Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  5 wtyczek, aby poprawić pisanie WordPress dla SEO

  1. WordPress SEO by Yoast
  2. W3 Total Cache
  3. Plakat sieci społecznościowych Auto (SNAP)
  4. Google Analyticator
  5. SEO Friendly Image
  6. Wniosek

  Przygotuj się na kilka prostych wskazówek, aby osiągnąć wspaniałe pisanie WordPress dla SEO. Jako cyfrowy marker lub bloger, który chce zwiększyć ruch i zwiększyć sprzedaż, musisz znać i korzystać z tego prawa Wtyczki SEO WordPress . Niestety, istnieje ponad 54 000 tych narzędzi. I może nie masz luksusu czasu ani zasobów, aby przetestować każdy z nich. Jeśli jednak nie rozumiesz idealnej wtyczki do ulepszenia witryny WordPress, nie musisz się martwić. Wybraliśmy 5 niezbędnych wtyczek, które mogą sprawić, że Twój wysiłek SEO odniesie sukces. Czytaj!

  WordPress SEO by Yoast

  Zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego SEO WordPress by Yoast jest tak popularny? Wtyczka istnieje już od wielu lat. I to jest nie tylko dostępne, ale przydatne do optymalizacji pod kątem wyszukiwarek. Korzystają z niego setki początkujących i specjalistów od marketingu cyfrowego. Dobrą stroną jest to, że nawet jeśli nie jesteś zaznajomiony z SEO, wtyczka Yoast dostarczy Ci właściwych informacji, które uprościją i uzupełnią Twoje działania optymalizacyjne.

  Ogólnie rzecz biorąc, Yoast SEO pomoże poprawić wynik SEO Twojej witryny. Wystarczy wpisać słowo kluczowe w oknie dialogowym i obejrzeć wtyczkę w akcji. Będzie sprawdzać całą zawartość, aby upewnić się, że trafnie trafiłeś na główne słowo kluczowe.

  Wtyczka powiadomi Cię również o tym, ile razy określone słowo kluczowe pojawiło się w Twoim artykule. Odkryjesz również, gdzie się pojawia i czy użyłeś go w odpowiedni sposób. Bezpłatna wersja oferuje wiele funkcji, z których korzystałaby Twoja witryna, ale wersja premium lub płatna uwolniłaby więcej opcji, takich jak słowa kluczowe z wieloma fokusami, podglądy społecznościowe i linki wewnętrzne.

  W3 Total Cache

  Nawet jeśli twój pisanie na zamówienie i posty są interesujące do przeczytania, trudno byłoby znaleźć wysoką pozycję w wyszukiwarkach, jeśli witryna ma niską szybkość ładowania. Odwiedzający nie mają takiej cierpliwości, by czekać na otwieranie słabej witryny ładowania, gdy są tysiące innych miejsc, w których mogą uzyskać poszukiwane informacje. Badania pokazują również, że sekunda może spowodować dużą różnicę między gośćmi, którzy kończą pobyt lub wyjeżdżają do bliskiego konkurenta, gdy strona ma niską prędkość ładowania.

  Oznacza to, że W3 Total Cache jest jedną z najlepszych wtyczek do pamięci podręcznej, której możesz użyć, aby dostosować czas ładowania swojej witryny do swoich wymagań. I każdy, w tym początkujący z niewielką lub żadną wiedzą o tym, jak obsługiwać wtyczkę, może dostosować swoją stronę internetową za pomocą różnych pomocy ze strony użytkownika, dynamicznego forum i szczegółowych FAQ.

  Plakat sieci społecznościowych Auto (SNAP)

  Samo pisanie to trudne zadanie. A publikowanie artykułu to kolejny. Ale to się nie kończy; musisz udostępnić to, co napisałeś do różnych uchwytów mediów społecznościowych. Ręczne robienie tego jest męczące, co wymaga kopiowania i ręcznego umieszczania linku na wszystkich stronach mediów społecznościowych. Ale dzięki narzędziom takim jak SNAP, możesz zapewnić przyjazny dla czytelnika i dobrze zoptymalizowany post tak szybko, jak dźwięk pstryknięcia palcami, za każdym razem, gdy publikujesz artykuł na swoim blogu.

  Wersja premium tego narzędzia pozwala użytkownikom na dostosowanie posta, tak jak chcą. Istnieją również funkcje, które pozwolą Ci zintegrować swoje treści w Google+, LinkedIn i Pinterest.

  Google Analyticator

  Niezbędne jest dobre zrozumienie ruchu i sposobu, w jaki odbiorcy reagują na Twoje posty. Trudno będzie stwierdzić, czy twój WordPress Wysiłki SEO przynoszą rezultaty, jeśli nie używasz żadnych środków do śledzenia takich rzeczy, jak współczynnik odrzuceń lub wyświetlenia strony. W tym miejscu niezbędne są narzędzia takie jak Google Analyticator firmy SumoMe; Pomoże to w biznesie internetowym we właściwym kierunku.

  Google Analyticator jest prosty w użyciu. Wystarczy zainstalować wtyczkę na swojej stronie, wykonać odpowiednie ustawienia i dobrze jest iść. Upewnij się, że skonfigurowałeś go do śledzenia szczegółów, takich jak linki wychodzące i linki do pobrania, aby dowiedzieć się więcej o współczynnikach konwersji Twojej witryny i postów.

  To narzędzie pomoże również przeanalizować to, co lubi i czego nie lubi publiczność, sposoby ulepszenia strategii, typy przeglądarek i inne niezbędne informacje.

  SEO Friendly Image

  Podczas pisania Twoje treści i obrazy muszą zadowolić zarówno czytelników, jak i wyszukiwarkę. Łatwiej jest określić, co czytelnicy chcieliby czytać, umieszczając się w ich butach. Ale nie możesz zrobić tego samego dla wyszukiwarek. Rzecz w tym, że wielu marketingowców cyfrowych i blogerów nie zwraca wystarczającej uwagi na to, jak wyszukiwarki zareagują na ich posty i obrazy.

  Obrazy są ważnymi czynnikami rankingowymi. Musisz więc odpowiednio je oznaczyć, aby wyszukiwarki mogły je szybko zidentyfikować i zindeksować. Jednak jednym z narzędzi, które mogą pomóc w osiągnięciu tego celu, jest SEO Friendly Image. To narzędzie pomoże zoptymalizować wszystkie obrazy w witrynie. I ekscytujące jest to, że robi to automatycznie, więc nie musisz się martwić o kodowanie jakichkolwiek tagów lub robienie czegokolwiek, by zoptymalizować swoje obrazy. Jest również łatwy w użyciu i świetny dla osób, które chcą zajmować wysokie miejsca w wyszukiwarkach.

  Wniosek

  SEO jest istotną częścią każdego biznesu online, który musisz traktować poważnie. W przeciwieństwie do wcześniejszych, istnieje teraz kilka wtyczek, które automatyzują proces, aby ułatwić wszystkim. Istnieje mnóstwo wtyczek SEO, ale są to te podstawowe, których potrzebujesz. Ale nie szkodzi innym, aby lepiej wiedzieli, jak mogą wpłynąć na Twoją witrynę. Postępuj zgodnie z tymi prostymi wskazówkami, aby osiągnąć WordPress Pisanie dla SEO na swojej stronie.

  Przygotuj się na kilka prostych wskazówek, aby osiągnąć wspaniałe pisanie WordPress dla SEO


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»