Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  5 Wskazówki dotyczące optymalizacji wideo SEO. Jak ocenia się filmy i jak je promować

  1. Jak Google klasyfikuje wideo?
  2. Transkrypcja treści wideo
  3. Optymalizuj metadane dla wideo
  4. Zastosuj znacznik schematu
  5. Utwórz mapę witryny wideo
  6. Znajdź popularne słowa kluczowe.
  7. Najważniejszy czynnik przy rankingu filmów

  Treści wideo stają się coraz ważniejsze w marketingu B2B. Firmy posiadające strategie w zakresie marketingu wideo generują odpowiednio więcej potencjalnych klientów, uzyskują większe dochody i dzięki temu cieszą się niesamowitą świadomością marki.

  Firmy posiadające strategie w zakresie marketingu wideo generują odpowiednio więcej potencjalnych klientów, uzyskują większe dochody i dzięki temu cieszą się niesamowitą świadomością marki

  VKontakte, Facebook i YouTube to świetne miejsca do oglądania i wyszukiwania treści wideo, ale niekoniecznie odwiedzający kupują coś, wyświetlając zawartość na tych platformach.

  Wiemy, że 90% decyzji w segmencie B2B jest podejmowanych podczas poszukiwania odpowiedzi na pytanie. W związku z tym, aby zacząć czerpać korzyści z marketingu wideo, Twoje filmy muszą być zoptymalizowane pod kątem wyszukiwania. Postępując zgodnie z kilkoma pomocnymi wskazówkami dotyczącymi optymalizacji SEO dla wideo, natychmiast zauważysz wyniki, które przyniosą więcej ruchu i wysokiej jakości leadów - bezpośrednio do treści wideo.

  Jak Google klasyfikuje wideo?

  Wyszukiwarka klasyfikuje wideo, stosując głównie te same czynniki rankingowe, które są przypisane do treści. Są to jakość treści, liczba linków zwrotnych i RankBrain - są to trzy najbardziej podstawowe sygnały. Gdy publikujesz filmy w swojej witrynie, optymalizacja treści wideo będzie się nieznacznie różnić od tych samych zadań ustawionych dla treści lub obrazów.

  W zasadzie istota tych zadań jest taka sama! ALE! Nie identyczne! W tym artykule opisaliśmy kroki, które należy podjąć, aby poprawić pozycje wyszukiwania i wyróżnić filmy w wynikach wyszukiwania.

  Transkrypcja treści wideo

  Wyświetlanie wideo i transkrypcji na jednej stronie daje podwójne korzyści. Po pierwsze, zaspokaja różne wymagania użytkowników, a po drugie sprawia, że ​​treści wideo stają się bardziej atrakcyjne dla wyszukiwarek, co samo w sobie spowoduje, że będą wyglądać jak najwyżej i częściej w wynikach wyszukiwania.

  Transkrypcje wideo można zoptymalizować do wyszukiwania w taki sam sposób, jak treści tekstowe. Chociaż może to wydawać się naruszeniem zasad, w zakresie powielania treści, transkrypcje faktycznie poprawiają wrażenia użytkownika z witryny, dostosowując się do różnych stylów studiowania materiału. Tylko niektórzy użytkownicy mogą preferować filmy, a niektórzy mogą lubić czytać. Ale w rzeczywistości 85% ludzi woli czytać, niż oglądać wideo, zwłaszcza przed podjęciem decyzji o zakupie lub innej równie ważnej decyzji.

  Podczas transkrypcji materiału wideo należy przestrzegać dwóch ważnych zasad. 1) Wykonaj pełną transkrypcję słowo w słowo. 2) Twórz znaczniki na tematy podcastów, podkreślając główne jako nagłówki.

  Pełne transkrypcje przyciągają więcej osób i zapewniają więcej możliwości SEO. Podświetlanie głównych motywów jest dobre dla długich podcastów i może przyciągać więcej widoków, przyciągając czytelników interesującą treścią, która jest szczegółowo opisana w filmie. Ogólnie rzecz biorąc, korzystaj z tego, co preferują twoi odbiorcy. Możesz nawet przeprowadzić wśród nich ankietę lub przeprowadzić testy A / B, aby zobaczyć, które podejścia do implementacji treści przynoszą większe zaangażowanie.

  Optymalizuj metadane dla wideo

  Podobnie jak w przypadku wszystkich wyników wyszukiwania, tytuły i opisy są wyświetlane w wyszukiwaniu wideo. Podczas gdy Google będzie wyszukiwać, co pokazać w tym miejscu, jeśli te dane nie zostaną podane, otrzymasz więcej widoków i wyższą pozycję, jeśli te dane są zoptymalizowane.

  Tytuły i opisy filmów powinny być oparte na kilku zasadach. 1) Bądź uzależniający i spraw, byś chciał je klikać. 2) Bądź odpowiedni i dotyczy treści. 3) Uwzględnij słowa kluczowe pasujące do intencji użytkowników. 4) Nagłówki nie powinny zawierać więcej niż 55 znaków. 5) Opis meta musi zawierać co najmniej 155 znaków.

  Ponadto Google wyświetla miniatury na wyjściu wideo. Wybór dobrej miniatury jest bardzo ważny. Większość programów wideo wybiera miniaturę, używając tylko jednej klatki filmu, ale powinieneś podejść do tego problemu dokładniej i stworzyć unikalną miniaturę, która zilustruje zawartość wideo, przyciągnie uwagę i wzbudzi zainteresowanie od pierwszych chwil.

  Zastosuj znacznik schematu

  Podczas gdy użytkownicy szukają filmów w samym serwisie Google Video, są tacy, którzy korzystają z głównej wyszukiwarki w tych celach. Aby pomóc wyróżnić wideo w głównych wynikach wyszukiwania, użyj znaczników schematu, aby udostępnić informacje wymagane przez wyszukiwarki. Dzięki temu znacznikowi wideo pojawi się tak jak zwykłe wyniki wyszukiwania, pokazując miniaturę filmu i jego czas trwania.

  Minimum, które musisz zrobić, to dodać znaczniki dla tytułu, opisów, miniatur i wklejonych linków dla każdego filmu. Na tej liście możesz również podać czas trwania filmu, datę załadowania i wymiary wysokości i szerokości pliku wideo. Google ma stronę opisującą, czego się od nich oczekuje Znaczniki schematu dla wideo jest też usługa, w której możesz sprawdź poprawność tego znacznika.

  Utwórz mapę witryny wideo

  Podczas gdy boty wyszukiwarek będą eksplorować filmy w Twojej witrynie, możesz przyspieszyć ten proces, wypełniając mapę witryny wyszukiwarki Google. Lepiej jest utworzyć oddzielną mapę witryny dla wideo niż dodawać nowe wpisy do istniejącej mapy witryny.

  Wpisy w filmie mapy witryny powinny zawierać tytuły, podpisy, łącze do strony odtwarzania i łącze do pliku surowego. Pamiętaj, że wszystkie te informacje powinny pokrywać się z informacjami zamieszczonymi na Twojej stronie. Istnieje również kilka typów danych, które również powinny zostać uwzględnione - jest to czas trwania filmu, ocena, liczba wyświetleń, kategoria. Ale dane te niekoniecznie są zawarte w mapie witryny, chociaż dostarczą dodatkowych informacji, które wyszukiwarki mogą wykorzystać do prawidłowego indeksowania plików.

  Znajdź popularne słowa kluczowe.

  Najlepszym sposobem na sprawdzenie, czy użytkownicy wolą treści wideo do konkretnych wyszukiwań, jest samodzielne wyszukiwanie tych słów kluczowych. Jeśli wyniki wideo pojawią się na pierwszej stronie wyników, oznacza to, że użytkownicy są zazwyczaj zadowoleni z treści wideo dla tego zapytania. Na przykład wyszukaj zapytanie „Samouczek Twittera”, wideo YouTube znajduje się na drugim miejscu, zaraz po oficjalnej stronie na Twitterze.

  Ustalaj priorytet tworzenia filmów według słów kluczowych z zapytań i twórz filmy o wyższej jakości lub bardziej kompleksowe niż te, które są już uszeregowane według trafnych słów kluczowych.

  Najważniejszy czynnik przy rankingu filmów

  Treści wideo spełniają te same standardy, co tekst w wynikach wyszukiwania - wszystko jest powiązane w wysokiej jakości. Należy pamiętać, że optymalizacja nieciekawych filmów jest stratą czasu i wysiłku, ponieważ najważniejsze są treści i zaangażowanie. Jeśli ludzie będą oglądać tylko kilka sekund filmu, a następnie go opuścić, wskaźnik zaangażowania będzie straszny, a wyszukiwarka zdecyduje, że Twój film wideo nie ma znaczenia dla żądania lub niskiej jakości.

  Treści wideo powinny zaspokajać intencje użytkowników, zapewniać wartość widzom i być wysokiej jakości. Nie oznacza to, że musisz zatrudnić aktorów, rysować animacje, nie. Oznacza to, że Twoje filmy muszą być ostre, strumień audio musi być wyraźny, a dodatkowe punkty muszą być wycięte. Po utworzeniu interesującego filmu o wysokiej jakości - prześlij go na stronę, dodaj transkrypcję i zoptymalizuj jego metadane, znaczniki schematów i mapę witryny. Po wykonaniu tych zadań Twoje filmy będą znacznie bardziej poszukiwane przez wyszukiwarki i będą znajdowały się wyżej w wynikach wyszukiwania dla danego tematu.

  Jak Google klasyfikuje wideo?
  Jak Google klasyfikuje wideo?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»