Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  4 powody, dla których warto podjąć współpracę wideo

  1. 1. Bliższe relacje
  2. 2. Niewerbalne wskazówki
  3. 3. Zwiększone zaangażowanie
  4. 4. Rozmowy naturalne

  Pracuję w Madison w stanie Wisconsin, a jeden z moich najbliższych kolegów ma siedzibę w Cleveland. Rzadko jesteśmy w tym samym pokoju. Ale kiedy widzimy się na imprezie, nie przechodzimy przez całość, „To była chwila, jak się miewasz?”. Zamiast tego odbieramy rozmowę, którą mieliśmy dzień wcześniej.

  Powód: w trakcie całej naszej współpracy mamy przekazywane za pośrednictwem wideo .

  Wraz z rozwojem telepracy, większość dzisiejszej działalności jest prowadzona za pośrednictwem poczty elektronicznej lub przez telefon. Ale tracimy coś, gdy nie widzimy naszych kolegów i klientów twarzą w twarz.

  Oto cztery korzyści biznesowe związane z narzędziami do współpracy wideo.

  1. Bliższe relacje

  Relacje są kluczem do sukcesu w biznesie. Ale pomyśl o najlepszych relacjach w swoim życiu osobistym. Czy są prowadzone całkowicie przez telefon? Prawdopodobnie nie, a twoje relacje biznesowe też nie powinny. Jakość narzędzi do współpracy wideo znacznie wzrosła w ostatnich latach, sprawiając, że doświadczenie jest mniej „telefoniczne” i bardziej przypomina osobistą interakcję. To jest szczególnie ważne dla organizacji ze znaczną liczbą pracowników zdalnych . Narzędzia do współpracy wideo sprawiają, że pracownicy czują się jak prawdziwa część zespołu, a nie tylko bezcielesny głos na linii telefonicznej.

  2. Niewerbalne wskazówki

  Według niektórych ekspertów mniej niż połowa wpływu wiadomości pochodzi ze słów i wskazówek głosowych, takich jak ton i fleksja. Resztę przekazują niewerbalne sygnały, takie jak język ciała i kontakt wzrokowy. Możliwość odczytywania czyichś niewerbalnych wskazówek - i odpowiedniego reagowania na nie - może w różny sposób wpłynąć na sprzedaż lub telefoniczna obsługa klienta . Jeśli nie widzisz ludzi uśmiechających się lub marszczących brwi, znacznie trudniej jest dopasować wiadomość, aby rozwiązać ich problem lub doprowadzić do „tak”.

  3. Zwiększone zaangażowanie

  Gdy na telekonferencji jest więcej niż garstka ludzi, niektórzy uczestnicy nieuchronnie kończą wyciszanie, milcząc przez całą rozmowę i nadrabiając zaległości w e-mailu (a może składając pranie, jeśli pracują w domu). Rozwiązania do współpracy wideo zachęcają ludzi do zwracania uwagi i zaangażowania w taki sam sposób, jak podczas spotkania na miejscu.

  4. Rozmowy naturalne

  Czy kiedykolwiek przeczytałeś zapis połączenia konferencyjnego? Jest tego dużo:

  „Kto właśnie dołączył?”

  „Czy to Sam mówił, czy John?”

  „Czy ktoś ma coś do dodania?”

  [Osiem sekund ciszy, a następnie trzy osoby rozmawiające jednocześnie.]

  Podczas gdy rozmowy głosowe mają zwykle niezręczne momenty, narzędzia do współpracy wideo pozwalają na znalezienie naturalnego rytmu rozmów. Uczestnicy mogą się wzajemnie bawić, zamiast zgadywać, kiedy może być odpowiedni moment, by się zastanowić lub zadać pytanie. Liczba z rozwiązania wideo mają funkcje tablicy które pozwalają uczestnikom rysować rysikiem (w przeciwieństwie do myszy). Ponadto narzędzia takie jak SpeakerTrack od Cisco Systems skoncentruj kamerę w pokoju konferencyjnym na tym, kto aktywnie mówi.

  Krótko mówiąc, współpraca wideo jest najbliższą rzeczą do bycia tam, oprócz bycia tam. I to jest ważniejsze niż wielu ludzi zdaje sobie z tego sprawę.

  Dowiedz się więcej o tym, jak rozwiązania i usługi CDW mogą zapewnić lepszą organizację spotkań i bardziej wydajną współpracę z Twoją organizacją.

  Ten wpis na blogu:

  Pracuję w Madison w stanie Wisconsin, a jeden z moich najbliższych kolegów ma siedzibę w Cleveland

  Ale kiedy widzimy się na imprezie, nie przechodzimy przez całość, „To była chwila, jak się miewasz?
  Czy są prowadzone całkowicie przez telefon?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»