Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Drupal 7 vs 8 - Vital moduly

  1. Stát Drupal 8
  2. Pathauto
  3. Sada nástrojů Chaos
  4. Přesměrování
  5. Soubor XML Sitemap
  6. Metatag
  7. Funkce
  8. Patologické
  9. Nabídka Správa
  10. Google Analytics
  11. Webform
  12. Synopse
  13. Budoucnost

  Kolega se mnou nedávno sdílel článek, v němž je uveden seznam modulů Drupalu, které autor považoval za důležité součásti budování podniku.

  • Pathauto - konfigurovatelná automatická generace URL adres
  • XML sitemap - generuje xml sitemap, který splňuje specifikace sitemap.org. Pomáhá vyhledávat pavouky a zakládá původ obsahu pro SEO
  • Patologické - přidá vstupní filtr, který automaticky aktualizuje odkazy na aktuální URL serveru
  • Google Analytics - integruje analýzu uživatelů, chyby AdSense, 403 a 404 atd
  • Sada nástrojů Chaos (ctools) - sada API a nástrojů pro vývojáře. Také závislost na zobrazení
  • Zobrazení - nejoblíbenější modul Drupal 7. Zobrazení umožňuje vytvořit dynamický výpis obsahu s filtry, vztahy a další z uživatelského rozhraní tvůrce dotazů
  • Webform - druhý nejpopulárnější modul Drupal 7. Používá se k vytváření přizpůsobených formulářů pro shromažďování uživatelských dat.

  Je těžké argumentovat s výše uvedeným. Tyto moduly pokrývají některé pevné funkce od základního SEO až po vývoj. Navrhuji několik dodatků:

  • Nabídka Správa - pevné základní menu s rychlými odkazy pro správu webu, správu obsahu a vývojářské funkce
  • Funkce - umožňuje konfiguraci stránek do exportovatelných modulů.
  • Metatag - tuny SEO-přátelské dobroty, včetně názvu stránky, kanonické URL, podpora pro Open Facebook Facebook a další
  • Přesměrování / Globální přesměrování - API a konfigurace pro správu přesměrování včetně SEO poškození duplicitních odkazů
  • CKEditor - WYSIWYG editor

  Samozřejmě existuje řada dalších modulů, které budete chtít přidat pro konkrétní případy použití, jako jsou administrativní pohledy, média, CKEditor, datum, knihovny API, atd., Ale výše uvedené vám poskytnou pevnou základnu instalace z hlediska SEO a funkčnosti obsahu. redaktorů a vývojářů.

  Stát Drupal 8

  Tým Function1 se letos zaměřil na vývoj Drupalu 8, takže jsem se rozhodl ukázat, jak může Drupal 8 tyto požadavky splnit. Přímo z brány jsou dva základní moduly Drupal 7, které byly převzaty do jádra v Drupalu 8:

  Většina z nejpopulárnějších modulů v seznamu má alespoň alfou nebo beta verzi. To znamená, že nejsou nutně kompletní nebo 100% zdarma, ale to neznamená, že je nemůžete použít. Ve skutečnosti je v mnoha případech mnohem méně otevřených otázek v Drupal 8 pobočkách kódu než v Drupal 7 pobočkách.

  Pathauto

  K dispozici je alfa vydání. Má závislost na dvou dalších modulech s vlastním vydáním alfa, Žeton a Ctools

  Sada nástrojů Chaos

  Alfa vydání je k dispozici.

  Přesměrování

  Alfa vydání je k dispozici. Důležité POZNÁMKA : Global Redirect již není potřeba. To je uvedeno v Drupal 8 pro sledování přesměrování že globální sloučení bylo sloučeno.

  Soubor XML Sitemap

  Alfa vydání k dispozici. Pro méně funkcí-bohaté xml sitemap implementace, ale s plnou verzi projektu, podívejte se Jednoduchý soubor XML Sitemap .

  Metatag

  Beta verze. Toto ještě není tak plně funkční jako větev Drupal 7, ale problémová fronta ukazuje aktivní vývoj od správců.

  Funkce

  Beta verze. A velmi aktivní fronta otázek. Pokud jste přemýšleli, zda Configuration Management Initiative (CMI) v Drupalu 8 učinil modul thos zbytečným, ne. Mám rád nové možnosti správy konfigurací v Drupalu 8, ale funkce zůstanou praktickým balíčkem. Celkový zážitek bude pravděpodobně lepší, protože můžete instalovat funkce na vývojové prostředí a pak použít normální pracovní postup CMI k nasazení aktualizací do řetězce. Zajímavá položka z blogu Phase2 v dubnu: Funkce mohou být použity k překonání, problémy s „konfigurací již existují“, se kterými se můžete setkat při reinstalaci nebo aktualizaci modulu. Ještě jsem to netestoval, ale kdyby to fungovalo, bylo by to pěkná práce.

  Patologické

  Dev release only. Od listopadu 2015 bohužel na pobočce Drupal 8 nedošlo k žádným pohybům. Cítím, že to bylo de-priority, protože funkčnost je spíše něčím důležitým než kritickým. V mnoha případech pečlivá konfigurace a osvědčené postupy zcela odstraní potřebu tohoto modulu.

  Nabídka Správa

  Uzavřeno jako duplikát. Tento modul byl odmítnut ve prospěch Panel nástrojů Správce

  Google Analytics

  Úplné vydání Drupalu 8.

  Webform

  Žádné Drupal 8 vydání. Dobré zprávy a špatné zprávy. Dobrou zprávou je, že můžete získat některé ze základních funkcí tvorby formulářů pomocí přepracovaných kontaktních formulářů v Drupal 8 core. Přidat do Úložiště kontaktů modul, který využívá skutečnosti, že kontaktní formuláře v Drupalu 8 jsou nyní entitami a máte spoustu funkcí. Teď pro špatné zprávy. Webform v Drupalu 7 byl velmi bohatý na funkce a mnoho z těchto funkcí není k dispozici pomocí kontaktních formulářů. Věci jako granulární oprávnění na formulář, vícestránkové formuláře, určité možnosti exportu atd. Tento populární modul bude určitě zpátky.

  Synopse

  Jak vidíme, Drupal 8 příspěvků je stále ještě nedokončenou prací. Ale s takovou solidní a vzrušující novou základní modul přispěvatelé pilně pracují na tom, aby posunul věci kupředu. Podle mých zkušeností Drupal 8 snadno pokrývá základní funkce, které potřebujeme. Ještě lepší je , že to zvládá s mnohem méně vloženými moduly. A nejlepší ze všech je, že psaní modulů v Drupalu 8 je výbuch.

  Vzhledem k tomu, že tolik Drupalu 8 je založeno na jiných open source systémech, jako je Symfony2 a Twig, poprvé v mé rozvojové kariéře v Drupalu nalézám užitečné zdroje, které nejsou specifické pro Drupal. Nemohu vyjádřit, jak úžasné je vidět mé zkušenosti s Twig syntaxí z vývoje Python Flask. Vyzkoušejte to, budete příjemně překvapeni, jak snadno můžete použít filtry a syntaxi, které nejsou pro dokument Drupal 8 nutně zdokumentovány, a nechat je prostě pracovat. A totéž platí pro vývoj modulů. Díky Cipixu za skvělý přehled o Rámec Drupal 8 a jeho křižovatky se Symfony 2.

  Díky Cipixu za skvělý přehled o  Rámec Drupal 8  a jeho křižovatky se Symfony 2

  Budoucnost

  V Drupalu 8 jsou jistě oblasti, které vyžadují práci navíc, kterou jste zvyklí z Drupalu 7. Dívám se na vás Média . Ale to je místo, kde Drupal komunita opět svítí. Po celém světě se objevují úžasné výtvory a my všichni máme prospěch. Například, podívejte se na manipulaci s médii v Drupal 8 Blesk rozdělování. Jsem opravdu ohromen, kolik standardizace vidím ve vývoji Drupalu 8. Daleko více než v Drupalu 7 jsou přijímány způsoby, jak dělat věci. Což znamená, že svou kreativitu můžeme soustředit na to, abychom přidali rychle se rozšiřující ekosystém funkcí Drupalu 8.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»