Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  30 pomysłów na promocję klinik stomatologicznych i usług stomatologicznych

  Reklama prywatnej kliniki stomatologicznej nie jest łatwa, ponieważ często ta funkcja przejmuje głowę, która ma już wiele obowiązków. Większość kampanii marketingowych ogranicza się do wyszukiwania nowych klientów i zachowywania starych, ale w rzeczywistości marketing obejmuje szeroką gamę narzędzi.

  Poniżej znajduje się 30 różnych pomysłów na promocję kliniki. Być może wiesz o większości z tych pomysłów, ale po odświeżeniu wiedzy po przeczytaniu artykułu będziesz mógł wymyślić coś nowego specjalnie dla swojej kliniki.

  1. Ulotki z zaproszeniem „Przyjdź do naszej kliniki”.

  Konieczne jest drukowanie ulotek i rozprowadzanie ich w skrzynkach pocztowych sąsiednich domów, zwłaszcza w nowych budynkach. Ta metoda pozwoli ludziom dowiedzieć się o istnieniu twojej kliniki.

  2. Angażuj się w działania społeczne.

  Ludzie będą uczyć się i ufać twojej praktyce, jeśli stworzysz właściwe wrażenie siebie. Zobacz, jak możesz pomóc w swojej okolicy, gdzie znajduje się Twoja klinika. Może to być nowy plac zabaw, pomoc w organizacji nowych miejsc parkingowych dla mieszkańców i wiele więcej. Najważniejsze jest to, że tak wielu ludzi to dostrzega i musi wiedzieć, kto to zrobił.

  3. Uruchom blog w Internecie (blog może również mieć własną stronę w sieciach społecznościowych).

  Nie lekceważ potęgi Internetu, blog pomoże Ci nawiązać komunikację z potencjalnymi pacjentami, którzy nauczą się ciekawych informacji i przydatnych wskazówek z Twojego bloga.

  4. R kliniki kliniki w Internecie w agregatorach klinik

  Rozpowszechniaj informacje o swojej klinice i jej usługach w agregatorach klinik, które gromadzą dużą liczbę pacjentów za pomocą różnych metod. Jeśli wcześniej istniały katalogi witryn w Internecie, teraz faktycznie agregatory zaczęły je zastępować. Jedna przykładowa sekcja Kliniki na stronie internetowej Dental Club (więcej napisane tutaj ).

  Agregator jest również zainteresowany znalezieniem pacjentów, więc niech nie tylko Twoja strona internetowa będzie źródłem pacjentów. „Skonfiguruj sieci” w Internecie, aby spróbować złapać więcej pacjentów.

  5. Optymalizacja strony SEO

  Powinieneś zwracać uwagę na jakość i zawartość strony swojej kliniki. Ten rodzaj promocji pozwoli Twojej witrynie zajmować wysokie pozycje w wyszukiwarkach.

  6. Zaoferuj zniżkę lub bezpłatną procedurę higieny jamy ustnej.

  Kto nie lubi bezpłatnych usług lub zniżek? Taka propozycja przyciągnie nowych klientów, ale zanim ją uruchomisz, zbadaj udziały swoich konkurentów. Aby przyciągnąć uwagę pacjenta, Twoja oferta musi być wyjątkowa.

  7. Oferuj 5% zniżki na procedury przedpłaty.

  Pozwoli to nie tylko przyciągnąć nowych pacjentów, ale także nie martwić się tym, że pacjenci będą tęsknić za recepcją, ponieważ została już zapłacona.

  8. Korzystaj z sieci społecznościowych

  Dzisiaj sieci społecznościowe nie są opcją pomocniczą, ale jednym z głównych elementów reklamy. Platformy VKontakte, Odnoklassniki, Facebook, Instagram i inne umożliwią ci stały kontakt z pacjentami. Jednocześnie warto upewnić się, że publikowane treści są interesujące i istotne dla stomatologii. Wykorzystaj żarty i cytaty znanych osób. W każdym razie najważniejsze jest stworzenie takich treści, które użytkownicy będą udostępniać znajomym, reklamując w ten sposób swoje usługi.

  9. Korzystaj z ukierunkowanych reklam w serwisach społecznościowych VKontakte, Odnoklassniki i Facebook

  Usługi te publikują reklamy z linkiem do strony. Koszt takiej reklamy jest niski w porównaniu z innymi kanałami reklamowymi, ale w ciągu miesiąca możemy otrzymać dodatkową liczbę przejść z sieci społecznościowych na stronę kliniki, gdzie potencjalny pacjent może przeczytać recenzje i zdecydować się na spotkanie. Ponadto reklamy będą przypominać obecnym pacjentom o konieczności przyjścia na wizyty kontrolne.

  10. Cross marketing

  Zgadzam się z szefami innych prywatnych instytucji medycznych lub właścicielami innej firmy w sprawie wzajemnej reklamy. Przed wybraniem tej strategii należy sprawdzić jakość usług świadczonych przez potencjalnego partnera, w przeciwnym razie może się zdarzyć, że doradzisz pacjentowi w klinice lub sklepie partnerskim, w którym zostanie mu zapewniona substandardowa usługa. Oczywiście taka sytuacja wpłynie również negatywnie na twoją działalność.

  11. Miesięczny e-mail (e-mail)

  Bądź w kontakcie z pacjentami i potencjalnymi pacjentami, wysyłając e-mailem wskazówki dotyczące pielęgnacji zębów, artykuły o nowych technologiach medycznych lub zabawne historie związane z Twoją tematyką. Jest to sposób, aby delikatnie przypomnieć pacjentowi o następnej wizycie, a nawet popchnąć go do kliniki.

  12. Poproś pacjentów o pozostawienie opinii i zaleceń.

  Opinie - jeden z kluczowych czynników wyboru w procesie poszukiwania kliniki dentystycznej. Dlatego uprzejmie poproś pacjentów o pozostawienie opinii w Internecie lub na swojej stronie internetowej i upewnij się, że zareagujesz na nie, niezależnie od oceny pacjenta. Warto również śledzić opinie o swojej klinice, które ludzie opuścili bez Twojej prośby.

  13. Utwórz mobilną wersję witryny kliniki.

  Wiele osób przegląda strony klinik za pomocą telefonu komórkowego lub tabletu, więc upewnij się, że format witryny jest wygodny do nauki z kompaktowego urządzenia. Należy zwrócić uwagę na nawigację i możliwość szybkiego znajdowania informacji na stronie zarówno na ekranie telefonu komórkowego, jak i na monitorze komputera.

  14. Wykonaj akcję „Przyprowadź przyjaciela i otrzymaj bonus”

  Poproś pacjentów, aby przynieśli przyjaciela lub krewnego w celu otrzymania zniżki, karty upominkowej lub premii. Ponadto zaoferuj pacjentowi premię, aby zwiększyć swoją motywację do polecania swojej kliniki innym.

  15. Zostań ekspertem

  Ludzie chcą zaufać swoim pracownikom służby zdrowia. Na przykład opublikuj swoją pracę lub swojego lekarza szczegółowo ze wszystkimi krokami na profesjonalnej stronie internetowej „Dental Club”, jak to już robi wielu lekarzy ( patrzeć ). Następnie umieść część artykułu na stronie internetowej swojej kliniki i podaj link do źródła w celu potwierdzenia. Widząc artykuł, pacjent będzie miał wrażenie lekarza jako doświadczonego eksperta.

  16. Wyraźnie zidentyfikuj potencjalnych pacjentów.

  Nie jest możliwe kierowanie reklam do wszystkich grup ludności, więc musisz mieć jasność co do tego, kto jest wśród odbiorców (portret klienta) i wysyłać oferty marketingowe do tej grupy osób.

  17. Użyj nagrania wideo

  Można śmiało powiedzieć, że oglądanie wideo jest bardziej interesujące niż czytanie tekstu reklamowego. Wideo na głównej stronie witryny to świetny sposób na wprowadzenie odwiedzających do swojej kliniki. Możesz nawet nagrać wirtualną wycieczkę po klinice, rozmawiając o lekarzach i sprzęcie technicznym. Jak wiadomo, reklama wizualna działa lepiej niż inne rodzaje reklam.

  18. Stwórz i wykorzystaj jedno logo i jedno hasło reklamowe.

  Być może ta rada nie wydaje się wam czymś nowym, ale stworzenie rozpoznawalnej marki jest jednym z ważnych zadań udanej kampanii marketingowej, w wyniku której nowi pacjenci przyjdą do was.

  19. Nie zapomnij opublikować „wezwania do działania”

  Zawsze publikuj frazy zawierające wezwanie do działania, obok numeru telefonu i na stronach witryny, gdzie będzie to logiczne, a także w każdym materiale marketingowym.

  20. Opowiedz o wyniku i nie opisuj usług.

  Zwykły opis usług, na przykład: leczymy próchnicę i wykonujemy higieniczne czyszczenie zębów, nie przyciągnie nowych klientów. Konieczne jest napisanie o wyniku swojej pracy: „Czy chcesz mieć śnieżnobiały uśmiech? Czy lubisz idealnie równe zęby? ”Itd. Konieczne jest stworzenie odpowiedniego tekstu reklamowego, który zachęci osobę do rozmowy, to jest bardzo ważne.

  21. Płatna (kontekstowa) reklama w wyszukiwarkach (Yandex.Direct, Google Adwords)

  Ten rodzaj reklamy pozwoli Ci maksymalnie wykorzystać kampanię marketingową. Zakłada płatne umieszczenie reklamy Twojej witryny w wynikach wyszukiwania w witrynach wyszukiwarek i innych witrynach, pobierana jest opłata za każde kliknięcie i przejście na link reklamowy. Zaletą tej reklamy jest szybki wzrost ruchu w witrynie dzięki nowym użytkownikom.

  Każdego dnia ludzie szukają w wyszukiwarkach usług stomatologicznych z różnymi rodzajami zapytań (leczenie próchnicy, wybielanie zębów itp.). Trzymaj się blisko nich i odpowiedz na swoje żądanie reklamą.

  Ponadto możesz dostosować reklamę w taki sposób, aby była wyświetlana tylko osobom, które wcześniej odwiedzały Twoją witrynę (retargeting). Wyobraź sobie: osoba przyszła na twoją stronę, a następnie powróciła do witryny wyszukiwarki, aby przeszukać witryny innych klinik. Użytkownik wpisuje słowo kluczowe, a na początku listy ponownie widzi link do Twojej witryny, nad którym jest napisane: „Właśnie odwiedziłeś naszą stronę. Oferujemy 10% zniżki na usługi, jeśli zadzwonisz do nas teraz. ” W większości przypadków taka reklama działa i dostajesz nowego klienta.

  22. Reklama zewnętrzna

  Reklama zewnętrzna

  Inną opcją reklamy kliniki dentystycznej jest reklama zewnętrzna na billboardach i wszystkich innych formatach ulicznych. Ta opcja nie tylko zwiększa świadomość, ale także działa na wizerunek Twojej kliniki. Przy odpowiednim umiejscowieniu taka reklama może zapewnić dobry przepływ pacjentów pierwotnych (na przykład reklama w pobliżu centrum biznesowego, w którym znajduje się Twoja klinika).

  23. Reklamowe usługi dentystyczne w kinie.

  Naukowcy udowodnili, że najskuteczniejsza jest reklama w głowie mężczyzny, którego widział w kinie przed rozpoczęciem sesji. A dowód jest bardzo prosty - w pokoju jest ciemno, nie ma pilota do telewizora, co oznacza, że ​​ani przełączanie, ani rozpraszanie nie będą działać.

  24. Reklama na asfalcie

  Pomysł jest oczywiście bliski i reakcja na takie reklamy jest zawsze 50/50, ale przy odpowiednim podejściu kreatywnym i właściwym wyborze lokalizacji jest to możliwe, a ta metoda przyniesie nowych pacjentów.

  25. Zostań sponsorem imprezy

  W każdym mieście zawsze są jakieś wydarzenia (konkursy, konkursy i inne wydarzenia), a nawet niezależnie od pory roku. Weź udział w nich jako sponsor i przedstaw uczestnikom swoje certyfikaty kliniczne na leczenie ze zniżką.

  26. Reklama kliniczna w gazetach i czasopismach.

  Tak, reklama w mediach drukowanych nie jest tak skuteczna jak poprzednio, ale mimo to wciąż istnieją skuteczne publikacje i pojawiło się wiele nowych sposobów współpracy. Na przykład umów się z gazetą lub magazynem na umieszczenie banera ze zniżką w klinice, a następnie zapłać za wszystkich pacjentów, którzy otrzymają taki kupon rabatowy. Będzie to rodzaj płatności w rzeczywistości dla zaangażowanych pacjentów.

  27. Reklama stomatologii w transporcie

  Reklama stomatologii w transporcie

  Innym dobrym pomysłem jest stworzenie kreatywnej reklamy w klinice dentystycznej poprzez umieszczenie jej w autobusie lub taksówce minibusowej. Będzie działać, ale tylko wtedy, gdy będzie to niezwykłe. Pomyśl o tym, jak możesz na przykład umieścić zęby w autobusie i może twój pomysł stanie się wyjątkowy, a ludzie nadal będą fotografowani na tle autobusu i przesyłać zdjęcia do Internetu, a otrzymasz jeszcze większy zasięg.

  Nie zapominaj również o reklamie i autobusie lub taksówce. Zwłaszcza, jeśli trasa często znajduje się w korkach, masz większe szanse na zwrócenie uwagi ludzi na reklamę.

  28. Reklama radiowa

  Dość skuteczny sposób na zapamiętanie przez potencjalnych pacjentów. Wystarczy wybrać odpowiednią stację radiową, aby reklama Twojej kliniki mogła usłyszeć jak najwięcej odbiorców.

  29. Reklama na Instagramie (Instagram)

  Bardzo młody sposób promowania usług dentystycznych i klinik, ale już sprawdzony, ponieważ jest to reklama wizualna, a co najważniejsze, świetna okazja do pokazania swojej pracy przed i po, co wpływa na wybór pacjenta, do którego kliniki się udać.

  30. Reklama w telewizji (w telewizji)

  Promocja kliniki w telewizji jest już dość stara (w porównaniu z reklamą w Internecie) i klasyczna. Oczywiście metoda jest droga, ale warto spróbować. Ponownie, najważniejszą rzeczą jest wybór odpowiedniego kanału i czasu, w którym reklama zostanie opublikowana. Spróbuj nie tylko reklamować swoją stomatologię, ale podejdź do problemu z fantazją - nawet dodając trochę humoru do swojego filmu, będzie lepiej zapamiętany.

  Podsumujmy

  Mamy nadzieję, że te pomysły pomogą Ci w promocji Twojej kliniki dentystycznej i pozyskaniu nowych pacjentów.

  Jeśli znasz jakieś inne pomysły i sposoby, to napisz w komentarzach do tego artykułu i dodamy je do ogólnego

  Kto nie lubi bezpłatnych usług lub zniżek?
  Konieczne jest napisanie o wyniku swojej pracy: „Czy chcesz mieć śnieżnobiały uśmiech?
  Czy lubisz idealnie równe zęby?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»