Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  3 podstawowe strategie Pinterest, aby szybko rozwijać ruch na autopilocie

  1. 1. Twórz tablice, które twoja grupa docelowa chce śledzić.
  2. 2. Dodaj do tablic bogate opisy słów kluczowych.
  3. 3. Dodaj opisy strategiczne do swoich pinów.
  4. Więc dla SEO SEO?

  Jeśli od jakiegoś czasu odwiedzasz te części, prawdopodobnie wiesz, że I.am.obsessed.with.Pinterest.

  Ale nie w sposób, w jaki mogłabyś myśleć.

  Nie korzystam z Pinteresta, aby znaleźć przepis na kolację (cóż, czasami). Nie używam go do przeglądania nowych projektów DIY. Zasadniczo nie używam Pinteresta w sposób, w jaki większość ludzi myśli, że MUSISZ korzystać z Pinteresta.

  Bo weź to: Pinterest jest jedną z najbardziej niewykorzystanych, a jednocześnie skutecznych platform marketingowych. I za mało ludzi używa go do rozwijania swojego bloga lub firmy. Oh ludzkość!

  Dzięki strategicznemu wykorzystaniu Pinteresta udało mi się podwoić ruch w witrynie (w ciągu trzech miesięcy) i wykładniczo zwiększyć moją listę e-mail.

  Przed skorzystaniem z moich strategii Pinterest miałem około 2000 subskrybentów. 12 miesięcy po wdrożenie mojego strategicznego systemu Pinterest , Miałem do 40 000 subskrybentów. Teraz, po 2 latach, zbliżam się do 200 000 subskrybentów! To trochę szalone.

  Ten nowy wzrost ruchu i abonentów szybko powiększył moją działalność. W ciągu roku od skorzystania ze strategii Pinteresta dosłownie pięciokrotnie zwiększyłem swoje przychody! Poważnie, Pinterest jest moją tajną bronią, a teraz chcę ją także zrobić.

  W tym artykule podzielę się trzema niezbędnymi strategiami Pinterest, które pomogą Ci zamienić tę często zaniedbywaną platformę w Twoją własną siłę marketingową (bez względu na to, w której niszy lub branży jesteś).

  Gotowy, aby rozpocząć korzystanie z 3 podstawowych strategii Pinteresta? Zróbmy to.

  A tak przy okazji, jeśli jesteś w podróży, oto wersja audio tego wpisu na blogu, którą możesz słuchać i pobierać!

  Kiedy początkowo tworzysz bloga lub firmę, jaka jest PIERWSZA rzecz, którą większość ekspertów zaleca ci zrobić?

  Dowiedz się, kim są twoi docelowi odbiorcy.

  (Więcej informacji na ten temat tutaj).

  Twoje konto na Pinterest nie różni się.

  Jednym z typowych błędów popełnianych przez użytkowników na Pinterest jest to, że nie dostosowują swojego profilu i treści do grupy docelowej. Jeśli chcesz zobaczyć duże wyniki na Pintereście, musisz utworzyć konto, które jest specjalnie zaprojektowane, aby przyciągnąć właściwych ludzi.

  Oto jak…

  Najpierw zacznij od swojego bio obszaru. W tym obszarze będziesz chciał zaimplementować trzy rzeczy:

  1. Krótki biuletyn, który wyjaśnia, komu pomagasz, jak im pomagasz i daje ludziom możliwość wyrażenia zgody.
  2. Przyjazne zdjęcie marki.
  3. Słowa kluczowe w nazwie profilu.

  Przejdźmy głębiej do tych pojęć.

  W prawdziwym tekście twojej biografii nie powinieneś robić o tobie wszystkiego. Zanim ludzie zaczną troszczyć się o Ciebie, będą dbać o to, w jaki sposób możesz im pomóc. Oto szybka formuła, której możesz użyć:

  Pomagam (komu pomagasz?) Robić / stać się / uczyć się (w czym im pomagasz?).

  Łatwo, prawda? ( Przeczytaj o ludziach, którzy doświadczyli szybkich i godnych uwagi wyników z tych strategii!)

  Po tym zdaniu, w którym już odwiedzający Twój profil są zaangażowani w to, co robisz, chcesz zachęcić ich do wezwania do działania. Wezwanie do działania jest po prostu sposobem na zrobienie czegoś, na przykład, wpisanie się na listę e-mailową. Lubię kierować je do jakiegoś darmowego programu, takiego jak darmowy kurs e-mail, seminarium internetowe lub pobieranie plików PDF.

  Porozmawiajmy teraz o Twoim zdjęciu profilowym. W takim przypadku polecam wybrać się w jakieś naturalne światło i zrobić sobie zdjęcie kubka. Nie potrzebujesz fantazyjny sprzęt fotograficzny aby to zrobić, ponieważ większość aparatów telefonicznych + dobre światło słoneczne zrobi wszystko.

  Na koniec powinieneś dodać słowa kluczowe do nazwy swojego profilu. W ten sposób twój profil ma większe prawdopodobieństwo pojawienia się, gdy ktoś wyszuka jedno z tych słów kluczowych na Pinterest, a nawet Google.

  Na przykład tworzę treści dla przedsiębiorców i blogerów, więc moja nazwa na Pinterest mówi: „Melyssa Griffin | Entrepreneur + Blogging Tips. ”W ten sposób, jeśli ktoś szuka jednego z tych tematów, mam szansę pojawić się w ich wynikach wyszukiwania. Ponadto bardzo łatwo jest zobaczyć, o co mi chodzi, kiedy lądują na moim profilu Pinterest.

  Łącząc to wszystko, oto przykład mojego profilu na Pintereście, z wszystkimi wyżej wymienionymi:

  Ostatecznie, tworząc silny profil na Pinterest, upewniamy się, że gdy PRAWA osoba odwiedza twoje konto Pinterest, trzymają się Ostatecznie, tworząc silny profil na Pinterest, upewniamy się, że gdy PRAWA osoba odwiedza twoje konto Pinterest, trzymają się.

  Nawet jeśli masz teraz trochę Pinteresta, prawdopodobnie są setki osób, które oglądają Twój profil każdego miesiąca. Czy chcesz, aby ci ludzie zobaczyli Twój profil, natychmiast zareagowali na to, co robisz, i trafiłeś „obserwuj”, czy też chcesz, aby byli zdezorientowani i spokojni?

  Odpowiedź na to pytanie brzmi: dlaczego twój profil jest tak ważny.

  Chcesz darmowego przewodnika + zeszyt, aby pomóc Ci w pełni wykorzystać Pinteresta? Właśnie tutaj:

  Gdy stworzysz słodki profil na Pinterest, nadszedł czas, aby zanurzyć się w DUŻE rzeczy, takie jak wdrożenie SEO SEO.

  Pinterest SE-whaaaat?

  Wielu ludzi umieszcza Pinterest na innych platformach społecznościowych, takich jak Facebook i Instagram. Ale Pinterest daleki jest od bycia portalem społecznościowym! Zamiast tego Pinterest jest wyszukiwarką, taką jak Google.

  Od Pinterest jest wyszukiwarka, musimy wdrożyć Search Engine Optimization lub SEO. SEO to wyszukany termin, który zasadniczo oznacza „optymalizację treści, tak aby była widoczna jako jeden z pierwszych postów w wynikach wyszukiwania”.

  Jeśli teraz przejdziesz do Google i wpiszesz słowo lub frazę, otrzymasz listę artykułów i stron internetowych, które możesz czytać, które mają być uszeregowane w kolejności ich przydatności i trafności dla poszukiwanego tematu.

  Pinterest działa dokładnie w ten sam sposób. Ten kanał Pinterest widzisz? To się nie stało przez pomyłkę. Pinterest używa algorytmu do uszeregowania swoich pinów w kolejności, która ich zdaniem będzie najbardziej odpowiednia dla ich użytkowników.

  Bo pomyśl o tym w ten sposób: jeśli zalogujesz się na Pinterest, a Twój kanał jest pełen ton szpilek, które są nieistotne dla Ciebie i Twoich zainteresowań, co się stanie?

  Ostatecznie przestaniesz korzystać z Pinteresta.

  A jeśli ludzie przestaną korzystać z Pinteresta, Pinterest traci pieniądze, użytkowników, inwestorów i ostatecznie całą swoją markę. Dlatego w ich najlepszym interesie jest używanie algorytmów, które pokazują, że wiedzą, że pokochasz.

  Co to dla ciebie znaczy? Oznacza to, że musisz upewnić się, że Pinterest ocenia Twoje treści w swoich kanałach (a najlepiej w jednej z najwyższych pozycji - gdzie będziesz znajdź nowych klientów! )

  Na przykład, kiedy zalogowałem się na Pinterest i spojrzałem na mój kanał, były to posty na samej górze:

  Posty te są wyższe niż posty na dole mojego kanału (po przewinięciu w dół) i dlatego otrzymam więcej repinacji i kliknięć. (Właściwie przynajmniej jedna z tych osób wzięła moją Pinfinite Growth kierunek!).

  Dobrze dobrze. Dlaczego SEO SEO robi tak ogromną różnicę, ale jak można zastosować go do własnych szpilek i konta? Zanurzmy się.

  1. Twórz tablice, które twoja grupa docelowa chce śledzić.

  Na swoim blogu prawdopodobnie masz „kategorie” do porządkowania treści. Jeśli jesteś blogerem podróżniczym, czy masz na swoim blogu kategorię „receptur bezglutenowych”? Prawdopodobnie nie.

  To samo dotyczy Pinteresta.

  Więc usuń wszystkie tablice, które nie są istotne dla twojej idealnej publiczności, i dodaj nowe plansze, których poszukiwałby twój docelowy peeps. Ogólnie zalecam posiadanie co najmniej 20 desek na swoim profilu.

  Ostrzeżenie: jeśli usuniesz całą planszę, usunie ona również wszystkich obserwujących, którzy właśnie podążają za tą konkretną planszą. Nie denerwuj się, k? Można stracić obserwujących, którzy nie są zainteresowani Twoją główną wiadomością lub niszą.

  Dodatkowo, dzięki ograniczeniu skupienia na Pinterest, przyciągniesz WIĘCEJ właściwych obserwatorów (i zazwyczaj znacznie szybciej). Tworzenie tablic, które są bardzo specyficzne dla Twoich głównych tematów, pomoże Ci dotrzeć do idealnej publiczności tak szybko. Szybciej i pomóż sworzniom nabrać rozpędu, więc wystartują jak błyskawica!

  2. Dodaj do tablic bogate opisy słów kluczowych.

  Nie zostawiaj tych opisów pustych, mój przyjacielu! Jest to cenne miejsce, w którym możesz dodawać słowa kluczowe, których szukałbyś na stronach Pinterest. Spójrz na dodanie słów kluczowych w opisie tablicy poniżej:

  Jest to ważne z kilku powodów Jest to ważne z kilku powodów. Po pierwsze, same tablice mogą być w rankingu Google. Oznacza to, że jeśli ktoś wpisze frazę w Google, Twoja PINTEREST BOARD może pojawić się jako najlepszy wynik wyszukiwania. Whoa! To może być równe tonom nowych obserwatorów, odwiedzających witrynę i subskrybentów poczty e-mail.

  Po drugie, na Pintereście użytkownicy mogą sortować według „tablic”, gdy szukają czegoś. Dodając bogaty w słowa kluczowe opis konwersacyjny do swoich tablic, zwiększasz prawdopodobieństwo, że TWOJA tablica znajdzie się na liście wyników.

  Więc co do cholery jest opis konwersacyjny? Zobacz przykład powyżej. 🙂 Uwzględnij i włącz kilka słów kluczowych w naturalny sposób, aby dać potencjalnym obserwatorom pojęcie o tym, co będziesz regularnie przypinać (PS - wyjaśniam, jak zautomatyzować wiele z nich poniżej z Tailwind !)

  3. Dodaj opisy strategiczne do swoich pinów.

  Być może najważniejszym ze wszystkich jest samodzielne pozycjonowanie swoich szpilek. Twoje szpilki są naprawdę bramą do reszty Twojej marki, więc wymagają największego wysiłku.

  Oto co robić…

  Na każdej pinezce, którą udostępniasz z TWOJEJ strony, powinieneś napisać bogaty w słowa kluczowe opis.

  Nie zalecam pisania lub modyfikowania opisów innych osób z kilku powodów. Po pierwsze, whoooaaa. To zajmuje dużo czasu, a ten czas będzie lepszy spędził pracę nad swoim biznesem . Jak mówią, „pozostań na swoim własnym torze” i skup się na optymalizacji szpilek, jednocześnie pozwalając innym pinnerom zoptymalizować swoje szpilki, jeśli uznają to za stosowne.

  Niezależnie od tego, czy piszesz opisy innych rzeczy, które przypinasz, czy nie, pisanie opisów TWOJEJ treści jest całkowicie konieczne.

  Co zawiera ten opis? Słowa kluczowe.

  Złammy to.

  Jedną z najważniejszych zasad SEO jest użycie słów kluczowych w celu przyciągnięcia odpowiednich osób. Czego szukałby ktoś, aby znaleźć ten konkretny pin? Stwórz listę 5-10 długich słów kluczowych, a następnie dodaj najlepsze z nich do opisu pinezki w konwersacyjny sposób.

  „Co to jest„ słowo kluczowe z długim ogonem ” , pytasz? To słowo kluczowe o długości co najmniej 2-3 słów. Zobacz, jeśli wypełnisz swoje opisy pinów ogólnymi terminami, takimi jak „fitness” i „zdrowy”, wtedy konkurujesz z milionami innych osób, używając tych prostych terminów.

  Plus, gdy ludzie szukają rzeczy w wyszukiwarkach, rzadko szukają ogólnych słów. Zamiast tego przychodzą do wyszukiwarek z konkretnymi problemami, które chcą rozwiązać, co oznacza, że ​​używają konkretnych, opisowych słów kluczowych, aby znaleźć odpowiednie informacje.

  Ty też powinieneś.

  Tak więc, jeśli przypinałeś fragment o „Jak zostać weganinem w 5 prostych krokach”, twoje słowa kluczowe nie byłyby takie jak „wegańskie” lub „wegetariańskie”. Zbyt ogólne. Zamiast tego możesz użyć słów takich jak „Jak zostać weganinem” lub „Łatwe przepisy wegańskie”. Pamiętaj: używaj rodzajów fraz, których szuka twoja publiczność.

  Nie wiesz, czego ludzie szukają na Pintereście? Cóż, na szczęście Pinterest sprawia, że ​​jest to bardzo proste! Po prostu przejdź do Pinteresta, wpisz kilka ogólnych słów kluczowych (np. „Wegańskie”), kliknij „wejdź” i zobacz, co sugeruje Pinterest!

  Na przykład na powyższym obrazie Pinterest zasugerował takie terminy, jak „Vegan Lifestyle” i „Vegan Recipes”. Możesz nawet pójść o krok dalej (aby uczynić swoje słowa kluczowe jeszcze bardziej szczegółowymi), a następnie wyszukać te terminy (np. „Vegan Lifestyle ”), Aby zobaczyć, jak Pinterest może uczynić je jeszcze dłuższymi, oferując więcej sugestii.

  Gdy masz 3-4 doskonałe słowa kluczowe / frazy, utwórz opis konwersacyjny, który zawiera je i zaprasza czytelnika do kliknięcia!

  Oto przykład opisu tyłka:

  „Rozważasz weganizm, ale nie wiesz od czego zacząć? Stworzyłem prosty przewodnik, który pomoże Ci stać się weganinem w 5 prostych krokach! Podzielę się z Tobą moimi ulubionymi, łatwymi wegańskimi przepisami, dzięki czemu możesz natychmiast zacząć gotować pyszne wegańskie jedzenie! Przeczytaj artykuł, aby się ich nauczyć i rozpocząć podróż wegańską na właściwej stopie! #veganfood #vegan #easyveganrecipes #govegan ”

  Teraz pewnie się zastanawiasz… „oooh… hashtags!”

  Tak. Hashtagi to twój przyjaciel na Pintereście! 🙂 Pamiętaj, aby dołączyć 4 lub 5 badanych hashtagów dla każdego pinezki! Hashtags niedawno powróciły na Pinterest i powinieneś ich używać. Czemu? Kanały Hashtag są uporządkowane chronologicznie, co oznacza, że ​​twoje szpilki mogą być widziane przez wielu ludzi, gdy po raz pierwszy do nich przypinasz. Tak jak powiedziałbym ci na Instagramie, bądź strategiczny. Wybierz hashtagi które są średnio aktywne i nie są zbyt popularne, w przeciwnym razie twój pin zostanie przesunięty w dół kanału, zanim ktokolwiek go zobaczy.

  Konkluzja: Pomyśl o hashtagach jako krótkoterminowym sprincie zapewniającym szybką wygraną, a SEO jako maraton. Hashtagi dadzą swojemu sworzniowi mnóstwo trakcji w pierwszym dniu, ale szybko rozpraszają się po pchnięciu szpilki w dół paszy. SEO zapewnia przyczepność pinów na dłuższą metę, a jeśli twój pin zajmuje wysokie miejsce w wynikach wyszukiwania, może prowadzić do odwiedzin Twojej witryny przez wiele lat. Woohoo na długoterminowe wygrane!

  Słowo kluczowe bogate opisy konwersacyjne + badane hashtagi = sukces.

  Zobacz, jeśli twoje szpilki wykorzystują słowa kluczowe, drastycznie zwiększysz prawdopodobieństwo, że twoja idealna publiczność zobaczy twój pinezkę podczas wyszukiwania czegoś na Pintereście.

  Pinterest ma również coś o nazwie „picked for you”, które są pinezkami, które Pinterest dosłownie wybiera dla Ciebie, w oparciu o Twoje zainteresowania, i pojawia się w Twoim kanale Pinterest. Jeśli NIE używasz słów kluczowych, ludzie szukają, więc Pinterestowi będzie trudno znaleźć szpilki i polecić je osobom, które mogą stać się wiernymi obserwatorami po zobaczeniu twojego pinu jako artykułu „pobranego”.

  Więc dla SEO SEO?

  • Twórz płyty, które są skierowane do Twojej idealnej grupy Im bardziej konkretny, tym lepiej.
  • Dodaj opisy słów kluczowych bogatych w słowa kluczowe do opisów plansz.
  • Dodawaj do swoich pinów opisy z bogatymi słowami kluczowymi, które zawierają strategiczne słowa kluczowe, i dołącz do 5 badanych hashtagów.

  A nasza trzecia i ostatnia niezbędna wskazówka na Pintereście to…

  Teraz, gdy wszystko jest w porządku, chcesz stworzyć system, w którym regularnie udostępniasz zawartość na swoim koncie Pinterest. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci zacząć:

  Osobiście używam i kocham Tylny wiatr.

  W trybie Tailwind bardzo łatwo jest zaplanować nowe szpilki do swoich desek.

  Podczas planowania zalecam włączenie mieszanki własnych treści i treści innych osób. Często, jeśli nie widzisz dużego ruchu z Pinteresta, to dlatego, że nie przypinasz wystarczająco dużo własnych rzeczy.

  Powinieneś przypinać od 20 do 30 pinów dziennie (jeszcze mniej, jeśli chcesz!). Celuj w co najmniej 50% własnych treści i 50% innych ”.

  Jeśli zaczynasz i nie masz dużo własnych treści, możesz zacząć od przypięcia więcej od innych.

  Ważne: Możesz odkryć, że niektóre z twoich szpilek pasują do wielu tablic (które powinny!) Więc użyj funkcji „Interwał” Tailwinda, aby oddzielić je co najmniej 3-5 dni, aby nie były zaplanowane na 4 lub 5 desek w tym samym czasie. Pomoże to zapobiec oznaczeniu Twojego konta jako spamu.

  Pomoże to zapobiec oznaczeniu Twojego konta jako spamu

  Dlaczego spójne przypinanie pomaga Ci iść do przodu?

  Cóż, nie tylko codziennie umieszczasz swoje treści przed nowymi użytkownikami, ale także pompujesz swoje SEO SEO. Niezależnie od tego, czy korzystasz z SEO dla Google, czy dla Pinteresta, jednym z najczęstszych „praw” SEO jest to, że powinieneś regularnie udostępniać świetne treści.

  Przypinając zawartość do swoich tablic codziennie, zwiększasz swoje szanse, że Twoje szpilki pojawią się u góry czyjegoś kanału (co ostatecznie doprowadzi do więcej obserwujących, ruch i subskrybentów! ). * uderzenie pięścią *

  Jeśli wdrożysz te trzy koncepcje na Pintereście, będziesz na dobrej drodze do rozwoju swojej marki.

  Chcesz więcej dobroci na Pinterest? Mam bezpłatne warsztaty online, które jeszcze bardziej zagłębiają się w najważniejsze strategie zainteresowania P. Kliknij tutaj aby się zarejestrować!

  Teraz powiedz mi w komentarzach poniżej - co JEDNA rzecz, którą zamierzasz zrobić dzisiaj, aby zmaksymalizować swój zasięg na Pinterest?

  Więc dla SEO SEO?
  Gotowy, aby rozpocząć korzystanie z 3 podstawowych strategii Pinteresta?
  Kiedy początkowo tworzysz bloga lub firmę, jaka jest PIERWSZA rzecz, którą większość ekspertów zaleca ci zrobić?
  Komu pomagasz?
  W czym im pomagasz?
  Łatwo, prawda?
  Czy chcesz, aby ci ludzie zobaczyli Twój profil, natychmiast zareagowali na to, co robisz, i trafiłeś „obserwuj”, czy też chcesz, aby byli zdezorientowani i spokojni?
  Chcesz darmowego przewodnika + zeszyt, aby pomóc Ci w pełni wykorzystać Pinteresta?
  Pinterest SE-whaaaat?
  Ten kanał Pinterest widzisz?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»