Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  5 Trendy SEO w 2016 roku

  1. 1. Rozwój kontekstowego SERP
  2. 2. Mobilność jest przyszłością (ale nie zabije jednak pulpitu)
  3. 3. Powrót treści o długim formacie
  4. 4. Śledzenie ruchu jest znacznie bardziej skomplikowane
  5. 5.SEO zostanie połączone z marketingiem cyfrowym

  Rok 2015 był bardzo trudny dla Google i… och, nie, czekaj… Udział Google w rynku w 2015 r. Jest nadal na całym świecie na poziomie około 91%, a król wyszukiwarek pozostaje na czele niemal każdego wyszukiwania w Internecie.
  Pracownicy SEO - Search Engine Optimization - podążają za każdym krokiem Google, próbując dotrzeć - i pozostać - na pierwszym miejscu na stronie wyników. Ale co zmieni się w 2016 roku? Czy tajne przepisy nadal będą istotne? Wypróbujmy kilka prognoz SEO na 2016 rok.

  1. Rozwój kontekstowego SERP

  SEO zawsze było na pierwszym miejscu na stronie wyników wyszukiwania (SERP). Po raz pierwszy łatwo było to sprawdzić, ponieważ każda strona wyników wyglądała tak samo, tylko 10 klasycznych wyników.

  Kilka lat temu Google testowało nowe sposoby wyświetlania wyników, w zależności od urządzenia, lokalizacji i pytania. To się nazywa „ uniwersalne wyszukiwanie” . Możesz teraz mieć kilka zdjęć na stronie wyników, filmy z YouTube, linki do aplikacji, mapy, cytaty z Wikipedii, wiadomości itp.

  Możesz teraz mieć kilka zdjęć na stronie wyników, filmy z YouTube, linki do aplikacji, mapy, cytaty z Wikipedii, wiadomości itp

  Celem Google jest być bardziej dokładnym niż kiedykolwiek, a teraz musimy pracować z kontekstowymi SERP-ami, w zależności od potrzeb i działań klienta. Zrozumienie doświadczenia użytkownika będzie decydujące.

  Szukasz wideo? Spróbujmy mieć idealny film dla Ciebie. Szukasz najnowszych informacji? Spróbujmy opublikować kilka nowości. I tak, wyszukiwanie głosowe, podłączona telewizja i urządzenia do noszenia są teraz częścią tego: nowe urządzenia, czyli nowa strona wyników.

  2. Mobilność jest przyszłością (ale nie zabije jednak pulpitu)

  Słyszymy o mobilnym zabijaniu komputerów stacjonarnych, o strategii „mobile first”, ale czy stanie się to w 2016 roku? Z roku na rok zwiększa się wykorzystanie telefonów komórkowych, a najważniejsze jest to, że pozwala na nowe zastosowania (należy to sprawdzić) teoria „mikro-momentów” o tym). Więc tak, powinieneś mieć stronę przyjazną dla telefonów komórkowych lub Google Cię zablokuje. Co więcej, powinieneś sprawdzić, co użytkownicy mobilni pytają Google o Twoją firmę. Harmonogram? Natychmiastowe wiadomości? "Poradnik Jak to zrobić? Link do swojej aplikacji?
  Mamy nowe sposoby na zdobycie użytkowników… lub ich utratę.

  A co z użytkowaniem komputera? Nawet jeśli telefon komórkowy naprawdę zabija korzystanie z tabletów , myślę, że urządzenia mobilne i stacjonarne to dwa uzupełniające się urządzenia, które tam pozostaną. Wykorzystanie będzie się zmieniać w zależności od nowych urządzeń, które wejdą na rynek (sprzęt i system operacyjny) i tak, mobilność jest ważna. Ale zarówno urządzenia mobilne, jak i stacjonarne pozostają głównymi urządzeniami do pracy.

  Widzimy to już od kilku lat, telefon komórkowy tak naprawdę nie zużywa czasu przeznaczonego na komputery stacjonarne, to trochę więcej czasu: spędzamy więcej wolnego czasu na telefonach komórkowych. Tak więc telefon komórkowy zabija… nasz wolny czas, a nie inne urządzenia.

  Więc pracuj na urządzeniach mobilnych, ale nie zapomnij o wykorzystaniu pulpitu do SEO, wciąż tam jest.

  Wykorzystanie we Francji Wykorzystanie we Francji. Źródło : Barometr konsumencki

  3. Powrót treści o długim formacie

  Przykro mi z tego powodu, ale w Internecie jest tak wiele artykułów, że 350-wyrazowa treść nie jest już „głębokim artykułem” . Każdy to robi, nawet dla najświeższych informacji. Aby dokonać zmiany, musimy teraz pisać artykuły o długiej formie. Więcej treści będzie oznaczać większy ruch, więcej cytatów, a więc więcej osób, które rozpowszechniają słowo.

  Jeśli to dobrze zrobione i interesujące, oczywiście. Więc nie możemy już o niczym pisać, musimy zrobić kilka badań, by zbadać. Staniemy się ekspertami przed opublikowaniem utworu… ale czy tego nie chce Google? Najlepsza, epicka treść. Więc myślę, że o to chodzi w SEO.

  Przykład długiej zawartości formularza z niesamowitego
  i wiele interesujących stron „Czekaj, ale dlaczego”.

  4. Śledzenie ruchu jest znacznie bardziej skomplikowane

  Google nie podoba się faktowi, że pracujemy i eksperymentujemy z jego wynikami, więc nie mogą powstrzymać go przed utrudnianiem.

  Czy ranking na pierwszej pozycji nadal zapewni mi wszystkie kliknięcia? Już nie jestem pewien. W przypadku wyszukiwania uniwersalnego (obrazy, reklamy itp.) Kliknięcia organiczne zależą od sposobu wyświetlania strony. I zmienia się przy każdym wyszukiwaniu.

  Czy nadal mogę zobaczyć, skąd pochodzi mój ruch? Nie cały czas. Google ukrywa teraz słowa kluczowe wprowadzone przez naszych użytkowników, a także wiele przypadków, w których analitycy nie widzą, skąd pochodzi ruch (z wyszukiwania obrazów, aplikacji, Facebooka, Snapchata itp.). Nazywa się „ciemnym ruchem”.

  Jak mogę na tym pracować? Poprzez globalne działania… i marketing cyfrowy.

  5.SEO zostanie połączone z marketingiem cyfrowym

  SEO nigdy nie było tak popularnym tematem, ale zarysy tej dziedziny nigdy nie były tak zamazane. Każdego dnia Google wzywa nas do tworzenia dokładniejszych treści (bez spamu), aby zadowolić naszych użytkowników (unikać współczynnika odrzuceń), aby udostępnić nasze strony (linki zwrotne i popularność). Dzięki wysokim wymaganiom Google zdołał przekształcić techniczne -geeky-dyscyplina w… marketing cyfrowy.
  Mówimy o treści lub SEO? PR czy SEO? UX czy SEO? SEO to bycie postrzeganym i dobrze rozumianym, takim jak marketing cyfrowy. Więc nie próbuj robić „tylko SEO” w tym roku. Jeśli nadal prowadzisz SEO w 2016 r., Jesteś marketingowcem.

  Ale co zmieni się w 2016 roku?
  Czy tajne przepisy nadal będą istotne?
  Szukasz wideo?
  Szukasz najnowszych informacji?
  Harmonogram?
  Natychmiastowe wiadomości?
  Poradnik Jak to zrobić?
  Link do swojej aplikacji?
  A co z użytkowaniem komputera?
  Staniemy się ekspertami przed opublikowaniem utworu… ale czy tego nie chce Google?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»