Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  10 ratowników, aby promować swój Instagram

  1. 1. Personalizuj
  2. 2. Rozłóż zdjęcia w najlepszym czasie
  3. 3. Użyj hashtagów
  4. 4. Użyj wideo
  5. 5. Użyj popularnych aplikacji i filtrów.
  6. 6. Kompozycje
  7. 7. Współpracuj!
  8. 8. Organizuj konkursy
  9. 9. Przed i po
  10. 10. Reklamuj się!

  Instagram to jedna z najpopularniejszych sieci społecznościowych na świecie. Dlatego zakładam, że ty, czytelniku, masz już swoje konto. A jeśli jeszcze nie masz strony w „Insta”, to te wskazówki nadal będą przydatne w przyszłości.

  Wiele osób nawet nie myśli o tym, ile czasu na to przeznaczają - i jest to bardzo społeczna sieć, która pochłania dużo czasu Wiele osób nawet nie myśli o tym, ile czasu na to przeznaczają - i jest to bardzo społeczna sieć, która pochłania dużo czasu. Ludzie spędzają czas nie tylko oglądając zdjęcia innych nieznanych ludzi, którzy dzielą ich piękne życie. Ponadto są to kolaże, stos wielu filtrów w różnych edytorach aplikacji. A także spędzają godziny na tym, że wyjście było „tym samym zdjęciem”, na którym okazało się, że masz idealne ciało, uśmiech, kolor oczu i tak dalej, tak aby wszyscy myśleli, że jesteś najszczęśliwszą osobą na ziemi.

  Ciasta z niesamowitymi postaciami z marcepanu, zdjęcia najsłodszych kotów, półnagie sportowe dziewczyny - to najbardziej podstawowa zawartość tej sieci społecznościowej. Ale co zrobić, jeśli twoje treści nie mieszczą się w jednym z powyższych punktów? Po prostu spróbuj skorzystać z naszych porad - na pewno uwolnią Twój Instagram w pełni.

  1. Personalizuj

  Jest to ciągłe odnawianie tak zwanego „ja”. Ludzie nie chcą czuć się samotni i dlatego łatwo nawiązać kontakt. Jeśli przejrzysz Instagram większości gwiazd, wtedy będzie dużo autoportretów - z przyjaciółmi, w sklepach, na imprezach. Gdziekolwiek pójdą, będzie nowe zdjęcie zewsząd, z szerokim uśmiechem. Emocje, podpisy, hashtagi - jeśli ludzie to lubią, będą cię obserwować cały czas.

  2. Rozłóż zdjęcia w najlepszym czasie

  Tym razem ma nazwę - czas prime (angielski - najlepszy czas antenowy) - w tym czasie frekwencja osiąga swój szczyt, co oznacza, że ​​nadszedł czas na kolejny post. W końcu im większa liczba osób zobaczy Twój post, tym większe prawdopodobieństwo, że zasubskrybują Cię.
  Tym razem ma nazwę - czas prime (angielski - najlepszy czas antenowy) - w tym czasie frekwencja osiąga swój szczyt, co oznacza, że ​​nadszedł czas na kolejny post

  Jak obliczyć ten czas?

  Najłatwiejszą opcją jest obserwowanie siebie. Po przejściu na stronę jest całkiem możliwe, że setki tysięcy ludzi robi to samo. Najbardziej podstawowym czasem jest czas podróży. Przecież nie możesz zrobić tego, co sprawi, że przegapisz jeden postój (na przykład czytanie), pozostaje tylko wchłonąć informacje. Na przykład obserwując, jak pies rasy Akita Inu przechodzi przez trawnik.

  3. Użyj hashtagów

  Według # hashtagów ludzie znajdują posty, które są podobne treścią do postu, który widzą w tej chwili. Najważniejsza zasada - hashtagi nie powinny być zbyt duże. W końcu ludzie nie chcą spędzać dużo czasu na przewijaniu postów kilometrowych hashtagami. Po prostu nie będą tego czasu.

  Wystarczy 4-5 najpopularniejszych hashtagów. Jak znaleźć popularne hashtagi? Po wprowadzeniu tego hashtaga, który zamierzasz dostarczyć, najpopularniejsze hashtagi zostaną automatycznie wyświetlone, zaczynając tak jak twoje. Jeśli pasują - Bingo! Jesteś na dobrej drodze!

  4. Użyj wideo

  I znowu brak czasu sprawia, że ​​ludzie nie zwracają uwagi na długie filmy. Co robić Nagrywaj krótkie filmy. Krótki - to nie 15 sekund! To znacznie mniej! Kto będzie obserwował, jak obracasz się przed lustrem przez pół godziny lub tańczysz? Więc odstraszasz tylko ludzi, a film będzie zbierał znacznie mniej upodobań niż zdjęcie.

  5. Użyj popularnych aplikacji i filtrów.

  Czy widziałeś duplikaty filmów w stylu GIF? Tak, tak, to jest bumerang!
  I oczywiście, jeśli chcesz być w temacie, użyj go! Jest znacznie wygodniejszy niż wideo, prawie nic nie robisz. Aby sfilmować poruszający się obiekt, po prostu przytrzymaj klawisz fotografowania i wykonasz 10 zdjęć, które później zmienią się w film o długości 1 sekundy.

  Cóż, jeśli zastanawiasz się, jaki filtr został użyty na następnym zdjęciu twojego ulubionego modelu - spróbuj Hudsona i Walencji, a na pewno nie stracisz!

  6. Kompozycje

  Jeśli jesteś dziewczyną, to dla ciebie ten przedmiot jest bardziej odpowiedni niż dla facetów. Większość ludzi uwielbia zadbane kompozycje, dopasowane do koloru, rozmiaru i ogólnej kompozycji. W każdym razie, co jest najważniejsze? Zgadza się, zrób zdjęcie! Czy piszesz artykuł? Podnieś notatnik, długopis, kilka klipów i dobre tło, na którym możesz to zrobić. Skompiluj wszystko, aby cieszyć się okiem - a możesz zrobić zdjęcie! Piękne zdjęcia magazynów z pewnością przyciągną uwagę dużej publiczności!

  7. Współpracuj!

  Jeśli znasz osobę, która ma wielu czytelników, możesz z nią współpracować (chyba że oczywiście odmówi). Zazwyczaj ludzie zgadzają się na wzajemną reklamę - kiedy umieszcza post z małą historią o tobie i linkiem, a ty robisz to samo w odpowiedzi. Zaletą takiej współpracy jest wymiana ogromnej widowni ludzi. A jeśli ta osoba ma więcej subskrybentów niż ty, to czerpiesz z niej więcej korzyści.

  8. Organizuj konkursy

  Mechanicy wiedzą wszystko. Napływ ludzi jest duży, reklama jest dobra. Możesz nawet zorganizować konkurs z tym samym kolegą, z którym się reklamujesz. Nie ma minimalnego limitu czasu na przeprowadzenie konkursu, ale pamiętaj, że osoba musi polubić swoje konto. W przeciwnym razie poczujesz na własnej skórze największą wadę tej metody - po ogłoszeniu wyników duża liczba uczestników konkursu zrezygnuje z subskrypcji.

  9. Przed i po

  Przed i po

  Prawdopodobnie widziałeś wiele zdjęć przedstawiających ludzkie ciało przed globalnymi zmianami i sportem / dietą / zbilansowaną dietą i później. Ciekawe, prawda? Mężczyzna właśnie tak to wziął i zebrał swoją wolę w pięść. I właśnie wziąłeś i kliknąłeś to zdjęcie. Jakaś magia, prawda? Cuda i nie tylko! A jaką magiczną atrakcyjność mają zdjęcia przed i po zabiegach chirurgicznych? Brak formalnych odpowiedzi - ponieważ cała uwaga jest przyciągnięta do Ciebie! Ponieważ ludzie są w większym stopniu leniwi - zachęcasz ich do działania i inspirowania. Tak, tak, to jest!

  10. Reklamuj się!

  Napisz na stronie głównej krótką informację o treści, kontakcie lub e-mailu do komunikacji i voila! Możesz reklamować wszystko, od perfum po rajstopy, od karmy dla kotów po pyszne ciasta - a dla Ciebie to nie tylko dodatkowy dochód, ale także nieoczekiwane korzyści w postaci tych samych ciast, rajstop i perfum. Możesz nawet uruchomić sklep - musisz określić w profilu link do swojej witryny (jeśli istnieje) i informacje kontaktowe. A linki są najlepiej skracane za pomocą Google URL Shortener.

  Mamy nadzieję, że te wskazówki pomogą Ci promować Twoje konto i przyciągnąć tysiące czytelników. A jeśli masz coś do dodania, Twoja rada jest mile widziana poniżej!

  Źródło: Iren vladi

  Zobacz także:

  6 wskazówek dotyczących fotografii portretowej dla początkujących

  Jak strzelać na kamerze akcji

  Jak wybrać miejsce do fotografowania

  Ale co zrobić, jeśli twoje treści nie mieszczą się w jednym z powyższych punktów?
  Jak obliczyć ten czas?
  Jak znaleźć popularne hashtagi?
  Kto będzie obserwował, jak obracasz się przed lustrem przez pół godziny lub tańczysz?
  Czy widziałeś duplikaty filmów w stylu GIF?
  W każdym razie, co jest najważniejsze?
  Czy piszesz artykuł?
  Ciekawe, prawda?
  Jakaś magia, prawda?
  A jaką magiczną atrakcyjność mają zdjęcia przed i po zabiegach chirurgicznych?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»