Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  3 mity na temat reaktywnej promocji postów na Facebooku

  1. 1. W celu zwiększenia świadomości marki musisz promować każdy post.
  2. 2. Promuj posty zawierające linki do treści (aby uzyskać więcej kliknięć).
  3. 3. Post-promocja to najlepsze rozwiązanie finansowe dla małych firm, które chcą reklamować się na Facebooku.

  Z ponad miliardem aktywnych użytkowników dziennie i opcją wyszukiwania dla małych firm, Facebook jest idealnym miejscem dla właścicieli małych firm. Doświadczeni biznesmeni są tego świadomi. Z 3 milionów firm, które korzystają z Facebooka w celach reklamowych, większość to małe firmy.

  Istnieje kilka różnych sposobów reklamowania firm na Facebooku, ale najłatwiej jest promować posty. Z pewnością kusiło cię, aby kliknąć przycisk „Podnieś publikację” promuj swoją firmę na Facebooku . Ale zanim to zrobimy, porozmawiajmy o mitach promowania postów na Facebooku.

  1. W celu zwiększenia świadomości marki musisz promować każdy post.

  Nawet jeśli spróbujesz promować każdy ze swoich postów, musi on najpierw przejść odpowiedni test. Dlatego z wyprzedzeniem przeczytaj zasady reklamy na Facebooku.

  Jeśli wszystkie twoje posty w jakiś sposób przechodzą proces weryfikacji, to w każdym razie używanie promocji jako narzędzia do podnoszenia statusu nie zawsze jest dobrym pomysłem. Przed promowaniem postu na Facebooku należy wziąć pod uwagę kilka rzeczy:

  1. Czy istnieje cel tego postu?
  2. Czy post zawiera wyraźne wezwanie do działania?
  3. Czy wpis prowadzi do strony docelowej?
  4. Czy post ma generować sprzedaż?
  Z ponad miliardem aktywnych użytkowników dziennie i opcją wyszukiwania dla małych firm, Facebook jest idealnym miejscem dla właścicieli małych firm

  Jeśli nie możesz odpowiedzieć twierdząco na co najmniej jedno z tych pytań, to rozważ ponownie swoje podejście do promocji stanowisk. Ale w przypadku, gdy masz pewność, że promocja postów daje użytkownikowi powód do zostania twoim klientem, a następnie postępuj dalej i śmiało angażuj się w promocję. Ale nie prosta promocja postów, ponieważ tutaj płacisz za możliwość publikowania ważnych aktualizacji. Powiedzmy, że podnosisz status, który już jest dobry. Natychmiast uzyskasz znaczący wzrost liczby „polubień”. Jeśli jednak post nie został stworzony w celu przyciągnięcia ruchu do Twojej witryny, prawdopodobnie płacisz za puste wyświetlenia, a użytkownicy nigdy o tobie nie wiedzą.

  Promocja na Facebooku jest z pewnością dobra, ale w przypadku płacenia za prawdziwą reklamę, a nie tylko „lubi”.

  2. Promuj posty zawierające linki do treści (aby uzyskać więcej kliknięć).

  Stworzyłeś więc świetny blog lub film i jesteś z niego bardzo dumny. Prawdopodobnie będziesz chciał opublikować go na Facebooku. A teraz kusi Cię przycisk „Podnieś wpis”, ponieważ chcesz zwiększyć ruch na swoim blogu. Ale pomyślmy o tym przez chwilę.

  Przed promowaniem postu zawierającego treść zdecyduj, co zrobi dla Twojej firmy. Czy ruch otrzymany z tej treści zmieni subskrybentów w klientów? Czy treść w formie reklamy zawiera wyraźne wezwanie do działania na końcu? Jeśli tak, to swobodnie przesuń dalej dalej.

  Ale w żadnym wypadku nie promuj nieaktualnych treści tylko dlatego, że chcesz uzyskać więcej upodobań lub zwiększyć ruch na swoim blogu. Z pewnością często widziałeś pięknie zaprojektowane posty na Facebooku, które w końcu nie powodują żadnych reakcji użytkowników. Jaki jest zatem sens wydawania pieniędzy na coś, co nie przynosi zysków?

  3. Post-promocja to najlepsze rozwiązanie finansowe dla małych firm, które chcą reklamować się na Facebooku.

  To dość prosty sposób na promowanie posta, a sposoby jego wdrożenia są dość tanie, prawda? Cóż, nie do końca. Zapytaj swój zespół o płatną reklamę i powie to samo - promowanie posta jest o wiele łatwiejsze niż tworzenie nowej reklamy, ale nie jest bardziej opłacalne w porównaniu z jakimkolwiek innym typem reklamy na Facebooku.

  W rzeczywistości płacisz za pokrycie zapewnione przez stanowisko, które przeszło procedurę promocyjną W rzeczywistości płacisz za pokrycie zapewnione przez stanowisko, które przeszło procedurę promocyjną. Oznacza to, że po prostu płacisz za ludzi, którzy widzieli to, co opublikowałeś. Chociaż może się to wydawać dobrym pomysłem, ale w końcu zapłacisz za osoby, które po prostu przeglądają Twój promowany post i nadal przewijają kanał wiadomości. Facebook domyślnie ustawia swoje parametry dla postów „pompowanych”, co może łatwo „spalić” budżet. Dzięki „pompowanym” postom wydasz cały dzienny budżet na Facebooka, nawet jeśli nie był pierwotnie planowany. Ustawienia domyślne są również wysyłane do subskrybentów i przyjaciół subskrybentów. Ale jest prawdopodobne, że przyjaciele naśladowcy nie są twoją grupą docelową, co czyni ją bez znaczenia.

  Zamiast tego możesz użyć narzędzi, takich jak Menedżer reklam Facebooka lub Edytor mocy, aby pomóc w utworzeniu kampanii reklamowej. Kampanie reklamowe mogą kosztować zaledwie jeden dolar dziennie (o ile koszt kliknięcia wynosi 50 centów lub mniej). Możesz dostosować niezbędne parametry w trybie ręcznym, aby ostatecznie maksymalnie wykorzystać budżet, płacić mniej i osiągać lepsze wyniki. Możesz także dostosować reklamę w taki sposób, aby płacić za kliknięcia, a nie za widoki.

  Menedżer reklam i edytor Power upraszczają specyfikację kierowania użytkowników Facebooka. Możesz dostosować kierowanie do określonej grupy docelowej, określonej grupy wiekowej (w ten sposób reklama wpłynie na użytkowników pasujących do Twojego profilu klienta) i preferencji użytkownika.

  Opcje te są dostępne dla postów, które przeszły procedurę promocyjną, ale są trudniejsze do znalezienia. Jeśli chcesz promować post, musisz zagłębić się w ustawienia (ale staraj się trzymać z dala od ustawień domyślnych!) Aby dotrzeć do określonych odbiorców docelowych. Lub skontaktuj się z profesjonalistami i zamów usługa promocji biznesowej w sieciach społecznościowych .

  Niezależnie od tego, jak atrakcyjna może być promocja postów, nie zawsze może to być najlepsza opcja reklamy na Facebooku.

  Czy post zawiera wyraźne wezwanie do działania?
  Czy wpis prowadzi do strony docelowej?
  Czy post ma generować sprzedaż?
  Czy ruch otrzymany z tej treści zmieni subskrybentów w klientów?
  Czy treść w formie reklamy zawiera wyraźne wezwanie do działania na końcu?
  Jaki jest zatem sens wydawania pieniędzy na coś, co nie przynosi zysków?
  To dość prosty sposób na promowanie posta, a sposoby jego wdrożenia są dość tanie, prawda?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»