Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  12+ Najlepsza agencja cyfrowa WordPress Themes 2019

  1. Joe Fylan

  Jeśli próbujesz uruchomić lub prowadzić skuteczną agencję cyfrową, ważne jest, aby Twoja firma miała profesjonalną stronę internetową. W przeszłości mogło to oznaczać zatrudnienie niezależnego projektanta stron internetowych lub współpracę z agencją kreatywną i płacenie im za swoje usługi.

  Jednak teraz, dzięki tej imponującej kolekcji najlepszych motywów WordPress agencji cyfrowej, możesz znaleźć rozwiązanie z półki za ułamek ceny. Nie tylko zaoszczędzisz pieniądze, ale będziesz w stanie dobrze zorientować się, jak będzie wyglądać Twoja strona przed przekazaniem jakiejkolwiek płatności.

  Dzięki bogatym w funkcje demom tych tematów agencyjnych WordPress, możesz zapoznać się ze wszystkimi ich funkcjami, projektami stron i innymi atrakcjami, aby upewnić się, że wybierzesz właściwą opcję dla swojej witryny. Ponadto, tylko dlatego, że wybrałeś nietypowy motyw WordPress, nie oznacza to, że Twoja witryna nie może być unikalna ani zgodna z Twoją marką.

  Wiele z tych motywów zawiera szczegółowe panele sterowania, które umożliwiają dostosowanie niemal każdego aspektu witryny za pomocą kilku kliknięć. Niektóre z nich zawierają także narzędzia do tworzenia stron typu „przeciągnij i upuść”, które dostarczają praktyczny zestaw narzędzi do projektowania stron internetowych bez potrzeby korzystania z kodowania.

  Te motywy WordPress agencji cyfrowych zostały zaprojektowane, aby pomóc Ci przyciągnąć nowych odwiedzających, promować swoje usługi i rozwijać swój biznes, wszystko bez zrywania banku. Ponieważ wiele z tych motywów zawiera wiele demonstracji witryn, sprawdź podgląd na żywo, aby dowiedzieć się, co mają do zaoferowania.

  Ponieważ wiele z tych motywów zawiera wiele demonstracji witryn, sprawdź podgląd na żywo, aby dowiedzieć się, co mają do zaoferowania

  Wykładnik potęgowy ma wiele do zaoferowania każdemu, kto stworzy witrynę agencji cyfrowej za pomocą WordPress.

  Niezależnie od tego, czy zechcesz skorzystać z gotowego projektu dla swojej witryny, czy też chcesz stworzyć niestandardową stronę internetową agencji WordPress, Exponent jest odpowiednią opcją. Dzięki jednej specjalnie stworzonej wersji demonstracyjnej, która została stworzona specjalnie dla tych, którzy chcą uruchomić witrynę agencji cyfrowej, a także kilku innych wersji demonstracyjnych, które również dobrze sprawdzą się w tym zadaniu, warto wypróbować gotowe dema Exponent.

  Jednakże, gdzie Exponent naprawdę wyróżnia się na tle innych opcji w tej kolekcji agencji WordPress, to funkcje personalizacji. Podczas gdy wiele tematów zawiera narzędzie do budowania stron, Exponent zapewnia użytkownikom w pełni wizualny edytor treści, który można wykorzystać do dostosowania wszystkich obszarów strony. Zamiast ograniczać się do dostosowywania obszarów postów i zawartości strony WordPress, tak jak w przypadku niektórych budowniczych, możesz użyć tego narzędzia do dostosowania obszarów nagłówka i stopki witryny, dając pełną kontrolę nad jej wyglądem. Co więcej, interfejs jest bardzo łatwy w użyciu dzięki funkcjom takim jak kopiowanie i wklejanie, cofanie i ponawianie oraz możliwość zapisywania projektów jako szablonów wielokrotnego użytku. Wszystko to oznacza, że ​​Exponent powinien odwołać się do każdego, kto chce naprawdę przejąć kontrolę nad projektem swojej strony internetowej.

  Oprócz gotowych treści i narzędzi dostosowywania, Exponent może być zalecany z wielu innych powodów, jeśli chodzi o tworzenie stron internetowych agencji cyfrowych za pomocą WordPress. Opcjonalne efekty animacji powinny się przydać podczas próby przyciągnięcia uwagi odwiedzających i wyróżnienia się z tłumu, podczas gdy suwak referencyjny i panel wyświetlania logo klienta mogą pomóc w promowaniu reputacji Twojej agencji.

  Niezależnie od tego, czy szukasz gotowego rozwiązania, czy chcesz stworzyć stronę internetową na zamówienie, Exponent obejmuje oba scenariusze.

  Więcej informacji / Pobierz Próbny

  Seocify powinien zapewnić Ci wszystko, co potrzebne do stworzenia profesjonalnej strony internetowej SEO lub agencji cyfrowej.

  Ponieważ jest to jedna z najnowszych opcji w tej kolekcji motywów WordPress agencji cyfrowej, jeśli wybierzesz Seocify na swojej stronie, uzyskasz dostęp do pełnego zestawu bardzo nowoczesnych i aktualnych szablonów dla Twojej witryny agencji cyfrowej. Podczas sprawdzania wersji demonstracyjnych zauważysz animowane suwaki, animowane ikony i wiele innych elementów, które powinny pomóc w podniesieniu Twojej witryny ponad konkurencję.

  Z czterema projektami strony głównej w pakiecie, masz również wiele opcji decydujących o tym, jak będzie wyglądać strona główna Twojej witryny agencji. Ponadto, ponieważ ten temat zawiera narzędzie do tworzenia stron Elementor, możesz łatwo dostosować wstępnie zbudowaną zawartość, aby nadać swojej stronie niepowtarzalny i niestandardowy wygląd, który powinien spodobać się docelowej grupie odbiorców. Oprócz projektów strony głównej, motyw Seocify zawiera również szablony dla wszystkich innych stron, których może potrzebować Twoja witryna. Dzięki temu dodanie portfolio, bloga, usług, strony i strony kontaktowej do Twojej witryny jest bardzo proste z tym tematem.

  Inne narzędzia i funkcje do Twojej dyspozycji, jeśli wybierzesz tę nowoczesną agencję cyfrową Motyw WordPress zawiera mega menu do tworzenia dynamicznych rozwijanych menu dla Twojej witryny, wybór gotowych projektów tabel cenowych do porównywania usług i dostęp do niezliczonych czcionek i ikony do dekorowania witryny. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym użytkownikiem WordPress, czy też nie, dokumentacja online i przewodniki powinny zapewnić, że będziesz w stanie w pełni wykorzystać ten stylowy motyw WordPress. Każdy zakup Seocify obejmuje również sześciomiesięczne wsparcie ze strony twórców motywów, jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy podczas tworzenia i zarządzania witryną.

  Seocify to świetny dodatek do rosnącej liczby wysokiej jakości motywów agencji cyfrowych WordPress, które są obecnie dostępne.

  Więcej informacji / Pobierz Próbny

  Więcej informacji / Pobierz  Próbny

  Seosight został stworzony, aby pomóc Ci uruchomić stronę internetową dla Twojej agencji cyfrowej za pomocą WordPress.

  Gdy tylko Twoi potencjalni nowi klienci pojawią się na Twojej stronie, mogą wyświetlić podstawowe informacje o Twojej agencji cyfrowej za pomocą suwaka na pełnym ekranie. Gdy zaczną przewijać domyślny układ strony głównej, będą mogli sprawdzić więcej szczegółów na temat twoich usług, oferowanych pakietów i niektórych kluczowych statystyk z Twojej agencji.

  Seosight ma również różnorodny wybór szablonów portfolio i funkcji, dzięki czemu możesz w łatwy sposób udostępniać studia odlewnicze i szczegóły projektów, nad którymi pracowałeś. Indywidualne szablony stron studium przypadku zawierają imponujące układy, które pomogą Ci naprawdę przekazać publiczności, w jaki sposób byłeś w stanie pomóc minionym klientom, a także w jaki sposób możesz pomóc nowym użytkownikom.

  Dzięki narzędziu do tworzenia formularzy kontaktowych, nie powinieneś mieć problemów z zebraniem odpowiedniego rodzaju formularzy, aby zebrać wszystkie potrzebne informacje z potencjalnych nowych potencjalnych klientów. W pakiecie znajduje się również formularz subskrypcji biuletynu, który daje Ci kolejną możliwość wygenerowania potencjalnych klientów ze strony internetowej agencji cyfrowej WordPress.

  Inne przydatne szablony stron zawarte w pakiecie tematycznym Seosight obejmują informacje, opinie, usługi i pakiety cenowe. Istnieje również pełny zestaw szablonów blogów, które pomogą Ci przyciągnąć nowych klientów poprzez content marketing. Jeśli chcesz oferować produkty cyfrowe jako magnes wiodący dla tych, którzy dołączają do Twojej listy e-mailowej, obsługa Easy Digital Downloads ułatwia zarządzanie plikami do pobrania, bez względu na to, czy chcesz je sprzedać online, czy rozdać za darmo.

  Jeśli chcesz jak najszybciej uruchomić w pełni ukształtowaną stronę agencji cyfrowej z WordPress, Seosight jest gotowy do pracy i powinien zawierać wszystko, czego potrzebujesz.

  Więcej informacji / Pobierz Próbny

  Więcej informacji / Pobierz  Próbny

  SEO Crawler ma trzy główne prezentacje internetowe, które pomogą Ci stworzyć obecność online dla Twojej agencji cyfrowej.

  Zaprojektowany z myślą o wszelkiego rodzaju witrynach agencji cyfrowych, od dostawców marketingu internetowego i ekspertów od optymalizacji wyszukiwarek po portfele freelancerów i studia projektowe, SEO Crawler jest wszechstronną opcją. Oprócz trzech głównych wersji demonstracyjnych strony internetowej, pakiet SEO Crawler jest wyposażony w gotowe szablony stron wewnętrznych.

  Dzięki tak dobranej zawartości możesz mieszać i dopasowywać różne opcje, aby utworzyć niestandardową stronę internetową, używając tylko gotowych szablonów i układów. Jeśli jednak chcesz uzyskać większą kreatywność lub twoje potrzeby są bardziej szczegółowe, w pakiecie znajduje się kreator stron GoodLayers. Mając do dyspozycji narzędzie do tworzenia stron typu „przeciągnij i upuść” oraz bibliotekę kompatybilnych, wstępnie zbudowanych treści, nie powinno być żadnych problemów z dostosowywaniem, dostosowywaniem i przebudowywaniem zawartości demonstracyjnej przeszukiwacza SEO.

  Jeśli nie chcesz być zbyt praktyczny w budowaniu stron metodą przeciągnij i upuść, ale mimo to chcesz mieć pewność, że witryna agencji cyfrowej ma odpowiedni wygląd, globalne ustawienia robota indeksującego SEO można dostosować za pomocą panelu sterowania motywu . Tutaj możesz zmienić czcionki, zmodyfikować kolory i wybrać nagłówek z gotowych opcji. Wszystkie Twoje zmiany zostaną zastosowane w Twojej witrynie w czasie rzeczywistym, dzięki czemu będziesz mógł je przeglądać podczas pracy. Tylko wtedy, gdy będziesz gotowy, zostaną opublikowane na Twojej stronie.

  SEO Crawler i gotowe szablony są warte sprawdzenia, jeśli szukasz bogatego w funkcje i elastycznego motywu WordPress agencji cyfrowej.

  Więcej informacji / Pobierz Próbny

  Marketing Pro to wielozadaniowa agencja cyfrowa i marketing internetowy WordPress.

  Aby zapewnić, że Marketing Pro nadaje się do różnych projektów stron internetowych w przestrzeni marketingu cyfrowego, ten motyw zawiera 11 gotowych wersji demonstracyjnych. Mimo że są to wszystkie elastyczne prezentacje witryn internetowych, różne opcje zostały zaprojektowane do tworzenia agencji SEO, niezależnego marketingu cyfrowego i innych stron internetowych zorientowanych na firmy. Jest też gotowe demo, które jest idealne dla osób świadczących usługi mediów społecznościowych, a także demo witryny promocyjnej wydarzeń.

  Niezależnie od tego, którą wersję demonstracyjną Marketing Pro wybierzesz, Twoja strona internetowa będzie miała stylową stronę główną, która została zaprojektowana, aby zachęcić jak największą liczbę odwiedzających do nawiązania kontaktu i wejścia na ścieżkę sprzedaży. Jeśli chcesz zademonstrować, że jesteś w stanie pomóc swoim klientom w rozwoju ich działalności, Twoja strona internetowa Marketing Pro będzie dobrze wyświetlać Twoje dane uwierzytelniające.

  Dzięki suwakom z logo klienta, które idealnie nadają się do pokazania, z kim pracowałeś, do widżetu referencji do wyświetlania cytatów od zadowolonych klientów, domyślne układy strony głównej Marketing Pro zostały starannie zaprojektowane. Możesz jednak dodać o wiele więcej do układów strony głównej. Formularze e-mailowe, fragmenty postów na blogu, informacje o studium przypadku i siatki funkcji to tylko niektóre z dostępnych pozycji.

  Marketing Pro zawiera również kilka narzędzi premium, które pomogą Ci uaktualnić witrynę. Dzięki Visual Composer i Convert Plug Popup w zestawie narzędzi będziesz mógł spersonalizować swoją stronę, aby uzyskać najwyższe możliwe współczynniki konwersji. Możesz również skorzystać z pełnego zestawu opcji dostosowywania motywów, aby dostosować ogólny wygląd i wygląd witryny agencji cyfrowej.

  Różnorodny wybór prezentacji internetowych agencji cyfrowych w pakiecie Marketing Pro sprawia, że ​​jest to dobry temat dla wielu projektów.

  Więcej informacji / Pobierz Próbny

  TheGem ma wiele gotowych dem, które idealnie nadają się do tworzenia stron internetowych agencji cyfrowych za pomocą WordPress.

  Do wyboru jest ponad 70 wersji demonstracyjnych witryn internetowych, w tym dziewięć demonstracyjnych witryn internetowych poświęconych celom agencji, TheGem zdecydowanie warto sprawdzić. Ponadto, ponieważ temat ten został niedawno zaktualizowany, wszystkie prezentacje i szablony witryn są bardzo nowoczesne i przyjazne dla urządzeń mobilnych. Dlatego bez względu na to, jaki rodzaj usług oferujesz na stronie internetowej agencji cyfrowej lub kim są twoi docelowi odbiorcy, istnieje duża szansa, że ​​znajdziesz odpowiedni demo w pakiecie motywu TheGem.

  Jeśli znajdziesz gotowy projekt strony internetowej, który pasuje do Twojego projektu, możesz łatwo dostosować go za pomocą funkcji dołączonych do TheGem. Ponieważ niemal każdy aspekt tego motywu można spersonalizować za pomocą panelu sterowania, można szybko wprowadzać zmiany w globalnych ustawieniach, które pomagają dostosować czcionki, kolory, właściwości układu i wiele innych. Aby uzyskać więcej praktycznych prac projektowych, możesz uruchomić dołączone narzędzie do tworzenia stron i użyć edytora wizualnego „przeciągnij i upuść”, aby pracować nad indywidualnymi szablonami, które tworzą prezentacje witryny TheGem.

  Jak wspomniano, wszystko w TheGem jest przyjazne dla urządzeń mobilnych. Dlatego możesz wylądować nowych klientów ze swojej witryny, bez względu na to, z jakiego urządzenia korzystają użytkownicy. Inne funkcje, takie jak formularze rejestracji biuletynów e-mail i widżety mediów społecznościowych, mogą pomóc odwiedzającym pozostać w kontakcie, nawet jeśli nie są gotowi, aby użyć formularza kontaktowego do przesłania zapytania ofertowego. TheGem został również w pełni zoptymalizowany pod kątem wyszukiwarek, aby ułatwić odbiorcom docelowym znalezienie Twojej witryny. Możesz także skorzystać z obsługi wielojęzycznych wtyczek, takich jak WPML, do publikowania treści w więcej niż jednym języku i przyciągania szerszej publiczności.

  TheGem jest bardzo elastyczny i pozwoli właścicielom agencji cyfrowych na stworzenie strony internetowej na zamówienie przy użyciu gotowego motywu.

  Więcej informacji / Pobierz Próbny

  Więcej informacji / Pobierz  Próbny

  SEO to kolejna specjalnie zaprojektowana agencja marketingu cyfrowego WordPress, która została właśnie zaktualizowana.

  Teraz w wersji drugiej SEO ma jeszcze więcej do zaoferowania niż wcześniej. Na początek jest więcej układów strony głównej do wyboru. Mimo, że wszystkie te strony internetowe demonstracyjne koncentrują się na tworzeniu produktów związanych z marketingiem, są one zróżnicowane pod względem wzorów i stylu. Dzięki temu, niezależnie od rodzaju tworzonej witryny agencji marketingu cyfrowego, powinieneś znaleźć odpowiedni projekt spośród opcji dostępnych w temacie SEO WordPress.

  Temat SEO ułatwia również importowanie wybranej witryny demonstracyjnej. Po utworzeniu fundamentów nowej witryny internetowej poprzez zaimportowanie jednej z wersji demonstracyjnych możesz rozpocząć dodawanie własnych treści do witryny. Masz również możliwość otwarcia pulpitu nawigacyjnego motywu i dostosowania globalnych ustawień witryny. Może to obejmować zmianę kolorów, czcionek, ustawień układu i projektu nagłówka witryny. Visual Composer jest jedną z wtyczek premium w pakiecie motywów, udostępniając narzędzie do tworzenia stron typu „przeciągnij i upuść” do dostosowywania zawartości demonstracyjnej lub tworzenia własnych unikalnych układów stron.

  Oprócz Visual Composer, innymi narzędziami premium zawartymi w pakiecie są potężny kreator pokazów slajdów Slider Revolution, narzędzie Suppa Mega Menu oraz kilka ikon do dodawania responsywnych znaków do swoich projektów. Uzyskasz również dostęp do edytowalnych plików graficznych Photoshop w celu dostosowania elementów wizualnych używanych w SEO. Ten temat agencji marketingu cyfrowego jest również w pełni zoptymalizowany pod kątem wyszukiwarek, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twoja witryna i każda publikowana treść będzie miała szansę zostać znaleziona przez docelową grupę odbiorców.

  SEO ma wiele do zaoferowania każdemu, kto potrzebuje stworzyć profesjonalną stronę internetową w cyfrowej przestrzeni marketingowej.

  Więcej informacji / Pobierz Próbny

  SEO WP jest popularnym motywem WordPress agencji cyfrowej, który jest stale aktualizowany od czasu pierwszej wersji.

  Mimo że SEO WP jest już dostępny od jakiegoś czasu, nie pokazuje swojego wieku w najmniejszym stopniu. Dzięki regularnemu strumieniowi aktualizacji i ulepszeń, SEO WP ma w pełni nowoczesny design, który może z łatwością konkurować z innymi dostępnymi dzisiaj motywami WordPress agencji cyfrowych. Lista funkcji jest również całkowicie aktualna, a dzięki czystemu kodowi jest to jeden z najszybciej ładujących się motywów do tworzenia witryny promującej Twoją agencję lub zewnętrznych usług marketingowych.

  SEO WP ma tylko jedną wersję demonstracyjną głównej strony internetowej, jednak może to zaoszczędzić czas, ponieważ przed rozpoczęciem jest mniej projektów do porównania. Po prostu załaduj pliki motywów do swojej witryny WordPress, aktywuj dołączone wtyczki i zaimportuj zawartość demonstracyjną przed dodaniem własnego tekstu i obrazów do nowej witryny.

  Jeśli chodzi o narzędzia zawarte w pakiecie SEO WP, będziesz mieć najnowszą wersję wtyczki do budowania stron Live Composer, wtyczkę Premium Social Share Buttons, narzędzie do tworzenia pokazów slajdów Master Slider 3 i kilka komercyjnych dodatków do Ninja Forms, które pomogą Ci rozwijać biuletyn e-mail i zbierać płatności od klientów. Istnieje również narzędzie do sprawdzania rangi, które monitoruje widoczność Twojej strony na stronach wyników wyszukiwania, aby upewnić się, że uzyskasz jak najwięcej potencjalnych klientów z witryny agencji cyfrowej.

  SEO WP to wypróbowany i sprawdzony motyw agencji cyfrowej WordPress, który z biegiem czasu był coraz lepszy.

  Więcej informacji / Pobierz Próbny

  Więcej informacji / Pobierz  Próbny

  Być optymistą został zaprojektowany dla agencji oferujących SEO, media społecznościowe i usługi marketingu online.

  Jeśli potrzebujesz profesjonalnej strony internetowej dla swojej agencji lub strony internetowej freelancer, wtedy Optymalizacja może być doskonałym wyborem. Stworzony, aby pomóc Ci poprawić widoczność witryny w wyszukiwarkach, a następnie przekształcić większą liczbę odwiedzających w klientów, Optimize ma wiele do zaoferowania. Koncentrując się na pomocy w uruchomieniu witryny z przyjazną dla wyszukiwarek strukturą, czysty kod Optimize ułatwi indeksowanie wszystkich treści i uszeregowanie ich według usług takich jak Google.

  Gdy użytkownik wyląduje na Twojej stronie z wyszukiwarek, możesz użyć wszystkich dostępnych funkcji generowania leadów z motywu Optymalizuj WordPress. Obejmuje to przyciski wezwania do działania, które przekierują użytkowników do Twojej strony kontaktowej, optyki e-mailowe, które zachęcą użytkowników do dołączenia do lejka listy mailingowej, oraz formularz stopki, który upraszcza proces kontaktowania się odbiorców.

  Optymalizacja to nie tylko szybki czas ładowania i imponujące funkcje SEO i generowania leadów. Ta popularna agencja cyfrowa WordPress ma przyciągającą wzrok bibliotekę pełnych wersji demonstracyjnych stron internetowych i zawartości strony wewnętrznej, które można szybko zaimportować. Wszystkie projekty są w pełni aktualne i zapewnią, że twoja agencja lub portfolio freelancera ma stronę internetową, która będzie wyróżniać się w zatłoczonej przestrzeni marketingowej online. Jak można się spodziewać po jednym z wiodących tematów agencji cyfrowych, Optimize zawiera zaawansowaną wtyczkę do tworzenia stron do przeciągania i upuszczania Visual Composer dla wszystkich naszych potrzeb dostosowywania.

  Dzięki wstępnie zaprojektowanemu projektowi dla niemal każdego rodzaju agencji marketingu cyfrowego, Optimized jest warta bliższego przyjrzenia się.

  Więcej informacji / Pobierz Próbny

  Panie SEO ma imponującą listę funkcji i równie imponujący projekt, który z pewnością przypadnie do gustu docelowej grupie odbiorców.

  Z dziewięcioma prezentacjami na stronie głównej do tej pory, Mr SEO ma gotowy projekt dla wielu stron internetowych w sektorach usług online i marketingu cyfrowego. Więc jeśli tworzysz stronę internetową dla konsultanta solo, agencji SEO, startupu lub podobnego projektu, zdecydowanie powinieneś sprawdzić demo Mr SEO. Jeśli podoba Ci się to, co widzisz, rozpoczęcie pracy z Mr SEO jest bardzo proste dzięki narzędziu demo importera jednego kliknięcia.

  Niezależnie od tego, czy chcesz dodać zaawansowane prezentacje pokazów slajdów do swojej witryny, aby zaimponować przyszłym klientom, czy zachować prostotę dzięki statycznemu obrazowi bohatera strony głównej, Mr SEO daje Ci możliwość. Ponadto, dzięki Visual Composer w pakiecie, nie tylko dostosowuje się zawartość demonstracyjną bardzo prosto, ale otrzymasz także użyteczną bibliotekę elementów treści, które możesz dodać do swoich stron, w tym tabele cenowe, formularze optin, siatki funkcji, wykresy umiejętności, i wiele więcej.

  Ponieważ jest to w pełni nowoczesny motyw WordPress, integracja witryny z mediami społecznościowymi nie będzie problemem, jeśli wybierzesz Mr SEO. Oprócz przycisków udostępniania w mediach społecznościowych można również łatwo wyświetlać najlepsze treści z konta w mediach społecznościowych na paskach bocznych, stopkach i całej witrynie. Jeśli chcesz zademonstrować swoim klientom rodzaj strony internetowej i usług marketingowych, które możesz im zaoferować, wtedy Pan SEO daje Ci skuteczny sposób, aby to zrobić za pośrednictwem własnej strony.

  Oprócz wszystkich użytecznych funkcji powyżej, SEO SEO jest również dostępny z hostingiem strony, co jeszcze bardziej ułatwia uruchomienie profesjonalnej strony internetowej agencji cyfrowej.

  Więcej informacji / Pobierz Próbny

  Więcej informacji / Pobierz  Próbny

  SEO Engine oferuje 12 projektów stron domowych do wyboru, które ułatwiają uruchomienie witryny cyfrowej.

  Z dobrym wyborem wielostronicowych i jednostronicowych projektów stron internetowych do pracy, nie powinieneś mieć problemów z przekształceniem swojej instalacji WordPress w zasób generowania potencjalnych klientów, aby promować swoje usługi i rozwijać swoją firmę. Niezależnie od tego, czy tworzysz bloga, aby zademonstrować swoją wiedzę o marketingu cyfrowym, czy tradycyjną stronę biznesową, aby promować swoje usługi marketingu internetowego, SEO Engine może być dobrym rozwiązaniem.

  Niezależnie od tego, które z demonstracji witryny SEO Engine zdecydujesz, nadal możesz stworzyć unikalną stronę internetową. Dzięki zróżnicowanemu układowi nagłówków, który można zastosować do Twojej witryny za pomocą kilku kliknięć, aż do potężnego zestawu opcji tematycznych, personalizacja witryny za pomocą SEO Engine nie powinna być dla nikogo problemem. Fakt, że w pakiecie znajduje się wtyczka do tworzenia stron typu „przeciągnij i upuść” premium Visual Composer bez dodatkowych kosztów, sprawia, że ​​jest to jeszcze bardziej atrakcyjna opcja dla każdego, kto potrzebuje niestandardowej strony internetowej. W rzeczywistości twórcy SEO Engine uwzględnili 12 niestandardowych dodatków Visual Composer, aby uczynić to narzędzie jeszcze bardziej użytecznym, jeśli chodzi o projektowanie unikalnej strony internetowej z WordPress.

  Jak można oczekiwać od jednego z wiodących motywów WordPress agencji cyfrowej, Twoja strona będzie w pełni dostępna na smartfonach i urządzeniach z mniejszym ekranem, jeśli wybierzesz SEO Engine. Nawet pokazy slajdów, które są zasilane przez wtyczkę LayerSlider premium, są przyjazne dla smartfonów i można nimi sterować za pomocą dowolnego nowoczesnego urządzenia z ekranem dotykowym.

  SEO Engine łączy użyteczny zestaw gotowych projektów treści z wyborem podstawowych funkcji internetowych agencji marketingu cyfrowego.

  Więcej informacji / Pobierz Próbny

  Przychodzące jest opisywany jako narzędzie do tworzenia stron docelowych, ale jego wybór różnych projektów stron głównych sprawia, że ​​jest to doskonały wybór dla wielu projektów.

  Jeśli chcesz utworzyć zoptymalizowaną stronę docelową dla swoich usług lub innych ofert, Inbound ma kilka różnych projektów stron głównych, które zostały specjalnie zaprojektowane do tego celu. Wszystkie te projekty stron docelowych koncentrują się na zapewnieniu jak największej liczby użytkowników, aby mogli podjąć działania po wylądowaniu w witrynie. Ponieważ są to elastyczne projekty, nie ma znaczenia, jakie działania użytkownicy powinni wziąć pod uwagę, od dołączenia do listy e-mailowej lub śledzenia Cię w mediach społecznościowych po wypełnienie formularza kontaktowego lub zakup produktu. pomóż ci osiągnąć swoje cele.

  Istnieje jednak kilka bardziej tradycyjnych układów strony głównej firmy do wyboru w pakiecie tematu Przychodzące. Projekty te koncentrują się na stronach internetowych agencji projektowych i projektowych, ale każdy, kto oferuje usługi lub produkty szkoleniowe w tym miejscu, powinien znaleźć przydatne narzędzie do tworzenia witryn internetowych.

  Inbound ma jednak więcej do zaoferowania niż atrakcyjne projekty stron internetowych. Dzięki imponującej liście funkcji ten motyw może być użyty do dodania banerów do swojej witryny, tworzenia niestandardowych układów układu i kolorów oraz tworzenia unikalnych układów treści za pomocą narzędzia do tworzenia stron przeciągnij i upuść. Dołączona jest także obsługa wszystkich najlepszych wtyczek WordPress, co daje możliwość łatwego dodawania nowych funkcji i funkcjonalności do witryny w miarę wzrostu potrzeb.

  Jeśli szukasz motywu WordPress o silnej konwersji, to Inbound powinien znajdować się na Twojej krótkiej liście.

  Więcej informacji / Pobierz Próbny

  Więcej informacji / Pobierz  Próbny

  Z półki to internetowy motyw WordPress z pełną funkcjonalnością „przeciągnij i upuść”.

  Od momentu premiery lista funkcji Off the Shelf znacznie wzrosła. Możesz teraz wiele zrobić z tym tematem, w tym wybierając z różnych układów nagłówków i stylów witryny, zastosować różnorodny wybór animacji na swojej stronie internetowej i jej zawartości, pracować z wieloma postami na blogu i układami stron oraz umożliwić przyciągające wzrok efekt paralaksy w całej witrynie.

  Poza użyteczną listą funkcji Off the Shelf oferuje 16 kompletnych wersji demonstracyjnych witryn internetowych do wyboru. Nie wszystkie z nich koncentrują się na tworzeniu stron internetowych agencji marketingu cyfrowego za pomocą WordPress, ale wciąż jest sporo odpowiednich opcji. Pozostałe projekty można dostosować za pomocą panelu sterowania opcji motywu i dołączonego narzędzia do tworzenia stron przeciągnij i upuść. Dlatego jeśli któryś z nich przyciągnie wzrok, powinieneś być w stanie dostosować je do swoich wymagań.

  Jeśli chodzi o korzystanie z narzędzia do tworzenia stron przeciągnij i upuść, możesz łatwo korzystać z biblioteki elementów w celu uaktualnienia treści. Przyciski, pola wezwania do działania, liczniki czasu, tabele cenowe i suwaki to tylko niektóre z dostępnych modułów, które można wstawiać i dostosowywać podczas projektowania projektów stron. Off the Shelf jest również w pełni gotowy do handlu elektronicznego dzięki wsparciu wtyczki do sklepu internetowego WooCommerce. Z tego powodu, jeśli chcesz sprzedawać produkty lub usługi ze swojej strony internetowej, ten motyw jest więcej niż zgodny z zadaniem.

  Off the Shelf to dobry, wszechstronny motyw WordPress, który oferuje wiele funkcji, które docenią właściciele agencji cyfrowych.

  Więcej informacji / Pobierz Próbny

  Joe Fylan

  Joe używa WordPressa od wielu lat, budując wiele różnych typów stron internetowych. Joe lubi teraz pracować jako niezależny autor tekstów i jest dostępne do wynajęcia .

  Ujawnienie: Niektóre linki w tym poście są linkami partnerskimi, co oznacza, że ​​jeśli klikniesz na jeden z linków i kupisz przedmiot, możemy otrzymać prowizję. Wszystkie opinie są jednak nasze i nie przyjmujemy płatności za pozytywne opinie.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»