Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  19 technik seo w czarnym kapeluszu, które zabijają Twój rozwój!

  1. # 1: Maskowanie
  2. # 2: Strony przejścia lub strony bramy
  3. # 3: Płatne linki
  4. # 4: Mały tekst i ukryte linki
  5. # 5 Powielona treść
  6. # 6 Artykuł przędzenia
  7. # 7: Nadziewanie słów kluczowych
  8. # 8 Spam Blogs
  9. # 9 Spam odsyłający
  10. # 10 PBN lub Private Blog Network
  11. # 11 Bait-and-Switch lub Page Swapping
  12. # 12 Link Farms
  13. # 13 Cybersquatting lub Domain Squatting
  14. # 14 Typosquatting lub URL Hijacking
  15. # 15 Spamowanie w sieciach społecznościowych
  16. # 16 Nadziewanie plików cookie lub upuszczanie plików cookie
  17. # 17: Automatyzacja Twitter / Facebook
  18. 18 # Hosting pasożytów
  19. # 19 Bombardowanie Google

  Jako startup, co marzysz?

  Szybki wzrost na rynku z dobrą odznaką dla faceta 🙂

  Wszyscy chcemy sukcesu i chcemy tego źle! Startupy chcą szybko rosnąć, a był czas, kiedy czarny kapelusz SEO mógł szybko wykonać pracę za Ciebie.

  Techniki SEO w czarnym kapeluszu były jednym z tych podstępnych skrótów, które wiele startupów przerosło w krótkim czasie. Ale tak szybko, jak rosły, szybciej spadały 🙂

  Wyszukiwarki polują na techniki SEO w czarnym kapeluszu bez wyrzutów sumienia. Tak więc stosowanie technik SEO czarnego kapelusza do wzrostu w końcu pogorszy sytuację.

  W tym poście wyjaśnię 19 z tych sprytnych technik czarnego SEO SEO, które mogą wyglądać nieszkodliwie gołym okiem, ale mogą zakończyć twój start w prawo, gdy się rozwijasz!

  # 1: Maskowanie

  Co to jest: Maskowanie jest jedną z najczęściej stosowanych technik SEO w czarnym kapeluszu, aby zdobyć ruch poprzez oszustwo. Maskowanie pozwala na dostarczanie odwiedzającym zupełnie innej treści lub adresu URL niż na pająka wyszukiwarki.

  Google wdraża boty do skanowania Twojej witryny i sprawdzania poprawności informacji, które tam podajesz, do indeksowania. Będziesz uważany za robiącego „Cloaking”, gdy wyświetlisz dwie różne strony pająkowi wyszukiwarki i odwiedzającemu, który kliknie link z SERP.

  Firma szeroko stosowała tę technikę SEO, która może pochłonąć wielu odwiedzających. Jeśli pamiętasz, podczas przeglądania filmów, muzyki lub darmowych antywirusów mógłeś wylądować na stronie, która nie miała nic wspólnego z twoim wynikiem wyszukiwania. Jest to rodzaj „Maskowania”, który prowadzi do masowego ruchu na tej stronie.

  Ale tylko na krótki bieg! Wkrótce znajdziesz się w wyszukiwarkach 🙁

  Jak to utrudnia: Cóż, jesteś spieprzony! Wyszukiwarki nie lubią zwodniczego podejścia, a Twoja strona zostanie zindeksowana w ciągu nocy, jeśli wykryte zostanie „Cloaking”. Google ukarał się za maskowanie! Poważnie, sprawdź to tutaj ziemia wyszukiwarki

  Myśli Google : Google nie tylko zasugerował możliwą drogę do uzyskania legalnego ruchu, ale także wyjaśnił, dlaczego maskowanie jest okropną praktyką. Sprawdź Matt Cutts, wyjaśniając to tutaj

  # 2: Strony przejścia lub strony bramy

  Co to jest : Są to strony wypchane, pomieszane i całkowicie wyposażone w bogate słowa kluczowe o słabej wartości. Te strony nie zawierają żadnych ważnych, cennych ani przydatnych informacji. Mają tylko bogate słowa kluczowe, które przyciągają odwiedzających, a następnie wysyłają je na inną stronę! Oto przykład-

  Jak to utrudnia: To nie mniej niż ścięcie głowy. Wysyłasz dużo ruchu z określonych stron i nagle możesz znaleźć, że cała twoja domena została usunięta z indeksu i ukarana za duży czas! Google poważnie podchodzi do stron przejściowych i pojawiło się na stronie blog webmastera 16 marca 2015 r.

  Przeczytaj to przed planowaniem korzystania ze stron wejściowych! Jest fascynująca lektura na temat tego, jak strona została ukarana i co powiedział Google. Możesz to sprawdzić tutaj . Była to jedna z najbardziej ulubionych technik czarnej nienawiści dla spamerów.

  Myśli Google : Google wyjaśnił to bardzo dobrze na swojej stronie wsparcia. Co więcej, bezużyteczność tej czarnej techniki opisał Matt Cutts na swoim blogu tutaj . Google nienawidzi tej techniki, ponieważ nie robi to nic dobrego dla cennych gości.

  # 3: Płatne linki

  Co to jest: budowanie linków to kluczowy czynnik w wyszukiwarce. Ten proces nie jest prosty i wymaga wiele ciężkiej pracy, wysiłku i jakości. Płatne linki mogą ułatwić właścicielom witryny. Po pierwsze, właściciel witryny nie musi przejmować się jakością treści, może umieścić żądany tekst kotwicy, a nawet połączyć się z żądaną treścią.

  Są to wystarczające zasoby, aby wpłynąć na ranking w niechciany sposób. Dlatego jest obecnie uważany za jedną z najczęściej używanych technik SEO w czarnym kapeluszu.

  Jak to utrudnia:

  Jeśli Google to wykryje, konsekwencje mogą być poważne. Deindeksowanie, obniżenie rangi strony i powrót do wyników wyszukiwania, a ostatecznie zmniejszenie ogólnego ruchu do połowy!

  Google nie docenia płatnych linków, chyba że są wartościowe, trafne i godne zaufania. Oto pełna wersja Google schemat połączeń . Co więcej, oto co Mat Cutts powiedział o sprzedaży linków

  Myśli Google : Google ma silne i zdecydowane stanowisko przeciwko płatnym linkom. Matt Cutts podzielił się swoimi poglądami na temat tego, dlaczego płatne linki naruszają wytyczne Google tutaj -

  # 4: Mały tekst i ukryte linki

  Co to jest: Jest to jedna z najbardziej irytujących technik SEO w czarnym kapeluszu. Umieszczasz nieczytelny tekst i linki na dole dowolnej strony lub w innych rogach, gdzie teksty lub linki są wizualnie nie do wyśledzenia. Ustawiasz ten sam kolor co tło nad tekstem lub linkami. W ten sposób można dodawać słowa kluczowe, których użytkownicy nie chcą widzieć.

  Jak to utrudnia: Wyszukiwarki nie lubią niczego ukrytego. Dzieje się tak, ponieważ twoja ukryta zawartość może być przeciwna do twojego celu i całkowicie przeznaczona dla osobistych korzyści. Wszystko, co jest sprzeczne z interesem użytkownika, jest niepożądane. Dlatego Google wyjaśnił swoje wytyczne i konsekwencje tutaj .

  Myśli Google: Matt Cutts udostępnił cenne informacje na temat ukrytych tekstów i linków na swoim blogu. Pokazał ważny przykład upychania słów kluczowych na swoim słupek . Wyjaśnił również o tym w tym filmie tutaj -

  # 5 Powielona treść

  Co to jest : Cóż, to jest po prostu kradzież lub kradzież, czy jakkolwiek dzwonisz! Kopiujesz inne osoby pisząc i umieszczając je na swojej stronie lub na dowolnej stronie ze słowami kluczowymi i możesz myśleć, że nic się nie wydarzy. Nie musi być kompletny, ale może być bardzo podobny.

  Jak to utrudnia : Duplikaty treści nie zawsze są czarnym kapeluszem. To zależy od tego, jak to zrobisz. Na przykład możesz skopiować część bloga, fragment treści, cytat lub inne informacje, które mogą zwiększyć wartość dla użytkowników. Google nie uważa tego za spam.

  Ale jeśli jest nadużywany i robiony w zmanipulowany sposób, Google ma prawo temu zapobiec. Na przykład kopiujesz informacje, ale nie wspominasz, że źródłem jest manipulacja. Utrudni to ranking i reputację.

  Myśli Google : Matt pięknie wyjaśnił, co myśli Google i jak reagują na duplikaty treści tutaj -

  # 6 Artykuł przędzenia

  Co to jest: jest to po prostu ponowne napisanie już opublikowanej treści ręcznie lub za pomocą botów. To codzienna praca dla leniwych sprzedawców, którzy nie chcą wystarczająco ciężko pracować. Kopiują, obracają i publikują. Jeśli szukasz „narzędzi do obracania treści” online, znajdziesz wiele bezpłatnych narzędzi, dzięki którym możesz to zrobić szybko.

  Jak to utrudnia: Pierwszą rzeczą, która jest tutaj utrudniona, jest jakość treści witryny. Spun artykuły są zrobione z dziwnych słów i zwrotów, gdy boty je przetwarzają. W rezultacie zawartość nie jest czytelna dla ludzi odwiedzających.

  Przędzenie artykułów odbywa się głównie do maskowania! Możesz oszukiwać pająka Google, pokazując im inną treść i inną dla użytkowników. Gdy zostaniesz złapany, staniesz w obliczu gniewu wyszukiwarek.

  Myśli Google: Matt Cutts omówił w skrócie działania spamujące w blogowaniu i sposób, w jaki wirowanie artykułów może mieć tutaj niekorzystny wpływ -

  # 7: Nadziewanie słów kluczowych

  Co to jest: Jest to jedna z najstarszych i powtarzających się technik SEO SEO w branży SEO. Wypychanie słów kluczowych to proces, w którym przeciążasz słowa kluczowe w treści witryny. Niepotrzebnie dopasowujesz słowa kluczowe do tagów Meta lub całej treści witryny.

  Jak to utrudnia: Zmniejsza to konwersję, ponieważ ludzie nie lubią niczego nadziać! Spowoduje to również mniej akcji społecznościowych z powodu niskiej jakości treści. Ponadto kary za wyszukiwarek będą również dostępne za rogiem.

  Więc jest to absolutne samobójstwo, aby umieszczać słowa kluczowe na swoich stronach internetowych tylko po to, aby zajmować wysoką pozycję przez krótki okres.

  Myśli Google : Google odradza wypychanie słów kluczowych. Tutaj możesz przeczytać o ich wytycznych dotyczących nieistotnych umieszczenie słów kluczowych . Możesz także obejrzeć ten krótki film, w którym Matt omawia upychanie słów kluczowych i jego konsekwencje

  # 8 Spam Blogs

  Co to jest: kiedykolwiek natknąłeś się na blogi lub strony z bezsensowną zawartością i przeładowane hiperłączami? To dla Ciebie blog Splog lub Spam 🙂

  Blog ze spamem jest tworzony wyłącznie w celu odsyłania linków w celu powiązania stron i nie ma żadnej wartości dla użytkowników. To jedna z najtrudniejszych technik SEO w czarnym kapeluszu, która denerwuje użytkowników i psuje piękno blogowania.

  Jak to utrudnia: W każdy możliwy sposób, twój wysiłek SEO jest kompletnym marnotrawstwem! Niezależnie od tego, jaki ruch generujesz ze spamowych blogów, możesz go utrzymać tylko przez krótki czas. Wkrótce twoja domena główna i powiązane witryny zostaną odłożone lub usunięte z indeksu, gdy pająk Google śledzi elementy bloga spamowego.

  Jest to więc sytuacja bez wygranej i całkowita strata czasu i pieniędzy.

  Myśli Google: oto, co Matt Cutts powiedział o tego rodzaju spamowaniu tutaj -

  # 9 Spam odsyłający

  Co to jest: Technika polega na użyciu fałszywego adresu URL odsyłającego przekierowującego do witryny, dla której spamer będzie bombardował powtarzające się żądania. Spójrz na poniższy przykładowy obraz-

  Zobacz wyróżnione linki?

  Podczas sprawdzania źródeł ruchu na moim blogu znalazłem te trzy linki, z których pochodzą niektórzy użytkownicy. Ale działania były 0!

  Jest to przykład rozsyłania spamu!

  Jak to utrudnia: Cóż, może to spowodować wczesny ruch z powodu wprowadzających w błąd tekstów i powtarzających się prób, ale w końcu skończysz z niczym. Jeśli spróbujesz odwiedzić dowolną z wyżej wymienionych stron na obrazie, uznasz je za niedostępne. To dlatego, że Google je usunął.
  Myśli Google: Oto film, w którym generowane przez użytkowników spamy zostały wyjaśnione przez Matt Cutts-

  # 10 PBN lub Private Blog Network

  Co to jest: Jest to grupa witryn z autorytetami, które mogą zawierać wiele numerów, które łączą twoją witrynę z wysokiej jakości tekstami zakotwiczonymi. Zwodniczą częścią jest to, że masz kontrolę nad siecią i niezależnie od tego, jak okropna jest twoja zawartość, możesz połączyć ją z chwytliwym tekstem kotwicy. W ten sposób poprawia się pozycja w rankingu dramatycznie i szybko.

  Jak to utrudnia : PBN był realny sposób na ranking witryn dla czarnych hatterów nawet w zeszłym roku! Ale według Barry Schwartz Google jest nastawiony na kierowanie PBN z ręczną akcją i karami. Jest to świetna lektura na temat wyszukiwarek tutaj .

  Myśli Google : Cóż, Google ukarałoby piekło z URls, gdyby wykryto je w PBN. Może zostać zbanowany na stałe. Oto krótki przegląd tego, co Google myśli o tym Barry Schwartz-

  # 11 Bait-and-Switch lub Page Swapping

  Co to jest: zmiana strony już zaindeksowanej, rankingowej i popularnej z ruchem i całkowicie odmiennej od poprzedniej wersji. To, co robi przynęta i przełącznik lub zamiana stron, najpierw klasyfikuje witrynę według niszy, a następnie zmienia całą niszę witryny o różnej zawartości.

  Odwiedzający, wyszukując według słów kluczowych, ostatecznie wylądują na stronie, na której nic nie będzie ich podobne do wyszukiwania.

  Jak to utrudnia: Jeśli robot indeksujący Google znajdzie Twoją witrynę prezentującą różne treści poprzez wymianę stron, to na pewno skończysz. Strona zostanie ukarana zgodnie z wytycznymi Google.

  Myśli Google : Google nie zezwala na oszukanie odwiedzających. Wymiana stron sprawia, że ​​użytkownicy szukają czegoś i ostatecznie lądują w czymś innym! Google nigdy nie dopuści do błędów jakości w wynikach wyszukiwania. Dlatego wszystkie algorytmy zostały wprowadzone.

  # 12 Link Farms

  Co to jest: Tworzenie sieci źródeł, w których adres URL witryny będzie powiązany z niską jakością, nieistotną i kiepską zawartością. W Link Farming wszystkie twoje linki wsteczne będą pochodzić ze źródeł, które nie dostarczają żadnej wartości odbiorcom.

  Jak to utrudnia: To poważne naruszenie systemu linków Googles. Jeśli jest śledzona, Google może ukarać witrynę, przesuwając ją z powrotem do wyniku wyszukiwania, usuwając indeksację lub nawet zakazując domeny głównej.

  Myśli Google : Google podjęło dużą akcję przeciwko jednemu z największych detalistów na świecie JCPenny! Ta firma z siedzibą w Dallas została złapana w hodowlę linków i historia została przekazana Mattowi Cuttsowi przez New York Times .

  # 13 Cybersquatting lub Domain Squatting

  Co to jest: po prostu chodzi o kopiowanie znaków towarowych. Jest to jedna z tych technik SEO czarnego kapelusza, które są używane przez czarnych hatterów do absorbowania zysku z wartości firmy lub marki kogoś. Innymi słowy, oznacza to zakup nazwy domeny, która pasuje do istniejącego, popularnego i markowego podmiotu z zamiarem uzyskania korzyści z nazwy tej marki.

  Jak to utrudnia: może cię zabić na dobre. To jest jak superman przedawkowany z kryptonitem! Możesz zaobserwować dynamiczny wzrost swojej witryny ze względu na już istniejącą reputację nazwy domeny, ale w miarę jej kopiowania zawsze jesteś w zasięgu odbiorcy.

  Możesz być pewny przez Anticybersquatting Consumer Protection Act (ACPA), a także przez Internet Corporation of Assigned Names and Numbers (ICANN).

  Ostatnim, ale nie najmniej ważnym, jest fakt, że Google kładzie ostatni gwóźdź w trumnie.

  Myśli Google : Google nie odgrywa tutaj decydującej roli. Głównym autorytetem w tej kwestii jest ICANN.

  # 14 Typosquatting lub URL Hijacking

  Co to jest: podobnie jak cybersquatting, jest to próba skopiowania adresów URL konkurentów lub popularnych marek i celowe pomyłki w trakcie tworzenia nowej domeny. Na przykład, jeśli kupisz domenę „ Facebooq ”, jest to rodzaj Typosquatting.

  Jak to utrudnia : natychmiast tracisz zaufanie! Ludzie, którzy zostali oszukani na Twojej stronie z powodu błędnie napisanej nazwy domeny, dowiadują się, że znajdują się w niewłaściwym miejscu. Możesz powiedzieć im na pożegnanie na zawsze!

  To również nie pozwala na dobre wrażenie na wyszukiwarkach. Możesz znaleźć swoje strony i nowe treści nie są szybko indeksowane. Twój domena może się również nie zwiększyć.

  Myśli Goodge'a: Google nie ma bardzo surowego prawa wobec Typosquattingu. Ale możesz podjąć środki ostrożności i zachować bezpieczną stronę. Oto film dla Ciebie

  # 15 Spamowanie w sieciach społecznościowych

  Co to jest: W prostych słowach, reklamowanie czegoś użytkownikom sieci społecznościowej za pomocą wiadomości, filmów lub komentarzy, o które nie prosili. Inną cechą tego jest to, że może być zwodnicza, kłamstwem i pełna negatywnych elementów, które są antyspołeczne. Jest to uważane za jedną z technik SEO dla czarnego kapelusza dla SMM, jako całkowicie bezwartościową dla użytkowników.

  Jak to utrudnia: Zrujnuje twoją reputację w najważniejszych miejscach dla Twojej firmy. Ludzie zaczynają się denerwować, nie wierzą i po prostu tworzą dystans. Co więcej, otrzymujesz raporty od czasu do czasu i tracisz wartość swojego profilu.

  Władze takie jak Facebook, Twitter i LinkedIn bardzo poważnie podchodzą do raportów spamowych. Nie ma znaczenia, kim jesteś, jeśli jesteś spamerem i denerwujesz użytkowników dla osobistych korzyści, jesteś spieprzony.

  Myśli Google: Cóż, Matt znakomicie wyjaśnił sygnały społeczne i jego efekt tutaj -

  # 16 Nadziewanie plików cookie lub upuszczanie plików cookie

  Co to jest: Kiedy użytkownik odwiedza stronę internetową, przeglądarka użytkownika jest przelewa się przez pliki cookie stron trzecich, które pochodzą z zupełnie innej strony internetowej. Odbywa się to bez świadomości gościa. W rezultacie, jeśli odwiedzający odwiedza witrynę, na której zostały umieszczone pliki cookie i konwertuje, płatne ciasteczko zostaje wypłacone!

  Jest to jedna z najpopularniejszych technik SEO w czarnym kapeluszu, używana przez spamerów marketingu afiliacyjnego! Chociaż wiele sieci marketingu afiliacyjnego nie zachęca do tego, ponieważ nie ma zachęty dla odwiedzających do całego procesu.

  Jak to utrudnia: Najlepsi marketerzy afiliacyjni prawie z tego powodu trafili do więzienia. W marketingland pojawiły się wiadomości Matt Macgee napisał o tym, w jaki sposób nadzienie ciastek może wylądować Najlepsi partnerzy eBay w więzieniu !

  Myśli Google : Google jeszcze nie określił żadnych konkretnych reguł dotyczących wypełniania plików cookie. Ale główne sieci afiliacyjne zakazują partnerów, którzy to robią.

  # 17: Automatyzacja Twitter / Facebook

  Co to jest: odbywa się to po prostu za pomocą botów lub oprogramowania, które automatyzuje zadania na głównych portalach społecznościowych. To nie jest jedna z tych technik czarnego SEO, które powodują, że Twoja strona jest karana przez Google. Ale jeśli jest nadużywany i nadużywany, to z pewnością zagraża reputacji marki.

  Jak to utrudnia: Czarne statki są w każdej społeczności. Czarni kapelusznicy po prostu nie mogą oprzeć się żądzy spamowania i manipulowania. Dlatego narzędzia do automatyzacji, które zostały stworzone z myślą o wydajności czasowej, były nadużywane na śmierć!

  Na przykład narzędzia, które umożliwiały opcje automatycznego śledzenia / nieprzestrzegania, zostały użyte do zwiększenia liczby robotów. Ludzie przestali sprawdzać, kogo śledzą lub nie śledzą! Przeciwnie, po prostu korzystali z tych narzędzi, aby zwiększyć liczbę obserwujących, aby mieć wpływ na grę online!

  Ostatecznie twitter zabił niektórych świetne narzędzia, takie jak twitfox i ograniczone niesamowite funkcje tweepi. Ponadto nadmierna automatyzacja sprawia, że ​​zaangażowanie wygląda na robotyczne i obniża jakość treści. W związku z tym jest uważany za jedną z technik SEO w czarnym kapeluszu, które zostały wykorzystane w sieci społecznościowej.

  Myśli Google : Google ma pewne wytyczne, które są ściśle związane z automatycznymi zadaniami w mediach społecznościowych. Oto film, który dobrze to wyjaśnia.

  18 # Hosting pasożytów

  Co to jest: Jest to jedna z tych technik SEO czarnego kapelusza, która pozwala czarnemu kapelusznikowi uzyskać niesprawiedliwy sok. Czarny kapelusznik będzie gospodarzem wiki, forum lub bloga na zupełnie innym serwerze lub stronie o wysokim rankingu stron! Host nie wiedziałby o tym, a czarny kapelusznik czerpie korzyści z wysokiej jakości domeny hosta. Treści udostępniane przez czarnych kapeluszników mogą zawierać inne linki, które chcą uzyskać wysoką rangę dzięki tej technice.

  Jak to utrudnia: Twoja domena trasy zostanie przechwycona przez najeźdźcę. Jeśli włamujesz się na serwer hosta, aby opublikować swoją stronę, jest to naruszenie. Co więcej, linki, które dołączasz, będą skanowane jako spam przez robota Google, ponieważ będą hostowane w zupełnie innej witrynie. Oto przykład pasożytniczego hostingu z postu na blogu cognitiveseo autorstwa Razvan Gavrilas

  Oto przykład pasożytniczego hostingu z postu na blogu cognitiveseo autorstwa  Razvan Gavrilas

  Myśli Google : Google zabije linki, gdy zostanie złapane w ten sposób. Dzięki tej strategii budowania linków nie będziesz mógł długo pozostać w rankingu. Oto film, w którym Matt Cutts wyjaśnił szczegółowo na temat rankingu i oceny witryny -

  # 19 Bombardowanie Google

  Co to jest: Jest to jedna z technik SEO w czarnym kapeluszu, dzięki której witryna może zostać uszeregowana na górze przez nieistotne i wyłączone słowa kluczowe. Na przykład masz stronę z napojami i można ją znaleźć na górze wyszukiwarki za pomocą słów kluczowych związanych z przekąskami!

  Jak to utrudnia: Pozwólcie, że podam wam tylko jeden przykład. Wystarczy sprawdzić incydent, w którym Matt Cutts wyjaśnił karę na blogu Doc Sheldona inbound.org . Jeśli budujesz link za pomocą techniki bombardowania Google, twoje dni liczą się. Wkrótce okaże się, że jesteś ukarany i wyrzucony ze świata online.

  Myśli Google: Cóż, stanowisko Google jest bardzo jasne. Nie możesz oszukać użytkownika, zmuszając go do kliknięcia słowa kluczowego, które je przyciąga, i ostatecznie pokazuje im inną treść! Google będzie po prostu karać piekło z witryny, gdy tylko zostanie złapane. Oto, co pojawiło się na Twitterze o tym incydencie - https://twitter.com/mattcutts/status/447992375160225792

  Moje przemyślenia: Cóż, to naprawdę najważniejsze, co myślę lub Google myśli! Liczy się to, co myślisz, że powinieneś zrobić? Jesteś startupem i potrzebujesz szybkiej ekspozycji, uwagi i wzrostu! Ale nieetyczne podejście nigdy nie da ci tego, czego chcesz. Techniki SEO w czarnym kapeluszu opierają się na wynikach. Możesz zobaczyć, jak Twoja witryna zajmuje najwyższą pozycję w rankingu z zalanym ruchem. Ale w końcu zostaniesz złapany, a wszystko, co zarobiłeś po tak ciężkiej pracy, zostanie wygnane.

  Więc nie ryzykuj swojego ogromnego potencjału na krótkoterminowy wzrost. Czarne kapelusze są iluzjami i okazały się destrukcyjne. Więc utrzymuj swoje SEO w czystości i uwierz w siebie. Wiesz, że możesz to zrobić, podobnie jak świat 🙂

  (GrowthFunnel_Code)

  Liczy się to, co myślisz, że powinieneś zrobić?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»