Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  11 oczekiwań związanych z doskonałą propozycją SEO

  1. O Rob Petersen
  • 54% konsumentów znajduje witrynę za pomocą wyszukiwania naturalnego (źródło: Forrester )
  • 31% kliknięć na strony internetowe na pierwszej pozycji wyszukiwania naturalnego (źródło: MOZ )
  • 95% kliknięć na stronę internetową pojawia się na pierwszej stronie wyszukiwania przyrody (źródło: MOZ)
  • Fakty te wskazują, jeśli Twoja firma jest w Internecie, Search Engine Optimization (SEO) jest ważną częścią prowadzenia biznesu. SEO to podejście do optymalizacji obecności internetowej marki na potrzeby wyszukiwania organicznego, w tym strony internetowej, kanałów społecznościowych, blogów, artykułów i informacji prasowych.

   Znalezienie dobrego zasobu, który osiąga wyniki, jest jak wynajęcie dobrego elektryka, hydraulika lub mechanika samochodowego. Znajdź odpowiedni i znalazłeś nieoceniony atut.

   Skąd wiesz? Jednym ze sposobów jest poprosić o propozycję. Na szczęście istnieją składniki, które wyróżniają świetne propozycje SEO.

   Co sprawia, że ​​świetna propozycja SEO? Oto 11 oczekiwań.

   STRATEGIA: SEO to działalność polegająca na budowaniu biznesu. Dlatego należy określić strategię określającą sposób budowania biznesu. Powinien być zorientowany na wyniki i mierzalny. Oto kluczowe składniki strategii.

   1. POTRZEBNE WYNIKI: Wzrost rangi wyszukiwania, jak zmierzono Strona rankingowa wyszukiwarki (SERP ) jest zwykle wynikiem nr 1, którego większość ludzi oczekuje. Jednak wzrost rangi nie przekłada się na wzrost biznesu, chyba że wystąpi określony wzrost ruchu w sieci i konwersji. Dobry program SEO powinien wziąć pod uwagę, jak to się wydarzy.
   2. KONTROLA SITE: Aby zrozumieć, jak prowadzić biznes, należy zbadać sposób, w jaki ludzie korzystają z witryny. W propozycji SEO: Audyt strony należy uwzględnić, że ocenia: 1) Najważniejsze słowa kluczowe, 2) liczbę linków przychodzących, 3) niepowtarzalnych użytkowników, 4) współczynnik odrzuceń, 5) źródła ruchu (w tym procent odwiedzin z wyszukiwania organicznego), 6) strony kluczowe i 7) Konwersja Zajęcia. Audyt witryny określa również wszelkie błędy lub strony, które nie zostały znalezione, a także jeśli mapa witryny jest dostępna. Audyt witryny tworzy działania, które muszą się odbywać i porównuje to, co jest realistyczne i czego się oczekuje.
   3. BADANIA SŁOWA KLUCZOWEGO: Wyszukiwarki szukają odpowiedniego dopasowania do słów kluczowych, które konsument pisze w zapytaniu wyszukiwania. Słowa są najważniejszym składnikiem SEO. Keyword Research to podstawa propozycji SEO. Liczba wyszukiwań, trendy wyszukiwania słów kluczowych, konkurencyjność, CPC (koszt za kliknięcie - co płacą inni) prowadzące do rekomendacji słów kluczowych stanowią kluczową fazę w propozycji SEO.
   4. ANALIZA KONKURENCYJNA: Twoja firma prawdopodobnie nie będzie jedyną konkurującą o tego samego konsumenta. Tak więc powinna istnieć analiza słów kluczowych konkurencji, ruchu internetowego i linków. ZA Analiza konkurencji informuje decyzje dotyczące słów kluczowych i pożądane wyniki. To także cenne źródło pomysłów.
   5. OCENA LINII INBOUND: Wyszukiwarki poszukują innych stron internetowych, które wymieniają Twoje witryny w zapytaniu dotyczącym słów kluczowych. Występują przez Linki przychodzące z innych stron internetowych, które odwołują się do Twojej witryny. Ma to dużą wartość dla wyszukiwarki, ponieważ sygnalizuje, że Twoja firma jest „autorytetem” w zakresie tych słów kluczowych. Ocena połączenia określa liczbę aktualnie posiadanych linków i powinna określać plan zabezpieczenia. Linki przychodzące to aktualny temat. Jeśli zostanie to zrobione w niewłaściwy sposób, Twoja witryna może zostać zdyskredytowana. Ważne jest zrozumienie autentycznych lub „białych kapeluszy”. HubSpot zaoferować kilka dobrych rad.

   WYKONANIE: Ze strategią budowania biznesu w ręku, oto co należy uwzględnić w realizacji.

   1. ARCHITEKTURA WITRYNY: Aby skorzystać z priorytetowych słów kluczowych, każda strona powinna reprezentować jedną. Gdy wyszukiwarki indeksują Twoją witrynę, Architektura witryny zapewnia kompleksowy przegląd tego, o czym jest witryna. Wyszukiwarki i odwiedzający lepiej rozumieją, jeśli koncentrujesz się na jednym słowie kluczowym na stronie, a nie łączą je wszystkie razem „Upychanie słów kluczowych”.
   2. STRATEGIA OPTYMALIZACYJNA: Istnieje wiele miejsc, w których wyszukiwarki mogą zrozumieć powód umieszczenia na stronie internetowej. Są to: 1) adres URL, 2) tytuł strony, 3) kopia ciała, 4) opis meta i 5) łącza. Propozycja powinna określać, że ta praca będzie wykonywana na każdej stronie Twojej witryny.
   3. REALIZACJA NA STRONIE: Dobra osoba SEO wykonuje te usługi. Jednak w niektórych organizacjach istnieje webmaster firmy lub dział IT, który nadzoruje tworzenie stron internetowych. Sposób implementacji na stronie powinien zostać opracowany wcześniej, ponieważ może wpłynąć na cenę i czas. Należy również sprawdzić działania, aby upewnić się, że miały miejsce na miejscu, tak jak powinny.
   4. PROGRAM MARKETINGU TREŚCI: Sprawy reputacji w biznesie i SEO. W tym drugim przypadku dobra reputacja pojawia się, gdy strona internetowa nieustannie udostępnia dobre treści, wzmacniając słowa kluczowe i udostępniając linki do innych stron internetowych (które są często odwzajemnione). Dzieje się tak za pośrednictwem bloga, biuletynu, wydawnictw PR i udostępniania mediów społecznościowych. Należy określić, jak to się dzieje, jak często i kto to robi.
   5. POMIAR I RAPORTOWANIE: Miesięczne sprawozdania dotyczące pożądanych wyników powinny stanowić część programu. Wpływ SEO zwykle występuje w przedziale od 2 do 6 miesięcy. Po osiągnięciu pożądanych rezultatów zazwyczaj pozostają w programie marketingu treści. Nagroda dobrego programu SEO jest znaczna.
   6. CENA: Cena za SEO ma miejsce w: 1) Kwocie zatrzymanej miesięcznie, 2) projekcie lub 3) podstawie godzinowej. Jeśli używany jest element ustalający, początkowe miesiące są zazwyczaj wyższe, ponieważ wiąże się to z strategią i badaniami. Według MOZ w sondażu przeprowadzonym wśród 600 agencji najczęściej stosowano Cennik Projektów, który wahał się od 1000 do 7500 USD. Koszty godzinowe, które są wspólnym mianownikiem dla wszystkich typów, wahały się od 76 USD / godzinę do 200 USD / godzinę w zależności od tego, kto wykonał pracę i w jakim kraju została wykonana.

   Czy to pomogło Ci zrozumieć, co stanowi świetną propozycję SEO? Czy Twoja firma skorzysta z tego typu Program SEO ?

   Polub ten post Polub ten post?
   Zarejestruj się tutaj, aby otrzymywać nasze e-maile.


   O Rob Petersen

   Rob Petersen jest doświadczonym dyrektorem ds. Reklamy i marketingu oraz prezesem BarnRaisers, agencji marketingu cyfrowego oferującej pełen zakres usług, która buduje marki w oparciu o sprawdzone zasady relacji i zwrot z inwestycji. Jest na wydziale MBA Rutgers CMD i jest autorem dwóch książek na temat marketingu cyfrowego.

  Skąd wiesz?
  Co sprawia, że ​​świetna propozycja SEO?
  Czy to pomogło Ci zrozumieć, co stanowi świetną propozycję SEO?
  Polub ten post?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»