Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  Зовнішні посилання на сайт

  Щоб дізнатися зовнішні посилання на сайт багато часу не знадобиться. Для перевірки сайту на посилання можна скористатися безкоштовним сервісом або встановити плагін для браузера. Плагін дозволить швидко перевірити зворотні зовнішні посилання будь-якого сайту або сторінок по-окремо.

  Розглянемо функціонал зручного сервісу для перевірки зовнішніх посилань ru.majesticseo.com:

  Цей ресурс має дуже зрозумілий інтерфейс і блискавично видає результати перевірок. Для використання деяких інструментів потрібна реєстрація - вона проста і швидка. Частина функціоналу MajesticSEO платна - нам вона не буде потрібно, ми будемо розглядати тільки безкоштовні інструменти.

  Потрібно просто ввести адресу сайту і почати перевірку, розберемо все вкладки по порядку.

  1. «Зведення» - збірна інформація по домену (скріншот 1). Дані за загальною кількістю зовнішніх зворотних посилань, доменів-донорам, IP-адресами, потоку довіри і цитування. У скріншот не ввійшли: графіки зростання посилальної маси, список зворотних посилань з історією, дані щодо кількості зовнішніх посилань для окремих сторінок - їх можна подивитися розгорнуто.

  Тут потрібно пояснити два терміни. Trust Flow - кількість переходів по посиланню на url з трастових сайтів (Потік довіри). Це показник якості посилання в очах пошукових систем. Чим він вищий, тим більше ваги має беклінк. Логіка тут така: якщо по посиланню ніхто не переходить, то вона погана.

  Другий параметр: Citation Flow - показує кількість цитувань url. Співвідношення цих 2-х параметрів - важливий seo показник для сайту або певної сторінки.

  2. «Реф домени» - вкладка показує домени: джерела беклінків. Додаткові поля дозволяють провести сортування по заданих параметрах:

  3. «беклінк» - список окремих зовнішніх посилань з датою індексації та зникнення, якщо пропала. Вказуються закриті беклінки з атрибутом nofollow і показники довіри-цитування, як для самої посилання, так і для домену. Окремим списком можна вивести загублені і нові беки.

  4. «Анкор» - повна інформація по посилальним анкорами.

  5. «Карта» - географія беклінків.

  6. «Сторінки» - список сторінок сайту з переліком кількості зовнішніх посилань і показниками їх якості. Всі дані можна скачати.

  А тепер найцікавіше. Ми можемо порівняти до п'яти сайтів одночасно по посилальним показниками і використовувати цю можливість для оцінки конкурентів. Це основні інструменти сервісу:

  Заходимо «Інструменти - Comporator (порівняння сайтів)», вводимо в поля потрібні адреси доменів - для цієї опції потрібна реєстрація:

  Ще один корисний інструмент дозволяє побудувати порівняльні графіки по загальному зростанню беклінків і числу доменів-джерел: «Інструменти - Історія зворотних посилань», максимум для 5 сайтів:

  Можливість швидко дізнатися вхідні посилання дає плагін для Firefox і Chrome. Встановити його можна з розділу «Модулі Majestic». Він призначений для пошуку беклінків, працює дуже швидко. Для перевірки необхідно просто клікнути по його іконці на потрібній сторінці. Це віконце плагіна в браузері Chrome:

  Плагін показує кількість беклінків і доменів-джерел для окремих сторінок і сайту в цілому, графіки приросту посилальної маси за 3 останні місяці.

  Існують і інші seo-ресурси для перевірки зовнішніх посилань, але цей, на мою думку, зручніше інших. Читайте про моніторингу сайту і як відстежувати безперебійність роботи серверів.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»