Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  5 szybkich kroków SEO dla lepszych rankingów i większego ruchu

  1. Krok 1.
  2. Krok 2.
  3. Rada Kristoffera:
  4. Krok 3.
  5. Rada Kristoffera:
  6. Krok 4.
  7. Rada Kristoffera:
  8. Krok 5.
  9. Podsumowując

  Ponieważ liczba witryn na całym świecie rośnie w niewiarygodnie szybkim tempie, a wyścig na szczycie strony wyników wyszukiwania staje się coraz bardziej konkurencyjny, optymalizacja SEO nie jest już kwestią wyboru. Jeśli chcesz zwiększyć ruch w swojej witrynie - a nie tylko w jakimkolwiek ruchu, ale dla użytkowników, którzy są wyjątkowo zainteresowani i dokładnie szukają usług i produktów, które oferujesz, poświęć trochę czasu na zoptymalizowanie swojej witryny - to nic nie kosztuje, to proste zrobić, a co najważniejsze, jeśli zrobisz to dobrze, możesz zobaczyć rzeczywiste i namacalne wyniki w ciągu kilku miesięcy, a nawet wcześniej.

  W przeciwieństwie do większości narzędzi internetowych i systemów zarządzania treścią, Joomla! oferuje zestaw łatwych w użyciu narzędzi, które umożliwią Ci szybką optymalizację witryny i uczynią ją przyjazną dla wyszukiwarek, szybszą.

  Oto szybki, pięciostopniowy przewodnik, który jest łatwy do naśladowania i który zapewni Ci niezawodny, wypróbowany i sprawdzony zwrot z wysiłków SEO. Zostało ono połączone z „małą pomocą” Kristoffera Sandvena, eksperta ds. SEO i założyciela Joomla! Blogger.net

  Podczas gdy Kristoffer mówi, że jeśli chodzi o SEO, nie ma „szybkich poprawek”, jest przekonany, że „będą długoterminowe nagrody dla tych, którzy podchodzą do tego w poważny sposób”. który pokazuje poprawę ruchu w czasie dla jednego z jego klientów.

  „Poprzednia strona, którą mieli, była niewidoczna w wyszukiwarkach. Po przeniesieniu strony do Joomla! i FlexiContent , ruch stale się poprawiał i nadal tak jest. Jak widać, wzrost był stały, ale mimo to dotarcie do miejsca, w którym jesteśmy dzisiaj, zajęło kilka miesięcy. Więc bądź cierpliwy, a twoja praca zostanie nagrodzona. ”

  Krok 1.

  Korzystaj z przyjaznego interfejsu zarządzania treścią Joomla !, aby zoptymalizować teksty, obrazy i linki w prosty sposób.

  Rada Kristoffera:

  Jak wiesz, na ekranie globalnej konfiguracji Joomla są pola metatagów! że wielu z was będzie kuszonych do zaludnienia i wykorzystania. Na początku może się to wydawać dobrym pomysłem. Ponieważ w przeciwieństwie do Joomla! 1.6, Joomla! 1.5 nie obsługuje metatagów na stronach sekcji i kategorii, wszystkie listy sekcji i kategorii oraz strony bloga automatycznie „odziedziczą” globalny opis meta witryny. To samo stanie się z każdą ze stron, które nie mają unikalnych tagów opisu. Chociaż zduplikowane tagi meta nie zostaną bezpośrednio „ukarane” przez Google i inne wyszukiwarki, negatywnie wpłyną na skuteczność SEO i ranking poszczególnych stron.

  Krok 2.

  Używaj wbudowanego SEO Joomla! Lub rozszerzenia strony trzeciej (jeśli Twoja strona jest dość złożona), aby wygenerować adresy URL przyjazne dla wyszukiwarek.

  Adresy URL przyjazne dla wyszukiwarek pomogą zwiększyć ranking stron, jeśli użyjesz ich we właściwy sposób. Ponieważ adres URL musi wskazywać zarówno silnikom, jak i użytkownikom ludzkim, o czym jest ta strona, upewnij się, że Twój adres URL jest bogaty w słowa kluczowe, jednocześnie podsumowując treść na swojej stronie. Jeśli to możliwe, unikaj używania znaków specjalnych ($, #, @) i zachowaj prostotę.

  Rada Kristoffera:

  Korzystanie z wbudowanej funkcji SEO Joomla! Jest łatwe w konfiguracji i wymaga minimalnej inwestycji. Rozszerzenia SEO innych firm zapewniają większą kontrolę i elastyczność, zwłaszcza jeśli używasz komponentów, które są obowiązkowe dla Twojej witryny, ale nie mają rodzimego SEO. Ponieważ wszystko ma swoją cenę, bądź przygotowany na utratę prędkości.

  Krok 3.

  Poświęć trochę czasu na efektywne zarządzanie treścią.

  Ważne jest, aby zrozumieć, że wiele SEO ma do czynienia z optymalizacją poszczególnych stron. Nie będziesz mieć automatycznie doskonałych rankingów dla wszystkich stron, nawet jeśli masz je dla jednego. Jeśli jednak podejdziesz do SEO na poziomie holistycznym, włączając go we wszystko, co robisz, suma wszystkich czynników poprawi ogólną widoczność witryny.

  Rada Kristoffera:

  Ilość i jakość Twoich treści
  Prezentowanie odpowiednich treści jest głównym celem Google. Tak więc, im więcej masz treści na dany temat, tym bardziej trafisz do wyszukiwarek. Jeśli masz już dużo treści, które chcesz opublikować, rozważałbym opublikowanie ich z czasem, aby uzyskać korzyści z regularnych aktualizacji treści (patrz następny punkt).

  Częstotliwość aktualizacji treści
  Częstotliwość aktualizacji treści zależy od rodzaju witryny. Ale wszystkie witryny wymagają regularnych aktualizacji, aby były atrakcyjne dla wyszukiwarek. Regularne aktualizacje to jeden z powodów, dla których blogi mają tak dobre rankingi wielu słów kluczowych i fraz.

  Krok 4.

  Zindeksuj swoją witrynę przez Google i Yahoo!

  Indeksowanie umożliwia dodanie witryny do wyszukiwarek i jest pierwszym krokiem do zdobycia pozycji w rankingu.

  Rada Kristoffera:

  Zarejestruj się i dodaj swoją witrynę do Wieśniak! Site Explorer i Narzędzia Google dla webmasterów . Są to bezpłatne usługi dla webmasterów, które umożliwią nie tylko poprawę widoczności witryny w wyszukiwarkach, ale także dostarczą trafnych i aktualnych opinii na temat jej linków zwrotnych, błędów indeksowania, słów kluczowych z najlepszych wyników wyszukiwania, najważniejszych stron itp.
  Następnie utwórz mapę witryny dla swojej witryny, używając narzędzia takiego jak XMap. To łatwe w instalacji i obsłudze rozszerzenie tworzy pliki mapy witryny XML w kilka sekund. Prześlij mapę witryny zarówno do Yahoo! Site Explorer i Google Webmaster Tools.

  Krok 5.

  Poświęć trochę czasu na promocję swojej strony

  Rozpocznij tworzenie linków zwrotnych do swojej witryny - są to linki wewnętrzne lub zewnętrzne, które wskazują na Twoją witrynę - dodając jej adres URL do odpowiednich katalogów online, wymieniając linki z partnerami itp.

  Jeśli nie masz czasu ćwierkać , załóż konto z popularnymi serwisami społecznościowymi, w tym Pyszne i StumbleUpon.com i prześlij link do swojej witryny. Zwyczajowo „udostępniaj” swoje najnowsze wiadomości, ogłoszenia i nowe strony. Nie zapomnij skorzystać Flickr , Youtube i Pokaz slajdów - publikowanie filmów, zdjęć i odpowiednich prezentacji z pewnością pomoże promować Twoje rankingi.

  Podsumowując

  Aby sprawdzić, czy robisz postępy, dodaj swoją witrynę do Google Analytics - jest bezpłatny i łatwy w użyciu. Dostarczy Ci istotnych informacji o ogólnych wizytach oraz o tym, jak zmieniają się w czasie, wraz z innymi istotnymi informacjami na temat odwiedzających, jak długo pozostają na Twojej stronie itp.

  Możesz również rozważyć użycie darmowego narzędzia do optymalizacji, takiego jak SEO dla Firefoksa robić badania słów kluczowych i śledzić pozycje w rankingu w Google, Bing i Yahoo.

  Na koniec pamiętaj, że optymalizacja nie jest działaniem jednorazowym - jest to ciągła praca w toku, której wyniki możesz i powinieneś regularnie mierzyć, jeśli chcesz, aby Twoje działania SEO były powodzenie.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»