Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  1C na Androida. Klient mobilny.

  1. Co może zrobić klient mobilny 1C na Androida
  2. Instalowanie aplikacji mobilnej na urządzeniu
  3. Jak w pełni zainstalować Mobi-C w 10 minut?

  Mobilny klient 1C „Mobi-S” na Androidzie został zaprojektowany do ukończenia  praca pracownika  którzy nie są na stałe w biurze, którego głównym miejscem pracy są punkty sprzedaży detalicznej, biura klientów i samochody do spedycji towarów Mobilny klient 1C „Mobi-S” na Androidzie został zaprojektowany do ukończenia praca pracownika którzy nie są na stałe w biurze, którego głównym miejscem pracy są punkty sprzedaży detalicznej, biura klientów i samochody do spedycji towarów.

  Dzięki mobilnemu programowi Android 1C pracownicy będą mogli wykonywać wszystkie niezbędne operacje na wygodnych urządzeniach, korzystać z całej funkcjonalności, a menedżerowie mogą sprawować kontrolę nad działaniami podwładnych, planować i optymalizować swoje działania.

  Głównym celem programistów w tworzeniu aplikacji było szybkie wykonanie programu. Dzięki skutecznej pracy programu i potężnemu systemowi operacyjnemu nawet duże i obszerne dokumenty są otwierane szybko i wygodnie.

  Co może zrobić klient mobilny 1C na Androida

  Następujące funkcje i procesy są zaimplementowane w aplikacji mobilnej „Mobi-S”:

  • Wdrożenie przepływu pracy: tworzenie i przesyłanie dokumentów księgowych i gotówkowych, tworzenie zamówień i rozliczanie sprzedaży, realizacja inwentaryzacji i zwrot towarów.
  • Pełna kontrola i informowanie pracowników „w terenie” o wzajemnych rozliczeniach z określonym klientem, generowanie raportów o długach, tworzenie dokumentów gotówkowych i przeprowadzanie transakcji płatniczych.
  • Usługa tworzenia i wypełniania różnych kwestionariuszy, które merchandiserzy mogą wykorzystać w swoich badaniach rynkowych, dostawcach i pracownikach magazynowych w procesie rozliczania sald.
  • Śledzenie przemieszczania się pracowników, agentów i przedstawicieli w systemie nawigacji satelitarnej, szybkie przekierowywanie pracowników, rejestrowanie faktu wizyty u innego klienta.
  • Wydawanie standardowych dokumentów sprawozdawczych i opracowywanie ich raportów dla pełnej kontroli nad działalnością firmy, księgowania zasobów i skutecznego planowania.
  • Pełny przegląd aktualnej gamy produktów w magazynie, śledzenie dynamiki sprzedaży w kliencie Android 1C , przygotowanie matryc towarowych, tworzenie optymalnych zakupów na podstawie danych o sprzedaży towarów w bieżącym okresie.
  • Twórz zdjęcia z załączeniem danych o czasie, autorze i podpisie cyfrowym. Obrazy te mogą stać się bazą dowodową w rozwiązywaniu kontrowersyjnych sytuacji różnego rodzaju.
  • Zgodność aplikacji mobilnej z zewnętrznymi urządzeniami do odczytu informacji (skanery kodów kreskowych, kasy fiskalne, tablety i ręczne skanery graficzne), urządzeniami drukującymi i telekomunikacyjnymi.

  Instalowanie aplikacji mobilnej na urządzeniu

  1C na Androida jest instalowany na wszystkich typach urządzeń mobilnych na dwa sposoby.

  - Najprostszym sposobem jest automatyczna instalacja ze sklepu z aplikacjami Google Play. Wystarczy znaleźć aplikację w katalogu i kliknąć przycisk „Zainstaluj”. Program jest automatycznie pobierany, instalowany na urządzeniu, aplikacja jest skonfigurowana, a skrót do programu pojawia się na jednym z pulpitów ekranu. Aby znaleźć program w katalogu Google Play, musisz wpisać słowo „mobi-s” w formularzu wyszukiwania, a link do żądanego programu zostanie natychmiast otrzymany.

  - Drugim sposobem jest samodzielne pobranie pakietu instalacyjnego programu i rozpoczęcie instalacji. Aby to zrobić, w pasku adresu przeglądarki urządzenia mobilnego wprowadź link „mobi-c.ru/arc/mobi-c.apk” i postępuj zgodnie z nim. Aplikacja rozpocznie pobieranie automatycznie, system operacyjny poinformuje, że została zakończona. W górnym panelu (otwórz go - przesuń palec w dół z górnej linii ekranu z zegarem) pojawi się łącze do pobranego pliku, kliknij i postępuj zgodnie z komunikatami instalatora. Pod koniec instalacji na pulpicie pojawi się skrót do programu.

  Jak w pełni zainstalować Mobi-C w 10 minut?

  Trzy proste i niezawodne sposoby udostępniania informacji

  Twórcy aplikacji mobilnej „Mobi-S” 1C Android zapewnili trzy niezależne sposoby wymiany urządzenia mobilnego i serwera na transfer danych i synchronizację z 1C. Wszystkie trzy metody są jednakowo skuteczne i mogą być używane jako podstawowe w różnych sytuacjach, wzajemnie się uzupełniając:

  1. Udostępnianie Wi-Fi. Wygodny, gdy pracownik jest aplikacja mobilna znajduje się w tej samej sieci bezprzewodowej z programem serwera, na przykład w granicach jednego biura. Może być używany bez komunikacji z siecią światową, nie ma potrzeby korzystania z modułu 3G.
  2. Wymiana danych przez Internet. Jest produkowany przy użyciu bezpiecznego protokołu i zapewnia pełną poufność i bezpieczeństwo przesyłanych danych. Główny sposób przesyłania danych podczas podróży służbowych pracowników.
  3. Wymiana za pośrednictwem serwera chmury Mobi-S.Net. Zaletą tej metody jest prostota konfigurowania i uruchamiania wymiany danych klienta 1C na Androidzie , nie jest wymagany dedykowany adres IP.

  Jak w pełni zainstalować Mobi-C w 10 minut?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»