%, яка найімовірніше буде знята відразу після запуску, т. К. Була вказана першою, таке правило.
  • Для старту краще вибирати оплату за кліки, щоб ваш бюджет витрачався на реальні дії. У випадку з показами новачкові легше злити бюджет.
  • Користуйтеся лімітами, щоб тримати бюджет під контролем. Про них часто забувають.

  Обов'язково читайте корисний « Анін блог по трафіку »З реальними кейсами і рекомендаціями, як запустити кампанію самостійно.

  приклади

  Приклад з добірки Дмитра Румянцева « Приклади хорошою таргетированной реклами », Коли враховується рід занять користувача:
  Приклад з добірки Дмитра Румянцева «  Приклади хорошою таргетированной реклами  », Коли враховується рід занять користувача:

  Приклад, націлених за датою народження звідси :
  Приклад, націлених за датою народження  звідси  :

  В даному випадку бачимо таргетинг по підлозі:
  В даному випадку бачимо таргетинг по підлозі:

  Приклад тонкого сегментування аудиторії і звернення до конкретної групи - мамам.
  Приклад тонкого сегментування аудиторії і звернення до конкретної групи - мамам

  Хороший приклад, як на основі парсинга з аудіозаписів цільової користувач бачить оголошення про концерт своєї улюбленої групи:
  Хороший приклад, як на основі парсинга з аудіозаписів цільової користувач бачить оголошення про концерт своєї улюбленої групи:

  висновки

  З таргетированной рекламою «ВКонтакте» цілком реально розібратися і запустити самостійно, але цього потрібно приділити деякий час і зусилля. Згодом ви зрозумієте, як швидко і з максимальним результатом запустити рекламну кампанію.


  4 травня 2017


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»