Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  10 łatwych porad dotyczących e-commerce SEO, aby uzyskać wyższą pozycję w Google

  1. 1. Link budynku dla największego wpływu SEO
  2. SEO na stronie - optymalizacja zawartości witryny
  3. 3. Kopiuj - optymalizacja tekstów witryny dla wyszukiwarek
  4. 4. Długa treść formularza prowadzi do wyższych rankingów
  5. 5. Zoptymalizuj zdjęcia, ponieważ Google również przegląda Twoje zdjęcia
  6. 6. Metadane - powiedz Google, co oferujesz
  7. Metadane w Shopify
  8. Metadane dla WooCommerce
  9. Typowe błędy i sposoby ich naprawiania
  10. 8. Natrętne wyskakujące okienka - nie są już tolerowane przez Google
  11. 9. Niska prędkość witryny - utrzymuj swoją witrynę szybko, aby zainteresować użytkowników
  12. 10. Brak certyfikatu SSL - sygnał bezpieczeństwa
  13. Liczy się każdy mały kawałek

  35% zakupów online rozpoczyna się od wyszukiwania Google. Jeśli to nie wystarczy, aby przekonać cię, że wydajność twojego sklepu w wyszukiwarkach jest ważna, to twoja matka była chomikiem, a twój ojciec pachniał jagodami czarnymi.

  35% zakupów online rozpoczyna się od wyszukiwania Google

  Żarty na bok, świat SEO (optymalizacja pod kątem wyszukiwarek) może być onieśmielający dla tych, którzy z nim nie są kumplem. Mnóstwo skrótów, znaczników i tylko wtedy, gdy myślisz, że masz na to ochotę, zmieniają zasady ponownie.

  Pomimo początkowej krzywej uczenia się, SEO może być łatwo wdrożone przez każdego solopreneura bez konieczności zatrudniania agencji lub narzędzi, które kosztują ramię i nogę. Wystarczy zacząć od kroków dziecka.

  Omówimy proste elementy SEO, które każdy właściciel sklepu może wdrożyć, bez ogromnego kapitału lub niesamowitej wiedzy technicznej. Oto kilka tematów, z którymi będziesz czuł się komfortowo pod koniec tego artykułu:

  • Budynek łączący
  • SEO na stronie
  • Metadane
  • Typowe błędy i sposoby ich naprawiania

  Pamiętaj, że SEO składa się z wielu drobnych rzeczy. Jeśli masz już duży sklep e-commerce, nierealistyczne może być oczekiwanie na wdrożenie wszystkich tych pomysłów za jednym razem. Zacznij od najlepiej sprzedającej się strony produktu, stron, które przynoszą największą wartość, i stron, które mają największy ruch. Wszystkie te dane można znaleźć na koncie Google Analytics.

  Pielęgnowanie relacji z Google może przynieść wspaniałe rezultaty. Uważaj to za formę bezpłatnej reklamy - im więcej zoptymalizujesz wyszukiwarki, tym częściej Google zasugeruje twoją stronę osobom, które szukają rzeczy, które oferujesz. Tutaj możesz zacząć.

  1. Link budynku dla największego wpływu SEO

  Tworzenie linków to praktyka polegająca na zwiększaniu liczby linków z renomowanych źródeł wskazujących na Twój adres URL. Jest to często nazywane linkiem odsyłającym lub linkiem zwrotnym.

  Poza 1 milion wyszukiwań Google, budowa linków została uznana za czynnik nr 1 brany pod uwagę przez Google przy wyborze wyników do wyświetlenia. Jeśli miałbyś skupić się tylko na jednej rzeczy, aby zwiększyć swoją pozycję SEO, to byłoby to.

  Źródło: http://backlinko.com/search-engine-ranking

  Jakość ponad ilość
  Aby zniechęcić do trollingu i linkowania, Google nauczyło się rozróżniać linki wysokiej jakości i linki spamowe. Im bardziej renomowane jest źródło, z którego pochodzi łącze, tym bardziej pozytywne wyniki będą miały SEO. Podczas gdy hodowla linkowa, praktyka spamowania dowolnej możliwej strony internetowej linkiem, może faktycznie zaszkodzić Twojej pozycji SEO. Jednym ze sposobów sprawdzenia, czy publikujesz na stronie „jakość”, jest to, czy ta strona (w tytule, adresie URL lub nagłówku) zawiera słowa kluczowe, na których chcesz umieścić pozycję.

  Jak uzyskać więcej linków do swojego sklepu internetowego?
  Istnieje wiele sposobów konfiguracji linków zwrotnych. Niektóre metody łatwiejsze niż inne. Ogólnie rzecz biorąc, im więcej pracy włożymy, tym bardziej jakościowy będzie wynik SEO. Przeczytaj ten post na temat zamieszczania informacji w publikacji branżowej, aby uzyskać instrukcje krok po kroku . Jest to proces bardziej czasochłonny, ale to, co otrzymujesz, to złoto: zwiększony ruch (który zmienia się w zwiększoną sprzedaż), ulepszone rankingi SEO, wiarygodność, rozpoznawalność marki i wiele więcej.

  Bardziej prostym podejściem do uzyskiwania linków zwrotnych byłoby publikowanie w witrynach, które nie wymagają energicznego procesu publikowania. Na przykład publikowanie pytań na forach branżowych lub komentowanie powiązanych blogów. Internet to ogromne miejsce, w którym z pewnością znajdziesz blog i forum dla każdej branży niszowej.

  Gdzie w tym wszystkim znajdują się media społecznościowe?
  Obecnie istnieją niejasne informacje dotyczące wpływu postów w mediach społecznościowych na ranking Google. Na przykład, jeśli tweet zawierający link do Twojego sklepu jest wirusowy, niekoniecznie poprawi to Twoje SEO.

  W Wideo Google dla webmasterów , przedstawiciel Google powiedział, że Google NIE używa mediów społecznościowych jako czynnika rankingowego dla swojej wyszukiwarki. Jednym z powodów jest ilość utworzonych treści społecznościowych, Google po prostu nie jest w stanie indeksować i indeksować wszystkich tych informacji.

  SEO na stronie - optymalizacja zawartości witryny

  2. Unikaj powielania treści

  Użyj Siteliner narzędzie do sprawdzania, czy masz identyczną treść, która powtarza się w Twojej witrynie. Jeśli zostanie przypadkowo zduplikowany, możesz usunąć kopię. Jeśli zostanie to zrobione celowo, możesz przeredagować treść, aby wyrazić ten sam pomysł, ale innymi słowami.

  Weź przykładowe strony docelowe Printful dla różnych platform e-commerce:

  Weź przykładowe strony docelowe Printful dla różnych platform e-commerce:

  I zobacz tę samą wiadomość w nieco innym brzmieniu:

  I zobacz tę samą wiadomość w nieco innym brzmieniu:

  3. Kopiuj - optymalizacja tekstów witryny dla wyszukiwarek

  Słowa używane w witrynie mają znaczenie. Twoje słowa kluczowe powinny pojawić się w H1, H2 i pierwszych 100 słowach Twojej witryny w celu uzyskania najbardziej efektywnego SEO.

  Nagłówek (znany również jako H1) Twojego sklepu jest dla Google znaczącym znacznikiem tego, czym jest Twój sklep. To właśnie w grę wchodzą słowa kluczowe. Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak wdrożyć badania słów kluczowych, spójrz na to przewodnik badań słów kluczowych autorstwa Hubspota . W głównym nagłówku umieść główne słowo kluczowe, które chcesz umieścić w rankingu, i więcej słów kluczowych w nagłówku (znanym również jako H2). Równie ważne są wszystkie inne słowa, których używasz na swojej stronie, zwane także kopią p aragrafu . Aby w pełni to wykorzystać, zidentyfikuj słowa kluczowe, które chcesz uszeregować, i zastosuj je we wszystkich kombinacjach w całej witrynie.

  Pro wskazówka: Twoje e-maile z pomocą techniczną są doskonałym miejscem na pomysły na słowa kluczowe. Jeśli masz osobę, która zarządza kontem pomocy technicznej Twojego sklepu, porozmawiaj z nimi i zapytaj, jakie słowa kluczowe są najczęściej używane przez klientów do opisania Twojej firmy. W ten sposób „prawdziwy świat” postrzega Twoją firmę i warto mieć świeży zestaw oczu.

  Opisy produktów nie tylko przyczyniają się do zwiększenia sprzedaży, ale także zwiększają pozycjonowanie SEO. Przejdź tutaj (przewiń do sekcji „jak napisać niesamowite opisy produktów”), aby uzyskać więcej porad i wskazówek, jak pisać doskonale, konwertując opisy produktów.

  4. Długa treść formularza prowadzi do wyższych rankingów

  Jak widać na poniższym wykresie, dłuższa zawartość = wyższe wyniki . To tylko jeden z wielu powodów, dla których powinieneś rozważyć prowadzenie + prowadzenie bloga. Google nie tylko preferuje strony z dłuższą zawartością, ale także daje możliwość rangowania w Google za pomocą wielu różnych słów kluczowych związanych z Twoją branżą. W ten sposób masz większą szansę na przyciągnięcie podobnie myślących ludzi, którzy mogą być przekonani o swojej doskonałej formie do kupowania produktu.

  W ten sposób masz większą szansę na przyciągnięcie podobnie myślących ludzi, którzy mogą być przekonani o swojej doskonałej formie do kupowania produktu

  Źródło: http://backlinko.com/search-engine-ranking

  5. Zoptymalizuj zdjęcia, ponieważ Google również przegląda Twoje zdjęcia

  Nazwy plików obrazów

  Obrazy na Twojej stronie są indeksowane przez Google. Odgrywają rolę w informowaniu wyszukiwarki o tym, co masz do zaoferowania. Nie wspominając o tym, że będą częściej wyświetlane w zakładce „obraz”. Pamiętaj, aby dokładnie nazwać pliki obrazów, aby uzyskać najlepsze wyniki.

  Tagi obrazów alt

  Do obrazów można dodawać znaczniki Alt, aby z jakiegoś powodu, jeśli obraz nie był wyświetlany (problemy z ładowaniem, błędy połączenia internetowego itp.), W miejscu obrazu pojawia się mały tekst. Ma to na celu umożliwienie Twojemu odwiedzającemu zrozumienia tego, co chciałeś pokazać, na wypadek, gdyby Twój obraz nie mógł się załadować.

  6. Metadane - powiedz Google, co oferujesz

  Z technicznego punktu widzenia metadane to dane, które opisują dane. Używasz różnych tagów i informacji, aby poinformować Google o zawartości Twojej witryny.

  Tagi tytułów są ważnym elementem. Jest to krótki opis, zawierający 55-60 symboli, który opisuje Twój sklep.

  Widzisz to w trzech miejscach:
  Twoja przeglądarka - jest to tekst widoczny na karcie po otwarciu nowej strony.
  Wyniki wyszukiwania - to główny tekst widoczny w wynikach Google
  Media społecznościowe - gdy Twoja strona jest połączona, tag Tytuł zostanie wyciągnięty jako „tytuł” ​​treści.

  Oto jak to wygląda na karcie przeglądarki:

  Oto jak to wygląda na karcie przeglądarki:

  Tagi można dodawać do sklepu, dodając kod HTML do kodu sklepu, ale istnieje również wiele narzędzi, które pomogą Ci w tym.

  Krótki opis Google

  Meta opis to tekst wyświetlany pod tytułem w wyszukiwarce google. Chociaż słowa, których używasz, nie odgrywają roli w Twojej pozycji Google, odgrywają znaczącą rolę w tym, czy wyszukiwarka wybierze kliknięcie linku, czy nie. Spójrz na to, jak opis czegoś, co mówi geeky, do osoby, która szuka:

  Spójrz na to, jak opis czegoś, co mówi geeky, do osoby, która szuka:

  Pamiętaj, że Google nie zawsze używa twojego opisu meta, choć najczęściej tak będzie.

  Metadane w Shopify

  Jeśli korzystasz z Shopify, to wdrażanie elementów SEO jest łatwe . Możesz przejść do każdego produktu, przewinąć do dołu strony i wprowadzić różne informacje, które mają być widoczne.

  Jeśli chcesz wypróbować Shopify, kliknij tutaj za bezpłatny 14-dniowy okres próbny.

  Metadane dla WooCommerce

  Jeśli twój sklep używa WooCommerce, to używasz WordPress jako podstawy. Możesz zmienić ogólne metadane całego serwisu w swoich ustawieniach, przechodząc do Ustawienia-> Ogólne-> Tag witryny.

  Jeśli jednak chcesz zaimplementować bardziej szczegółowe metadane, musisz użyć dodatkowych wtyczek.

  Jeden z wiodące wtyczki SEO na WordPress to Yoast , który pozwoli ci edytować twoje opisy meta.

  Typowe błędy i sposoby ich naprawiania

  7. Nie jest przyjazny dla telefonu

  Od ruch mobilny stanowił 63% całego ruchu internetowego w 2018 r , Google preferuje strony przyjazne dla urządzeń mobilnych.

  Nie jesteś pewien, czy Twój sklep jest przyjazny dla telefonu? Posługiwać się Narzędzie Google Mobile Friendly Check .

  8. Natrętne wyskakujące okienka - nie są już tolerowane przez Google

  Startowy Styczeń 2017, Google złamał natrętne wyskakujące okienka , zwane także „interstitials”. Witryny z inwazyjnymi wyskakującymi oknami będą karane z punktu widzenia SEO.

  Wynika to z rosnącego ruchu na urządzeniach mobilnych i dążenia Google do przyjemnego przeglądania.

  Google definiuje „natrętne” jako „obejmujące większość treści”. Oto kilka przykładów natrętnych wyskakujących okienek, które będą karane:

  Oto kilka przykładów natrętnych wyskakujących okienek, które będą karane:

  Źródło: http://www.practicalecommerce.com/articles/126976-SEO-Google%E2%80%99s-Mobile-Update-to-Impact-Interstitials-Pop-ups

  Aby wyprzedzić krzywą, wyłącz nowe wyskakujące okienka internetowe przed Nowym Rokiem, aby uniknąć niespodziewanych spadków ruchu organicznego.

  Pro wskazówka: Sprawdź, czy usługa wyskakująca pozwala Ci wybrać, gdzie chcesz umieścić wyskakujące okienka. Na przykład popularne usługi, takie jak Nosto i MaxTraffic pozwala wybrać, czy wyskakujące okienka są wyświetlane podczas uzyskiwania dostępu do witryny z pulpitu lub z urządzenia mobilnego.

  9. Niska prędkość witryny - utrzymuj swoją witrynę szybko, aby zainteresować użytkowników

  Szybkość Twojego sklepu odgrywa dużą rolę w tym, czy Twój gość zostanie, czy nie.

  Pojedyncze drugie opóźnienie w czasie ładowania witryny może spowodować 7% utratę konwersji, a 40% użytkowników sieci zrezygnuje z witryny, jeśli załadowanie zajmie więcej niż 3 sekundy. - Fakty hostingowe

  Jeśli nie masz pewności co do czasu ładowania witryny, możesz zmierzyć szybkość witryny za pomocą narzędzia Google PageSpeed ​​Insights .

  Jest wiele sposoby przyspieszenia Twojej witryny , ale zalecamy rozpoczęcie od podstaw:

  • Wybierz jakość usługodawcy hostingowego - jednym z czynników, na który należy zwrócić uwagę, jest wynik działania dostawcy usług hostingowych. Jest to czas, w którym „działa i działa”. 99,5% to zalecana kwota, a nie powinieneś brać pod uwagę niczego poniżej 99%. Dowiedz się więcej o wyborze dostawcy hostingu tutaj .
  • Zmniejsz rozmiar obrazu na swojej stronie - im większe obrazy na Twojej stronie, tym cięższy będzie, tym dłużej będzie się ładował. Aby zachować piękne obrazy o wysokiej rozdzielczości bez utraty czasu ładowania, użyj tinypng.com kompresować obrazy.

  10. Brak certyfikatu SSL - sygnał bezpieczeństwa

  Udowodniono, że Google preferuje witryny posiadające certyfikat SSL. Jest to dodatkowy środek bezpieczeństwa, który zapewnia szyfrowanie procesów zakupowych, a tym samym ochronę danych osobowych klientów podczas sprawdzania.

  Wiesz, czy sklep ma certyfikat SSL, jeśli domena zaczyna się od „https”, a nie tylko „http”.

  Jeśli używasz Shopify, możesz łatwo rozpoznać swój sklep HTTPS. Po prostu aktywuj certyfikat SSL .

  Liczy się każdy mały kawałek

  SEO nie jest magicznym elementem, który albo zaimplementowałeś, albo nie. Jest to seria wielu drobnych rzeczy, które składają się na jeden wielki wynik - obecność Twojej wyszukiwarki. Niezależnie od tego, z jakiego małego elementu zaczniesz, zacznij stopniowo odsuwać się od góry SEO, a zobaczysz, że wyniki powoli się poprawiają.

  Czy masz jakieś wskazówki SEO, które przegapiliśmy? Podziel się nimi w komentarzach do omówienia!

  Jak uzyskać więcej linków do swojego sklepu internetowego?
  Gdzie w tym wszystkim znajdują się media społecznościowe?
  Nie jesteś pewien, czy Twój sklep jest przyjazny dla telefonu?
  Czy masz jakieś wskazówki SEO, które przegapiliśmy?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»