Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  16 najlepszych warcabów zwrotnych - darmowe i płatne narzędzia zwrotne SEO - Blog SEOJet

  1. SEOJet
  2. Linkbird
  3. BuzzSumo
  4. Linkody
  5. Ahrefs (integruje się z SEOJet)
  6. Kerboo
  7. CognitiveSEO
  8. Sygnały rangi
  9. Połącz narzędzia badawcze
  10. Majestic (integruje się z SEOJet)
  11. Monitoruj linki zwrotne
  12. SEM Rush
  13. Moz (integruje się z SEOJet)
  14. Zegarek zwrotny
  15. Open Link Profiler
  16. Profil URL

  Dzisiejsza optymalizacja wyszukiwarek opiera się na budowaniu wysokiej jakości łączy. Nie chodzi tylko o to, ile osób łączy się z Tobą, zależy to również od wartości każdego linku. Jeśli inwestujesz w badania nad słowami kluczowymi i pisanie świetnych treści, ostatnią rzeczą, którą chcesz zrobić, jest wytrącenie SEO ze złych praktyk budowania linków.

  Jedynym sposobem na uzyskanie pewności jest użycie narzędzia do sprawdzania linków zwrotnych, które będzie śledzić Twoje linki.

  Spójrz na 16 najlepszych linków zwrotnych w SEO i użyj ich do ulepszenia swojej strategii:

  SEOJet

  Oficjalna strona

  Aby być uczciwym SEOJet jest czymś więcej niż tylko sprawdzaniem linków zwrotnych, jest w pełni funkcjonalnym oprogramowaniem backlink. W rzeczywistości integrujemy się z kilkoma kontrolerami zwrotnymi na tej liście, aby zapewnić pełny obraz aktualnego profil linku zwrotnego .

  SEOJet robi wsteczne linki, które już posiada Twoja witryna, i daje Ci mapę drogową (nazywamy to mapą linków) dla przyszłych linków zwrotnych, które musisz zdobyć, aby pokonać swoich konkurentów # 1. Więc technicznie tak, zgłaszamy na twoich wstecznych linkach, ale tylko po to, abyśmy mogli dać Ci wszystkie linki wsteczne, które musisz jeszcze zdobyć, aby przejąć pierwsze miejsce w Google.

  Korzystanie z danych Google w czasie rzeczywistym SEOJet tworzy plan budowania linków, który pomaga zbudować naturalny profil linków zwrotnych, który pasuje do innych stron rankingowych # 1. W istocie oprogramowanie nie tylko informuje o tym, co już zrobiłeś w zakresie linków zwrotnych, ale co musisz zrobić, aby dostać się na szczyt Google.

  Jedną z najfajniejszych funkcji w SEOJet jest nasz raport dotyczący konkurencji. Ten raport porównuje Twój profil wsteczny z Twoimi rankingami # 1 w rankingu linków zwrotnych dla dowolnego słowa kluczowego i pokazuje, czego brakuje. Raport pokazuje również linki wsteczne, których nie ma w Twojej witrynie.

  Oczywiście, odkąd zbudowałem SEOJet, jestem trochę stronniczy. Sprawdź to sam, aby przekonać się, jak szybko możesz dostać się na szczyt Google.

  Linkbird

  Oficjalna strona

  Ta platforma do kompleksowego marketingu treści jest kompleksowym rozwiązaniem do badań SEO, tworzenia treści, zarządzania i analiz. Ich funkcja łącza zwrotnego jest częścią tego pakietu, oferując zespołom marketingowym łatwy sposób na badanie źródeł linków zwrotnych. Nadal zachowuje czujność w stosunku do istniejących linków zwrotnych i ostrzega, gdy istnieje potencjalne zagrożenie, dzięki czemu można podjąć natychmiastowe działania.

  Platforma zawiera narzędzia, które pomogą Ci wyrzec się linków, jeśli nierzetelne źródło zdecyduje się na link do Twojej witryny. Ponadto możesz skorzystać z funkcji rozsiewania treści, która pomaga budować trwałe, wysokiej jakości linki zwrotne.

  Możesz obejrzeć platformę w akcji w tym filmie lub zapisać się na bezpłatną wersję próbną, aby przetestować wszystkie funkcje dla siebie.

  BuzzSumo

  Oficjalna strona

  BuzzSumo to pomocna platforma marketera treści, która pomaga znaleźć trendy tematy inspirujące tworzenie własnych treści. Ich baza danych sortuje zawartość według udziałów społecznościowych, pokazując, z czym ludzie angażują się na podstawie słowa kluczowego lub zapytania. Możesz filtrować wyniki według daty, rodzaju treści, języka, kraju i innych danych, aby uzyskać najbardziej trafne wyniki.

  Narzędzie do tworzenia linków zwrotnych pozwala zobaczyć strony internetowe, które prowadzą do poszczególnych domen lub adresów URL. Jest to świetny sposób, aby nie tylko zobaczyć własne linki zwrotne, ale także te z twoich konkurentów. Zobacz, kto łączy się z twoją konkurencją i wyciągnij wnioski na temat ich najbardziej wspólnych linków zwrotnych. Ta funkcja może pomóc zrozumieć, dlaczego niektóre treści działają lepiej niż inne.

  Możesz udostępniać linki zwrotne BuzzSumo za darmo przez siedem dni. Ta funkcja jest częścią pakietu BuzzSumo Pro, który zawiera również kilka innych przydatnych narzędzi do marketingu treści. Dzięki usłudze Pro możesz ustawić alerty, aby monitorować linki wsteczne i słowa kluczowe, aby utrzymać się na szczycie konkurencji.

  Linkody

  Oficjalna strona

  Linkody zapewnia całodobowe monitorowanie twoich linków zwrotnych, ale to dopiero początek. Mają wiele do zrobienia, co czyni z nich cennego partnera nad konkurencją.

  Na początek Linkody ma jeden z najczystszych interfejsów użytkownika dowolnego narzędzia wstecznych. Ułatwili ci samodzielne wejście na pokład i szybko zaczęli korzystać z najlepszych funkcji bez konieczności spędzania czasu na samouczkach lub szkoleniach.

  Ponadto zautomatyzowali swoje usługi, dzięki czemu można uzyskać monitorowanie połączeń bez użycia rąk.

  Możesz śledzić swoje własne linki lub linki swoich konkurentów. Możesz łatwo zidentyfikować lub odrzucić złe linki. Możesz sprawdzić strategie budowania linków swoich konkurentów i wykorzystać je na swoją korzyść. Ale co najważniejsze, w jednej chwili będziesz w stanie dowiedzieć się, kiedy zyskasz lub stracisz cenne linki. Ciężko pracujesz, aby zdobyć swoje linki i zasłużyć, aby wiedzieć, czy ktoś je usunie.

  Linkody oferuje również mnóstwo metryk do pomiaru wydajności, które dają łatwe do zinterpretowania spostrzeżenia. W przeciwieństwie do innych narzędzi, które oferują monitorowanie linków zwrotnych obok innych narzędzi SEO, Linkody jest ściśle ukierunkowany na strategie zwrotne. Są lepiej przygotowani do oferowania bardziej wszechstronnego produktu niż ci, którzy oferują usługi wsteczne jako część platformy.

  Ahrefs (integruje się z SEOJet)

  Oficjalna strona

  Ahrefs to najlepsze narzędzie do szpiegowania konkurencji. Twierdzą, że są najlepszym istniejącym narzędziem do sprawdzania danych zwrotnych i mogą mieć rację. Ich roboty indeksują ponad 4 miliardy stron internetowych co 24 godziny, aby zachować najbardziej aktualną listę linków zwrotnych na żywo.

  Możesz umieścić dowolną stronę internetową (swoją lub konkurenta) w narzędziu do eksploracji adresów URL i zobaczyć wszystkie linki zwrotne dla tej strony. Wyniki dają informacje takie jak tekst kotwicy, akcje społecznościowe i inne dane.

  Możesz użyć ich innych funkcji do wysokiej jakości akcji szpiegowskich, takich jak URL Rating (UR), która informuje o sile profilu łącza zwrotnego strony internetowej. Współczynnik rankingu adresów URL został zaprojektowany w celu korelacji z formułą PageRank Google i daje lepszy wgląd w ranking strony w porównaniu z innymi metrykami linków zwrotnych z Ahrefs.

  Ocena domeny (DR) pokazuje jakość ogólnego profilu backlinku witryny. Ogólnie rzecz biorąc, chcesz uzyskać linki zwrotne ze stron internetowych, które mają wysoki DR, ponieważ będą one liczyć się więcej niż linki wsteczne z niskiego DR.

  Możesz otrzymać siedmiodniową wersję próbną dla Ahrefs za 7 USD, co daje pełny dostęp do wszystkich ich funkcji i usług.

  Kerboo

  Oficjalna strona

  Kerboo to usługa analizująca i monitorująca łącza z siedzibą w Wielkiej Brytanii.

  Narzędzie do analizy linków zwrotnych pozwala chronić organiczną widoczność przed konkurentami i podejrzanymi stronami internetowymi, które mogą uszkodzić profil linku. Możesz łatwo wykryć problemy z linkami za pomocą przyjaznego dla użytkownika interfejsu, dzięki czemu możesz natychmiast podjąć odpowiednie działania.

  Platforma umożliwia odrzucenie linków lub kontrolę profilu łącza, aby upewnić się, że nic nie jest nie w porządku. Dowiesz się natychmiast, gdy link został usunięty, dzięki czemu możesz dotrzeć do wydawcy, aby naprawić problemy. Lub, w niektórych przypadkach, możesz mieć pewność, że złe linki zostały usunięte i pozostają poza Twoim rekordem.

  Kerboo umożliwia ustawianie alertów, które informują Cię, kiedy partner w łączu zwrotnym łączy się również z Twoimi konkurentami.

  Monitorowanie linków zwrotnych za pośrednictwem platformy Kerboo zapewnia również spostrzeżenia w czasie, dzięki czemu można lepiej ocenić skuteczność treści.

  Krótko mówiąc, ich platforma sprawia, że ​​ręczne przeglądanie linków jest uproszczone i szybkie, co pozwala zaoszczędzić czas bez poświęcania dokładnych wyników.

  Kerboo nie oferuje bezpłatnej wersji próbnej, ale jeśli chcesz zobaczyć platformę w akcji, możesz zaplanować bezpłatne 20-minutowe demo. Ceny zaczynają się od 249 funtów miesięcznie.

  CognitiveSEO

  Oficjalna strona

  CognitiveSEO to kompleksowa usługa SEO, która obejmuje analizę linków zwrotnych w swoim pakiecie produktów. Zajmują się każdym aspektem badania linków w ramach platformy, oferując pełny profil linków na pierwszy rzut oka. Możesz zobaczyć nowe linki, które utraciłeś, utracone linki, najlepsze domeny odsyłające, linki do treści, a nie treści, uprawnienia domenowe Twoich linków i inne krytyczne dane, które pomogą Ci stworzyć solidną strategię budowania linków.

  Ich narzędzia umożliwiają zbadanie profilu linku do każdej witryny. Wszystkie informacje są dostępne w czasie rzeczywistym, aby zapewnić Ci aktualne wrażenia. Fani uwielbiają funkcję raportowania, która pozwala na błyskawiczne uruchamianie wielu raportów, które szczegółowo opisują historię wzrostu i danych linków w każdej witrynie. Możesz porównywać własne strony internetowe i konkurentów, aby zobaczyć, w jaki sposób możesz budować linki.

  Możesz także użyć narzędzia do ochrony rankingów linków. Posiadają niesamowite narzędzie wykrywania nienaturalnego łącza, które sprawdza anomalie, które mogą powodować kary. Możesz wykryć, czy łącze wygląda nienaturalnie bez obszernego wyszukiwania i znalezienia ręcznego przeglądu. Masz również możliwość odrzucenia linków za pomocą jednego kliknięcia.

  Możesz skorzystać z bezpłatnej 14-dniowej wersji próbnej, aby przetestować te funkcje dla siebie.

  Sygnały rangi

  Oficjalna strona

  Sygnały rangowe oferują wiele takich samych funkcji, jak inne narzędzia do sprawdzania linków, ale jest jedna ważna rzecz, która wyróżnia je spośród innych: rozróżniają linki dofollow i nofollow.

  Ich narzędzie do eksploracji linków nie tylko wyświetla dane profilu łącza, ale także oznacza linki, które nie są widoczne. Linki Nofollow zazwyczaj nie są wyszukiwane przez wyszukiwarki, więc nie mają wpływu na wynik SEO. Ważne jest, aby wiedzieć, które linki są nofollow i dofollow, ponieważ daje wyraźniejszy obraz najbardziej wartościowych linków w Twoim profilu. Na przykład możesz mieć sto linków zwrotnych, ale jeśli tylko trzy z nich są dofollow, musisz znaleźć lepsze miejsca do tworzenia linków zwrotnych.

  To, co dzieje się z twoimi linkami po ich opublikowaniu, jest poza twoją kontrolą. Strony się poruszają. Stara treść zostaje usunięta. Nie możesz nadążyć za ręcznie. Sygnały rangi mogą pomóc w łatwym zidentyfikowaniu uszkodzonych lub usuniętych linków, dzięki czemu można natychmiast rozwiązać wszelkie problemy.

  Podobnie jak inne narzędzia do analizy linków, Sygnały rangowe pomogą Ci również znaleźć spamerskie linki, które mogą oznaczać Twoje rankingi. Oferują sygnały i dane linków i pomogą Ci porównać profil linku z konkurencją.

  Co najważniejsze, oferują one bezpłatny (ograniczony) program do sprawdzania linków bezpośrednio na swojej stronie internetowej - nie jest wymagana rejestracja.

  Połącz narzędzia badawcze

  Oficjalna strona

  Link Research Tools to sprawdzanie linków zwrotnych i wiele więcej. W przeciwieństwie do innych narzędzi do przesyłania danych, ich dane o łączach zostały pobrane z 25 źródeł i skompilowane w jedną platformę, aby zapewnić możliwie najbardziej wszechstronne informacje.

  Platforma Link Research Tools oferuje szybki i łatwy sposób na usunięcie linków i usunięcie kar Google. W rzeczywistości mogą pomóc w szybszym indeksowaniu linków, aby szybciej odzyskać utraconą widoczność. Jest to szczególnie ważne teraz, gdy aktualizacja post-Penguin oznacza, że ​​każdy mały błąd, który popełnisz w budowaniu linków, może zaszkodzić twojemu wynikowi. Musisz dołożyć należytej staranności, aby sprawdzić, czy Twoje linki są niskiego ryzyka i wysokiej jakości, z których oba można łatwo ustalić za pomocą Link Research Tools.

  Mają także funkcję monitorowania w czasie rzeczywistym, która powiadomi Cię e-mailem o nowych linkach zwrotnych, które osiągniesz Ty lub Twoi konkurenci. Jest to szczególnie pomocne w zwalczaniu każdego negatywnego budynku, o którym nigdy nie wiadomo.

  Możesz zdobyć siedmiodniowy okres próbny za 7 USD, co daje Ci dostęp do pełnego zestawu funkcji, ale uwaga, że ​​cena jest dość wysoka, aby użyć wszystkiego po tym.

  Majestic (integruje się z SEOJet)

  Oficjalna strona

  Potrzebujesz szybkiego sprawdzenia domeny lub adresu URL? Majestic umożliwia wyszukiwanie za darmo. Dzięki bezpłatnemu wyszukiwaniu nie otrzymasz wielu informacji, ale jeśli chcesz poznać tylko podstawowe informacje, takie jak jakość łącza lub wynik wolumenu linku dla siebie lub konkurenta, jest to świetne rozwiązanie.

  Oczywiście oferują również więcej funkcji dzięki płatnej usłudze. Możesz wyświetlić cały profil linku, który daje zestawienie domen odsyłających, zewnętrznych linków zwrotnych, tekstu kotwicy i innych danych.

  Sekcja Referring Domains Majestic jest pełna wspaniałych informacji. Na pierwszy rzut oka widać, ile domen odsyłających ma linki na żywo, linki dofollow i inne rodzaje linków, które mogą pomóc w realizacji strategii. Możesz również zobaczyć, ile stron internetowych oferuje więcej niż jeden link na tej samej stronie, zwanych linkami dodatkowymi.

  Jeśli jesteś właścicielem domeny, możesz zarejestrować się w darmowym rozszerzonym Eksploratorze witryn, który wyświetla bardziej szczegółowe dane na temat własnej witryny.

  Nie oferują bezpłatnej wersji próbnej, która pozwala zobaczyć pełny raport, ale ceny zaczynają się od 49 USD miesięcznie, co czyni je jednym z najbardziej opłacalnych dostępnych narzędzi wstecznych.

  Monitoruj linki zwrotne

  Oficjalna strona

  To podwójne narzędzie łączy w sobie jedno łącze zwrotne i monitorowanie słów kluczowych. Użytkownicy uwielbiają prosty interfejs użytkownika, który umożliwia natychmiastowe wykorzystanie wszystkich jego funkcji. Od odrzucenia złych linków za pomocą jednego kliknięcia lub obejrzenia wszystkich danych z linków zwrotnych w jednym pulpicie, narzędzie to oferuje jedne z najlepszych funkcji zarządzania łączami zwrotnymi.

  Na początek, to narzędzie daje Ci aktualne spojrzenie na Twój profil linków zwrotnych. Dowiesz się od razu, kiedy strona daje Ci link zwrotny, co z kolei może pomóc Ci w nawiązaniu silnych relacji z tymi stronami. Podobnie jak inne narzędzia, możesz również otrzymać natychmiastowe powiadomienie, gdy jeden z twoich linków zostanie usunięty

  Jedną z jego największych zalet jest możliwość przeglądania odpowiednich witryn o wysokim autorytecie, które mogą oferować możliwości budowania linków. Sama ta funkcja pozwala zaoszczędzić wiele godzin ręcznego próbowania i wyciągania błędów, co nie daje dobrego zwrotu.

  Używają strategii inżynierii odwrotnej, jeśli chodzi o szpiegowanie konkurencji. Możesz przeglądać ich linki zwrotne i słowa kluczowe na pierwszy rzut oka, aby podzielić swoją strategię marketingową i wykorzystać te informacje do własnych celów.

  SEM Rush

  Oficjalna strona

  To uniwersalne narzędzie do marketingu cyfrowego oferuje dużą moc na swojej platformie, a analiza i kontrola łączy zwrotnych są częścią ich pakietu produktów.

  Narzędzia do kontroli linków zwrotnych umożliwiają natychmiastowe znalezienie wszystkich linków zwrotnych i określenie, które z nich są potencjalnie niebezpieczne. Możesz wysłać te linki zwrotne bezpośrednio do Google Disavow, aby Twój profil był czysty.

  Ponadto uzyskasz wgląd w uprawnienia do domeny witryny, aby zweryfikować jakość linków. Możesz zobaczyć tekst kotwicy linku do inspiracji słowami kluczowymi, porównać swoje linki przychodzące do linków konkurentów, sprawdzić, czy link zwrotny jest w tekście, obrazie lub formularzu, określić, czy każdy link jest nofollow lub dofollow, a nawet zobaczyć, gdzie jest Twój link domena jest fizycznie zlokalizowana, dzięki czemu można lepiej dostosować marketing.

  Oprócz funkcji budowania linków można również badać słowa kluczowe, reklamy produktów i reklamy displayowe, porównywać domeny obok siebie, uzyskiwać propozycje słów kluczowych oraz przeprowadzać pełen zakres audytu SEO witryny, między innymi.

  Jest to bogata w funkcje platforma i jest idealna dla osób po agresywnej strategii SEO. Możesz wypróbować go za darmo, a plany zaczynają się od 99,95 USD miesięcznie. SEMrush oferuje kilka poziomów swoich usług i możesz je porównać na swojej stronie internetowej, aby zobaczyć dokładnie, za co płacisz.

  Moz (integruje się z SEOJet)

  Oficjalna strona

  Moz jest jedną z najbardziej znanych twarzy, jeśli chodzi o narzędzia SEO, a ich narzędzie do sprawdzania linków jest dużą częścią ich sukcesu. Koncentrują się one na pomaganiu użytkownikom w tworzeniu wysokiej jakości profilu linku zwrotnego do kierowania marketingiem przychodzącym. I wreszcie, dokonali ogromnej aktualizacji swojego indeksu backlink, który był dawno spóźniony.

  Moz jest wyjątkowy, ponieważ oferuje integrację z paskiem narzędzi, która zapewnia natychmiastowy wgląd i metryki SEO dla każdej odwiedzanej witryny. Ten pasek narzędzi można bezpłatnie pobrać i używać.

  Platforma Moz umożliwia wyszukiwanie linków zwrotnych dla siebie i swoich konkurentów, aby odkryć unikalne możliwości budowania linków. Możesz również znaleźć potencjalnie szkodliwe linki w swoim profilu, abyś mógł podjąć działania, zanim spowodują poważne szkody dla twojej reputacji.

  Ich boty nieustannie indeksują sieć, aby dostarczyć Ci najbardziej aktualne informacje. Możesz przeglądać lepsze niż podstawowe informacje dotyczące linków, takich jak wynik spamu (im niższy, tym lepiej), tekst kotwicy oraz tytuł i adres URL stron łączących.

  Możesz przetestować swoje narzędzie za darmo, wprowadzając dowolny adres URL na stronie głównej. Ich bezpłatna wersja pozwala zobaczyć takie rzeczy jak uprawnienia domeny, uprawnienia do stron i dane łącza przychodzącego. Możesz wypróbować Moz Pro za darmo przez 30 dni, a następnie 159 USD miesięcznie.

  Zegarek zwrotny

  Oficjalna strona

  To narzędzie do sprawdzania linków zwrotnych jest prawdopodobnie najprostsze do użycia na tej liście, ponieważ na stronie nie ma nic innego. Po prostu wprowadź adres URL strony, którą badasz i poczekaj na wyniki.

  Informacje, które otrzymujesz w zamian, są proste i proste. Adres URL łącza zwrotnego, tekst zakotwiczenia, pozycja strony, łączna liczba linków wychodzących na stronie oraz informacja, czy link jest nofollow. Nie oferują zbyt wiele linków zwrotnych, ani nie mają możliwości płacenia za dodatkowe funkcje. Jest to szybkie, łatwe w użyciu narzędzie do sprawdzania linków, które zapewnia dokładnie to, co obiecuje jego nazwa.

  Witryna ma wiele reklam, które sprawiają, że wyglądają trochę bardziej zatłoczone. Nie oferuje czystego interfejsu użytkownika, który oferują inne narzędzia sprawdzania wstecznych. Pełne wypełnienie wyników w porównaniu z innymi narzędziami zajmuje trochę więcej czasu. W niektórych przypadkach nie wszystkie informacje będą dostępne dla każdego łącza zwrotnego (na przykład rata strony może nie istnieć dla wszystkich wpisów).

  Ale z drugiej strony jest to bardzo proste narzędzie do tworzenia linków zwrotnych, które jest w 100% bezpłatne. Jest to świetna opcja, jeśli masz ograniczony budżet lub potrzebujesz podstawowych informacji (szczególnie do szpiegowania konkurentów).

  Open Link Profiler

  Oficjalna strona

  To proste narzędzie do tworzenia linków zwrotnych zostało stworzone specjalnie dla jednego celu: uzyskania wiarygodnych danych zwrotnych.

  Ułatwiają - wystarczy wpisać dowolny adres URL i kliknąć zielony przycisk. Ich narzędzie porównywało unikalne linki do ich całkowitej liczby aktywnych linków (nie, nie zawsze jest takie samo!), A także linki do strony głównej witryny i liczby linków nofollow.

  Wynik wpływu linku to funkcja, której nie można znaleźć w innych narzędziach sprawdzania linków. Daje to lepsze wyobrażenie o jakości każdego linku i wpływie na ranking w wyszukiwarkach. Im wyższy wynik linkera, tym większy wpływ.

  Inne cenne informacje obejmują rodzaj branży, do której należy dana linkująca strona, tytuł strony i adres URL, tekst zakotwiczenia i miejsce docelowe łącza oraz datę ustanowienia łącza.

  Platforma zawiera również funkcję disavow do dezynfekcji szkodliwych linków, popularny tekst kotwicy, strony, które zapewniają największą liczbę linków zwrotnych (ułożonych starannie na wykresie kołowym), podział branż, które prowadzą do strony internetowej, kontekst, w którym link został dostarczony (blog, serwis informacyjny itp.), hrabstwa stron internetowych udostępniających link oraz możliwość ustawiania powiadomień o linkach.

  Możesz założyć bezpłatne konto, aby uzyskać dostęp do większości z tych funkcji. Dostępna jest również wersja płatna, która zapewnia dostęp użytkownikom premium.

  Profil URL

  Oficjalna strona

  Ta wielozadaniowa maszyna jest pełna bogatych w SEO funkcji, w tym narzędzi wstecznych.

  Ich funkcja wyszukiwania linków łączy najlepsze funkcje łącza zwrotnego Moz, Majestic i Ahrefs w jedną platformę. Daje to możliwość porównania danych URL i metryk z różnych źródeł, aby ocenić ich dokładność. Możesz użyć tego i innych danych do tworzenia rozbudowanych raportów, które dają Ci widok profilu linku z lotu ptaka.

  Jedną z ich najsilniejszych cech jest możliwość pobierania adresów e-mail ze strony kontaktowej domeny, aby usprawnić zasięg. Tylko to może uchronić Cię przed odwiedzaniem poszczególnych witryn, które chcesz oglądać.

  Kolejnym ogromnym atutem jest możliwość sprawdzania ruchu w witrynie pod kątem możliwych źródeł skierowań. URL Profiler wykorzystuje dane z Alexa i SEMrush, aby ocenić popularność witryny, dzięki czemu możesz podjąć świadomą decyzję, czy pasuje ona do Twoich potrzeb.

  Możesz zapisać się na bezpłatną 14-dniową wersję próbną (bez karty kredytowej), która umożliwia dostęp do wszystkich jej funkcji. Następnie ceny zaczynają się od 12,95 GBP miesięcznie za jedną licencję na urządzenie.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»