Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  15 najlepszych wtyczek i narzędzi SEO WordPress na lata 2017 i 2018

  1. Najlepsze wtyczki SEO WordPress
  2. 1. SEOPressor
  3. 2. Ramy SEO
  4. 3. All In One Schema.org Rich Snippets
  5. 4. Menedżer łączy
  6. 5. SEO autorstwa Squirrly
  7. 6. Hijack Rank - Off Page SEO Tool
  8. 7. SEO Cleaner
  9. 8. SEO Friendly Images Pro
  10. 9. Rank Reveal
  11. 10. Ultimate Video SEO Plugin
  12. 11. All In One SEO Plugin
  13. 12. WordPress SEO By Yoast Plugin
  14. 14. Mapa witryny Google
  15. 15. Obrazy przyjazne SEO
  16. Która jest najlepsza wtyczka SEO dla WordPress

  Oto świetna lista wtyczek SEO WordPress, których używam i sugeruję wszystkim moim czytelnikom.

  Dzisiaj WordPress jest używany przez ponad 50 milionów stron internetowych i jest to niewątpliwie najlepsza platforma blogowa, jaką kiedykolwiek zbudowano. Dziś nie tylko profesjonalni blogerzy, ale także wiele firm internetowych, czasopism internetowych i firm zajmujących się marketingiem internetowym używają go do prowadzenia i rozwijania działalności w Internecie.

  Najlepsze wtyczki SEO WordPress

  Oto świetna lista wtyczek SEO WordPress, których używam i sugeruję wszystkim moim czytelnikom

  Wszyscy to wiemy SEO jest ogromnym obszarem i do opanowania go wymaga dużo wiedzy. Ale jeśli poważnie myślisz o blogowaniu, biznesie lub o swoim portfolio, zrobisz wszystko, co w jego mocy, aby poprawić obecność marki i jej autorstwo. Jednym z najlepszych sposobów na zwiększenie obecności marki i jej autorytetu jest oczywiście SEO, ponieważ pomaga zwiększyć ruch organiczny, klientów i potencjalnych klientów.

  Aby ci pomóc optymalizacja na stronie tutaj przedstawiam kilka najlepszych wtyczek WordPress SEO na rok 2018. Wszystkie są niezwykle funkcjonalne z opcjami takimi jak zasada przepisywania siły, automatyczna optymalizacja treści, integracja z mediami społecznościowymi i wiele innych.

  1. SEOPressor

  SEOPressor to wszystko w jednym, a nawet najpotężniejszym pluginie SEO WordPress, jaki kiedykolwiek zbudowano. Może zarządzać wszystkimi twoimi stronami, postami, niestandardowymi formatami postów lub w prosty sposób twoją pełną stroną internetową.

  Może zarządzać wszystkimi twoimi stronami, postami, niestandardowymi formatami postów lub w prosty sposób twoją pełną stroną internetową

  Posiada wbudowane narzędzie do badania słów kluczowych, które pozwala znaleźć słowa kluczowe z długim ogonem. Możesz także użyć funkcji przeciągnij i upuść, aby wstawić słowo kluczowe do treści jednym kliknięciem. Ta funkcja pomaga zaoszczędzić od 15 do 20 minut na pocztę, co zwykle marnujesz podczas wykonywania badania słów kluczowych na inne drogie narzędzia i usługi.

  Posiada również potężny algorytm analizy postów i stron, który oblicza statystyki SEO twojej zawartości. Następnie daje ocenę na 100 bazach. W tej analizie sprawdza znaczniki H1, H2, H3.

  Następnie sprawdza zarówno połączenia wychodzące, jak i wewnętrzne, sprawdza nawet obrazy i czy ma alternatywny i tytułowy tag, czy nie. Oferuje nawet funkcję automatyzacji zadania dodawania alternatywnego tekstu poprzez przypisanie haka tytułu na stronie ustawień.

  Oferuje nawet funkcję automatyzacji zadania dodawania alternatywnego tekstu poprzez przypisanie haka tytułu na stronie ustawień

  SEOPressor jest również wyposażony w potężną funkcję wewnętrznego łączenia, która pozwala przypisać dowolny konkretny link do jednego konkretnego słowa lub frazy. Następnie za każdym razem, gdy opublikujesz post, słowa te zostaną automatycznie połączone.

  Ta wtyczka pomaga również zwiększyć Twoją witrynę towarzyski przez dodanie otwartego wykresu na Facebooku i tagów metadanych Twittera. Posiada wbudowaną obsługę fragmentu bogatego, co oznacza, że ​​teraz możesz napisać obszerny przegląd, który zostanie automatycznie dostosowany do schema.org.

  Ogólnie mogę powiedzieć, że SEOPressor jest naprawdę najlepszą wtyczką do optymalizacji SEO WordPress, jakiej kiedykolwiek używałem.

  Ściągnij

  2. Ramy SEO

  Jest to stosunkowo nowa wtyczka do optymalizacji wyszukiwarek i może być uważana za najlepszego zagorzałego przeciwnika wtyczki Yoast. W przeciwieństwie do swoich konkurentów, interfejs nie jest przepełniony reklamami i kanałami wiadomości. Co więcej, nie jest to rozszerzenie żądne zasobów serwera, więc może płynnie działać na współdzielonym hostingu, nie powodując żadnych problemów z wydajnością witryny.

  Jest to całkowicie darmowa wtyczka i jest objęta licencją GPL 2.0. Ale oferuje kilka istotnych funkcji, takich jak płatne dodatki. Możesz kupić te dodatki indywidualnie na stronie dewelopera. Gdy już je kupisz, musisz najpierw pobrać je lokalnie w swoim systemie, a następnie zainstalować je na swojej stronie, tak jak inne wtyczki.

  To, co naprawdę podoba mi się w tej wtyczce, to potężny, ale prosty panel sterowania. Dostajesz tylko jedną stronę konfiguracji, a każde ustawienie związane z pozycjonowaniem Twojej strony internetowej można skonfigurować bezpośrednio tutaj. Od automatycznego generowania metatagów po mapę witryny do metadanych mediów społecznościowych.

  Dodatkowo obsługuje woocommerce, niestandardowe typy postów i bbpress. Czekaj, to nie wszystko. Możesz także uzyskać funkcję anty-scrappera, pełną kontrolę nad tagami kanonicznymi, kontrolę SEO post-post, integrację wykresu wiedzy Google i kilkanaście innych.

  Ściągnij

  3. All In One Schema.org Rich Snippets

  Ta wtyczka została opracowana przez Brainstorm Force i ma ponad 60 000 aktywnych instalacji. Jest to jedna z najpopularniejszych wtyczek recenzji i jest aktywnie utrzymywana przez jej twórców.

  Bogate fragmenty są jednym z najlepszych sposobów na zwiększenie CTR i współczynnika konwersji. Pomagają webmasterom w wyświetlaniu recenzji na temat określonego produktu lub usługi na ich stronie internetowej. Z drugiej strony pomaga wyszukiwarkom generować dokładne informacje o tym produkcie i wyświetlać te informacje na stronach wyników wyszukiwania.

  Istnieją różne typy fragmentów bogatych, a kilka najczęściej używanych to:

  1. Recenzje
  2. Wydarzenia
  3. Przepis
  4. Wideo
  5. Produkt
  6. Ludzie.

  Możesz także przeczytać oficjalna dokumentacja po więcej szczegółów. Zgodnie z oficjalnymi dokumentami istnieje 597 typów i 875 właściwości.

  Teraz, jeśli planujesz ręcznie zintegrować dowolny fragment kodu w swojej witrynie, będziesz mieć poważne problemy z tym. Dlaczego głównie dlatego, że jest to trochę techniczne zadanie i będziesz musiał to zrobić ręcznie dla każdego posta.

  Ale jeśli chcesz zaoszczędzić czas, możesz użyć tej bezpłatnej wtyczki. Korzystając z niego, możesz wybierać spośród 8 różnych typów fragmentów bogatych, a następnie dodawać je do swojej witryny, wypełniając wymagane dane. W ten sposób będziesz mógł również wyświetlać oceny gwiazd na stronach wyszukiwania.

  4. Menedżer łączy

  W przypadku każdej witryny linkowanie wewnętrzne jest tak samo ważne, jak jakość linków zwrotnych do jego postów i strony głównej. Łączenie wewnętrzne pomaga poprawić interakcję użytkownika z witryną, ponieważ pozwala im szybko poruszać się po różnych stronach w witrynie, które są oparte na podobnie powiązanych tematach.

  Możesz szybko dodać hiperłącza do dowolnej strony wewnętrznej za pomocą edytora postów Wordpress. Jeśli jednak Twoja witryna zawiera ponad 100 postów, recenzji i dziesiątek stron, ręczna edycja każdej strony w celu wewnętrznego połączenia poprzednich postów jest trudnym zadaniem. Nie wierz mi, zobacz sam obraz.

  Cóż, nadchodzi Menedżer łączy na ratunek. Ma bardzo łatwy w obsłudze i punktowy interfejs, który pozwala przypisać słowo kluczowe, docelowy adres URL i DONE. Tak, to jest to. Teraz ta mała wtyczka będzie skanować każdy pojedynczy post i stronę w witrynie pod kątem tego słowa kluczowego, a gdziekolwiek go znajdzie, automatycznie doda hiperłącze.

  Jest to wtyczka typu „ustaw i zapomnij”. Możesz kontynuować tworzenie nowej zawartości i tuż przed opublikowaniem przycisku trafienia odpowiednie linki zostaną automatycznie dodane do zaplecza.

  Jest również wyposażony w przyjazną dla użytkownika i prostą funkcję sugerowania linków, która automatycznie sugeruje odpowiedni link do docelowego słowa kluczowego. Ponadto wykorzystuje zaawansowany algorytm do obliczania wewnętrznego soku łącza, a nawet daje możliwość włączenia śledzenia łącza.

  Jeśli kochasz arkusze danych, możesz nawet zaimportować raport wygenerowany w formacie .csv do dalszej analizy. Ogólnie rzecz biorąc, jeśli chcesz ulepszyć wewnętrzną strukturę linków, jest to jedyna wtyczka, jakiej kiedykolwiek potrzebujesz.

  Ściągnij

  5. SEO autorstwa Squirrly

  Można go uznać za bardziej przyjazną dla użytkownika i ulepszoną wersję wtyczki Yoast SEO. Jest on dostępny za darmo na oficjalnym repozytorium wtyczek, ale po instalacji zdasz sobie sprawę, że ma ograniczone funkcje, chyba że masz plan premium.

  Subskrypcja zaczyna się od 19,99 USD miesięcznie i daje swobodę instalacji i korzystania z niej na siedmiu różnych stronach internetowych. Ale w takim razie ograniczasz się do 100 badań słów kluczowych, 100 analiz stron SEO i 100-stronicowej analizy przez analitykę. Dla większości użytkowników może to brzmieć nieco ograniczająco, ale masz też inne plany, które możesz uaktualnić.

  Przechodząc do funkcji, Squirrly oferuje potężne narzędzie do badania słów kluczowych, które pomaga znaleźć łatwe i wysokowydajne słowa kluczowe z edytora postów wordpress. Pomaga także pisać treści przyjazne dla SEO, dostarczając podstawowych informacji na temat czytelności treści, gęstości słów kluczowych, linków. Umożliwia także wyszukiwanie najnowszych tweetów, wiadomości, obrazów i filmów związanych z tematem w edytorze postów. A najlepsze jest to, że możesz dodać te tweety, wiadomości lub zdjęcia do swojej zawartości za pomocą jednego kliknięcia.

  Ponadto jest wyposażony w zaawansowaną funkcję „Nagłówki”, która jest bardzo przydatna, ponieważ pomaga napisać lepsze zoptymalizowane tytuły „ludzkie”. Ogólnie rzecz biorąc, jest to świetny dodatek tylko wtedy, gdy masz plan premium.

  6. Hijack Rank - Off Page SEO Tool

  Jeśli jesteś nowy w SEO i chcesz tworzyć wysokiej jakości linki zwrotne do swoich stron, musisz sprawdzić Rank Hijack. Jest to aplikacja internetowa, która ma pomóc Ci znaleźć SEO pasożyta. Dla tych

  Jest to aplikacja internetowa, która ma na celu pomóc Ci znaleźć SEO pasożyta. Dla tych, którzy nie wiedzą, czym jest pasożytniczy SEO, są w zasadzie wysokimi stronami z uprawnieniami do domeny, które pozwalają tworzyć własne artykuły i publikować je na swojej platformie za pomocą dofollow i czasami nofollow.

  Pamiętaj, że nie jest to wtyczka SEO na stronie dla wordpress. Zamiast tego jest to narzędzie SEO działające poza stroną, które pomaga zwiększyć wartość zaufania, przepływ cytatów, autorytet strony i autorytet domeny witryny.

  Co więcej, platformy, które narzędzie to znajdzie dla Ciebie, są odpowiednie dla nisz. Oznacza to, że łączysz linki zwrotne z zaufanych witryn, a te witryny są bezpośrednio powiązane z Twoją niszą.

  Wiem, że musiałeś wydawać 100 dolarów na posty PBN i gości. Ale po prostu wypróbuj to narzędzie, znajdź najlepszego pasożyta dostępnego w Internecie związanego z tematem witryny i opublikuj swój artykuł. To wszystko. Masz pełną kontrolę nad linkami, zakotwiczonym tekstem, a nawet treścią. Więc jeśli przypadkiem poczujesz, że zrobiłeś coś złego, możesz to natychmiast poprawić.

  Odwiedź oficjalną stronę

  7. SEO Cleaner

  SE0 Clean nie jest typową wtyczką SEO, która pomaga w pisaniu i optymalizowaniu postów i stron. Zamiast tego przyczynia się do optymalizacji ogólnej wydajności witryny poprzez wyczyszczenie znaczników.

  Ta prosta i przyjazna dla użytkownika wtyczka zawiera dziesiątki opcji, które pomogą Ci pozbyć się nieużytecznych metatagów. Wielu użytkowników wordpress nie wie, że wordpress domyślnie tworzy wstępne pobieranie DNS dla domen zewnętrznych, takich jak czcionki internetowe Google, analizy i kilka innych. Wygenerował także krótkie linki i style na stałe do komentarzy. Ponadto, aby pogorszyć sytuację, ładuje dodatkowe skrypty i style, aby wykryć typy urządzeń i załadować emotikony.

  Wszystkie te działania prowadzą do niezbyt przyjaznego SEO kodu źródłowego. Ale dzięki tej wtyczce możesz za pomocą kilku kliknięć pozbyć się krótkich linków, linków RSS, emotikonów, zakodowanych stylów i komentarzy HTML. Ponadto jego zaawansowane ustawienia umożliwiają usuwanie nieużywanych metatagów, skryptów, stylów, nagłówków HTTP.

  8. SEO Friendly Images Pro


  Jest to doskonała wtyczka do wordpress dla tych, którzy zawsze zapominają ustawić alternatywne tagi dla swoich obrazów. To wtyczka SEO do obrazu jest zaprojektowany, aby pomóc Ci automatycznie dodać tytuł i alternatywny tekst do każdego obrazu na swojej stronie. Tak, dobrze to czytasz. Nie ma znaczenia, czy Twoja witryna ma 1000 czy 10 000 zdjęć. Ten niesamowity kolega sprawi, że każde zdjęcie będzie gotowe do SEO.

  Ponadto ten dodatek ma inną funkcję zwaną leniwym ładowaniem. Dzięki leniwemu ładowaniu obrazów możesz zwiększyć swoją witrynę o 50% do 75%. Teraz możesz myśleć, jak to możliwe. Cóż, możesz wiedzieć, że obrazy stanowią od 50 do 60 procent całkowitej wagi strony. Leniwe skrypty ładowania umożliwiają ładowanie obrazów tylko wtedy, gdy wchodzą do widocznej rzutni.

  Więc jeśli nie przewijałeś strony, zdjęcia poniżej w twoim poście nie zostaną załadowane. Aby zapewnić funkcjonalność leniwego ładowania, ta wtyczka jest dostarczana ze skryptem unveil.js open source.

  Ściągnij

  9. Rank Reveal

  Rank Reveal to usługa premium, dzięki której możesz znaleźć słowa kluczowe, dla których jesteś w rankingu i dla których możesz być wyższy w przyszłości i którego nigdy nie wiedziałeś. Umożliwia znalezienie słów kluczowych z długim ogonem o bardzo niskiej konkurencji, ale o wysokiej konwersji.

  Wymieniam tę usługę w tym poście z powodu wielu żądań w sekcji komentarzy.

  Rank ujawnia korzysta z zastrzeżonych danych rankingowych i jest jednym z największych zbiorów danych rankingowych, które regularnie monitorują wyszukiwarki pod kątem rankingu witryn. Następnie informuje o wszystkich słowach kluczowych, dla których jesteś w rankingu SERP, a także o jego pozycji. Te słowa kluczowe były kiedyś ukryte przed Tobą z powodu narzędzi dla webmasterów i Google Analytics.

  Ale to nie koniec. Możesz również śledzić ranking swoich konkurentów i wszystkie ich słowa kluczowe. Następnie możesz ich użyć do optymalizacji witryny i uzyskania lepszych wyników.

  Co więcej, uprzywilejowanie rang zapewnia lokalne śledzenie rang, które obsługuje ponad 175 krajów. Ogólnie rzecz biorąc RankReveal to bardzo imponująca usługa i może pomóc Ci uzyskać lepszy ranking, jeśli zostanie prawidłowo użyty.

  Ściągnij

  10. Ultimate Video SEO Plugin

  Jeśli jesteś właścicielem blogu wideo i chcesz poprawić jego ruch organiczny, musisz mieć wtyczkę. Ta wtyczka SEO wideo automatycznie generuje znaczniki obiektów wideo schema.org i pomaga wyświetlać miniaturę wideo na stronach wyników wyszukiwania.

  Po zainstalowaniu tej wtyczki nie musisz wykonywać żadnych poważnych ustawień i możesz przejść bezpośrednio do swoich postów i zacząć tworzyć nowe artykuły i samouczki. Ale teraz zauważysz nowe pole pod edytorem postów, które pozwoli Ci dodać wideo, jego szczegóły i miniaturę.

  Jedną z najważniejszych cech tej wtyczki jest możliwość automatycznego pobierania szczegółów SEO wideo z odpowiedniej usługi hostingu wideo. Ponadto wygenerował nawet mapę witryny wideo, która pomaga Google i innym wyszukiwarkom szybko indeksować nowe strony i ich zawartość. W ten sposób wtyczka pomaga uszeregować Twój film wideo wyżej w SERP i przyczynia się do zwiększenia ruchu organicznego. Obecnie obsługuje prawie wszystkie wiodące serwisy hostingowe wideo, takie jak Youtube, Vimeo, Dailymotion i wiele innych.

  Uwaga: ta wtyczka nie jest już dostępna. Rozwój tej wtyczki został zawieszony, ponieważ oryginalny autor był zajęty innymi projektami.

  11. All In One SEO Plugin

  Najbardziej znana na świecie i jedna z najbardziej zaawansowanych wtyczek SEO stworzona dla blogerów, biznesu internetowego, handlu elektronicznego i czasopism. Z ponad 14 milionami pobrań i pobieraniem 3,8 jako średnią oceną na 5, musi być na szczycie mojej listy.

  Wszystko w jednym SEO zostało opracowane przez Michaela Torberta, który prowadzi jego firmę, a także oferuje profesjonalną wersję tego dodatku. Wersja pro ma wiele innych zaawansowanych funkcji, których nie dostaniesz w darmowej wersji, w tym wsparcie premium i instalację.

  Porozmawiajmy teraz trochę o jego funkcjach. Jeśli jesteś jednym z blogerów, którzy nie rozumieją SEO i rzadko dbają o optymalizację strony, musisz użyć tej wtyczki. Ponieważ może automatycznie generować metaopis, meta słowa kluczowe dla postów na blogu. Może automatycznie optymalizować Twoje tytuły przy użyciu najlepszych praktyk. Dodatkowo może nawet dodawać alternatywne tagi do wszystkich twoich zdjęć w dowolnym z Twoich postów. Jest to kluczowe zadanie, ponieważ roboty wyszukujące mogą zrozumieć grafikę i potrzebują jedynie objaśnienia tekstowego.

  Wreszcie, jest to jedyna wtyczka SEO, która ma rozszerzoną obsługę witryn e-commerce. Dzięki zaawansowanym algorytmom może sprawdzać bloga w poszukiwaniu duplikatów stron, aby zapobiec karom panda. Ogólnie jest to kompletne rozwiązanie dla początkujących i zaawansowanych użytkowników.

  Ściągnij

  12. WordPress SEO By Yoast Plugin

  Z ponad 4,5 miliona pobrań i średnią oceną 4,7 gwiazdek powyżej 5, jest to druga najlepsza wtyczka w swojej kategorii. Ta wtyczka została opracowana przez eksperta ds. SEO Joosta de Valk . To nie tylko prosty specjalista SEO, ale także jeden z najlepszych programistów wtyczek. Jego wynalazek jest wykorzystywany przez niektóre słynne strony internetowe i czasopisma internetowe, takie jak Mashable, następna sieć i inne.

  Wtyczka WordPress SEO by Yoast zawiera również opcję zintegrowania najnowszego otwartego wykresu na Facebooku i metadanych Twittera, aby Twoja strona internetowa była bardziej przyjazna społecznie. Ale jego najważniejszą cechą jest analiza na stronie, która jest obsługiwana przez Linkdex.

  Daje niestandardowe pola do umieszczania meta opisu i tagów słów kluczowych. Następnie automatycznie sprawdza gęstość słów kluczowych w swoim poście, sprawdza, czy docelowa fraza znajduje się w tytule, wpisz adres URL. Zapewnia nawet wskazówkę, gdzie umieścić słowo kluczowe, aby uzyskać lepszą pozycję. Wreszcie, dzięki pełnej analizie linków (zarówno przychodzących, jak i wychodzących), zapewnia ocenę opartą na 100%.

  Możesz nawet użyć wbudowanej skali łatwości czytania Flescha, aby sprawdzić, czy Twój post jest łatwy do odczytania. Jest to unikalna funkcja, która pozwala zoptymalizować zawartość dla czytelników. Ale to nie koniec, Yoast oferuje kilka zaawansowanych opcji, aby wprowadzić pewne ulepszenia techniczne.

  Na przykład, możesz ustawić tagi nofollow i noindex na kategorię, tagi, autora, archiwum i poszczególne strony. Możesz nawet generować bułeczki i mapy witryn. Daje ci nawet możliwość dodania tagów kanonicznych rel, aby zapobiec karaniu duplikatów treści. Co więcej, z opcją weryfikacji autorstwa Google i optymalizacji kanałów RSS, tak aby uniemożliwić złomowanie, jest to najlepsza wtyczka SEO WordPress.

  Ściągnij


  Ta wtyczka ma na celu uczynienie witryny przyjaznej dla społeczności. Wszyscy wiemy, że Google rozważa sygnały społecznościowe w celu uszeregowania stron internetowych w SERP. Dlatego powinniśmy podjąć wszelkie kroki, czy to małe, czy duże, aby nasza strona była bardziej przyjazna dla użytkownika i społeczna. Niewiele ważnych rzeczy to dodawanie przycisków udostępniania mediów społecznościowych, używanie tagu otwartego wykresu na Facebooku, dodawanie metadanych Twittera, używanie autorstwa Google i wreszcie dodawanie mikrodanych.

  Ta wtyczka pozwala szybko wykonać to zadanie za pomocą kilku kliknięć. Co najważniejsze, łatwo integruje się z doskonałymi wtyczkami SEO, takimi jak Yoast, All in one i innymi. Umożliwia dodawanie fragmentów bogatych do wszystkich artykułów. WP Social automatycznie dodaje otwarty wykres Facebooka, meta Twittera i zoptymalizowany plik .htaccess HTML5 Boilerplate. Dodaje nawet tagi podpowiedzi przedmiotów (które można nazwać właściwością elementu) do wszystkich tytułów postów. Dzięki temu Twój post-Google może być przyjazny.

  Ściągnij

  14. Mapa witryny Google

  Potężna, ale łatwa w użyciu wtyczka SEO od bestwebsoft. Pozwala szybko tworzyć i przesyłać mapy witryn do narzędzia Google Webmaster i Bing Webmaster. Generuje nawet plik .gzip, który Google zwykle używa i rozważa.

  Uwielbiam używać tej wtyczki ze względu na jej prostotę i obsługę wielu formatów postów. Chodzi mi o to, że jeśli motyw obsługuje niestandardowe style dla treści takich jak wideo, galeria, cytat itp., To mapa witryny Google może nawet zawierać je w mapie witryny. Ta funkcja zazwyczaj nie występuje w innych wtyczkach.

  Ściągnij

  15. Obrazy przyjazne SEO

  Teraz możesz szybko zwiększyć liczbę odwiedzających witrynę, ponieważ teraz możesz uzyskać mnóstwo ruchu z wyszukiwarki obrazów Google. Czy wiesz, że prawie 10 do 15 procent wyszukiwań w Google jest związanych ze zdjęciami i grafiką?

  Nawet w przypadku słów kluczowych, takich jak SEO i blogowanie, jeśli zajmujesz trzecie lub czwarte miejsce w wyszukiwaniu obrazów, będziesz w stanie kierować setkami dodatkowych użytkowników do swojej witryny. (Teraz zależy to od tego, jak atrakcyjna jest twoja grafika, zdjęcie lub zdjęcie).

  Problem polega na tym, że nie wszyscy blogerzy i twórcy treści optymalizują obraz. Pamiętaj, że boty wyszukiwania nie mogą czuć się ani wyrażać. Mogą po prostu przeczytać tekst, a aby powiedzieć im, że Twój post ma obraz, musisz podać mu alternatywny tekst i tag tytułu. Oba są ważne, ale możesz przejść krok naprzód, dodając opis i podpis. Dla wielu z was może to być teraz zbyt trudne, zwłaszcza jeśli witryna zawiera tysiące zdjęć. W takim stanie możesz użyć tej fantastycznej wtyczki.

  Obrazy przyjazne dla SEO Wtyczka WordPress automatycznie dodaje tagi alternatywne i tytuły do ​​każdego obrazu na każdym pojedynczym poście. Będzie używał twojego tytułu jako słowa kluczowego, a następnie go wdroży. Najlepsze jest to, że nawet sprawia, że ​​Twój artykuł W3C / xHTML jest poprawny.

  Ściągnij

  Która jest najlepsza wtyczka SEO dla WordPress

  To trudne pytanie. W ciągu 5 lat blogowania i kariery w marketingu internetowym korzystałem z różnych rozszerzeń, aby pomóc mi w SEO na stronie i z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, że SEOPressor jest zdecydowanie najbardziej kompletnym, wszechstronnym narzędziem SEO.

  Jest to rozszerzenie klasy premium, ale oferuje cały zestaw funkcji potrzebnych do prawidłowej optymalizacji treści i witryny. Żadne inne pojedyncze rozszerzenie, bez względu na to, czy jest bezpłatne czy premium, nie daje Ci dostępu do zestawu funkcji, które daje Ci SEOPressor. Ale to moja osobista sugestia. Jeśli nie masz pieniędzy na wydatki, zaproponuję skorzystanie z Yoast SEO.

  Oto koniec tej listy. Są moim ulubionym i uważam je za najlepsze wtyczki SEO WordPress. Powiedz nam, który z nich jest twoim ulubionym lub czy używasz innej wtyczki.

  Czy wiesz, że prawie 10 do 15 procent wyszukiwań w Google jest związanych ze zdjęciami i grafiką?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»