Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  6 sposobów promowania grup i publicznego VKontakte

  1. Dostępne są 2 opcje zakwaterowania:
  2. Metoda numer 2. Kupowanie repostów lub postów w innych grupach / publikacjach (lub w wymianie) .
  3. Która godzina jest najlepsza?
  4. O reklamie wymiany
  5. Metoda numer 3. Kupowanie kont VKontakte i wysyłanie zaproszeń do grupy
  6. Jak wykorzystać je do promocji swojej grupy VKontakte?
  7. Jak chronić swoje konto przed wysyłkami napastników?
  8. Metoda numer 4. Oszukuj używając usług
  9. Jak ustalić, czy abonenci są w grupie, czy nie?
  10. Metoda numer 5. Spam w innych grupach
  11. Jak możesz promować grupę razem z nią?
  12. Metoda numer 6. Organizowanie konkursów lub losowań nagród

  Cześć wszystkim! Dzisiaj chciałbym opowiedzieć o 6 sposobach promowania grup lub publiczności (stron publicznych) na portalu społecznościowym vkontakte.

  Teraz o każdym z nich bardziej szczegółowo.

  Z pewnością zauważyłeś banery z obrazkami poniżej menu na swojej stronie osobistej w VKontakte (patrz zdjęcie po lewej).

  Możesz zamówić taką reklamę, klikając ten link: vk.com/ads

  Tam musisz wybrać „Reklamy kierowane” -> „Utwórz reklamę”. Tutaj możesz promować jako grupę i dowolną witrynę.

  Dostępne są 2 opcje zakwaterowania:

  • płacić za kliknięcie;
  • płatna reklama.

  Jak dokładnie dostroić, powiem ci jakoś w jednej z następujących lekcji, ponieważ jest to cała nauka. W Internecie wiele informacji na ten temat. Ogólnie, jeśli chcesz się tego nauczyć, Google pomoże! 🙂

  Metoda numer 2. Kupowanie repostów lub postów w innych grupach / publikacjach (lub w wymianie) .

  Wiele grup i opinii publicznej oferuje umieszczenie reklamy (postu) za pieniądze. Im więcej abonentów w tej grupie, tym drożej będzie. Możesz znaleźć grupy i publikacje odpowiednie dla Ciebie poprzez usługę allsocial.ru

  Na tej stronie po prawej stronie możesz wybrać interesującą Cię kategorię, określić liczbę subskrybentów i inne ustawienia. Wybierając grupę lub publiczność, radzę skoncentrować się nie na liczbie abonentów, ale na stosunku ceny do zasięgu (liczby aktywnych uczestników). Po wybraniu ustawień możesz je sortować od góry (według zasięgu).

  Po wybraniu ustawień możesz je sortować od góry (według zasięgu)

  Na przykład uporządkowałem grupy i publikacje według zasięgu i dowiedziałem się, że reklamę można zamówić za 200 rubli, podczas gdy jest bardziej prawdopodobne, że będzie skuteczniejsza niż za 400 rubli. Aby zamówić reklamę, należy skontaktować się bezpośrednio z administratorem społeczeństwa lub grupy. Zazwyczaj link do nich można znaleźć w bloku „Kontakty” w samej grupie lub publicznie.

  Która godzina jest najlepsza?

  W Internecie piszą, że najlepiej jest od 20:00 do około 1 rano. Jest to najprawdopodobniej spowodowane faktem, że ludzie zwykle pracują do godziny 18, wracają do domu na około godzinę, a następnie myją się, jedzą i siadają przy komputerze około 20:00. Ogólnie rzecz biorąc, sprawdź! 🙂

  O reklamie wymiany

  Zdarza się, że możesz otrzymać propozycję wymiany repostów lub rekordów z inną grupą. Zgadzam się! 🙂 Ponownie ustal czas zakwaterowania i wybierz najlepszy post, który Cię interesuje. Wielu administratorów grup nie zdaje sobie nawet sprawy z tego, że można to zrobić. Wszyscy są zaniepokojeni, jak promować swoją grupę lub publiczność, po prostu weź je i zaoferuj! Rezultat nie będzie długo nadchodził! 🙂

  Metoda numer 3. Kupowanie kont VKontakte i wysyłanie zaproszeń do grupy

  Nie używam tej metody osobiście i nie radzę, ale dla ogólnego rozwoju opowiem o tym. Istnieją strony internetowe, które sprzedają loginy i hasła prawdziwym, żywym użytkownikom. Przy okazji, twoje konto może również sprzedawać! Tak, tak, to prawda, sam próbowałem kupić 2-3 konta dla samego testu. Kosztują około 3-4 rubli.

  Jak wykorzystać je do promocji swojej grupy VKontakte?

  Bardzo proste! Wchodzisz do VKontakte, wpisując login i hasło innej osoby i wysyłając zaproszenia do dołączenia do grupy. Jego przyjaciele widzą to i jeśli są zainteresowani tą grupą, dołączają, jeśli nie, to nie. Vkontakte rozwiedło się teraz z wieloma osobami, które oferują zapełnienie grupy żywymi zainteresowanymi ludźmi w Twoich produktach / usługach. Najprawdopodobniej działają zgodnie z tym schematem. Ale są oszuści, którzy biorą od ciebie pieniądze, na czarnej liście i oszukują następujące osoby. Z mojego doświadczenia wynika, że ​​taki przypadek już istniał, ale kwota była na szczęście nie duża, o ile nie pamiętam dokładnie. 🙂

  Jak chronić swoje konto przed wysyłkami napastników?

  Bardzo proste! Musisz włączyć potwierdzenie logowania na konto sms. Aby to zrobić, przejdź do „Moje ustawienia” -> „Zabezpieczenia”. I włącz się!

  Mam już włączony (widać to na obrazku). Co się stanie po tym? Wchodząc z dowolnego komputera na swoje konto, otrzymasz SMS z kodem, który musisz wprowadzić, w przeciwnym razie nie będziesz mógł wejść do środka. Oznacza to, że jeśli nieznajomy chce zalogować się na swoje konto, otrzymasz wiadomość SMS z kodem, którego z pewnością nie można odgadnąć, a zatem nie będzie mógł zalogować się przy użyciu loginu i hasła.

  Przed wprowadzeniem kodu będzie możliwość zapamiętania przeglądarki. Jeśli zaznaczysz to pole, nie będziesz już musiał potwierdzać swojego logowania za pomocą tej przeglądarki na tym komputerze. Chyba że usuniesz dane z przeglądarki.

  Metoda numer 4. Oszukuj używając usług

  Obecnie istnieje wiele stron internetowych oferujących polubienia, reposty i subskrybentów. Moja rada dla ciebie - nie korzystaj z takich stron! Ponieważ będą to pierwsi, nie aktywni użytkownicy (boty), ich sens wynosi zero. Po drugie, twoja grupa może zostać zablokowana lub wyświetlona pod resztą w grupach wyszukiwania.

  Jak ustalić, czy abonenci są w grupie, czy nie?

  Oto przykład skręconych subskrybentów w grupie:

  Jest wielu subskrybentów, tak zwanych „psów”, zablokowanych lub usuniętych stron użytkownika. Nie kupowałbym reklam w takich grupach i publiczności. Oszustwo można również określić na podstawie liczby polubień i zamieszczać rekordy na ścianie. Jeśli ich nie ma lub jest ich niewiele, a jest wielu subskrybentów, oznacza to, że są to głównie boty.

  Wiele osób oszukuje, aby użytkownicy łatwiej dołączali do grupy lub publiczności, ponieważ niewielka liczba subskrybentów odpycha ich. Drugi powód, dla którego administratorzy publiczni nadal zamawiają kody, ma być wyższy na liście grup w wyszukiwaniu. Tak, liczba subskrybentów odgrywa rolę w promocji grupy, ale nie jest to jedyny sposób, aby wznieść się ponad resztę. Możesz zauważyć, że czasami grupy z mniejszą liczbą subskrybentów są wyższe niż te z większą liczbą subskrybentów. W jakiś sposób spróbuję opowiedzieć ci o tym na jednej z moich następnych lekcji. 🙂

  Metoda numer 5. Spam w innych grupach

  Istnieją programy w Internecie, które umożliwiają spamowanie w komentarzach do postów, filmów, zdjęć, dyskusji w grupach i postów publicznych na VKontakte. Są zarówno bezpłatne, jak i płatne. Sam testowałem darmowy program z mybot.su. Nazywa się Plakat bezpłatny. W ustawieniach domyślnych występuje opóźnienie w sekundach, dzięki któremu można szybko zablokować konto. Polecam ustawienie 99-100 sekund.

  Jak możesz promować grupę razem z nią?

  Możesz po prostu rozpraszać wiadomości za pomocą linku do swojej grupy i połączenia, aby subskrybować lub dołączyć. I możesz jakoś inaczej, wszystko zależy od twojej wyobraźni. Do dystrybucji polecam używanie osobnego konta, ponieważ wkrótce zostanie zablokowane najpierw na 1 dzień, a następnie na 3, i tak dalej, za wysyłanie spamu.

  Jest to wygodne, na przykład, gdy chcesz sprzedać używane przedmioty. Możesz rozproszyć takie reklamy w grupach takich jak „Pchli targ”. Ten program oszczędza dużo czasu, ponieważ jest bardzo długi i żmudny, aby zrobić to samo ręcznie, ponieważ najprawdopodobniej nadal musisz dołączać zdjęcia towarów do swojej reklamy.

  Możesz go również użyć przy wynajmie mieszkania. Biuletyn jest tworzony w grupach o nazwach „Wynajmij mieszkanie” wskazujących miasto. W przypadku takich wysyłek nie należy blokować. Ogólnie spróbuj! 🙂

  Metoda numer 6. Organizowanie konkursów lub losowań nagród

  Teraz wielu porusza się w ten sposób. Do tego potrzebujesz:

  1. Aby zdecydować się na nagrodę (nie musi być żadnym produktem, może to być 100 rubli na konto telefonu);
  2. Ustaw termin akcji i napisz sam tekst losowania ze wszystkimi warunkami. Możesz skopiować je od innych;
  3. Wybierz publiczne lub grupowe i kup reklamy tam dla tego posta. Teraz wiele rozwiedzionych grup i publiczności, w których zamieszczają tylko informacje o losowaniach nagród. Ktoś robi to za darmo, ktoś zarzuca. Koszt jest wszędzie inny. Pamiętam nawet z mojego doświadczenia, że ​​była grupa, z którą płacisz pieniądze, rozdajesz tekst losowania i zdjęcie, umieszczają się i wybierają zwycięzcę. Ponieważ wiadomość o loterii została umieszczona w ich grupie (a nie repost), musieliśmy zamówić kolejną reklamę w innej grupie, aby odtworzyć ten rekord z ich grupy. I zamówiłbym reklamę repost od mojej grupy. Okazało się, że w ten sposób rozwinąłem nie tylko tę akcję, ale ich grupę;
  4. Wybierz zwycięzcę. Używam aplikacji vkontakte „Random.app / Prize Draws”, link do niej: https://vk.com/app3407122

   Po uruchomieniu aplikacji reklamy wideo będą tam wyświetlane jako pierwsze, które można pominąć po kilku sekundach. Następnie wybierz „Udostępnij znajomym”, wstaw link do posta i kliknij „Dalej”.

   Kliknij „Wybierz zwycięzcę” i uzyskaj zdjęcie, imię i nazwisko zwycięzcy. Klikając zdjęcie, możesz przejść do jego strony.
  5. Ostatnim krokiem jest prezentacja nagrody zwycięzcy. Jeśli mieszka w innym mieście, będzie musiał wysłać pocztą lub firmą transportową na własny koszt.

  Więcej informacji o loterii można przeczytać w tym artykule .

  Na dzień dzisiejszy mam nadzieję, że ten artykuł okaże się przydatny, a za jego pomocą możesz zacząć promować własną grupę VKontakte, bez korzystania z usług innych osób i firm! Jeśli masz pytania, możesz je napisać w komentarzach do tego artykułu. Powodzenia dla wszystkich! 🙂

  Temat wideo:

  Która godzina jest najlepsza?
  Jak chronić swoje konto przed wysyłkami napastników?
  Która godzina jest najlepsza?
  Jak wykorzystać je do promocji swojej grupy VKontakte?
  Co się stanie po tym?
  Jak ustalić, czy abonenci są w grupie, czy nie?
  Jak możesz promować grupę razem z nią?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»