Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  3 Darmowe działania SEO mające na celu poprawę Twojego rankingu - Część 1: Optymalizacja słów kluczowych

  1. Jakie bezpłatne środki SEO mają na celu poprawę twojego rankingu?
  2. 1. Ustaw podstawowy zestaw słów kluczowych, a następnie zoptymalizuj swoją witrynę
  3. Badanie słów kluczowych dla podstawowego zestawu słów kluczowych
  4. Jak zoptymalizować witrynę zgodnie z podstawowym zestawem?
  5. URL
  6. The Pagetitle
  7. Nagłówki
  8. Tekst
  9. Stary atrybut
  10. Opis meta
  11. W jaki sposób witryna zoptymalizowana pod kątem słów kluczowych pomaga poprawić ranking?

  Ponad 90% użytkowników Internetu w Niemczech zwraca się do Google z pytaniem. Jak to często bywa, SEO kojarzy się głównie z Google, więc jednym z celów - a nawet ostatecznym celem - tych środków jest poprawa rankingu Google.

  Jak to często bywa, SEO kojarzy się głównie z Google, więc jednym z celów - a nawet ostatecznym celem - tych środków jest poprawa rankingu Google

  Mając to na uwadze, kiedy badałem ten artykuł, zauważyłem, że automatyczne uzupełnianie słowa kluczowego „ulepszaj ranking” przez Google sugeruje „wolne” drugie. Wydaje się, że ważne jest, aby firmy były łatwiejsze i szybsze oraz częściej występowały w wynikach wyszukiwania - ale nie chcą brać pieniędzy w swoje ręce. (Z wyjątkiem wynagrodzenia, które płacisz osobie odpowiedzialnej za zawartość strony i / lub marketing online).

  (Z wyjątkiem wynagrodzenia, które płacisz osobie odpowiedzialnej za zawartość strony i / lub marketing online)

  Nawiasem mówiąc: Oczywiście, środki SEO pomagają również w lepszej pozycji na Bing, Yahoo lub DuckDuckGo. Tak więc działania, które wprowadzam w tej mini-serii, są również warte zachodu, jeśli Twoja kupująca Persona korzysta z jednej z mniej popularnych wyszukiwarek.

  Jakie bezpłatne środki SEO mają na celu poprawę twojego rankingu?

  Zanim przejdę do wskazówek, chciałbym jeszcze raz podkreślić, jak ważne jest, abyś znał swoją Perspektywę Kupującego: To jest niezwykle ważne!

  Dobrze opracowane Persona Kupującego daje wskazówki jaki wybór słowa powinieneś zrobić. Który format należy wybrać dla swoich działań. Gdzie oprócz Google należy umieszczać informacje.

  W naszej serii mini przedstawię ci następujące 3 miary:

  1. Optymalizacja słów kluczowych witryny
  2. Twórz i prowadz blog firmowy
  3. Wygeneruj linki zwrotne dla swoich stron

  1. Ustaw podstawowy zestaw słów kluczowych, a następnie zoptymalizuj swoją witrynę

  Słowa kluczowe to terminy, które wprowadzamy w wyszukiwarkach - co za niespodzianka 😉 Aby Twoja strona pojawiła się w wynikach wyszukiwania zgodnie z tymi słowami lub kombinacjami słów, musisz umieścić je w tekstach na swojej stronie. Do tego potrzebny jest podstawowy zestaw słów kluczowych.

  W tym zestawie podstawowym znajdziesz 10–15 kluczowych słów kluczowych dla Twojej firmy. Przede wszystkim powinieneś upewnić się, że nie trzymasz się zbytnio żargonu lub terminów technicznych. To muszą być warunki używane przez kupującego.

  Badanie słów kluczowych dla podstawowego zestawu słów kluczowych

  Możesz łatwo wyszukać swój zestaw podstawowy użyć jednej z bezpłatnych opcji w sieci , Większość narzędzi działa w ten sam sposób:

  Wprowadzasz słowo kluczowe w polu wyszukiwania - na przykład „instrukcje dziewiarskie” - a narzędzie zapewnia przegląd powiązanych zapytań wyszukiwania. Z nich możesz teraz wybrać warunki i kombinacje, których chcesz użyć dla jednej ze swoich stron.

  źródło
  źródło

  Oprócz terminów, w większości przypadków zobaczysz również objętość wyszukiwania i koszt za kliknięcie. Liczba operacji wyszukiwania to miesięczna liczba żądań dla tego terminu. Koszt-za-kliknięcie oznacza koszty, które ponosisz, na przykład, jeśli utworzysz reklamę Google dla tego słowa kluczowego i ktoś powinien go kliknąć.

  Narzędzie, którego użyłem w naszym przykładzie, pokazuje również, jak mocno kwestionowane są wymienione słowa kluczowe. Tak więc, czy istnieje wiele witryn, które chcą być klasyfikowane, czy nie.

  Ponieważ ten artykuł dotyczy ulepszania rankingu za darmo, przy wyborze słów kluczowych należy wziąć pod uwagę koszt kliknięcia. Zamiast tego przyjrzyj się bliżej związkowi między liczbą wyszukiwań a konkurencją.

  1. Przykład „uczenia się na drutach”: słowo kluczowe o wyjątkowo dużej liczbie wyszukiwań jest oczywiście bardzo popularne i początkowo wydaje się być dobrym wyborem - zwłaszcza gdy nie jest tak konkurencyjne. Jednak przy tak dużej liczbie wyszukiwań nadal można zakładać, że istnieje odpowiednio wiele stron, które chcielibyśmy znaleźć dla tych terminów, a ponadto jest to bardzo ogólne słowo kluczowe. Możesz zacząć od zoptymalizowanej strony przy prawidłowej obsłudze igieł. Lub z wyborem wełny do konkretnego projektu. Albo nawet z pierwszym ściegiem. Lub z opisem konkretnego projektu.

   Sytuacja początkowa potencjalnych gości nie jest zbyt jasna. Jak więc chcesz im zaoferować coś, co ich naprawdę interesuje?

  2. Przykład „ściegów dziewiarskich”: wygląda inaczej z bardziej szczegółowym słowem kluczowym. Tutaj możesz dokładnie ocenić, czego zainteresowani ludzie chcą się nauczyć i odpowiednio zbudować treść. Nieco zakwestionowane słowo kluczowe o liczbie wyszukiwań 1300 powinno być zdecydowanie zawarte w zestawie podstawowym, a także jako wariant słowa kluczowego powinieneś używać list „knit right stitches” i „knit beginning” na tej samej stronie, której szukasz. szwy dziewiarskie ”w celu optymalizacji. Stosunek liczby wyszukiwań i konkurencji jest dobry, a zmienna pisownia tego samego działania sprawia, że ​​tekst jest bardziej zróżnicowany i czytelny.

  Jak zoptymalizować witrynę zgodnie z podstawowym zestawem?

  Optymalizacja witryny pod kątem lepszego rankingu to nie tylko umieszczanie słów kluczowych w algorytmach wyszukiwarek. Ale przede wszystkim zaprojektowanie strony dla odwiedzającego. Tak więc, zgodnie z nagłówkiem lub listą, jeśli jesteś sam po stronie dziewiarskich skarpetek, nie mów o wzorach koszulki.

  Z zasady należy pamiętać o następujących kwestiach:

  Tylko jedno słowo kluczowe na stronę.

  Oczywiście, dzięki stronie internetowej, mam na myśli każdą podstronę. Więc jeśli masz stronę, która zajmuje się robótkami ręcznymi, twoje drzewo motywu może wyglądać tak:

  Więc jeśli masz stronę, która zajmuje się robótkami ręcznymi, twoje drzewo motywu może wyglądać tak:

  Możesz więc zoptymalizować każdą podstronę dla określonego słowa kluczowego (i pasujących odmian). Zwiększa to prawdopodobieństwo znalezienia jednego z twoich (pod) witryn, a także zwiększa widoczność w sieci. Aby uzyskać lepszy ranking, musisz rozpowszechniać słowa kluczowe - jak już powiedziałem - tylko jedną stronę na stronę - na całej stronie.

  Jest 7 miejsc, w których powinieneś umieścić słowa kluczowe, aby użytkownicy mogli uzyskać to, czego oczekują, a wyszukiwarki rozumieją, na czym polega Twoja strona.

  URL

  Istnieją dwa typy adresów URL: nieczytelne i czytelne. I jestem pewien, że spotkałeś już oba gatunki. Pierwsza składa się z pozornie przypadkowej kombinacji liter i cyfr i nie ujawnia ani odwiedzającym, ani wyszukiwarkom, o czym jest strona.

  www.IhreSeite.de/joiejb78083vkd834h

  Z drugiej strony czytelne adresy URL wyraźnie przekazują temat odpowiedniej strony.

  www.IhreSeite.de/stricken/socken-selbst-stricken

  Uwzględnienie słów kluczowych w adresie URL jest w większości miarą szczególnie interesującą dla algorytmów wyszukiwania. Przecież nie tylko patrzą na treść twojej strony, ale także na pułapki. Czytelny adres URL dostarcza informacji o treści bezpośrednio.

  Nie każdy zobaczy Twój adres URL, ale ci, którzy to zrobią, mogą lepiej zapamiętać czytelny adres. Szanse na powrót do witryny przez bezpośrednie wprowadzenie adresu URL są znacznie wyższe. Pod warunkiem, że treść jest przekonująca.

  Więcej sposobów optymalizacji adresu URL.

  The Pagetitle

  Pagetitle jest tym, co znajduje się na karcie przeglądarki, gdy odwiedzający odwiedza Twoją witrynę.

  Służy jako przewodnik dla odwiedzających stronę internetową, jeśli wywołali kilka zakładek. Na przykład, jeśli istnieje nazwa firmy, zamiast „dziewiarskich skarpet”, może to być mylące dla odwiedzających. Przecież możliwe jest, że nawet nie znasz swojej firmy i nie zamykasz karty, nie patrząc na zawartość.

  Tak jak powinieneś umieścić słowo kluczowe dla robotów indeksujących w adresie URL, nie powinno go brakować w Pagetitle. Przecież to technicznie obejmuje również tytuł strony, na której znajduje się widz. Jest to świetny wskaźnik, dla którego słowa kluczowego ta strona jest odpowiednia.

  Nagłówki

  Najlepiej byłoby, gdyby strona miała nagłówek i jeden lub więcej podtytułów. Służą jako orientacja i podsumowanie poszczególnych części tekstu. Nie należy tego lekceważyć, ponieważ wielu czytelników przelatuje tylko nad stronami internetowymi. Nie mają czasu (lub nie mają ochoty) czytać wszystkiego i szukać istotnych dla nich informacji. Podtytuł może dokładnie wskazać, gdzie znaleźć potrzebne informacje.

  Istnieje system poziomów dla nagłówków, którymi powinieneś się kierować: nagłówek H1 powinien być najważniejszy na twojej stronie; taki jak tytuł tego artykułu. Jeśli spojrzałbyś na wersję HTML tego posta, byłby on oznaczony tagiem H1.

  Jeśli chcesz używać podtytułów, powinieneś kontynuować tagami zgodnie z sekwencją z H2, a następnie z nagłówkiem H3, H4 itd. Do tej pory na przykład użyłem tagu H2 w tym artykule dwa razy dla „Jakie są wolne środki SEO?” I dla „1. Utwórz podstawowy zestaw słów kluczowych ... ”. Jak zoptymalizować swoją stronę…?” To nagłówek H3.

  Aby uzyskać drugą wskazówkę, jak poprawić swój ranking, ponownie użyję tagu H2. Dzięki temu czytelnicy mogą zobaczyć, które treści są oddzielone nagłówkami o różnych rozmiarach. A wyszukiwarka może również zrozumieć kontekst różnych poziomów.

  Dlatego zawsze powinieneś umieścić słowo kluczowe w H1 i co najmniej jeden z nagłówków H2. Jako potwierdzenie dla odwiedzających, że są na właściwej stronie i, że tak powiem, jako potwierdzenie słów kluczowych dla wyszukiwarek.

  Tekst

  Oczywiście słowa kluczowego nie powinno zabraknąć w tekście odpowiedniej strony. Jak chcesz napisać tekst o skarpetach dziewiarskich bez dziania słów i używania skarpet?

  Bardzo ważne jest jednak, aby słowo kluczowe zostało włączone do treści tekstu. Uwzględnienie go w każdym zdaniu sprawia, że ​​nie tylko jest nieczytelne - istnieje również ryzyko, że Google będzie karać za upychanie słów kluczowych.

  Wypychanie słów kluczowych to częste powtarzanie słowa kluczowego w tekście. Świetny przykład - i użyłem go kilka razy - czy to:

  Myślę, że nie potrzebuje dalszych wyjaśnień 😉

  Algorytmy wyszukiwarek są teraz tak daleko, że mogą rozpoznać połączenia semantyczne. To znaczy, że ty też masz Użyj synonimu, powiązanych słów lub innych sformułowań słowa kluczowego może. Zamiast „dziewiarskich skarpet” możesz również użyć „dzianinowych pończoch” lub „zrobić skarpety” w swoim tekście. Nie tylko możesz uniknąć ostrzeżenia (które również ma tu zastosowanie z umiarem), ale także sprawia, że ​​opis jest bardziej czytelny dla odwiedzających.

  Stary atrybut

  Lub też nazywany starym tekstem. Z pewnością powinieneś ich użyć, jeśli używasz zdjęć na swojej stronie. Przy okazji, wizualnie atrakcyjny wygląd Twojej strony jest nieunikniony, ponieważ ludzie postrzegają 80% swojego otoczenia oczami. Oto kilka przykładów treści wizualnych.

  Przeszukiwacze wyszukiwarek rzeczywiście mogą odczytać nazwę pliku obrazu, ale nie rozpoznają tego, co można na nim zobaczyć.
  (Wskazówka: Odpowiednio, należy również zoptymalizować nazwę pliku obrazu.)
  Dokładnie ta funkcja przejmuje tak, aby mówić o tekście alt. Tutaj możesz uczynić witrynę niewidoczną, a wyszukiwarka odczytywać opis obrazu, a jednocześnie włączyć słowo kluczowe. Po prostu nie pisz powieści w tej linii; opisowy opis jest wystarczający.

  Opis meta

  Tak jak altowy tekst twoich zdjęć jest zupełnie nieistotny dla odwiedzających witrynę, tak robot nie honoruje meta opisu. Jednak pośrednio może być odpowiedzialny za przyciągnięcie większej liczby użytkowników do Twojej witryny.

  Opis meta jest tym, co postrzegasz w wynikach wyszukiwania jako opis strony. Dobrze sformułowany tekst może przekonać zainteresowane strony do wyświetlenia Twojej strony zamiast innej. Jeśli słowo kluczowe nie pojawia się w tym opisie, może być tak, że zainteresowani nie są pewni, czy adresujesz temat, który Cię interesuje, więc wybierają inną stronę.

  Jeśli słowo kluczowe nie pojawia się w tym opisie, może być tak, że zainteresowani nie są pewni, czy adresujesz temat, który Cię interesuje, więc wybierają inną stronę

  W jaki sposób witryna zoptymalizowana pod kątem słów kluczowych pomaga poprawić ranking?

  Powiedzmy, że przed optymalizacją na każdej ze stron przetworzono kilka razy trzy lub cztery słowa kluczowe. Rzemieślnicze w Pagetitle, dzianiny lub szydełka z wełny w nagłówku H1 i wzór na koszulki w podpozycjach. W przypadku algorytmów wyszukiwania nie było jasne, co chcesz zrobić z poszczególnymi stronami. Niezależnie od tego, czy jesteś zainteresowany wyszukiwaniem wzorów na koszulki, Twoja strona powinna się pokazać.

  Nie wspominając już o tym, że taka powódź informacji na jednej stronie z pewnością była myląca dla odwiedzających.

  Po optymalizacji jasno określa się, która strona jest odpowiednia dla danego zapytania i oferuje tematycznie odpowiednią treść.

  Punkt.

  Twoje strony zostaną uszeregowane indywidualnie według słów kluczowych. Mogą być zatem wyraźnie oddzielone.

  Ktoś, kto szuka wzorów, może znaleźć tę stronę. Bez lądowania na stronie, na której musi najpierw zebrać informacje. Podobnie ci, którzy chcą nauczyć się robić na drutach lub potrzebują pomocy szydełkowania kapelusza.

  Jedna rzecz jest dla mnie nadal bardzo ważna: nie ma gwarancji, że Google lub jakakolwiek inna wyszukiwarka uwzględni Twoją witrynę w indeksie - nawet jeśli jest zoptymalizowana pod kątem słów kluczowych. Ale dzięki dobrze zoptymalizowanej i ustrukturyzowanej stronie prawdopodobieństwo bezpieczeństwa jest ograniczone. Wreszcie, nielogiczne byłoby, aby roboty indeksowały Twoją stronę do pracy w poszukiwaniu słów kluczowych związanych z pływaniem.

  Jeśli jesteś gotowy na optymalizację słów kluczowych w swojej witrynie, natkniesz się na drugą część mini serii. W tym wyjaśniam Jak i dlaczego blog firmowy może poprawić Twój ranking ,  W tym wyjaśniam  Jak i dlaczego blog firmowy może poprawić Twój ranking  ,

  Możesz także zainteresować się tymi artykułami:

  Jakie bezpłatne środki SEO mają na celu poprawę twojego rankingu?
  Jakie bezpłatne środki SEO mają na celu poprawę twojego rankingu?
  Jak więc chcesz im zaoferować coś, co ich naprawdę interesuje?
  Jak zoptymalizować witrynę zgodnie z podstawowym zestawem?
  Do tej pory na przykład użyłem tagu H2 w tym artykule dwa razy dla „Jakie są wolne środki SEO?
  ?Jak zoptymalizować swoją stronę…?
  Jak chcesz napisać tekst o skarpetach dziewiarskich bez dziania słów i używania skarpet?
  W jaki sposób witryna zoptymalizowana pod kątem słów kluczowych pomaga poprawić ranking?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»