Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  5 sposobów promowania sklepu internetowego w trybie offline bez korzystania z reklam

  Czy są jakieś metody promowania sklepu internetowego offline bez reklam?
  W tym artykule znajdziesz odpowiedzi na to pytanie.
  Otworzyłeś sklep internetowy i postanowiłeś go promować w trybie offline. Załóżmy, że z jakiegoś powodu potrzebujesz docelowej grupy odbiorców w danym mieście. Korzystasz ze wszystkich znanych metod promowania offline: zimne rozmowy, dystrybucja wizytówek, reklama na billboardach, reklamy w lokalnej gazecie. Poczucie zera. Napływ nowych klientów - shish cały, chrzan dziesiąty. A taka sytuacja przygnębia cię, delikatnie mówiąc. Ponadto wszystkie dostępne źródła piszą o tym, jak promować sklep internetowy, a metody offline są pomijane.

  Czy naprawdę nie ma innego sposobu na promowanie niż reklama? Jest. I na pewno podzielę się nimi z tobą. Ale najpierw chcę zrozumieć jedną rzecz: używając metod, o których ci opowiem, osiągniesz naprawdę niesamowite wyniki w promowaniu swojego sklepu internetowego.
  Czy naprawdę nie ma innego sposobu na promowanie niż reklama

  I tak, ta sztuczka jest bardzo prosta:

  Będziesz promować swój sklep internetowy offline tylko wtedy, gdy zrezygnujesz ze standardowych metod reklamowych i zaczniesz wdrażać technologie PR.

  Prawdopodobnie ten fakt zadziwi cię, ale zobaczysz, że PR jest bronią o wiele potężniejszą niż zwykła reklama.

  Jakie metody można wykorzystać do promowania offline bez reklam?
  5 sposobów promowania sklepu internetowego w trybie offline bez korzystania z reklam

  1. Seminaria, konferencje, wystawy, fora tematyczne. Z pewnością w twoim mieście regularnie odbywają się fora przedsiębiorców, seminaria znanych ekspertów, w których biorą udział przedstawiciele rządu i biznesu. Podczas takich wydarzeń możesz nawiązać wiele nowych przydatnych kontaktów, znaleźć partnerów i klientów. Najważniejsze jest przygotowanie wizytówek z wyprzedzeniem, aby nie bać się nawiązać kontaktu z nowymi ludźmi i promować swoją firmę.

  2. Artykuły o twoim sklepie internetowym w lokalnej prasie. W małych miastach dziennikarze nieustannie poszukują wiadomości i szukają „smacznych” okazji informacyjnych. Dlaczego nie dasz im jedzenia do swoich publikacji? Jeśli jesteś młodym przedsiębiorcą, prasa zainteresuje się tym, jak osiągnąłeś sukces w tak młodym wieku. Jeśli twój biznes Pokazuje fantastyczne wyniki, na przykład szybko się rozwijasz, wykraczasz poza granice swojego regionu, dziennikarze będą również zainteresowani jego pokryciem. Twoim zadaniem jest zapewnienie dużej liczby wzmianek prasowych w sklepie internetowym.

  3. Prowadzić seminaria promocyjne offline. Podczas tych seminariów możesz opowiedzieć o historii swojego sklepu, o tym, jak i dlaczego zdecydowałeś się go otworzyć, przedstawić swoje produkty, zademonstrować wyniki swoich produktów, a na koniec seminarium złożyć ofertę obecnym klientom, aby kupili twoje towary.

  4. Prowadzenie działań PR. Na przykład, jeśli twój sklep internetowy sprzedaje rzeczy i towary dla dzieci, możesz sponsorować wycieczkę lub inne wydarzenie edukacyjne dla uczniów szkoły, lub lepiej, na przykład sierocińca. Nawiasem mówiąc, to wydarzenie posłuży również jako doskonała okazja informacyjna dla relacji prasowych. Ponadto podczas takich wydarzeń sklep internetowy staje się bardziej „namacalny” dla grupy docelowej.

  5. Sklep internetowy wizytówek, zainwestowany w książki. Wszystko jest proste: umieść informacje o swoim sklepie internetowym na wizytówce, idź do księgarni i po cichu umieść je w książkach w swoim kierunku! Na przykład, jeśli zakres sklepu internetowego obejmuje kosmetyki, to wizytówki można zainwestować w literaturę przedmiotu dotyczącą piękna i zdrowia.
  Źródło: strona a-amelina.ru

  Czy są jakieś metody promowania sklepu internetowego offline bez reklam?
  Czy naprawdę nie ma innego sposobu na promowanie niż reklama?
  Jakie metody można wykorzystać do promowania offline bez reklam?
  Dlaczego nie dasz im jedzenia do swoich publikacji?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»