Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  6 podzielonych testowych mitów, które niszczą Twoje testy, i SEO.

  1. Mit 1: Możesz polegać na swoich instynktach
  2. Mit nr 2: działa w każdej sytuacji
  3. Mit nr 3: każda sytuacja testowa jest taka sama
  4. Mit 4: Każda zmiana powinna być testowana w ten sposób
  5. Mit 5: Optymalizacja = testowanie podzielone
  6. Mit 6: Testowanie wielowymiarowe jest lepsze niż testowanie A / B

  Świat online jest podzielony na dwie części, jeśli chodzi o sposoby testowania „rynku” - niektóre z nich są otwarte na prowadzenie różnego rodzaju eksperymentów, a niektóre są całkowicie niechętne. Jednak ci, którzy wybierają ścieżkę dzielonych testów , wiedzą, że jest to pewny sposób na podejmowanie trafnych decyzji w oparciu o bezpieczne dane.

  Podobnie jak wiele innych rzeczy na tym świecie, podzielone testy - lub „metoda testowania A / B” - zostały otoczone przez różnego rodzaju fakty - niektóre z nich są prawdziwe, inne nie tak bardzo. Gdy ktoś odwołuje się do testów podzielonych, zastanawia się nad techniką, dzięki której może zoptymalizować współczynnik konwersji określonej witryny. Jest to bardzo popularna technika wśród marketerów, ponieważ wyniki są widoczne bardzo szybko.

  Szczególnie ze względu na skuteczność techniki pojawiło się wiele historii sukcesu. Jednak, jak z każdą dobrą rzeczą, ma pewne niuanse.

  Niestety, nie wszyscy marketerzy wiedzą (lub dbają o) testy podzielone. Niezależnie od tego, czy są zbyt zajęci wysyłaniem wiadomości e-mail, pisaniem aktualizacji w mediach społecznościowych lub projektowaniem strony docelowej, nie poświęcają czasu na przeprowadzenie eksperymentu.

  Problem polega na tym, że istnieje wiele mitów, które uniemożliwiają marketerom podejmowanie decyzji opartych na danych. Oto sześć mitów dotyczących podzielonego testowania, które prawdopodobnie słyszeliście raz za razem.

  Mit 1: Możesz polegać na swoich instynktach

  Jednym z największych błędów popełnianych przez marketerów jest to, że wierzą, że wystarczy poznać potrzeby klientów i pragną podejmować trafne decyzje. Jednak nawet najbardziej doświadczony sprzedawca może się czasem mylić. Z pewnością po latach eksperymentów wiesz lepiej, czego chce twoja publiczność, ale instynkty nie powinny być jedynym czynnikiem, który kieruje twoimi decyzjami.

  Mit nr 2: działa w każdej sytuacji

  Innym powszechnym błędnym poglądem na temat testów A / B jest to, że działają one za każdym razem. Dzielone testy rzeczywiście dają wyniki za każdym razem, ale wyniki nie zawsze są rozstrzygające, a to z powodu niskiego słupka ustawionego na minimalny ruch. Innymi słowy, jeśli wielkość próbki jest zbyt mała, test może okazać się nieistotny ze statystycznego punktu widzenia. Ponadto tego rodzaju badania muszą być wykonywane przez dłuższy czas, aby uzyskać optymalne wyniki.

  Mit nr 3: każda sytuacja testowa jest taka sama

  Byłoby ogromnym błędem sądzić, że to, co okazało się skuteczne w jednym scenariuszu, będzie miało zastosowanie również do następnego. Chociaż niektóre środki mogły okazać się skuteczne dla innych marketerów, leczenie powinno być testowane indywidualnie, a nie brane za pewnik. Różnice, które można napotkać, mogą odnosić się do takich rzeczy, jak nie podobne promocje i produkty, odbiorcy, lejki marketingowe i ruch. Niewątpliwie najlepszym rozwiązaniem jest połączenie pomocy z planu innego marketera z osobistymi umiejętnościami i wiedzą.

  Mit 4: Każda zmiana powinna być testowana w ten sposób

  Ten pomysł nie może być dalej od prawdy. Chociaż dostępne informacje o tego rodzaju testach mówią, że wszystko można przetestować w ten sposób - od obrazów po kolor przycisków, niektóre są stratą czasu. Nie możesz oczekiwać, że przetestujesz dokładnie taką samą grupę ludzi, jak inni, więc wyniki nie mogą się okazać takie same.

  Mit 5: Optymalizacja = testowanie podzielone

  Znowu źle. Optymalizacja współczynnika konwersji to sposób, w jaki wykorzystywana jest analiza danych, oraz badania przeprowadzone w celu uzyskania lepszego doświadczenia dla klienta. Dzielone testy to tylko jeden ze sposobów okazjonalnej weryfikacji strategii optymalizacji. Istnieje wiele innych taktyk, aby to zrobić.

  Rzeczywiście, dzielone testy są bardzo atrakcyjne ze względu na silne sprzężenia zwrotne i dość niski koszt. Oczywiście spowodowało to dużą popularność. Jednak ta sama popularność przyniosła ze sobą chmurę zamieszania terminowego.

  Mit 6: Testowanie wielowymiarowe jest lepsze niż testowanie A / B

  Po pierwsze, obie metody są bardzo dobrymi sposobami podejmowania świadomych decyzji marketingowych na podstawie danych. Ich cele są jednak zupełnie inne.

  Używasz MVT, aby zobaczyć skuteczność wielu kombinacji elementów w wielu zabiegach. Testowanie podzielone jest przydatne, gdy chcesz przetestować tylko jeden element w pewnej liczbie różnych zabiegów.

  The świat optymalizacji wyszukiwarek jest wypełniony różnego rodzaju podzielone testy i metryki mity i nieporozumienia. Jednak jego wyniki zawsze dowodzą swojej wartości.   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»