Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  18 modułów Drupal SEO - i narzędzia do lepszego wyszukiwania w Google

  1. 1. Prędkość
  2. 2. Schema.org
  3. 3. Kompatybilność mobilna / szybkość reakcji
  4. 4. Narzędzia Google dla webmasterów / konsola wyszukiwania
  5. 5. Napisz dobrą, długą treść
  6. Obszary ważne podczas pisania treści
  7. 7. Metatagi
  8. 8. Pathauto i Subpathauto
  9. 9. Trwały stan Pathauto
  10. 10. Globalne przekierowanie
  11. 11. Przekierowanie
  12. 12. Mapa witryny XML
  13. 13. Oczyszczacz HTML
  14. 14. Wyszukaj 404
  15. 15. Sprawdzanie witryny
  16. 16. Sprawdzanie łączy
  17. 17. Tytuł taksonomii
  18. 18. Atrybuty menu
  19. Zakończyć

  Joris Snoek - Business Dev

  +31 (0) 20 - 261 14 99

  Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek (SEO) zawsze była ważna, ale w ostatnich latach jej znaczenie znacznie wzrosło. Coraz częściej zajmowaliśmy się implementacjami SEO Drupala niż w poprzednich latach. Wiele implementacji zawierało nakładające się komponenty. Poniżej omówimy najważniejsze z nich:

  1. Prędkość

  Szybkość strony Google jest dobrym wskaźnikiem tego, jak szybkość jest odczuwana przez użytkowników końcowych, a zatem przez Google. Google przywiązuje wielką wagę do szybkości, ponieważ użytkownicy końcowi po prostu robią to samo.

  Przykład testu na pierwszej stronie tej witryny:

  Przykład testu na pierwszej stronie tej witryny:

  Jak widać, możemy dalej optymalizować urządzenia mobilne i komputery stacjonarne, postępując zgodnie z dostarczonymi instrukcjami. Chociaż na nasz holenderski blog mamy Node.js frontend (i a bezgłowy backend Drupala 8 ) Frontend Drupala można przetestować również za pomocą narzędzia Google Page Speed. Narzędzie testuje między innymi:

  • Agregacja JS i CSS i minimalizacja (minify)
  • Buforowanie GZIP / przeglądarki
  • Zoptymalizowane obrazy
  • Przekierowania strony docelowej
  • Określ priorytet zawartości widocznej
  • Problemy z użytkowaniem, na przykład korzystanie z nietypowych wtyczek.

  2. Schema.org

  Schema.org to współpraca między Google, Yahoo! oraz Bing w celu ujednolicenia struktury danych na stronach internetowych. Korzystając z tych standardów, wyszukiwarki lepiej „przyciągają” zawartość Twojej strony, co powoduje znaczny wzrost SEO.

  Biblioteka schema.org zawiera opisowe znaczniki dla treści takich jak filmy, osoby, organizacje, wydarzenia, lokalizacje itp. Celem wyszukiwarki jest uczynienie wyników wyszukiwania bardziej przejrzystymi, co pozwala ludziom łatwo znaleźć odpowiednie strony internetowe.

  3. Kompatybilność mobilna / szybkość reakcji

  Kompatybilność mobilna / szybkość reakcji

  2015 przyniósł nam mobilegeddon : jeśli Twoja witryna nie jest gotowa do mobilności, Google wyznaczy Ci kary, co spowoduje obniżenie rankingu. I słusznie, duża część odwiedzających witrynę korzysta z Internetu na swoich telefonach komórkowych; i chciałbyś dać im dobre doświadczenie. Możesz przetestować tutaj jeśli Twoja witryna jest kompatybilna z urządzeniami mobilnymi.

  4. Narzędzia Google dla webmasterów / konsola wyszukiwania

  Niezbędne narzędzie SEO, Podpisz tutaj i zarejestruj swoją stronę. Następnie ważne jest przesłanie mapy witryny XML. Moduł Drupala Mapa witryny XML pomogę ci w tym. Gdy już to zrobisz, będziesz mógł zobaczyć, jak Twoja witryna znajduje się w rankingu wyników organicznych Google:

  • Które słowa kluczowe umożliwiają znalezienie Twoich stron w wynikach wyszukiwania.
  • Co ludzie naprawdę klikają, aby wylądować na Twojej stronie.
  • Błędy na Twojej stronie.
  • Linki, które nie są poprawne.
  • Linki, które nie są dostępne.
  • Implementacja Schema.org: jak Google traktuje wzbogacone strony html.

  Zobacz poniżej, na przykład pulpit nawigacyjny tej strony, z rozwiniętymi linkami i wszystkimi spostrzeżeniami, które możesz znaleźć tutaj:

  5. Napisz dobrą, długą treść

  Najwyraźniej Google ocenia Twoją witrynę Drupal wyżej, gdy publikujesz długie i dobrej jakości treści. Długie i dobre fragmenty treści zwiększają także pozyskiwanie nowych klientów:

  • Masz coś cennego do promowania w mediach społecznościowych.
  • Masz wymówkę, aby dotrzeć do potencjalnych klientów.
  • Odwiedzający przebywają dłużej na Twojej stronie.
  • Tworzysz autorytet.

  Przeczytaj tutaj więcej szczegółów o tym, jak i dlaczego.

  Obszary ważne podczas pisania treści

  • Linki zwrotne, upewnij się, że masz linki na innych stronach, które są wysoko oceniane.
  • Ogranicz liczbę odpowiednich linków wewnętrznych i zewnętrznych, aby Google (i odwiedzający) mogli lepiej zrozumieć kontekst Twojego artykułu.
  • Przeanalizuj (udanych) konkurentów: odkryj, gdzie są, co łączą i jak dominują w mediach społecznościowych.
  • Upewnij się, że Twoja strona blogu jest spójna, a nie strona z wyspami, w których treści niespójne są oddzielone od siebie.
  • Regularnie aktualizuj: sprawdzaj na przykład raz w miesiącu swoje artykuły i poprawiaj je w miarę potrzeb: spójność, błędy ortograficzne, nowe spostrzeżenia itp.
  • Pozwól odwiedzającym umieszczać komentarze za pomocą Disquss, który stał się platformą mediów społecznościowych, na której możesz przyciągać linki przychodzące.

  Przydatne moduły SEO Drupala

  6. Tytuł strony

  Domyślnie Drupal ma jedno pole do wprowadzenia tytułu artykułu. Ten tytuł jest używany jako tytuł strony jako „tytuł HTML”:

  Tytuł HTML jest ważny dla SEO; zazwyczaj chciałbyś zdefiniować go inaczej niż czytelny tytuł artykułu (jak ogląda go użytkownik). Ten moduł rozwiązuje ten problem i pozwala zarządzać dwoma tytułami indywidualnie.

  Możesz również nadać tytułowi HTML określony predefiniowany format, aby był tworzony w zależności od typu zawartości. Na przykład „Blog Lucius | 18 modułów Drupal SEO i narzędzi do lepszego wyszukiwania w Google ”. Gdzie „Blog Lucius” jest zawsze automatycznie zaznaczany na początku tytułu za pomocą potoku („|”) pomiędzy.

  Pobierz i więcej informacji na temat tytułu strony - (Drupal 7 - Informacje Drupal 8 )

  7. Metatagi

  Lata temu meta słowa kluczowe były jednym z najważniejszych elementów, które kiedyś znajdowano. Ale już nie, Google znajduje Twoją stronę Drupal głównie z treściami i linkami do twoich stron. Meta słowa kluczowe są nadal ważne, ale głównie dla:

  Wskazywanie fragmentów
  Tekst (podsumowanie) dotyczący Twojej strony, który pojawi się w wyszukiwarce:

  Wskazywanie fragmentów  Tekst (podsumowanie) dotyczący Twojej strony, który pojawi się w wyszukiwarce:

  Otwórz wykres realizacja
  Szybko powstająca technologia, ważna dla podglądu strony w mediach społecznościowych, a teraz także na przykład w Gmailu:

  Otwórz wykres  realizacja  Szybko powstająca technologia, ważna dla podglądu strony w mediach społecznościowych, a teraz także na przykład w Gmailu:

  Pobierz i więcej informacji na temat Metatag - (Drupal 7 i Drupal 8)

  8. Pathauto i Subpathauto

  Pathauto jest powszechnie używanym modułem Drupala: konwertuje standardowe łącza Drupala (/ node / 123) na czytelne łącza (/ news / this-is-a-news-item). Przydatne dla odwiedzających, a więc dla Google.

  Pobierz i więcej informacji na temat Pathauto - (Drupal 7 i Drupal 8 dev)

  Subpathauto jest rozszerzeniem Pathauto: rozpoznaje ścieżki podrzędne i automatycznie generuje powiązane ścieżki.

  Pobierz i więcej informacji na temat Sub-Pathauto - (Drupal 7)

  9. Trwały stan Pathauto

  Popularny moduł Drupal Pathauto jest przydatny do automatycznego tworzenia ładnych adresów URL. Możliwe jest również wykluczenie określonej treści z „automatycznego aliasu”, a następnie ręczne wprowadzenie adresu URL.

  Pathauto czasami „zapomina”, że adres URL niektórych artykułów został ustawiony ręcznie i tworzy je automatycznie. W rezultacie URL Twojej strony może się zmienić bez Twojej wiedzy, a nie przydatny ..

  Ten moduł Drupala rozwiązuje ten problem: upewnia się, że Pathauto pamięta, dla których artykułów wyłączyłeś „automatyczny alias”.

  Pobierz i więcej informacji o stanie trwałym Pathauto

  10. Globalne przekierowanie

  Unikaj powielania treści. Zapewnia na przykład, że „węzeł / 123” nie jest już dostępny, ale tylko adres URL przyjazny dla wyszukiwarki. Sprawdza również, czy włączone są czyste adresy URL i sprawdza, czy odwiedzający mają dostęp przed wykonaniem przekierowania.

  Pobierz i więcej informacji na temat globalnego przekierowania - (Drupal 7 - Drupal 8 )

  11. Przekierowanie

  Może się zdarzyć, że tytuł artykułu wymaga zmiany, zazwyczaj zmienia się również adres URL. Ten moduł tworzy 301 - Stałe przekierowanie aby użytkownicy ze starego adresu URL byli automatycznie przekierowywani na nową ścieżkę. W ten sposób Google wie również, że nowy adres URL musi zostać zindeksowany, a stary może zostać usunięty.

  Pobierz i więcej informacji na temat przekierowania - (Drupal 7 - Informacje Drupal 8 )

  12. Mapa witryny XML

  Konieczne do wglądu w strony Drupala w konsoli wyszukiwania Google, patrz „Google Webmaster Tools / Search console” powyżej, aby uzyskać więcej informacji.

  Pobierz i więcej informacji na temat mapy witryny XML (Drupal 7, Informacje Drupal 8 ).

  13. Oczyszczacz HTML

  Potrafi wyczyścić HTML treści, aby nadal był zgodny z Standardy W3C .

  Pobierz i więcej informacji na temat HTML Purifier - (Drupal 7, Drupal 8 info).

  14. Wyszukaj 404

  Standardowa strona 404 („strona nie znaleziona”) podaje raczej krótkie informacje dla użytkownika. Ten popularny moduł zmienia to: nie wyświetla strony statycznej, ale przeszuka system Drupal i wyświetli wyniki odwiedzin stron, których mogły szukać.
  Ta funkcja będzie miała również pozytywny wpływ na SEO Twojego systemu Drupal.

  Pobierz i więcej informacji na temat wyszukiwania 404 (Drupal 7 i Drupal 8)

  15. Sprawdzanie witryny

  Przydatny mini moduł do weryfikacji witryny w narzędziach Google dla webmasterów.

  Pobierz i więcej informacji na temat weryfikacji witryny - (Drupal 7, Informacje Drupal 8 ).

  16. Sprawdzanie łączy

  Analizuj swoje treści i wykrywaj martwe linki, ważne, aby je naprawić dla użytkowników, a tym samym dla Google.

  Pobierz i więcej informacji na temat sprawdzania linków - (Drupal 7, Informacje Drupal 8 ).

  17. Tytuł taksonomii

  Podobnie jak we wcześniej wspomnianym „tytule strony”, za pomocą tego modułu można między innymi zmienić tytuł strony (html) na termin / tag.

  Pobierz i więcej informacji na temat tytułu taksonomii - (Drupal 7)

  18. Atrybuty menu

  Dodaj elementy HTML do linków menu: id, nazwa, klasa, styl i rel. Dzięki temu możesz dodać między innymi 'rel = nofollow', aby lepiej zaprojektować przepływ linków w swojej witrynie.

  Pobierz i więcej informacji na temat atrybutów menu - (Drupal 7, Informacje Drupal 8 ).

  Zakończyć

  Na razie dość SEO, mam nadzieję, że nie podbijasz naszego rankingu w Google ;-) Pytania lub opinie daj mi znać w komentarzach lub za pośrednictwem @joris_lucius .


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»