Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Drupal 7 vs 8 - Vital moduļi

  1. Drupalas štats 8
  2. Pathauto
  3. Chaos rīku komplekts
  4. Novirzīt
  5. XML vietnes karte
  6. Metatag
  7. Iespējas
  8. Patoloģisks
  9. Administrācijas izvēlne
  10. Google Analytics
  11. Tīmekļa forma
  12. Kopsavilkums
  13. Nākotne

  Kāds kolēģis nesen ar mani kopīgoja rakstu, kurā bija uzskaitīti vairāki Drupal moduļi, kurus autors uzskatīja par būtiskiem uzņēmuma sastāvdaļām.

  • Pathauto - konfigurējama, automātiska draudzīga URL ģenerēšana
  • XML vietnes karte - ģenerē XML sitemap, kas atbilst sitemap.org specifikācijām. Palīdz meklēt zirnekļus un nosaka satura izcelsmi SEO
  • Patoloģisks - pievieno ievades filtru, kas automātiski atjaunina saites uz pašreizējo servera URL
  • Google Analytics - integrē lietotāju analīzes, AdSense, 403 un 404 kļūdas utt
  • Chaos rīku komplekts (ctools) - API un rīku komplekts izstrādātājiem. Arī atkarība no skatījumiem
  • Skatījumi - vispopulārākais Drupal 7 modulis. Skatījumi ļauj veidot dinamisku satura sarakstu ar filtriem, attiecībām un vairāk no vaicājuma veidotāja UI
  • Tīmekļa forma - otrais populārākais Drupal 7 modulis. Izmanto, lai izveidotu pielāgotas veidlapas lietotāju datu apkopošanai.

  Ar iepriekš minēto ir grūti apstrīdēt. Šie moduļi aptver dažas stabilas funkcionalitātes no pamata SEO līdz attīstībai. Es ieteiktu dažus papildinājumus:

  • Administrācijas izvēlne - stabila bāzes izvēlne ar ātrām saitēm vietnes administrēšanai, satura pārvaldībai un attīstītāju funkcijām
  • Iespējas - ļauj iepakot vietnes konfigurāciju eksportējamos moduļos.
  • Metatag - daudz SEO draudzīgu labumu, ieskaitot lapas nosaukumu, kanonisko URL, atbalstu Facebook atvērtajam grafikam un vairāk
  • Novirzīt / Globālā novirzīšana - API un konfigurācija, lai pārvaldītu novirzīšanu, tostarp SEO, kas kaitē dublējošām saitēm
  • CKEditor - WYSIWYG redaktors

  Protams, ir vairāki citi moduļi, kurus jūs varētu vēlēties pievienot īpašiem lietošanas gadījumiem, piemēram, administratīvajiem skatījumiem, medijiem, CKEditor, datumam, bibliotēkām API utt. redaktori un izstrādātāji.

  Drupalas štats 8

  Funkcija 1 komanda šogad koncentrējās uz Drupal 8 attīstību, tāpēc nolēmu parādīt, kā Drupal 8 var izpildīt šīs prasības. Pa labi no vārtiem ir divi svarīgi Drupal 7 moduļi, kas ir pieņemti galvenajā versijā 8:

  Lielākajai daļai populārāko saraksta moduļu ir vismaz alfa vai beta versijas. Tas nozīmē, ka tie ne vienmēr ir pilnīgi pabeigti vai 100% bug bezmaksas, bet tas nenozīmē, ka tos nevarat izmantot. Faktiski daudzos gadījumos Drupal 8 filiālēs ir daudz mazāk atklātu jautājumu nekā Drupal 7 filiālēs.

  Pathauto

  Ir pieejama alfa izlaide. Ir atkarīgas no diviem citiem moduļiem, kuriem ir paši sava alfa izlaidumi, Token un Ratiņi

  Chaos rīku komplekts

  Ir pieejams Alpha atbrīvojums.

  Novirzīt

  Ir pieejams Alpha atbrīvojums. Svarīga piezīme . Globālā novirzīšana vairs nav nepieciešama. Tas ir atzīmēts Drupal 8 izsekošanas jautājums par novirzīšanu ka globālā novirzīšana ir apvienota.

  XML vietnes karte

  Pieejama alfa izlaišana. Lai iegūtu mazāk iezīme bagātu xml sitemap ieviešanu, bet ar pilnu projekta izlaišanu, izbraukšana Vienkārša XML vietnes karte .

  Metatag

  Beta izlaide. Tas vēl nav pilnībā parādīts kā Drupal 7 filiāle, bet problēmu rinda parāda aktīvo attīstību no uzturētājiem.

  Iespējas

  Beta izlaide. Un ļoti aktīva jautājumu rinda. Ja jūs domājāt, vai Konfigurācijas pārvaldības iniciatīva (CMI) Drupal 8 ir padarījusi šo moduli bezjēdzīgu, tā nav. Es mīlu jaunās konfigurācijas pārvaldības opcijas Drupal 8, bet funkcijas paliks parocīgs iepakotājs. Patiesībā kopējā pieredze, visticamāk, būs labāka, jo jūs varat instalēt līdzekļus savā attīstības vidē un pēc tam izmantot parasto CMI darbplūsmu, lai izvietotu ķēdes atjauninājumus. Interesants postenis no fāzes2 dienasgrāmatas aprīlī: funkcijas var izmantot, lai pārvarētu, "konfigurācija jau pastāv" problēmas, kas var rasties, instalējot vai atjauninot moduli. Es to vēl neesmu pārbaudījis, bet, ja tas darbojas, tas būtu jauks darbs.

  Patoloģisks

  Tikai atbrīvot. Diemžēl Drupal 8 filiālē kopš 2015. gada novembra nav bijusi nekāda kustība. Es jūtos, ka tas ir novirzīts uz prioritāti, jo funkcionalitāte ir vairāk patīkama, nevis kritiska iezīme. Daudzos gadījumos rūpīga konfigurācija un labākā prakse vispār atceļ vajadzību pēc šī moduļa.

  Administrācijas izvēlne

  Slēgts kā dublikāts. Šis modulis ir noraidīts par labu Admin rīkjosla

  Google Analytics

  Pilns Drupal 8 atbrīvojums.

  Tīmekļa forma

  Nē Drupal 8. Labas ziņas un sliktas ziņas šeit. Labā ziņa ir tā, ka jūs varat iegūt dažas no veidlapas veidošanas pamatfunkcijām, izmantojot atjaunotās kontaktformas Drupal 8 kodolā. Pievienot Sazināties ar krātuvi modulis, kas izmanto faktu, ka kontaktformas Drupal 8 tagad ir vienības, un jums ir daudz funkciju. Tagad par sliktajām ziņām. Tīmekļa forma Drupal 7 bija ļoti bagāta un daudzas no šīm funkcijām nav pieejamas, izmantojot kontaktu veidlapas. Lietas, piemēram, granulētas atļaujas veidlapai, vairāku lapu veidlapām, noteiktām eksporta iespējām utt. Šis populārs modulis noteikti būs atpakaļ.

  Kopsavilkums

  Kā redzams, Drupal 8 iemaksas joprojām ir ļoti daudz darba. Bet ar šādu stabilu un aizraujošu jaunu bāzes moduļu ieguldītājiem rūpīgi strādā, lai virzītu lietas uz priekšu. Pēc manas pieredzes Drupal 8 ir viegli aptverams nepieciešamās bāzes funkcijas. Vēl labāk , tas spēj to izdarīt ar daudz mazākiem moduļiem. Un labākais no visiem, rakstīšanas moduļi Drupal 8 ir domnas.

  Sakarā ar to, ka tik daudz Drupal 8 ir balstīta uz citām atvērtā koda sistēmām, piemēram, Symfony2 un Twig, pirmo reizi manā Drupal attīstības karjerā es atradu ne-Drupal specifiskus resursus. Es nevaru paust, cik awesome tas ir redzēt manu pieredzi ar Twig sintaksi no Python Flask attīstību tulkot vairāk. Izmēģiniet to, jūs būsiet patīkami pārsteigti, redzot, cik viegli jūs varat izmantot filtrus un sintaksi, kas nav obligāti dokumentēta Drupal 8, un tos vienkārši strādā. Tas pats attiecas uz moduļu izstrādi. Pateicoties Cipix par lielisko pārskatu par Drupal 8 sistēma un tās krustojumi ar 2. simfoniju.

  simfoniju

  Nākotne

  Drupal 8, protams, ir jomas, kurās nepieciešams papildu darbs, lai iegūtu no Drupal 7 izmantoto funkcionalitāti. Mediji . Bet Drupal kopiena vēlreiz spīd. Awesome darbi ir pavērsiena visā un mēs visi gūstam labumu. Piemēram, pārbaudiet datu nesēju apstrādi Drupal 8 zibens sadalīšana. Esmu patiešām pārsteigts par to, cik daudz standartizācijas es redzu Drupal 8 attīstībā. Daudz vairāk nekā Drupal 7, ir pieņemti veidi, kā darīt lietas. Tas nozīmē, ka mēs varam koncentrēt savu radošumu, papildinot to ar strauji augošo Drupal 8 ekosistēmu.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»