Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  10+ obiecujących stron internetowych do zarabiania kanałów RSS

  Istnieje wiele sposobów zarabiać na blogu i jednym z powszechnych, ale niezbyt dobrze wykorzystywanych sposobów zarabiania na kanałach RSS. Jeśli twój blog ma ogromną liczbę subskrybentów RSS, możesz łatwo zarobić na nim stałą kwotę. Ale upewnij się, że nie odwracasz uwagi abonentów od tych metod reklamowych.

  Poniżej wspomniałem o kilku obiecujących witrynach, które pomogą Ci zarabiać na kanałach RSS swojego bloga.

  # 1 - Feedburner : FeedBurner jest dostawcą zarządzania kanałami internetowymi, którego właścicielem jest Google i jest to jeden z powszechnie używanych Programów zarabiania RSS.

  # 1 -  Feedburner  : FeedBurner jest dostawcą zarządzania kanałami internetowymi, którego właścicielem jest  Google  i jest to jeden z powszechnie używanych Programów zarabiania RSS

  Minimalna wypłata:

  100 $ | Opcje wypłat: Sprawdź, Elektroniczny transfer środków i Western Union

  # 2 - Feedvertising - TextLinkAds: Blogerzy mogą korzystać z BEZPŁATNEJ technologii Feedvertising, aby uruchamiać reklamy tekstowe w kanale RSS. Niezależnie od tego, czy pochodzą od nich reklamy, własne wysiłki wewnętrzne czy linki partnerskie ... wybór zależy wyłącznie od Ciebie! Obecnie dla WordPress 2.0+ użytkowników z więcej blogowanie wkrótce pojawią się platformy.

  0+ użytkowników z więcej  blogowanie  wkrótce pojawią się platformy

  Minimalna wypłata:

  25 $ za Pre-paid MasterCard® Text-Link-Ads; Brak minimum dla płatności PayPal lub płatności kuponów TLA.
  | Opcje PayPal: czek, PayPal, Payoneer lub kupon TLA.

  # 3 - Pheedo: Pheedo tworzy dla naszych wydawców i reklamodawców nowe usługi reklamowe nastawione na zysk dzięki rozproszonym treściom, takim jak RSS. Reklama RSS jest wyceniana na podstawie CPM, a stawki wahają się od 5 CPM do 20 CPM, w zależności od kryteriów kierowania.

  Reklama RSS jest wyceniana na podstawie CPM, a stawki wahają się od 5 CPM do 20 CPM, w zależności od kryteriów kierowania

  Minimalna wypłata:

  50 $ | Opcja wypłaty: PayPal

  # 4 - Yahoo Publisher Network: Yahoo! Sieć wydawców, możesz umieszczać reklamy w swoich kanałach RSS i otrzymywać część przychodów generowanych przez każde kwalifikowane kliknięcie na reklamy. Po prostu umieszczasz kod w szablonie swojego systemu wydawniczego i zostaniesz obsłużony Wieśniak! reklamy, które mogą być istotne dla konkretnego artykułu lub postu lub ogólnie dla Twojej treści.

  reklamy, które mogą być istotne dla konkretnego artykułu lub postu lub ogólnie dla Twojej treści

  Minimalna wypłata:

  100 USD | Opcje wypłat: czek lub przelew bezpośredni

  # 5 - Kanoodle: Kanoodle został założony w 1999 r. Jako jeden z pierwszych pionierów w linkach sponsorowanych ukierunkowanych na wyszukiwanie. Ich rozwiązania reklamowe pomagają dotrzeć do klientów w szerokiej sieci witryn wyszukiwania, a ich proste w użyciu rozwiązania dla wydawców mogą pomóc w generowaniu przychodów z witryny.

  Ich rozwiązania reklamowe pomagają dotrzeć do klientów w szerokiej sieci witryn wyszukiwania, a ich proste w użyciu rozwiązania dla wydawców mogą pomóc w generowaniu przychodów z witryny

  # 6 - MediaFed: Ich sieć reklamowa jest dopasowana do treści z najwyższej półki z reklamami premium, zapewniającymi wydawcom wyniki dla reklamodawcy i przychody z jakości. System monitoruje kanały 24x7x365 i ostrzega (i ich), jeśli wykryje jakiekolwiek problemy lub problemy z walidacją, które zmniejszą zasięg i skuteczność.

  System monitoruje kanały 24x7x365 i ostrzega (i ich), jeśli wykryje jakiekolwiek problemy lub problemy z walidacją, które zmniejszą zasięg i skuteczność

  # 7 - FeedM8: Korzystając z FeedM8, możesz łatwo zarabiać i mobilizować kanały RSS swojego bloga. Zoptymalizują reklamy i pomogą Ci promować Twoje witryny.

  Zoptymalizują reklamy i pomogą Ci promować Twoje witryny

  # 8 - Bidvertiser : Bidvertiser jest jednym z najbardziej znanych programów reklamowych PPC. Reklamy BidVertiser dla kanałów umożliwiają również zarabianie na kanałach RSS swojego bloga.

  Reklamy BidVertiser dla kanałów umożliwiają również zarabianie na kanałach RSS swojego bloga

  Minimalna wypłata:

  10 $ | Opcje wypłat: PayPal lub Sprawdź

  # 9 - ThankYouPages: ThankYouages ​​określa najbardziej trafną reklamę na podstawie przekazywanych informacji, wskaźniki odpowiedzi są znacznie wyższe niż tradycyjne reklamy online, w wyniku czego przychody są znacznie większe.

  # 9 - ThankYouPages: ThankYouages ​​określa najbardziej trafną reklamę na podstawie przekazywanych informacji, wskaźniki odpowiedzi są znacznie wyższe niż tradycyjne reklamy online, w wyniku czego przychody są znacznie większe

  # 10 - FeedShow: FeedShow to internetowy czytnik kanałów RSS i pierwszy agregator online do wynagradzania wydawców w Google AdSense. W oparciu o dzielenie się przychodami FeedShow daje nowy powód do syndykacji treści.

  W oparciu o dzielenie się przychodami FeedShow daje nowy powód do syndykacji treści

  # 11 - AdGenta: AdGenta to łatwy i skuteczny sposób na odblokowanie potencjału dochodowego witryny lub bloga. AdGenta to wyjątkowy sposób na umieszczanie reklam w dowolnym miejscu, w którym możesz umieścić zdjęcie - w swoim blogu, na swojej stronie internetowej, w swoim kanale RSS.

  AdGenta to wyjątkowy sposób na umieszczanie reklam w dowolnym miejscu, w którym możesz umieścić zdjęcie - w swoim blogu, na swojej stronie internetowej, w swoim kanale RSS

  Minimalna wypłata:

  20 $ | Opcje wypłat: PayPal

  Czy korzystałeś z którejś z tych usług? Czy osobiście polecasz któryś z nich? Podziel się swoimi opiniami poniżej.

  Czy osobiście polecasz któryś z nich?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»