Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  20+ najlepsze zoptymalizowane adsense WordPress Themes 2019

  Motywy WordPress zoptymalizowane pod kątem AdSense mają wiele kształtów i rozmiarów. Od blogów i tematów portalu informacyjnego po magazyn internetowy i szablony stron przeglądowych - w tej kolekcji jest wiele opcji. Jedną ze wspólnych cech tych tematów jest ich przydatność do zarabiania dzięki Google AdSense.

  Wszystkie te tematy sprawiają, że wyświetlanie i zarządzanie reklamami Google AdSense w witrynie jest niezwykle łatwe. W większości przypadków możesz po prostu wprowadzić odpowiedni fragment kodu z Google do nowego panelu sterowania witryny. Następnie temat zajmie się wyświetlaniem tych reklam w kluczowych lokalizacjach w całej witrynie. Korzystając z wypróbowanych i przetestowanych opcji wyświetlania reklam, wybór jednego z tych zoptymalizowanych motywów AdSense powinien pomóc zwiększyć przychody witryny.

  Inne funkcje, które można znaleźć w najlepszych zoptymalizowanych motywach Google AdSense, obejmują wybór wysokiej jakości projektów strony głównej i szablonów do wewnętrznych stron witryny, niezliczone opcje dostosowywania i ustawienia, a także rodzaj narzędzia do tworzenia stron do tworzenia własnej strony niestandardowej wzory.

  Wszystkie te motywy zostały zbudowane zgodnie z wysokim standardem, a ich głównym celem jest zwiększenie przychodów generowanych przez witrynę przy jednoczesnym zapewnieniu pozytywnego doświadczenia użytkownika.

  MH Magazine jest w pełni mobilnym, zoptymalizowanym pod kątem AdSense motywem WordPress, który zapewni, że Twoja witryna wygeneruje przychody oparte na kliknięciach, bez względu na to, z jakich urządzeń korzystają użytkownicy.

  Niektóre funkcje dostępne w MH Magazine obejmują szereg niestandardowych widgetów do ulepszania i ulepszania pasków bocznych, stopek i innych widżetowanych obszarów witryny. Ten gotowy do programu AdSense motyw WordPress zapewnia również wiele zaawansowanych układów treści do wyboru, pełną kontrolę kolorów nad witryną i wiele innych opcji dostosowywania.

  Skonfigurowanie strony głównej Twojej witryny za pomocą MH Magazine nie jest już obowiązkiem. Ten gotowy do programu AdSense motyw WordPress pozwala w prosty sposób uporządkować elementy strony głównej za pomocą przyjaznego dla użytkownika interfejsu przeciągnij i upuść. Intuicyjne narzędzie do pokazu slajdów FlexSlider 2 sprawia, że ​​dodawanie suwaków postów i obrazów do Twojej witryny również jest proste. Pasek informacyjny to kolejna przydatna funkcja, która pomoże przyciągnąć użytkowników do Twojej witryny.

  Być może najważniejszą częścią każdej witryny zarabiającej na reklamie jest łatwość zarządzania i wyświetlania tych reklam w witrynie. Na szczęście MH Magazine nie zawodzi w tym dziale. Znajdziesz tu wiele lokalizacji reklam, o dowolnych kształtach i rozmiarach, a także 26 obszarów widżetów, w których możesz wyświetlać swoje reklamy AdSense lub inne rodzaje treści reklamowych.

  Dostępnych jest 12 demów MH Magazine, które pokazują elastyczność tego tematu, którego można użyć do tworzenia stron redakcyjnych dla dowolnego gatunku treści. Bez względu na rodzaj budowanej witryny, MH Magazine powinien pokryć Twoje potrzeby.

  Więcej informacji / Pobierz Próbny

  Więcej informacji / Pobierz  Próbny

  Jannah to temat magazynu WordPress, który jest idealny do zarabiania pieniędzy z Google AdSense.

  Z 22 zoptymalizowanych wersji demonstracyjnych witryn internetowych Google AdSense do wyboru, Jannah jest tematem blogów i czasopism, który powinien spodobać się szerokiej publiczności. Niezależnie od tego, czy publikujesz treści o sporcie i podróżach, czy zdrowiu i gadżetach, Jannah ma gotowe demo witryny, które można zaimportować do instalacji WordPress za pomocą kilku kliknięć. Za każdym razem, gdy publikujesz nowy artykuł, możesz wybrać z biblioteki szablonu zawartości, aby mieć odpowiedni wygląd.

  Wszystkie dołączone wtyczki są importowane wraz z zawartością demo, dzięki czemu możesz zacząć korzystać z narzędzi takich jak Slider Revolution, LayerSlider i niestandardowe narzędzie do tworzenia stron, aby stworzyć swoją stronę. Jannah zapewnia również szereg ustawień i opcji dostosowywania. Na przykład podczas konfigurowania witryny można wybierać spośród różnych projektów nagłówków i układów. Istnieją również setki czcionek do pracy. Wymiary układu strony można łatwo dostosować, aby upewnić się, że witryna nie tylko wygląda wspaniale, ale zarabia maksymalną kwotę przychodów z reklam od odbiorców.

  Niezależnie od tego, czy publiczność ma dostęp do Twojej witryny na pełnowymiarowym ekranie lub urządzeniu smartfona, nie będą mieli problemu z wyświetleniem treści lub kliknięciem reklam. Konfigurowalna mobilna nawigacja ułatwia tworzenie menu specjalnie dla użytkowników smartfonów, a zgodność AMP zapewnia ładowanie treści tak szybko, jak to możliwe na urządzeniach przenośnych. Możesz nawet aktywować funkcję powiadomień mobilnych i dać widzom możliwość wyboru odbierania witryn jako powiadomień na ich urządzeniach.

  Lista funkcji Jannah jest bardzo imponująca i warto ją sprawdzić, aby zobaczyć wszystko, co oferuje ten zoptymalizowany motyw Google AdSense.

  Więcej informacji / Pobierz Próbny

  TruePixel został stworzony przez zespół MyThemeShop, twórców jednych z najszybszych motywów WordPress. Jeśli cenisz witryny szybko ładujące się, bez konieczności poświęcania projektu lub funkcji, warto sprawdzić ich wysoce zoptymalizowane motywy.

  Aby pomóc w ładowaniu TruePixel tak szybko, jak to możliwe, MyThemeShop stworzył wybór zoptymalizowanych widgetów dla obszaru paska bocznego. Obejmują one wiele widżetów przestrzeni reklamowej do łatwego publikowania AdSense lub innych reklam w witrynie.

  Chociaż temat ten został zaprojektowany dla blogerów, ma dwie różne opcje układu, które zapewniają dodatkowy poziom elastyczności w zakresie wyglądu witryny i jej struktury. Oba układy koncentrują się na zachęcaniu do udostępniania społecznościowego, jednocześnie pozwalając, aby Twoje treści znalazły się w centrum uwagi.

  TruePixel to motyw z czystym kodem i czystym projektem, który został zoptymalizowany pod kątem zwiększonego współczynnika klikalności reklam i zwiększenia szybkości witryny.

  Więcej informacji / Pobierz Próbny

  Gazeta został stworzony dla stron internetowych, które zawierają stały strumień treści, czy to wiadomości, recenzje, czy tylko blog o wysokiej częstotliwości. Gazeta ma również silne wsparcie dla osadzania filmów z YouTube, dzięki czemu jest prawdziwą potęgą multimedialną. Czytelnicy mogą nawet przekazywać opinie na temat treści, korzystając z systemu oceny. Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem w WordPressie, czy doświadczonym użytkowniku, powinieneś znaleźć Gazetę jako temat zoptymalizowany dla AdSense.

  Chociaż wyświetlanie reklam, zwłaszcza pochodzących z banerów AdSense i HTML, jest dobre, jeśli chcesz rozszerzyć zakres swojej witryny, to programiści upewnili się, że dobrze integruje się z najlepszym eCommerce, forum dyskusyjnym i wtyczkami sieci społecznościowych.

  Publikowanie reklam za pomocą motywu Gazeta jest tak proste, jak dodanie kodu do odpowiednich pól, a następnie pozostawienie tematu do wykonania. Gazeta automatycznie wykryje kod Google AdSense i upewni się, że reklamy są wyświetlane na bieżąco, dla czytelników na smartfonach i tabletach. W najnowszych wersjach dodano narzędzie do tworzenia stron do przeciągania i upuszczania tagDiv Composer, co pozwala w łatwy sposób dostosować witrynę do interfejsu użytkownika. Wraz z wydaniem Gazety w wersji 9 masz tagDiv Cloud Library, która gromadzi ponad 420 gotowych szablonów postów i stron. Edytuj swoje artykuły, autora, wyszukiwanie, kategorię lub 404 strony bezpośrednio na pierwszej stronie witryny.

  Motyw „Gazeta” zawiera duży wybór szablonów i układów, co zapewnia dużą elastyczność w zakresie publikowania treści i wyświetlania reklam.

  Więcej informacji / Pobierz Próbny

  Wydawca został stworzony dla wielu różnych stron internetowych z treściami, w tym blogów, portali informacyjnych, czasopism i witryn z recenzjami.

  Bez względu na rodzaj strony, którą planujesz, jeśli jedną z metod zarabiania jest Google AdSense, to Wydawca powinien się dobrze dopasować. Tworząc nową stronę internetową, Publisher oferuje 10 wersji demonstracyjnych do wyboru, a także ponad 90 gotowych projektów stron głównych. Mam nadzieję, że jedno z demów pasuje do twojego projektu. Jeśli jednak nie, nie powinno być trudno dopasować jeden z projektów za pomocą panelu sterowania opcji motywu. Oprócz niestandardowych elementów sterujących można również użyć gotowych szablonów, bloków konstruktora i innych zasobów, aby utworzyć własne układy treści.

  Jeśli wybierzesz Wydawca, będziesz miał także zintegrowany system recenzji do oceniania przedmiotów objętych Twoją witryną. Narzędzie wyszukiwania na żywo powinno pomóc odwiedzającym znaleźć więcej treści, zwiększając ilość czasu spędzanego w witrynie. Temat ten został również zoptymalizowany pod kątem urządzeń mobilnych, dzięki czemu użytkownicy smartfonów nie będą mieli problemu z przeglądaniem treści i mam nadzieję, że klikną reklamy AdSense. Prezentacja treści we właściwy sposób jest łatwa dzięki bibliotece 13 różnych wzorów szablonów postów.

  Oprócz narzędzi Premium Visual Composer i Slider Revolution, motyw Publisher został tak zaprojektowany, aby bezproblemowo zintegrować się z najlepszymi wtyczkami WordPress, takimi jak WooCommerce, bbPress i BuddyPress.

  Więcej informacji / Pobierz Próbny

  Zwiastować to portal informacyjny i motyw WordPress, który został zoptymalizowany pod kątem osiągnięcia wysokiego współczynnika klikalności dzięki AdSense.

  Dzięki sześciu różnym prezentacjom Herald możesz szybko zmienić swoją stronę, aby pasowała do wielu tematów. Z modą, sportem i technologią wśród opcji możesz publikować treści na różne tematy w temacie Herald. Ponadto zaawansowany panel sterowania opcjami motywu daje niezliczone możliwości prezentacji treści. W rzeczywistości istnieje podobno ponad 500 różnych konfiguracji, dlatego żadne dwa artykuły nie muszą wyglądać tak samo. Swoboda konstruowania własnego niestandardowego układu postów dla każdego publikowanego artykułu może nie tylko zwiększyć atrakcyjność treści. Może również pomóc w wyświetlaniu reklam AdSense we właściwym miejscu, przy najwyższych współczynnikach klikalności i największym potencjale zarobkowym.

  Inne przydatne funkcje motywu WordPress zoptymalizowanego przez Herald AdSense obejmują inteligentne obrazy, które inteligentnie reagują na rozmiar ekranu, na którym są oglądane. Możesz także użyć tego motywu do zaprojektowania niestandardowych nagłówków dla swojej witryny, w tym odpowiedniej mieszanki treści i linków, aby pomóc odwiedzającym w poruszaniu się po witrynie. Jeśli chcesz opublikować recenzje na swojej stronie z wiadomościami lub użyć tego motywu do stworzenia witryny z recenzjami, odwołanie do wbudowanej funkcji recenzji powinno się odwołać. Ta funkcja ułatwia dodawanie ocen gwiazd do treści, a także niestandardowe kryteria przeglądu.

  Herald jest tematycznym motywem WordPress, który doceni każdy, kto tworzy bogatą w treść stronę w stylu newsów lub czasopism.

  Więcej informacji / Pobierz Próbny

  HotNews został zaprojektowany z myślą o szybkości witryny, aby pomóc w rankingu witryny w wyszukiwarkach i zwiększyć zaangażowanie użytkowników.

  Do wyboru są dwa zupełnie różne układy, z których jeden jest bardziej odpowiedni dla osób tworzących wirusową stronę do udostępniania treści, podczas gdy drugi projekt będzie bardziej odpowiadać osobom publikującym regularne wpisy na blogu i artykuły z wiadomościami.

  Bez względu na to, jaki układ wybierzesz, obie opcje ułatwiają wyświetlanie reklam AdSense w swojej witrynie, z dedykowanymi przestrzeniami w różnych rozmiarach, rozmieszczonymi strategicznie w całym temacie. Inne funkcje obejmują możliwość tworzenia nieograniczonej liczby schematów kolorów dla całkowitej personalizacji strony, zintegrowane przyciski udostępniania mediów społecznościowych oraz wybór niestandardowych widgetów.

  Ponieważ HotNews pochodzi z zespołu MyThemeShop, może być Twój, wraz z ponad 60 innymi motywami za jedyne 67 USD.

  Więcej informacji / Pobierz Próbny

  Magazyn Pro pochodzi z StudioPress i jest motywem dziecięcym dla popularnego Genesis Framework. Oznacza to, że Twoja witryna WordPress będzie zasilana przez jeden z najbardziej przyjaznych dla programistów, dobrze zakodowanych ram tematycznych dostępnych na rynku.

  Magazine Pro ma nie tylko świetnie wyglądający wygląd, ale ma również wybór szablonów stron, które pozwalają łatwo zastosować szereg układów do swoich postów i stron. Dostępne są również cztery style kolorów, a także responsywny projekt.

  Czysty projekt Magazine Pro wyróżni Twoje treści i reklamy, pomagając przyciągnąć uwagę odwiedzających.

  Więcej informacji / Pobierz Próbny

  Więcej informacji / Pobierz  Próbny

  Newsmag to kolejny motyw Google AdSense WordPress dla witryny z wiadomościami i czasopismami.

  Newsmag jest popularną opcją, która od czasu pierwszej wersji w 2014 r. Osiągnęła sprzedaż na poziomie prawie 10 000. Pomimo dostępności od kilku lat, Newsmag jest regularnie aktualizowany przez cały ten czas, zapewniając, że ten temat ma zawsze nowoczesny wygląd i zestaw funkcji.

  Teraz, gdy dostępna jest wersja 3 Newsmaga, uzyskasz dostęp do całego szeregu nowych funkcji, które pomogą Twojej stronie osiągnąć sukces. W ramach nowego projektu integracja treści z YouTube na Twojej stronie jest teraz jeszcze łatwiejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Korzystanie z filmów wideo wraz z treścią pisaną może naprawdę pomóc w ulepszeniu witryny z wiadomościami lub czasopismami bez większego wysiłku. Możesz również uzyskać więcej układów i szablonów do wyboru podczas publikowania artykułów z najnowszą wersją motywu Newsmag. Ale tak jak poprzednio, nadal możesz dostosować dowolną z gotowych treści za pomocą dołączonej wtyczki do budowania stron Visual Composer.

  Jeśli chodzi o zarabianie na swojej stronie, Newsmag zawiera inteligentną funkcję reklamową. Dzięki temu masz 10 predefiniowanych spotów reklamowych, z których możesz skorzystać. Każde miejsce zostało strategicznie rozmieszczone w układach treści, aby uzyskać najwyższe możliwe współczynniki klikalności. Wystarczy raz wpisać kod AdSense. Następnie usiądź wygodnie i pozwól Newsmagowi kontrolować, kiedy i gdzie będą wyświetlane Twoje reklamy.

  Newsmag rozwija się od czasu pierwszej wersji i jest obecnie jednym z najmocniejszych i bogatszych w funkcje motywów WordPress zoptymalizowanych pod kątem AdSense.

  Więcej informacji / Pobierz Próbny

  StarMile to wielofunkcyjny motyw blogowy WordPress z silnym naciskiem na monetyzację.

  Aby pomóc Ci zarabiać na swoim blogu, StarMile ma wiele przydatnych funkcji. Na przykład, dzięki wsparciu wyświetlania reklam AdSense za kliknięcie w swojej witrynie, możesz po prostu wkleić kod z Google raz, a następnie wybrać miejsce, w którym treść zarabiania jest wyświetlana w witrynie. Ponieważ motyw zawiera wiele lokalizacji reklam, możesz skonfigurować ten aspekt witryny w sposób odpowiedni dla odbiorców i celów.

  StarMile nie tylko ma dobre wsparcie dla Google AdSense. Niektóre z innych funkcji związanych z monetyzacją obejmują widżety afiliacyjne, które ułatwiają wyświetlanie linków partnerskich zarabiających prowizje na swojej stronie internetowej, a także moduł Shop With Me, który umożliwia tworzenie karuzeli produktu, która może być wyświetlana w całej witrynie. Ta karuzela produktu może być wykorzystywana do promowania własnych produktów, jak również tych z innych witryn. W przypadku drugiej opcji, gdy użytkownik kupuje jeden z promowanych produktów, możesz uzyskać prowizję od dostawcy.

  Kolejną funkcją zarabiania w zoptymalizowanym motywie WordPress StarMile AdSense jest moduł Shop the Post. Moduł ten może służyć do wyświetlania linków zakupowych do wszystkich produktów wymienionych w poście. Dzięki funkcji „przeciągnij i upuść” modułu Shop the Post, łatwo jest dodawać produkty do wyświetlacza. Jeśli więc tworzysz treści o wielu produktach, takich jak zbiór recenzji produktów lub przewodniki dotyczące określonego typu produktu, moduł ten może naprawdę pomóc w zarabianiu na treści. Możesz również łatwo tworzyć kupowalne obrazy z tym motywem, dając Ci inny sposób na zarabianie pieniędzy ze swojej strony lub blogu WordPress. Aby dowiedzieć się więcej, sprawdź stronę StarMile.

  Dzięki zróżnicowanemu wyborowi gotowych demonstracji stron internetowych, możesz używać StarMile do tworzenia niemal każdego rodzaju bloga Google AdSense z WordPress.

  Więcej informacji / Pobierz Próbny

  Więcej informacji / Pobierz  Próbny

  Osage to uniwersalny motyw WordPress, który zawiera wiele widgetów jednostek reklamowych do wyświetlania reklam i kodu AdSense w różnych rozmiarach.

  Widżetów tych można używać na pasku bocznym i na stronie głównej witryny, co zapewnia wiele opcji umieszczania reklam. Motyw wykorzystuje również opcjonalny stały widget paska bocznego, który jest zawsze wyświetlany, nawet jeśli czytelnicy przewijają stronę w dół, pomagając zwiększyć widoczność treści zarabiających.

  Inne funkcje motywu Osage obejmują suwak treści, responsywny układ i nawigację dla użytkowników telefonów komórkowych i tabletów, tablicę wyników sportowych, nieskończone przewijanie oraz niestandardowy selektor kolorów, który zapewnia nieograniczone możliwości kolorystyczne podczas dostosowywania wyglądu witryny .

  Osage ma wiele funkcji dostosowanych do różnych typów treści, od zwykłego bloga, po wiadomości sportowe i rozrywkowe.

  Więcej informacji / Pobierz Próbny

  Więcej informacji / Pobierz  Próbny

  Najlepiej to kolejny szybko ładujący się motyw WordPress z MyThemeShop, który koncentruje się na zwiększeniu szybkości witryny i wysokim współczynniku klikalności reklam.

  Motyw zawiera duży wybór opcji stylizacji, które ułatwiają konfigurację, aby pasowały do ​​marki i rodzaju publikowanych treści. Inne cechy motywu Best obejmują przewijanie paralaksy, pływające menu nawigacyjne ze zintegrowaną funkcją MegaMenu oraz wiele układów pojedynczego postu.

  Oprócz pełnego układu strony, suwak treści obsługuje także interfejsy ekranu dotykowego, aby umożliwić użytkownikom mobilnym łatwe skanowanie za pomocą polecanych postów. Nowi użytkownicy WordPress docenią samouczki wideo i obszerną dokumentację.

  Więcej informacji / Pobierz Próbny

  Truemag to motyw WordPress w stylu magazynu, który został zoptymalizowany dla osób zarabiających na swojej stronie za pomocą reklam, zwłaszcza tych korzystających z Google AdSense.

  Przestrzenie reklamowe są dostępne w szerokiej gamie kształtów i rozmiarów, z wszystkimi najbardziej popularnymi opcjami. Obejmują one reklamy na pasku bocznym, miejsce pod tytułem postu, nad obszarem treści głównego postu oraz lepki widget paska bocznego, który jest zawsze wyświetlany, gdy czytelnicy przewijają stronę w dół.

  Truemag korzysta również z responsywnego układu, aby zapewnić prawidłowe wyświetlanie reklam w Twojej witrynie odwiedzającym, bez względu na to, z jakiego urządzenia korzystają. Inne funkcje tego tematu układu czasopisma obejmują opcję użycia układu o pełnej szerokości lub w pudełku, wybór karnacji kolorów i silną integrację WooCommerce.

  Aby ułatwić wyświetlanie odpowiednich treści i reklam w obszarach paska bocznego witryny, ten motyw umożliwia tworzenie wielu pasków bocznych, z możliwością zdefiniowania dokładnie, które posty są wyświetlane obok.

  Jeśli tworzysz stronę internetową z dużą ilością treści i napiętym harmonogramem wydawniczym, to ten motyw WordPress w układzie czasopism oferuje wiele opcji obejmujących sposób wyświetlania reklam.

  Więcej informacji / Pobierz Próbny

  Więcej informacji / Pobierz  Próbny

  Grimag to temat zoptymalizowany pod kątem reklam dla WordPressa, który bezproblemowo integruje się z wieloma wtyczkami dla tych, którzy chcą zbudować społeczność na swojej stronie.

  Aby zwiększyć liczbę kliknięć reklam, ten motyw zawiera wiele starannie wybranych obszarów umieszczania reklam. Każdy z nich został zaprojektowany tak, aby idealnie pasował do Twojej zwykłej zawartości, a jednocześnie był zgodny z wytycznymi Adsense. Bloki reklam reagują, więc reklamy AdSense będą wyświetlane równie dobrze na urządzeniu mobilnym, jak na komputerze stacjonarnym.

  Integrując wtyczki BuddyPress i bbPress ze swoją witryną, możesz łatwo dodać forum dyskusyjne i funkcje sieci społecznościowych do swojej witryny, aby czytelnicy wrócili po więcej.

  Grimag to motyw z wieloma poziomymi i pionowymi przestrzeniami reklamowymi, które wykorzystują nowoczesny i minimalny design i są dostępne z dwiema różnymi kolorami do wyboru.

  Więcej informacji / Pobierz Próbny

  Więcej informacji / Pobierz  Próbny

  MagPlus ma ponad 40 gotowych demonstracji stron internetowych, które pomogą Ci stworzyć szeroką gamę gotówkowych programów AdSense z WordPress.

  Jeśli chcesz stworzyć bogaty w treści blog lub magazyn z WordPress, który również zarabia na usługach takich jak Google AdSense, MagPlus ma wiele przydatnych funkcji. Na początek duża kolekcja gotowych demonstracji witryn jest bardzo imponująca. Niektóre z nich obejmują tematy związane z modą, blogi informacyjne, strony internetowe poświęcone żywności i czasopisma technologiczne. Istnieje jednak wiele innych opcji, więc warto sprawdzić stronę demonstracyjną, aby zobaczyć, do czego jest zdolny MagPlus. Po wybraniu wersji demonstracyjnej można ją zaimportować do witryny WordPress za pomocą zaledwie kilku kliknięć, dzięki czemu można skonfigurować motyw i rozpocząć przesyłanie własnych treści.

  Aby pomóc Ci w tym, aby Twoja strona wyglądała dokładnie tak, jak chcesz, MagPlus jest wyposażony w narzędzie do tworzenia stron internetowych typu „przeciągnij i upuść”. Dzięki WPBakery Page Builder - wcześniej znanemu jako Visual Composer - w zestawie narzędzi dostosowywanie zawartości demo powinno być bardzo proste. Istnieje również wiele innych narzędzi do dostosowywania, funkcji i ustawień, dzięki którym MagPlus staje się jednym z najbardziej elastycznych, dostępnych obecnie AdSense zoptymalizowanych motywów WordPress.

  Jeśli chodzi o opcje zarabiania, jest świetna obsługa wyświetlania reklam Google AdSense w swojej witrynie. Dzięki ostatniej aktualizacji możesz teraz wyświetlać reklamy Google AdSense w wersji AMP witryny. Dlatego, jeśli korzystasz z usługi Google AMP, aby uczynić swoją witrynę jeszcze bardziej przyjazną dla urządzeń przenośnych, nadal możesz zarabiać pieniądze na swoim blogu, czasopiśmie lub innych typach witryn z motywem MagPlus, gdy użytkownicy smartfonów i tabletów uzyskują dostęp do treści.

  Dzięki ogromnej liście funkcji i wielu pozytywnym opiniom użytkowników, MagPlus jest wspaniałym dodatkiem do tej kolekcji najlepszych motywów WordPress AdSense.

  Więcej informacji / Pobierz Próbny

  Strugarka jest obszernym i minimalistycznym motywem, który został stworzony, aby pozwolić Twojej zawartości oddychać, niezależnie od tego, ile jej jest na Twojej stronie.

  Przestrzenie do wyświetlania kodu AdSense są responsywne, więc nie stracisz żadnych kliknięć reklam i przychodów od użytkowników mobilnych w Twojej witrynie. Reklamy mogą być wyświetlane na stronie głównej, na pasku bocznym oraz w poszczególnych postach i stronach.

  Motyw zawiera również wiele przydatnych skrótów do łatwego wstawiania elementów strony do treści. Elementy te obejmują przyciski, obszary z zakładkami, paski postępu, przełączniki i inne. Dostępny jest również suwak treści, który pozwala zaprezentować najlepsze treści w wielkim stylu.

  Planer ma prostą konstrukcję i zakres lokalizacji reklam AdSense do miksowania treści z reklamami.

  Więcej informacji / Pobierz Próbny

  Rewelacyjny to szybko ładujący się program WordPress przyjazny dla AdSense, który nie czeka na odwiedzających.

  Dzięki dużej przestrzeni reklamowej o różnych rozmiarach i interesującemu menu paska bocznego po lewej stronie, ten motyw ułatwia umieszczanie odwiedzających na innych stronach w witrynie, pomagając zwiększyć liczbę odsłon i zmniejszyć współczynnik odrzuceń. Jeśli jednak wolisz bardziej tradycyjny układ dwóch kolumn, cztery dołączone układy ułatwiają zmianę układu w zależności od preferencji.

  Dodanie kodu reklamy, niezależnie od tego, czy pochodzi z AdSense, czy z innej sieci, jest łatwe i odbywa się za pośrednictwem panelu opcji niestandardowych, który pozwala również przesłać logo witryny i dostosować stronę na inne sposoby.

  Sensational jest dostępny w MyThemeShop, który oferuje wszystkie swoje 72 wtyczki i motywy za jedyne 67 USD.

  Więcej informacji / Pobierz Próbny

  Więcej informacji / Pobierz  Próbny

  DizzyMag może być używany w wielu różnych typach witryn - ale niezależnie od tego, czy zdecydujesz się wdrożyć ten motyw, możesz zapewnić, że Twoja witryna będzie zoptymalizowana pod kątem uzyskiwania jak największej liczby kliknięć z reklam AdSense.

  Po wyjęciu z pudełka ten motyw WordPress został stworzony do tworzenia nowoczesnego portfolio, magazynu lub strony z recenzjami. Jednak przy odrobinie kreatywnego myślenia DizzyMag można łatwo dostosować do wielu innych typów witryn. Atrakcyjne szablony postów na blogach oznaczają również, że niezależnie od tego, jak korzystasz z tego tematu, możesz pomóc zwiększyć liczbę odwiedzających Twoją witrynę, publikując regularne posty obok głównej zawartości.

  Spotki AdSense w tym temacie są responsywne, więc Twoje reklamy będą wyświetlane w najlepszy możliwy sposób, w zależności od urządzenia, na którym przeglądana jest Twoja strona. Oznacza to więcej kliknięć i więcej przychodów, bez względu na to, jak uzyskujesz dostęp do witryny. Ten motyw skoncentrowany na AdSense został również zbudowany z myślą o bezproblemowej integracji z darmową wtyczką do budowania sklepu internetowego WooCommerce. Daje to możliwość wystawienia własnych produktów na swojej stronie, zwiększając liczbę sposobów generowania przychodów w Internecie.

  Inne godne uwagi funkcje DizzyMag obejmują możliwość dodawania recenzji i ocen do każdego postu, atrakcyjne galerie zdjęć i wideo, dwa szablony stron głównych, szereg niestandardowych widgetów i wiele więcej.

  DizzyMag został zaprojektowany dla każdego, kto szuka sposobu na zarabianie pieniędzy w stylu online, a dzięki swojej wszechstronnej naturze powinien bardzo dobrze pasować do większości projektów.

  Więcej informacji / Pobierz Próbny

  Delipress to magazyn i przegląd motywu WordPress dla tych, którzy mają mnóstwo świetnych treści, które chcą pokazać.

  Jeśli chodzi o monetyzację witryny z treścią, Delipress jest idealnym wyborem dla użytkowników AdSense ze względu na responsywny widget reklam, który wyświetla odpowiednie reklamy dla odpowiedniego urządzenia. Dodając wiele odmian kodu reklamy, które są następnie wybierane i wyświetlane odwiedzającym w zależności od ich rozmiaru ekranu, możesz zagwarantować, że nie zabraknie kliknięć generujących dochód w miarę wzrostu liczby użytkowników mobilnych odwiedzających Twoją witrynę.

  Tworzenie własnych niestandardowych układów stron za pomocą Delipress jest proste dzięki interesującemu sposobowi, w jaki można układać zawartość, po prostu przeciągając i upuszczając widżety na miejsce. Aby ta funkcja budowania stron była bardziej użyteczna, Delipress zawiera ponad 20 widżetów, które można dodać do układów.

  Jeśli publikujesz recenzje na swojej stronie internetowej, pola recenzji umożliwiają dodawanie ocen i podsumowań do swoich postów, aby były bardziej przydatne dla czytelników. Informacje o ocenie, takie jak liczba gwiazdek, są również wyświetlane w wynikach wyszukiwania, co pomaga zwiększyć współczynnik klikalności Twojej witryny w SERP.

  Delipress to wysoce konfigurowalny motyw i wyświetla różne reklamy w zależności od tego, do jakiego rozmiaru użytkownicy odwiedzają witrynę.

  Więcej informacji / Pobierz Próbny

  Więcej informacji / Pobierz  Próbny

  TrueMag to bardzo elastyczny motyw wideo i magazyn WordPress, który zawiera 10 gotowych konfiguracji układów.

  Niezależnie od tego, czy prezentujesz swoje portfolio wideo, czy publikujesz filmy z całej sieci, TrueMag oferuje atrakcyjny sposób na to, z możliwością zarabiania na tych treściach za pomocą AdSense lub innej sieci reklamowej.

  TrueMag jest dostarczany z wtyczką do tworzenia stron Visual Premium Composer i wtyczką Slider Revolution, co pozwala zaoszczędzić w sumie 49 USD na połączonych cenach detalicznych. Te dwie integracje pozwalają z łatwością tworzyć własne niestandardowe układy stron, a także dodawać do witryny potężne suwaki treści, obrazów i wideo oraz karuzele.

  Dzięki sieci społecznościowej, forum dyskusyjnemu i kompatybilności z członkami, budowanie społeczności wokół treści jest bardzo proste dzięki TrueMag.

  Więcej informacji / Pobierz Próbny

  Więcej informacji / Pobierz  Próbny

  SympaGrid oferuje lekką i przestronną konstrukcję, z możliwością spakowania dużej ilości treści na stronę główną, bez przytłaczających odwiedzających. Korzystanie z nieskończonego przewijania ułatwia również odwiedzającym zobaczenie wszystkiego, co jest w ofercie w jednym miejscu, bez konieczności odwiedzania każdej sekcji witryny.

  Deweloperzy włączyli również narzędzie do tworzenia stron w tym temacie, które pozwala łatwo dodawać wiele różnych elementów strony do treści w celu uzyskania ciekawszych układów. Dzięki obsłudze Google AdSense zarabianie na witrynie jest proste, a motyw zawiera wiele lokalizacji reklam.

  Więcej informacji / Pobierz Próbny

  Ujawnienie: Niektóre linki w tym poście są linkami partnerskimi, co oznacza, że ​​jeśli klikniesz na jeden z linków i kupisz przedmiot, możemy otrzymać prowizję. Wszystkie opinie są jednak nasze i nie przyjmujemy płatności za pozytywne opinie.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»