Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  13 podstawowych terminów SEO, o których każdy powinien wiedzieć

  Przez Anton Koekemoer 17 marca 2014 r

  Wielu twierdzi, że wiek SEO dobiegł końca. Czy wyszukiwanie online „SEO jest martwe”, a zobaczysz, o czym mówię.

  Ale nie zgodziłbym się z tym: SEO nie jest martwe - kwitnie i nadal jest doskonałą metodą kierowania ukierunkowanego ruchu do Twoich usług internetowych. Gdy ludzie szukają odpowiedzi i rozwiązań, częściej otwierają swoją ulubioną przeglądarkę w celu wyszukiwania informacji. Internet jest portalem informacyjnym i nie ma lepszego sposobu na znalezienie szukanych odpowiedzi niż wpisanie pytania do wyszukiwarki.

  Wyszukiwarki stale aktualizują swój algorytm wyszukiwania, aby dać użytkownikom najlepsze wyniki. Jak więc upewnić się, że zawsze jesteś na pierwszej stronie? Dzięki zoptymalizowanej kampanii SEO.

  Ale czy znasz terminologię SEO używaną przez marketingowców cyfrowych? Oto kilka moich ulubionych terminów SEO:

  1. Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek

  Mówiąc po angielsku, oznacza to, że procesy, które pomagają stronie osiągnąć wyższe rankingi organiczne w wyszukiwarkach dla konkretnych słów kluczowych i fraz.

  2. Optymalizacja wyszukiwarki w czarnym kapeluszu

  To nieetyczna metoda zdobywania rankingów w wyszukiwarkach. Jeśli praktykujesz black-hat SEO i jesteś złapany, Twoja witryna może być mocno karana przez wyszukiwarki.

  3. Optymalizacja wyszukiwarki w białym kapeluszu

  Jest to przyjęta metoda pozycjonowania SEO, aby poprawić rankingi organiczne w wyszukiwarkach i zwiększyć ruch kierowany do Twojej witryny.

  4. Algorytm wyszukiwarki

  Algorytm wyszukiwania Google to mechanizm służący do wyszukiwania najbardziej zaufanych i odpowiednich stron internetowych dla dowolnego zapytania.

  5. Strony przejścia

  Jest to metoda black-hat SEO polegająca na tworzeniu fałszywej strony internetowej, której użytkownicy nigdy nie zobaczą. Strony przejściowe mogą być używane do oszukiwania pająków wyszukiwarek do indeksowania strony internetowej wyżej. Po raz kolejny zostaniesz złapany i zostaniesz zbanowany.

  6. Wypychanie słów kluczowych

  Ponieważ gęstość słów kluczowych odgrywa ważną rolę w indeksowaniu witryny, niektórzy webmasterzy próbują oszukać wyszukiwarki, sztucznie wypełniając całą zawartość witryny słowami kluczowymi. To nie działa i spowoduje, że Twoja strona będzie karana.

  7. Tekst zakotwiczenia

  To jest tekst, który będzie linkował do innej strony internetowej lub dokumentu w bieżącej witrynie.

  8. Link Nofollow

  Link nofollow nie przenosi żadnej wartości PR (wyjaśnionej poniżej) na stronę, do której prowadzi link. Są one najczęściej używane, gdy chcesz ograniczyć nieistotne linki do treści, aby poprawić ogólną wartość swojej witryny. Domyślnie, jeśli nie określisz, że link powinien być „nofollow”, będzie to automatycznie „dofollow”, które przeniesie wartość na stronę docelową.

  9. Pagerank lub PR

  Jest to część algorytmu używanego przez Google do oszacowania ważności stron. Chodzi o to, że link ze strony o wysokim PR jest postrzegany jako głos zaufania do strony, do której prowadzi link. Mimo że jest to nadal używane, wiele innych czynników ma większy wpływ niż tylko strona w rankingu strony.

  10. Alt tekst

  To jest tag, który możesz umieścić na linkach i obrazach. Jest to tekst wyświetlany po najechaniu myszą na obiekt.

  11. Bot (pająk)

  Są to programy używane przez wyszukiwarki do indeksowania Twojej witryny.

  12: Maskowanie

  Jest to kolejna metoda „czarnego kapelusza”, aby pokazać jedną stronę internetową dla wyszukiwarek i inną dla użytkowników. Celem maskowania jest uzyskanie rankingu określonych fraz kluczowych, a następnie przekierowanie ruchu przychodzącego na inną stronę.

  13. Farma łącząca

  Farma linków to strona internetowa lub katalog, który grupuje strony internetowe i łączy je z każdym celem wyłącznie w celu zwiększenia PR i uzyskania najlepszych rankingów organicznych. Farmy linków działały kiedyś w przeszłości, ale obecnie wyszukiwarki uznają je za czarny kapelusz.

  Przez  Anton Koekemoer  17 marca 2014 r  Wielu twierdzi, że wiek SEO dobiegł końca

  Kierując zespołem Open Circle Solutions, jestem specjalistą ds. Marketingu cyfrowego z doświadczeniem w marketingu międzynarodowym. Udane osiągnięcia w wiodących zespołach marketingu cyfrowego, w połączeniu z dużym doświadczeniem w planowaniu kampanii i strategii cyfrowych, dały mi dobrze zaokrąglone tło w przestrzeni cyfrowej. Więcej

  Jak więc upewnić się, że zawsze jesteś na pierwszej stronie?
  Ale czy znasz terminologię SEO używaną przez marketingowców cyfrowych?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»