Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  4 proste taktyki, aby zwiększyć SEO SEO

  1. 1. Badanie słów kluczowych
  2. 2. Zoptymalizuj swoją stronę docelową
  3. 3. Nie zapomnij Mobile
  4. 4. Użyj wideo, aby zaangażować kandydatów

  Jeśli pracujesz w branży rekrutacyjnej od jakiegoś czasu lub dopiero się rozpocząłeś, są szanse, że słyszałeś termin Search Engine Optimization (SEO) i jak może on potencjalnie przynieść korzyści Twojej strategii rekrutacyjnej

  Jeśli pracujesz w branży rekrutacyjnej od jakiegoś czasu lub dopiero się rozpocząłeś, są szanse, że słyszałeś termin Search Engine Optimization (SEO) i jak może on potencjalnie przynieść korzyści Twojej strategii rekrutacyjnej. Wielu rekruterów czuje się zniechęcony myślą o SEO, gdy zaczynają być narażeni na terminologię techniczną, taką jak wypychanie słów kluczowych, przesyłanie map witryn i odsyłaczy rel = kanonicznych ( co?). Inni mogli przeczytać, jak niewielkie dostosowanie treści może mieć bardzo negatywny wpływ na rankingi wyszukiwania w witrynie.

  SEO to obszar, który nie powinien i nie można uniknąć! Dla wszystkich jest oczywiste, że zachowania zakupowe ludzi zmieniły się drastycznie w ciągu ostatnich 15 lat, a coraz więcej osób spędza czas online. Dotyczy to również kandydatów, którzy coraz częściej badają i ubiegają się o dostępne role online. W rzeczywistości, ostatnia ankieta SHRM pokazał, że liczba osób poszukujących pracy online podwoiła się od 2005 roku! Co to oznacza dla rekrutujących? Oznacza to, że istnieje dla nich ogromna szansa na uzyskanie większej ilości informacji na temat swoich ofert pracy poprzez optymalizację ich pod kątem SEO. Ale zadziwiające jest to, że aż 32% zaklinaczy na całym świecie nadal przyznaje, że nie dokłada żadnych starań, aby zoptymalizować swoje ogłoszenia o pracy, które znajdą odpowiednie osoby (sprawdź nasze bezpłatne biały papier w ostatecznym przewodniku po Job Advertising, aby uzyskać więcej fajnych statystyk).

  SEO to proces poprawy widoczności strony internetowej lub strony internetowej w wyszukiwarkach. Oznacza to, że SEO odgrywa ogromną rolę jako krytyczne powiązania między Twoją firmą a potencjalnymi kandydatami. Oto 5 kroków, aby uzyskać dobrą stronę wyszukiwarki i zwiększyć SEO SEO:

  1. Badanie słów kluczowych

  Keyword Research to pierwszy krok, jaki podejmujesz podczas publikowania swoich ofert pracy. Słowo kluczowe to termin używany w celu dopasowania do zapytania, które osoba wprowadza do wyszukiwarki, aby znaleźć konkretne informacje. Aby uzyskać wyższą rangę w aukcjach wyszukiwarek, musisz wybrać odpowiednie frazy kluczowe dla swojej oferty pracy. Jak więc znaleźć najlepsze słowa kluczowe do umieszczenia w reklamach? Istnieje wiele metod, których należy użyć:

  Istnieje wiele metod, których należy użyć:

  Google Trends for Keyword Research

  Google Trends for Keyword Research

  Narzędzie propozycji słów kluczowych Google dla Keyword Research

  Korzystając z tych metod, można szybko zidentyfikować słowa kluczowe, które użytkownicy wpisują w Google, szukając ofert pracy. Ważne jest, aby pamiętać, że chociaż słowa kluczowe mogą znacznie zwiększyć rankingi wyszukiwania, ważne jest, aby unikać umieszczania słów kluczowych - zwanych również słowami kluczowymi „wypychanie” - w tytule, opisie i na stronie docelowej, ponieważ witryna może zostać ukarana przez wyszukiwanie silniki.

  2. Zoptymalizuj swoją stronę docelową

  Po zakończeniu wyszukiwania słów kluczowych nadszedł czas, aby utworzyć ogłoszenie o pracy z nowo znalezioną inteligencją słów kluczowych! Twoja oferta pracy to strona docelowa, na którą potencjalni kandydaci trafią po kliknięciu linku na liście w wyszukiwarkach. Umieszczając najlepsze słowa kluczowe w niektórych elementach ogłoszenia o pracy, istnieje duża szansa, że ​​znajdziesz się wysoko w rankingach wyszukiwarek. Niektóre z tych elementów to:

  • Tytuł strony: Twój tytuł strony jest najważniejszym elementem, który możesz zoptymalizować. Tytuł strony mówi zarówno użytkownikom, jak i wyszukiwarkom, jaki jest temat konkretnej strony, w tym najbardziej istotne informacje, np. Content Marketing Executive Dublin, Irlandia [Social Talent]. Nie ma limitu znaków dla tagów tytułu, ale najlepszą praktyką jest trzymanie go pomiędzy 50-60 znaków.
  • Opis meta: podczas gdy tytuł strony zapewnia wyszukiwarkom temat Twojej oferty pracy, opis meta zapewnia wyszukiwarkom podsumowanie informacji o stronie. Ponownie nie ma limitów znaków dla opisów meta, ale najlepszą praktyką jest trzymanie ich pomiędzy 150-160 znaków.
  • Adres URL: proste do zrozumienia adresy URL, które łatwo przekazują informacje, są bardziej prawdopodobne, że zostaną zaindeksowane przez wyszukiwarki. Innymi słowy, upewnij się, że wstawiasz słowa kluczowe do adresu URL zamiast używać sugerowanego przez CMS przy tworzeniu strony.
  • Tagi nagłówków: Tagi nagłówków pomagają kandydatom w wyświetlaniu strony reklamowej i pełnić rolę wskazówek wizualnych wskazujących, które obszary w reklamie są ważne. Istnieje sześć rozmiarów tagów nagłówków, zaczynając od <h1>, najważniejszych, a kończąc na <h6>, najmniej ważnych. Typowe znaczniki pozycji, które rekruter może wykorzystać w ogłoszeniu o pracy, to opis firmy, opis stanowiska i kwalifikacje.

  Typowe znaczniki pozycji, które rekruter może wykorzystać w ogłoszeniu o pracy, to opis firmy, opis stanowiska i kwalifikacje

  3. Nie zapomnij Mobile

  Znaczący wzrost wykorzystania telefonów komórkowych stał się zjawiskiem w ostatnich latach i trend ten będzie kontynuowany. Nastąpił ogromny wzrost mocy i wykorzystania urządzeń mobilnych i innych urządzeń bezprzewodowych, dając użytkownikom możliwość dostępu do informacji w dowolnym miejscu i czasie. Ma to wiele implikacji dla rekrutujących, ponieważ urządzenia mobilne odgrywają coraz większą rolę w przeciętnym poszukiwaniu pracy.

  Aby upewnić się, że Twoja reklama zostanie wyświetlona w wynikach wyszukiwania na telefon komórkowy, musisz najpierw przesłać swoją witrynę komórkową do Google za pomocą Narzędzi Google dla webmasterów, aby upewnić się, że jest ona indeksowana. Następnym krokiem jest upewnienie się, że rzeczywista strona docelowa reklamy pracy jest zoptymalizowana pod kątem urządzeń mobilnych. Jedną z rzeczy, które rekruterzy powinni zrobić, jest dołączenie do swojej oferty pracy bogatych danych o lokalizacji, o których wiadomo, że Google wyświetla wyniki wyszukiwania na podstawie lokalizacji użytkownika w tym czasie.

  Moc mobilna: na wyciągnięcie ręki

  4. Użyj wideo, aby zaangażować kandydatów

  Według Cisco wideo będzie stanowiło prawie 70% całego ruchu internetowego konsumentów do 2017 r. W ciągu ostatnich kilku lat wideo online szybko stało się kluczowym sposobem na zaspokojenie potrzeb informacyjnych i rozrywkowych. I Google zareagowało, szybko faworyzując strony zawierające wideo w wynikach wyszukiwania. W rzeczywistości nowe badanie z Ongig pokazał, że kandydaci spędzają średnio 55 sekund na oglądaniu reklam tekstowych, podczas gdy osoby poszukujące pracy spędzają 5 minut i 23 sekundy na oglądaniu reklamy wideo. Dlaczego więc nie wprowadzić wideo do swoich ofert pracy?

  Być może zastanawiasz się, jaki rodzaj wideo dołączasz do swojej oferty pracy. Czy zrobimy to profesjonalnie? Czy musimy się dostosować? Odkryliśmy w Social Talent, że filmy rekrutacyjne działają najlepiej, gdy pokazujesz swoją zabawę i spontaniczną stronę Twojej firmy! Udowodnij, że jesteś na ziemi i nie traktuj siebie poważnie. Dzięki temu kandydaci mogą zrozumieć kulturę firmy i czuć się związani z pracownikami. Możesz obejrzeć przykładowy film, który zrobiliśmy poniżej, z naszym dyrektorem ds. Sprzedaży Dave'em w celu uzyskania pustej roli sprzedaży, aby dać Ci wyobrażenie o tym, jak to może wyglądać.

  Podsumowując, ważne jest, aby nie wykluczać SEO podczas optymalizacji ogłoszeń o pracę. Niezastosowanie się do tego będzie miało niekorzystny wpływ na ścieżkę rekrutacji z mniejszą liczbą zgłoszeń i wywiadów, co utrudni zatrudnienie. Zacznij więc szukać słów kluczowych, rozpocznij optymalizację strony docelowej i nie zapomnij telefonu komórkowego lub wideo!

  ? co?
  Co to oznacza dla rekrutujących?
  Jak więc znaleźć najlepsze słowa kluczowe do umieszczenia w reklamach?
  Dlaczego więc nie wprowadzić wideo do swoich ofert pracy?
  Czy zrobimy to profesjonalnie?
  Czy musimy się dostosować?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»