Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  5 porad SEO WordPress Każda agencja powinna wdrożyć

  1. Porada 1: Dodaj tytuły i opisy Meta na każdej stronie
  2. Porada 2: Wpisz Alt Image Tagi jako przesyłane do WordPress
  3. Porada 3: Wdrożenie przekierowań 301, gdy strony się poruszają
  4. Wskazówka 4: Optymalizacja szybkości i wydajności witryny
  5. Porada 5: Uruchom witrynę za pomocą testu Google Mobile Friendly
  6. WordPress + SEO = Piękne strony, które są widoczne

  Agencje rozwoju sieci są mistrzami swojej sztuki w projektowaniu pięknych witryn WordPress z funkcjonalnością, która imponuje. Te dzieła sztuki są niesamowite - ale bez dobrego SEO mogą stać się wirtualnymi opuszczonymi budynkami.

  Na szczęście WordPress ułatwia przestrzeganie najlepszych praktyk SEO. Za pomocą kilku sprawdzonych wtyczek i trochę dodatkowej uwagi możesz zoptymalizować witryny WordPress swoich klientów pod kątem dominacji w wyszukiwarkach. Jak w przypadku każdego WordPressa, są dostępne nieograniczone opcje dla zaawansowanych użytkowników. W tym poście skoncentrujemy się na łatwych zwycięstwach, które każda agencja powinna wdrożyć. Oto kilka naszych ulubionych porad dotyczących WordPress SEO tutaj w Pantheon:

  Porada 1: Dodaj tytuły i opisy Meta na każdej stronie

  Te pola są absolutnie niezbędne dla SEO. Powinny być zawarte na stronach najwyższego poziomu, ale najlepiej na każdej stronie i na blogu. Meta-tytuły i opisy są umieszczane na stronach wyników wyszukiwania Google (SEPR) i mają kluczowe znaczenie dla prowadzenia kliknięć na stronie internetowej firmy.

  Zachowaj meta-tytuły od 30 do 60 znaków, a następnie wyszukiwarki obetną tytuł. Dobrym tytułem meta jest różnica między „Nie wierzysz w te 10 absolutnie niesamowitych…” a „10 niesamowitych wskazówek SEO”.

  Meta opisy pomagają wyszukiwarkom dopasować treść do intencji użytkownika. Będzie on często wyświetlany w SERPach jako fragment tekstu pod Twoim tytułem meta, chociaż Google czasami podkreśla odpowiednią sekcję strony. Zachowaj meta opisy poniżej 160 znaków, aby uniknąć obcięcia, i upewnij się, że słownictwo jest zwięzłe i kuszące dla czytelników.

  Dobra wtyczka do wszystkich rzeczy WordPress SEO jest Yoast . Pozwala ustawić szablon dla tytułu posta i opisu meta, jednocześnie pozwalając na niestandardową optymalizację każdej strony.

  Porada 2: Wpisz Alt Image Tagi jako przesyłane do WordPress

  Znaczniki obrazu alt były pierwotnie przeznaczone jako pomoc dla osób niedowidzących. Dobrym pomysłem jest zachowanie tej oryginalnej funkcji podczas oznaczania zdjęć. Ale wyszukiwarki również używają tekstu alt do wyszukiwania obrazów, więc warto umieścić słowa kluczowe, gdy jest to właściwe.

  Tagi obrazków Alt powinny mieć długość 2-5 słów, opisywać obraz i odnosić go do kluczowych produktów lub usług witryny klienta. Jeśli masz trudności z powiązaniem obrazu z celem SEO, może to być znak, że obraz nie jest odpowiedni dla Twojego postu.

  Porada 3: Wdrożenie przekierowań 301, gdy strony się poruszają

  Eksperci SEO używają terminu „ranking sprawiedliwości” dla zgromadzonych stron uprawnień z linków zwrotnych, udziałów i czasu na stronie. Po przeniesieniu strony wyszukiwarki indeksują ją jako nową stronę bez kapitału własnego. Co gorsza, stara strona zostanie wymieniona jako 404 nie znaleziona, co może być wielkim hitem dla ogólnego rankingu witryny i doświadczenia użytkownika.

  Przekierowanie 301 pozwala wyszukiwarkom wiedzieć, że jest to ta sama strona i zachowuje istniejący kapitał. Dzięki temu wyszukiwarki i użytkownicy końcowi nie napotkają 404 błędów.

  Wskazówka 4: Optymalizacja szybkości i wydajności witryny

  Jeszcze kilka lat temu wydajność i SEO były dwiema zupełnie odrębnymi sprawami. Teraz Google łączy te dwa elementy, dążąc do zapewnienia najwyższej jakości wyników wyszukiwania. Szybsze witryny pomagają poprawić wrażenia użytkownika, Google to wie, a teraz biorą pod uwagę szybkość reakcji na SERP.

  Aby wycisnąć więcej wydajności z konfiguracji WordPressa:

  Zalecamy skonsultowanie się z Google PageSpeed ​​Insights narzędzie do szybkiego zanurzenia się w możliwościach poprawy wydajności witryny na komputerach i urządzeniach mobilnych.

  Porada 5: Uruchom witrynę za pomocą testu Google Mobile Friendly

  Pamiętasz zeszłoroczny Mobilegeddon, kiedy Google dodał do swojego algorytmu przyjazność dla telefonów komórkowych? To była stała zmiana, która zwróciła uwagę twórców stron internetowych. A ponieważ są więcej wyszukiwań w sieci komórkowej niż na pulpicie, optymalizacja dla urządzeń mobilnych ma sens w przypadku wyszukiwania ekologicznego i doświadczenia użytkownika.

  Nawet najbardziej zwinne, responsywne strony często mają ustawienia, które nie są dobrze renderowane dla testów botów Google. Upewnij się, że witryna przechodzi Test Google Mobile Friendly .

  WordPress + SEO = Piękne strony, które są widoczne

  Ponieważ algorytmy wyszukiwania stają się bardziej wyrafinowane, dobry projekt użytkownika i dobre SEO coraz bardziej się pokrywają. Nie musisz być agencją SEO, aby zwiększyć ruch organiczny na stronach WordPress klientów. Uczyń te pięć porad nawykiem, a możesz pozostać w łaskach wyszukiwarek, jednocześnie poprawiając wrażenia użytkownika.

  Gotowy na głębsze zanurzenie się w optymalizację wydajności witryny WordPress? Przeczytać 5 Must-Haves dla szybkich witryn .

  Tematy:

  Gotowy na głębsze zanurzenie się w optymalizację wydajności witryny WordPress?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»