Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  10 kłamstw konsultantów SEO i mediów społecznościowych, aby uniknąć

  Przeczytaj najpierw: 10 kłamstw konsultantów marketingu internetowego, których należy unikać - część 1/2

  1. W mediach społecznościowych ważne jest, aby tam być
   Bardzo źle, nie wystarczy być obecnym, liczy się tak, jak jesteś obecny, liczą się relacje, które możesz zbudować, sposób interakcji z ludźmi i zasadnicze znaczenie ma plan, który umożliwia ustalenie krótko- i długoterminowych celów i ich realizację.

  2. Aby pozostać w mediach społecznościowych, wystarczy młoda osoba z profilem na Facebooku
   Jest to teoria, którą specjaliści od Internetu lubią nazywać: „The Grandson Theory, która robi to w 5 minut”. Gdybyś miał zespół wyścigów samochodowych, czy bierzesz za mechanika 17-letniego chłopca, który wie, jak zmienić tłumik na skuterze? Dlatego stworzenie witryny nie wystarczy, aby wiedzieć więcej lub mniej, jak to zrobić, przeprowadzenie kampanii reklamowej nie wystarczy, aby zobaczyć wszystkie reklamy Barilli i profesjonalnie śledzić kanały komunikacji firmy nie wystarczy być na Facebooku i umieć publikować zdjęcia kocięta. Znajomość „jak działają sieci społecznościowe” po stronie użytkownika jest absolutnie niewystarczająca, wymagane jest przygotowanie i znajomość medium, a także wiele innych umiejętności innych niż drugorzędne, takich jak planowanie treści i monitorowanie parametrów statystycznych. Pamiętaj, że nie chodzi o to, by wiedzieć, czym jest facebook czy twitter, ani o jakimkolwiek innym kanale, ale o budowaniu, wdrażaniu i optymalizacji strategii, która pomaga osiągnąć cele.


  3. Jeśli korzystasz z mediów społecznościowych, nie potrzebujesz strony internetowej
   Sieci społecznościowe nie mogą i nie powinny zastępować Twojej witryny. TWÓJ wielkimi literami, tylko dlatego, że strona Twojej firmy jest trochę podobna do domu Twojej firmy w cyfrowym świecie. Witryna to miejsce, które posiadasz, w przeciwieństwie do konta na Facebooku lub Twitterze, które są platformami, których nie możesz kontrolować i które wyglądają bardziej jak wirtualne rynki niż sklep czy biuro. Sieci społecznościowe to środowiska, które pomagają nawiązać kontakt i zainteresować ludzi swoim produktem lub usługą. Twoja witryna to miejsce, w którym możesz podać bardziej szczegółowy i szczegółowy opis oferowanych produktów i usług.

  4. Marketing społecznościowy to Facebook
   Nic nie może być bardziej złe. Oczywiście Facebook jest najbardziej znaną i używaną platformą społecznościową na świecie, z ponad 1 miliardem zarejestrowanych użytkowników na całym świecie i ponad jedną trzecią zarejestrowanej ludności włoskiej, ale nie jest to jedyny kanał.
   Powiedzmy, że Twoja firma jest komercyjną firmą konsultingową dla dużych detalistów. Prawdopodobnie, gdybym chciał zainwestować w media społecznościowe, najlepszym miejscem byłby prawdopodobnie LinkedIn (jeśli tego nie wiesz, LinkedIn jest serwisem społecznościowym wykorzystywanym głównie do rozwoju kontaktów zawodowych).

  5. Marketing w mediach społecznościowych jest bezpłatny lub tani
   Subskrypcja różnych sieci społecznościowych jest bezpłatna, ale nie ma to nic wspólnego z profesjonalnym zarządzaniem wizerunkiem firmy w stosunku do potencjalnych lub nabytych klientów. Opracowanie poważnego planu marketingowego w mediach społecznościowych oraz wszystkich analiz i monitoringu, które się z nim wiąże, wymaga umiejętności, czasu i pieniędzy, aby zainwestować zarówno w ludzi, którzy się nim zajmują, jak iw różne działania związane z produkcją i promocją treści. Pytanie, które należy zadać, brzmi: nawet jeśli za darmo lub za niewielką opłatą, porozmawiaj z kimś na swoim miejscu ze swoimi klientami lub potencjalnymi?

  kredyt fotograficzny: kewl przez photopin cc

  Gdybyś miał zespół wyścigów samochodowych, czy bierzesz za mechanika 17-letniego chłopca, który wie, jak zmienić tłumik na skuterze?
  Pytanie, które należy zadać, brzmi: nawet jeśli za darmo lub za niewielką opłatą, porozmawiaj z kimś na swoim miejscu ze swoimi klientami lub potencjalnymi?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»