Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  5 najlepszych wtyczek WordPress z 2011 roku

  Ta lista została napisana w 2011 r Ta lista została napisana w 2011 r. Aby uzyskać bardziej zaktualizowaną wersję, kliknij tutaj: 10 najlepszych wtyczek WordPress z 2014 roku

  WordPress to najlepsze obecnie dostępne oprogramowanie do obsługi stron internetowych i blogów. Ale kiedy zaczniesz używać wielu dostępnych wtyczek WordPress, staje się jednym z największych tworów człowieka.

  Teraz użyłem tysięcy wtyczek WordPress, ale jest tylko 5, które polecam każdemu użytkownikowi WordPress. Oto one, w kolejności ważności, zaczynając od numeru 5.

  Tylko w górę, będziesz zaskoczony # 1.

  Jeśli chcesz, aby Twoja witryna była wyższa w wyszukiwarkach, musisz rozpocząć optymalizację pod kątem wyszukiwarek. Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek jest jednak bardzo złożona i czasochłonna.

  Scribe SEO sprawia, że ​​proces jest prosty i szybki. Scribe SEO jest jak 3 wtyczki w jednym, każdy obsługuje inny aspekt SEO. Po pierwsze, pomaga znaleźć słowa kluczowe wyszukiwania, na które należy kierować. Następnie analizuje Twoją stronę i tworzy rekomendacje SEO. Wreszcie sugeruje wysokiej jakości strony internetowe dla linków zwrotnych.

  SEO Scribe są tworzone przez tych samych facetów, którzy przynoszą Ci Copyblogger i Studiopress, więc jest na najwyższym poziomie. Jest również używany przez większość czołowych przedsiębiorców internetowych. Ale nie pozwól, aby wpłynęło to na twoją decyzję.

  Kiedy spróbujesz, będziesz uzależniony. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o Scribe.

  Natknąłem się na tę wtyczkę rok temu i od razu się w niej zakochałem. Na powierzchni, Formy grawitacyjne wydaje się być kolejną wtyczką formularza kontaktowego. Ale gdy będziesz kopał głębiej, zobaczysz, że oferuje znacznie więcej.

  Po pierwsze, w przeciwieństwie do darmowych wtyczek do formularzy kontaktowych, Gravity Forms jest łatwy w użyciu dzięki intuicyjnemu interfejsowi. Po drugie, łatwo integruje się z różnymi programami e-mail marketingowymi (takimi jak Aweber i Mailchimp), umożliwiając przechwytywanie adresów e-mail i natychmiastowe dodawanie ich do list. Wreszcie istnieją dwie super zaawansowane funkcje. Po pierwsze, możesz zezwolić użytkownikom na przesyłanie postów gości za pośrednictwem formularza kontaktowego. Po drugie, i to jest naprawdę fajne, możesz użyć go do e-commerce. Czy Twoje bezpłatne wtyczki do formularza kontaktowego mogą to zrobić?

  Uwaga dodatkowa: Poleciłem tę wtyczkę Blog Tyrant nie tak dawno temu. Dostał to i kocha to. Jestem przekonany, że również to pokochasz.

  Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o formularzach Gravity.

  Obie wtyczki komentują systemy, które zwiększają system komentowania już wbudowany w WordPress. Moim zdaniem te dwie wtyczki robią mniej więcej to samo.

  Użyłem i lubię oba. Naprawdę sprowadza się do preferencji. Oferują one komentatorom mnóstwo dodatkowych funkcji, takich jak opcje wielokrotnego logowania (na przykład logowanie do Facebooka lub Twittera), a także możliwość publikowania komentarzy na Twitterze i Facebooku (świetne do rozpowszechniania informacji o swoim blogu). Na moim poprzednim blogu korzystałem z Intense Debate, ale przestawiłem się na Disqus dla tego bloga, po prostu dlatego, że widziałem coraz więcej blogerów, którzy go używają (i lubię zgodność).

  Wypróbuj oba i zobacz, co Ci się bardziej podoba.

  Ta wtyczka jest absolutnie niezbędna do SEO. W miarę jak angażujesz się bardziej w SEO (i jak powie Ci Scribe), musisz mieć możliwość zmiany tagów tytułu (tytułów w górnej części okien przeglądarki) i opisu meta (co zwykle pojawia się jako opis w Wyszukiwarki). Domyślnie WordPress nie daje tej opcji. Ale Pakiet Platinum SEO daje ci tę zdolność.

  Ponownie, jeśli interesuje Cię SEO, Pakiet Platinum SEO jest koniecznością. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji na temat pakietu Platinum SEO .

  Teraz nadszedł czas na numer 1. Jak obiecałem, będziesz zaskoczony.

  Ta szaleńczo nazwana wtyczka jest w rzeczywistości jedną wtyczką, której używam najbardziej. Gdy edytujesz strony i posty, zobaczysz pasek narzędzi, który daje takie opcje jak pogrubienie czcionki i dodanie obrazów. TinyMCE Advanced rozszerza to i daje więcej opcji. Na przykład pozwala zmienić rozmiar i typ czcionki. Możesz dodać tabele. Zasady horyzontalne. I więcej.

  Oto coś, co uważam za jeszcze bardziej korzystne. Jeśli kiedykolwiek dodałeś podwójną spację po akapicie, zauważysz, że kiedy zapiszesz, wraca ona tylko do jednego miejsca. Dostępna jest opcja TinyMCE Advanced co to zatrzyma.

  Wtyczka ta nie jest tak seksowna ani efektowna, jak inne na tej liście, ale jest to jedna wtyczka, która znacznie poprawi to, co WordPress może zrobić dla Twojej firmy.

  Kliknij tutaj, aby rozpocząć korzystanie z TinyMCE Advanced.

  Proszę bardzo. Moje 5 najlepszych wtyczek WordPress. Spójrz na nie.

  Jeśli są jakieś wtyczki, które Twoim zdaniem powinny znajdować się na tej liście, a które nie są, pamiętaj o udostępnieniu ich w komentarzach poniżej.

  Dzięki.

  Wymagane ujawnienie: Jestem partnerem zarówno dla Scribe, jak i Gravity Forms. Oznacza to, że jeśli zdecydujesz się na zakup, otrzymam prowizję. Zanim jednak zostałem partnerem, polecałem te wtyczki. A jeśli kiedykolwiek miałbym przestać być partnerem, nadal bym ich polecał. Innymi słowy, prowizja nie wpływa na moje zalecenia. To tylko miły bonus.

  Credit Image: Credit Image:   Niektóre prawa zastrzeżone  przez  jeffk Niektóre prawa zastrzeżone przez jeffk

  Związane z

  Czy Twoje bezpłatne wtyczki do formularza kontaktowego mogą to zrobić?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»