Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  30+ Najlepsze motywy WordPress dla szkół, uczelni, przedszkoli i innych

  1. Pencil's Down, Head's Up
  2. Popraw swój program nauczania
  3. Najlepsze motywy WordPress w edukacji
  4. Edukacja
  5. LMS (Learning Management System)
  6. Baby Kids
  7. Carry Hill
  8. Wymyślać
  9. Czas szkolny
  10. The Keynote
  11. Masterstudy
  12. Melodia
  13. Centrum Edukacji
  14. Szkoła pływania
  15. KIDZY
  16. Educare
  17. Trener personalny
  18. Michigan Learning Suite
  19. Educa
  20. Mówca i trener życia
  21. EducationPress
  22. Lingua
  23. Campress
  24. Bazylia
  25. Inteligentna głowa
  26. Danlet
  27. Ed School
  28. Zagrajmy w hokeja
  29. Jechać dalej
  30. Centrum Językowe
  31. Tennis Today
  32. Edukacja (WizeEDU)
  33. Akademicki

  Klasa uwaga - czas sprawdzić motywy Best Education WordPress! Wśród wszystkich flashowych i skwierczących motywów SEO WordPress, przeglądaj motywy, kreatywne motywy i wiele więcej, prawdopodobnie nie spodziewasz się, że pojawi się edukacja. Ale jeśli jest coś, co może zabrać różne możliwości oferowane przez WordPress, to jeśli o tym pomyślałeś, prawdopodobnie pojawiłby się jakiś motyw.

  Więc dzisiaj zanurzam się w tematykę opartą na edukacji i, jak sugeruje tytuł, obejmie ona wszystko w zakresie edukacji. To wspaniałe, ponieważ edukacja jest ważna. Zasadniczo jest to powód, dla którego możesz przeczytać to zdanie. Dobrze jest więc znaleźć motywy, które pomogą usprawnić doświadczenie ucznia / rodzica dzięki połączeniu łatwo dostępnych informacji.

  Dobrze jest więc znaleźć motywy, które pomogą usprawnić doświadczenie ucznia / rodzica dzięki połączeniu łatwo dostępnych informacji

  Pencil's Down, Head's Up

  Jeśli teraz to czytasz, muszę przyjąć jedną z kilku rzeczy: jesteś nauczycielem, grupą nauczycieli, administracją, rodzicem, zainteresowanym rodzicem lub uczniem z pewnymi pomysłami na blogu. Bez względu na to, w jakim zakresie się znajdujesz, ważne jest, aby wziąć pod uwagę cel i potrzeby swojego tematu. Kim są twoi odbiorcy? Jaki jest cel witryny? W jaki sposób pomogą moje wybory motywów WordPress? Uważaj na te cechy, ponieważ pomogą ci wybrać najlepszy możliwy wybór. Wiesz, zrób swoją pracę domową.

  Popraw swój program nauczania

  Jaka praca jest gotowa uwolnić w oczekiwaniu na umysły w formie motywu WordPress? Lub, jaki blog nauczyciela chcesz utworzyć, aby gościć miejsce obaw, wiadomości i pytań? Cóż, niezależnie od przypadku, zwróć uwagę na poniższe wybory, ponieważ ułatwią Ci to każdą koncepcję.

  Najlepsze motywy WordPress w edukacji

  Tak długo, jak nie będę musiał chodzić do szkoły letniej, znajdę najlepsze możliwe opcje dla Twojej strony internetowej opartej na edukacji. Moje wybory są różne i zależą od kilku rzeczy, takich jak estetyka, unikalne cechy, dodatki plug-in i osobiste opinie. Pamiętaj, że wiele motywów ma podobne wtyczki (np. Visual Composer), więc moje kryteria często odnoszą się do konkretnych cech. Teraz, kiedy już rozumiesz, zacznę swoje wybory od najlepszych tematów edukacyjnych wszechczasów.

  Edukacja

  Edukacja

  Czy jest lepszy sposób na rozpoczęcie tej listy przez twórczo zatytułowany „Edukacja”. Dzięki nowej, błyskotliwej aktualizacji, edukacja jest gotowa służyć zasadniczo dowolnemu systemowi szkół zawodowych online na dowolnym poziomie. Edukacja może poszczycić się długą historią budowania doświadczonych stron internetowych i uważana jest za jeden z najbardziej zaawansowanych tematów e-learningowych. I prawdopodobnie mają rację.

  Liczne szkoły ułatwiają swoje zajęcia internetowe z tym tematem, a także ma klasę pełną funkcji. Wraz z obszerną dokumentacją, doskonałym wsparciem i responsywnym designem, ten motyw ma wbudowane wtyczki premium o wartości prawie $ 600. Dla szkoły świadomej budżetu to całkiem fantastyczne.

  Więcej informacji Próbny Uzyskaj hosting

  LMS (Learning Management System)

  LMS (Learning Management System)

  Chociaż nie jest to dokładnie takie samo, jak w przypadku szkoły online, LMS jest tematem podkreślającym istniejące programy nauczania. Jest to temat, który jest dobry dla rozszerzeń istniejących stron internetowych, takich jak „odwiedź tę stronę, aby dowiedzieć się więcej o naszych nauczycielach, pobierz przewodniki, zajrzyj do programów” i tak dalej.

  Lub, jeśli chcesz, LMS może również zarządzać nauczaniem w trybie online (co jest trendem, którego powinieneś oczekiwać w wielu motywach WordPress opartych na edukacji). Osiąga się to dzięki doskonałym wizualom i użytecznym narzędziom, takim jak systemy quizów, zarządzanie klasą online, śledzenie postępów kursu, hosting wideo i wiele innych. Użyj go na dowolnym poziomie edukacji dla każdego rodzaju przedmiotu.

  Więcej informacji Próbny Uzyskaj hosting

  Baby Kids

  Baby Kids

  Jestem pewien, że istnieje uzasadniona debata na temat dzieci, które są dziećmi i odwrotnie, ale zignorujemy ten argument i doskonalimy ten temat skupiony wokół edukacji dla małych dzieci. Baby Kids jest prosty, ale wizualnie wciągający temat, który jest idealny dla stron internetowych, które zawierają materiały edukacyjne dla dzieci.

  Niezależnie od tego, czy chodzi o ofertę główną, czy dodatkową, masz wiele funkcji do zabawy. Hosting forum, Visual Composer i szybka instalacja to tylko niektóre z nich. WooCommerce, integracja planowania i obsługa wielu języków to kilka innych.

  Oczywiście, jeśli nie czujesz całej „strony dla dzieci”, możesz również stworzyć motyw dla wyższych klas.

  Więcej informacji Próbny Uzyskaj hosting

  Carry Hill

  Carry Hill

  Kolejny motyw WordPress skierowany do podstawowych naukowców. Carry Hill ma estetyczny wygląd i gładkie funkcje, które pomagają zwiększyć ruch i uwagę czytelnika. To, co ostatecznie projektuje kupujący, zależy od nich, ale będą do tego wyposażone w różne aktywa.

  Carry Hill ma kilka wtyczek premium, projekt „przeciągnij i upuść”, reaguje na telefon komórkowy i ma kilkaset unikalnych ikon. Możesz także liczyć na świetne wsparcie i bezpłatne aktualizacje. Dobry wybór, jeśli nie byłeś zadowolony z mojego poprzedniego wyboru.

  Więcej informacji Próbny Uzyskaj hosting

  Wymyślać

  Wymyślać

  Chociaż jest prawdopodobne, że dotychczasowe wybory mogą zostać zmienione, aby pasowały do ​​dowolnych kryteriów akademickich, Invent jest pierwszym, który dotyczy konkretnie programu studiów. Absolwenci i pracownicy mogą liczyć na wspaniały design i elastyczne funkcje z Invent, w połączeniu z unikalnymi narzędziami projektowymi, aby wyróżnić konkretną stronę akademicką.

  To dlatego, że jest pełen funkcji. Profesjonalne, co jest właściwe, biorąc pod uwagę przedmiot. Aby wymienić tylko kilka, Invent jest gotowy do tłumaczenia, ma setki ikon siatkówki, sportową konstrukcję, liczne skróty, stabilny kod modułowy i niezwykle szybki czas ładowania strony. Jeśli próbujesz stworzyć legalną stronę internetową uczelni, Invent to sposób na to.

  Więcej informacji Próbny Uzyskaj hosting

  Czas szkolny

  Czas szkolny

  Dwa słowa, których każde dziecko nie chce usłyszeć. Teraz możesz pogorszyć sytuację, przyjmując School Time jako swój własny motyw WordPress.

  Szkolny czas rzeczywiście obejmuje edukację młodzieży, ale jest to głównie nauka podstawowa. Jest to dobre rozwiązanie dla szkół i projektantów, którzy chcą jak najszybciej udostępnić swoje materiały, ponieważ temat pochodzi z instalacją jednym kliknięciem. Dostajesz także wiele innych wspaniałych funkcji, takich jak integracja map, wtyczka Layer Slider, kompatybilność ze wszystkimi przeglądarkami internetowymi oraz solidny wygląd wizualny. Nie szuka rekordu świata w funkcjach, ale po prostu działa, a czasem to wszystko, czego potrzebujesz.

  Więcej informacji Próbny Uzyskaj hosting

  The Keynote

  The Keynote

  Jeśli jest jedna rzecz, którą podkreślają nauczyciele, to robi dobre notatki. Więc dlaczego nie motyw WordPress, który jest specjalnie dla notatek?

  Cóż, nie do końca. Keynote to zdecydowanie dedykowane miejsce na ulepszenie edukacji. Doskonale nadaje się do konfigurowania konferencji, spotkań i prezentacji między użytkownikami, co jest pomocne w środowisku absolwentów. Akcentowanie tego celu to kilka funkcji, które zapewniają terminowość, takich jak systemy harmonogramów, mapy i fora. Możesz także tworzyć strony profilów dla osób wypowiadających się na imprezach.

  Jeśli chcesz przenieść go na inny poziom, integracja umożliwia nabywcom dokonywanie rezerwacji na zakwaterowanie w hotelu lub podobne. Niezależnie od tego, czy chodzi o rozmowę w stylu „TED”, czy o uzasadnioną dyskusję na temat kursu, Keynote to solidny wybór.

  Więcej informacji Próbny Uzyskaj hosting

  Masterstudy

  Masterstudy

  Nie tylko studiuj, opanuj swoje studia. I możesz to zrobić za pomocą motywu Masterstudy WordPress, forum projektowego do ulepszania wszystkich elementów - zgadłeś - badania. Ułatw to niezdrowe godziny pracy dzięki profesjonalnemu projektowaniu.

  Żartując na bok, Masterstudy to edukacja biznesowa, sportowe usługi pozalekcyjne - ale kosztem. Lub pozwala ustawić koszt. W zależności od wyboru projektu nabywcy użytkownicy mają dostęp do angażującej wizualnie strony internetowej z licznymi narzędziami do tworzenia i możliwością oferowania różnorodnych samouczków, zajęć i projektów.

  Wizualne animacje sprawiają, że przeglądanie jest proste, a nawet można ustawiać harmonogramy lub tworzyć profile nauczycieli. Dodatkowo, dzięki wbudowanemu systemowi przeglądu, odwiedzający mogą poznać siłę i niezawodność swojej marki.

  Więcej informacji Próbny Uzyskaj hosting

  Melodia

  Melodia

  W moich poszukiwaniach najlepszych możliwych tematów edukacyjnych widziałem wiele podobnych trendów. Jednak nie widziałem wielu związanych z muzyką. Naturalnie, oto Melodia i temat edukacyjny specjalnie dla poprawy sprawności muzycznej.

  Melody kusi widzów eleganckim, wyrafinowanym stylem i responsywnym designem, aby przyciągnąć odwiedzających tam, gdzie chcą. Możesz skonfigurować kursy, tworzyć profile i korzystać z różnych wtyczek, aby pomóc w budowaniu strony, której szukasz. Aby zwiększyć siłę marki, masz również optymalizację SEO i kompatybilność z siatkówką. Teraz potrzebujesz zespołu.

  Więcej informacji Próbny Uzyskaj hosting

  Centrum Edukacji

  Centrum Edukacji

  Z ostatniego z moich „wszech czasów popularnych” pochodzi Centrum Edukacyjne. Ten temat WordPress dotyczy bardziej zajęć dla profesjonalistów, certyfikatów i stopni związanych z konkretnymi karierami niż edukacją uniwersalną. Jednak z pewnością możesz go użyć dla tego drugiego, jeśli wybierzesz.

  Centrum edukacji pozwala na wybór spośród wielu szablonów, projektów i funkcji, aby zbudować swój wybór. Instalacja za pomocą jednego kliknięcia przyspiesza działanie, a projektowanie metodą „przeciągnij i upuść” oznacza, że ​​nie potrzebujesz specjalistycznej wiedzy o kodowaniu dla dobrze wyglądających witryn. W razie potrzeby możesz także skonfigurować profile nauczycieli i ustawić harmonogramy zajęć.

  Więcej informacji Próbny Uzyskaj hosting

  Szkoła pływania

  Szkoła pływania

  Zmieniając moje wybory na popularne w ostatnim wydaniu tematy, znajduję chyba jedyny temat edukacyjny w swoim rodzaju: Swim School. Jest to bardzo ważna umiejętność i jeśli jesteś głodny jakiegoś sposobu na dotarcie do publiczności online dzięki swoim szalonym umiejętnościom pływackim, myślę, że znalazłem twój motyw WordPress.

  Sportowa angażująca stylistyka wizualna, Swim School pozwala szybko i łatwo edytować ustawienia, aby tworzyć wybrane strony. Masz także Visual Slider do tworzenia stron i obszerną dokumentację pomocy technicznej.

  Więcej informacji Próbny Uzyskaj hosting

  KIDZY

  KIDZY

  Jeśli nie możesz powiedzieć, to był temat edukacyjny dla dzieci. To jest. KIDZY, jak sugeruje nazwa, jest tematem edukacji przedszkolnej, elementarnej i nauki młodego człowieka. Jest wypełniony użytecznymi funkcjami, z których z pewnością pokochają projektanci i nauczyciele.

  Oprócz prostych, ale niezwykle kolorowych wizualizacji, KIDZY jest bogaty w wielkie atuty. Profile, Visual Composer, automatyczne tłumaczenia, planowanie, obsługa WooCommerce i obsługa postów na blogu to tylko niektóre z nich. Istnieje również bogaty system samouczków, jeśli jesteś nowy w dziedzinie projektowania WordPress.

  Więcej informacji Próbny Uzyskaj hosting

  Educare

  Educare

  Educare to temat w stylu minimalistycznym, który działa dla wszystkich kategorii edukacji. Ładny, prosty układ połączony z wysoką wydajnością mobilną jest podkreślony przez różnorodność darmowych wtyczek premium. Rzeczy takie jak WooCommerce i Visual Composer są dostarczane z pakietem podstawowym i można instalować zmiany, projekty i układy jednym kliknięciem. Standardowy, ale solidny wybór.

  Więcej informacji Próbny Uzyskaj hosting

  Trener personalny

  Trener personalny

  Life Coach może nie być edukacją opartą na sensie, że chodzi o nauczycieli akademickich, ale jest oczywiście wiele do nauczenia się robienia rzeczy lepiej. Niezależnie od tego, czy chodzi o motywację osobistą, pracę, determinację, skupienie itp., Life Coach jest przygotowany do tego.

  Ten temat jest przeznaczony głównie dla profesjonalnych trenerów życia (lub tych, którzy zapewniają pewien poziom doradztwa) i daje im narzędzia do promowania ich nazwy i tego, na czym się kształcą. Dzięki temu nabywcy uzyskują takie rzeczy, jak animowane odliczanie, harmonogramy, konfiguracje zdarzeń, integracja z WooCommerce i łatwe tworzenie stron internetowych.

  Więcej informacji Próbny Uzyskaj hosting

  Michigan Learning Suite

  Michigan Learning Suite

  Nie kupujesz darmowych biletów do Michigan, jeśli kupisz ten motyw, ale dostaniesz kilka potężnych funkcji dla opartej na nauce strony WordPress. Michigan Learning Suite to kolejny rodzaj motywu, który wspiera tworzenie klas online, harmonogramów i programów. Zachęcamy do korzystania z niego na wszystkich poziomach akademickich, a otrzymasz również szczegółowe narzędzia do tworzenia kursów. W połączeniu z wysoką wydajnością witryny i kompatybilnością z urządzeniami mobilnymi masz świetny kanał do nauki online.

  Więcej informacji Próbny Uzyskaj hosting

  Educa

  Educa

  Istnieje wiele sposobów, dzięki którym możesz stać się kreatywnym dzięki frazie edukacyjnej, więc trafnie zatytułowany „Educa” doskonale to pokazuje. Ale pomimo mniej kreatywnej nazwy, jest to świetny temat do tworzenia kursów i nauki online.

  Temat dotyczy głównie zajęć online i biznesu edukacyjnego. Jako taki, ma nowoczesny, responsywny projekt i kilka wtyczek do akcentu (Visual Composer i WooCommerce). Niezawodny motyw.

  Więcej informacji Próbny Uzyskaj hosting

  Mówca i trener życia

  Mówca i trener życia

  Jeśli nie podobał mi się mój pierwszy wybór na temat stylu WordPress w coachingu, to „Speaker and Life Coach” jest potencjalną alternatywą. Jak sugeruje tytuł, jest to dla nauczycieli, instruktorów i trenerów dla lepszych umiejętności życiowych, cokolwiek to pociąga.

  Aby pomóc tym potencjalnym przyszłym trenerom, motyw ma kilka użytecznych funkcji, aby je uruchomić. Cztery responsywne szablony, integracja WooCommerce, instalacja za pomocą jednego kliknięcia i ustawianie zdarzeń to tylko niektóre z głównych rysunków tego motywu. Jest bardzo dobrze oceniany i nadal cieszy się dużym poparciem.

  Więcej informacji Próbny Uzyskaj hosting

  EducationPress

  EducationPress

  Dlaczego tak, to kolejna wielozadaniowa szkoła! Ale to jest w porządku, ponieważ EducationPress zawiera potężne narzędzia do tworzenia oficjalnych, godnych szacunku witryn WordPress.

  Nabywcy mogą korzystać z łatwych metod tworzenia prostych stron internetowych, a otrzymają środki na stworzenie własnego kursu (bezpłatnego lub płatnego). Każdy z wymienionych kursów ma wiele innych korzyści, takich jak automatyczna (lub ręczna) ocena testów i dostosowanie kursu. Prawdopodobnie największą atrakcją jest bezpłatna wtyczka CoursePress Pro, która sama w sobie stanowi co najmniej 200 $ jako rozszerzenie.

  Idealne dla uniwersyteckich i szkolnych stron internetowych, które chcą więcej pieniędzy za swoje pieniądze.

  Więcej informacji Próbny Uzyskaj hosting

  Lingua

  Lingua

  Wielozadaniowe motywy wydają się być obfite, ale to w porządku, szczególnie w przypadku edukacji. Oznacza to, że z Lingua możesz zmieniać koncepcje w locie i nie musisz się martwić o bycie zapakowanym w zbyt specyficzny pomysł.

  Głównie Lingua jest dla szkoły, nauczycieli i instruktorów. Jako takie cechy to odzwierciedlają. Nabywcy mają WooCommerce, suwaki, instalacje z jednym kliknięciem, szybką pomoc techniczną i obszary sprzedawców do sprzedaży przedmiotów. Istnieje również wiele narzędzi do tworzenia wizualnych, takich jak szablony prezentacji, które pomagają w zilustrowaniu twoich talentów jako instruktora.

  Więcej informacji Próbny Uzyskaj hosting

  Campress

  Campress

  Campress to kolejny wszechstronny temat edukacyjny dla szkół i uniwersytetów. Podobnie jak wiele moich wyborów, istnieją przydatne narzędzia do projektowania, które zwiększają zarówno funkcjonalność, jak i wrażenia użytkowników. Instalacja za pomocą jednego kliknięcia importuje Twoje dema z łatwością i masz szeroki wybór harmonogramów kursów i narzędzi do tworzenia. Revolution Slider jest po to, aby strona wyróżniała się wspaniałymi elementami wizualnymi, a optymalizacja SEO zapewnia lepsze generowanie ruchu. To nie zmienia gry, ale jest niezawodne i to wszystko, czego potrzebujesz.

  Więcej informacji Próbny Uzyskaj hosting

  Bazylia

  Bazylia

  W tym momencie zaczynam szukać motywów WordPress, które nie są tak ustalone, jak inne, ale nadal mają oferty jakościowe lub unikalne cechy. A w duchu takim moim następnym wyborem jest Basil. Ten temat edukacyjny jest przeznaczony do gotowania, a my wszyscy moglibyśmy dowiedzieć się czegoś nowego o robieniu pysznego posiłku.

  Basil oferuje elastyczne projektowanie i świetne, uproszczone wizualizacje, aby przyciągnąć odwiedzających, wraz z formatem siatki ułatwiającym wyświetlanie receptur, kursów i wszystkiego, co myślisz.

  Więcej informacji Próbny Uzyskaj hosting

  Inteligentna głowa

  Inteligentna głowa

  Korepetycje to droga do mądrej głowy. Tak więc Smart Head zdecydowanie ułatwia ten wybór nauczania i uczenia się dzięki dobrze funkcjonującemu, ładowanemu tematycznie tematowi. Choć może być nowy, łatwość tworzenia strony internetowej i instalacji jednym kliknięciem to niewiarygodny krok do przodu, a wspaniała wydajność strony internetowej też nie boli.

  Więcej informacji Próbny Uzyskaj hosting

  Danlet

  Danlet

  Danlet to wspaniały wizualnie motyw WordPress do nauczania tańca, baletu lub innych form sztuki fizycznej. I pomimo swojej nowości, animacja i elementy przeglądania są niezwykle potężne. Jest responsywny i mobilny do przeglądania, podczas gdy nabywcy otrzymują opcje konfiguracji stron klas i obszarów sprzedaży, aby pomóc w ich klasie tanecznej (lub podobnej). Podczas gdy wiele motywów WordPress idzie na minimalizm giełdowy, Danlet przypomina nam o odświeżających sposobach, w jakie strony WordPress mogą wyglądać wspaniale.

  Więcej informacji Próbny Uzyskaj hosting

  Ed School

  Ed School

  To nie jest szkoła dla studentów składająca się tylko z „Eds”, to w rzeczywistości kolejny świetny temat edukacyjny dla młodszych uczniów. Mimo, że jest stosunkowo nowy, szybko rośnie popularność. Prawdopodobnie ma to do czynienia z obszerną listą wtyczek premium i specyficznymi sposobami dostosowywania strony, takimi jak posiadanie stron na wydarzenia, mapy, wiadomości i inne.

  Więcej informacji Próbny Uzyskaj hosting

  Zagrajmy w hokeja

  Zagrajmy w hokeja

  Jest to prawdopodobnie pierwszy i jedyny motyw WordPressa do nauczania hokeja. Przyznane, motyw Let's Play WordPress jest uniwersalny do nauczania wszystkich dyscyplin sportowych, ale ten standard wybrał walkę na lodzie. Przede wszystkim ten motyw pozwala na zakup sklepu do sprzedaży materiałów dla potencjalnych graczy, a także na tworzenie harmonogramów pomagających początkującym sportowcom. Możesz również uruchomić Revolution Slider, Visual Composer i mobilny projekt.

  Przede wszystkim ten motyw pozwala na zakup sklepu do sprzedaży materiałów dla potencjalnych graczy, a także na tworzenie harmonogramów pomagających początkującym sportowcom. Dostajesz także Revolution Slider i Visual Composer, co sprawia, że ​​konfiguracja jest stosunkowo łatwa.

  Więcej informacji Próbny Uzyskaj hosting

  Jechać dalej

  Jechać dalej

  Lepiej jeździ po drodze? Jestem w! DriveOn jest wyjątkowy pod tym względem, że jest tematem edukacyjnym ukierunkowanym na lepsze bezpieczeństwo i kompetencje pojazdów.

  Tak więc, jeśli jesteś gotowy, aby powiedzieć wszystkim online, jak są okropne za kierownicą, ten temat pozwala skonfigurować i stworzyć stronę internetową do nauczania kursów. Wygląda świetnie wizualnie i oferuje sposoby tworzenia niestandardowych kursów, ustawiania zdarzeń, tworzenia lokalizacji na mapach i pracy za pomocą warstw (dostosowywanie metodą „przeciągnij i upuść”).

  Więcej informacji Próbny Uzyskaj hosting

  Centrum Językowe

  Centrum Językowe

  Inna kategoria niszowa, Centrum Językowe zajmuje się nauczaniem różnych języków za treść. Nabywcy mogą oczekiwać łatwej budowy strony i optymalizacji SEO. Ma także świetną wydajność mobilną, ponieważ projekt jest prosty i minimalistyczny. Dobrze, jeśli chcesz się skupić na temacie, a nie na stylu.

  Więcej informacji Próbny Uzyskaj hosting

  Tennis Today

  Tennis Today

  Jeśli mój wybór na lodzie nie zrobiłby tego dla ciebie, Tenis Today może być lepszy. Podczas gdy ten temat WordPress koncentruje się na nauczaniu tenisa, kursach, klubach i przedmiotach, wykwalifikowany nabywca może przekształcić go w dowolny system klasy sportowej, jaki chcą.

  Visual Composer jest dostępny dla łatwego tworzenia stref internetowych, z różnymi sposobami ustawiania lekcji dla wszystkich poziomów umiejętności.

  Więcej informacji Próbny Uzyskaj hosting

  Edukacja (WizeEDU)

  Edukacja (WizeEDU)

  Sheesh, pomyślałbyś z tematem edukacji, twórcy mogliby przynajmniej nauczyć się pisać.

  Odsuwanie na bok, Edukacja (przez WizeEDU) to kolejny temat edukacyjny WordPress dla - zgadliście - wszystkich waszych potrzeb naukowych i dydaktycznych. Ten motyw pozwoli Ci stworzyć dowolny program nauczania i temat, na który będziesz czekał, dzięki elastycznym i elastycznym opcjom dopasowanym do wspomnianej kreatywności. Możesz tworzyć własne nagłówki, projektować przeciągnij i upuść, ustawiać wydarzenia i wszystko, czego potrzebujesz do nauczania online, programów nauczania, materiałów eksploatacyjnych i innych.

  Więcej informacji Próbny Uzyskaj hosting

  Akademicki

  Akademicki

  Moim ostatnim wyborem jest trochę wschodząca gwiazda wśród nowych motywów WordPressa (przynajmniej dla edukacji). Akademicki jest przeznaczony przede wszystkim do nauki wyższej, głównie stron internetowych, które chcą skupić się na uniwersytecie i college'u.

  Dzięki temu tematowi otrzymasz wiele pięknych i łatwych sposobów na rozmowę na tematy związane z edukacją (np. Informacje o szkołach, harmonogramach, dostawach itd.). WooCommerce jest darmową wtyczką i instalacja jest jednym kliknięciem, aby wymienić kilka funkcji. Miejmy nadzieję, że nie opracują opcji „zaawansowanej pracy domowej”.

  Więcej informacji Próbny Uzyskaj hosting

  Kim są twoi odbiorcy?
  Jaki jest cel witryny?
  W jaki sposób pomogą moje wybory motywów WordPress?
  Lub, jaki blog nauczyciela chcesz utworzyć, aby gościć miejsce obaw, wiadomości i pytań?
  Więc dlaczego nie motyw WordPress, który jest specjalnie dla notatek?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»