Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  6 tajemnic SEO Każdy blogger potrzebuje PWN Dzisiejsze Google

  1. Bezwzględna konieczność zajmowania pierwszego miejsca w Google
  2. Zmieniające się algorytmy Google
  3. 6 tajemnic SEO każdy bloger potrzebuje PWN dzisiejszego Google
  4. Czy masz historię SEO?

  Uzyskiwanie postów na blogach w rankingu w Google jest trudniejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

  Zwiększa się konkurencja, a algorytmy Google stają się coraz trudniejsze z każdą aktualizacją.

  Ale zacznę od kilku definicji:

  • PWN: Celowe błędne pisowni słowa „ własny ”. Powszechnie używany w kręgach gier jako czasownik opisujący pokonanie czegoś lub odniesienie sukcesu. Na przykład Blog Tyrant pobił tego zombie .
  • Dzisiejsze Google: Rozmawiamy o wszystkim po aktualizacji Panda .
  • Aktualizacja Panda: Przeczytaj poniżej. Jesteś bardzo potrzebna.

  W tym poście pokażę ci kilka sekretów SEO, które każdy bloger musi wiedzieć, aby przetrwać i odnieść sukces dzięki współczesnym wynikom wyszukiwania Google.

  Bezwzględna konieczność zajmowania pierwszego miejsca w Google

  Jedną z rzeczy, o których wielu blogerów nie zdaje sobie sprawy, jest to, że pierwsze miejsce w Google oznacza znacznie więcej niż gdziekolwiek indziej.

  Jedną z rzeczy, o których wielu blogerów nie zdaje sobie sprawy, jest to, że pierwsze miejsce w Google oznacza znacznie więcej niż gdziekolwiek indziej

  Wizerunek: Zegarek wyszukiwarki

  Spójrz na powyższy wykres, a zobaczysz, że najwyższe miejsce uzyskuje prawie 40% kliknięć, a drugie miejsce to około 12%. I to jest, moim zdaniem, bardzo ostrożny szacunek.

  Aby uzyskać tak pożądane miejsce, musisz zrobić wiele rzeczy dobrze. Po prostu już tam nie docierasz.

  Wiele lat temu, kiedy pierwszy raz sprzedał bloga za 20 000 $ było o wiele łatwiejsze niż teraz - napisz kilka postów, zrób kilka karnawałów na blogu… co to do cholery jest Twitter?

  Teraz musimy zwrócić uwagę i zrozumieć, czego Google szuka wraz ze zmieniającymi się algorytmami.

  Zmieniające się algorytmy Google

  Co kilka miesięcy stary dobry Google zmienia sposób indeksowania wyników w swojej wyszukiwarce. Czasami są to drobne poprawki, a czasem poważne remonty.

  Czasami są to drobne poprawki, a czasem poważne remonty

  Nowoczesny wynik wyszukiwania Google

  Kilka lat temu wyniki Google były tylko listą linków do odpowiednich artykułów. Obecnie każda wyszukiwarka Google pokazuje:

  • Wideo
  • Przenoszenie wyników bieżących wydarzeń na Twitterze
  • Zapowiedzi witryny, którą zamierzasz odwiedzić
  • Wyniki oparte na lokalizacji
  • Spersonalizowane wyniki
  • Itp.

  To zupełnie inne miejsce.

  Ale co to wszystko ma wspólnego ze zmieniającymi się algorytmami?

  Za każdym razem, gdy zmieniają sposób, w jaki użytkownicy Google widzą i korzystają z wyszukiwarki, zmieniają sposób indeksowania artykułów, postów na blogu i filmów. Głównym celem Google jest zwracanie trafnych i aktualnych wyników przy jednoczesnym zwalczaniu spamu i usuwaniu tych, którzy „grają” w system.

  Więc o czym była ta aktualizacja Pandy?

  Aktualizacja Panda była najnowszą aktualizacją, która całkowicie zmieniła sposób działania Google. Słyszałem, że został oznaczony jako „Panda”, ponieważ teraz wszystkie witryny są zagrożone, ale w rzeczywistości nazwano go imieniem inżyniera Google Navneet Panda, który ponownie napisał, jak Google robi pewne ważne rzeczy.

  Tam są wiele historii ludzi, których ten świat wywrócił do góry nogami. Mój przyjaciel miał witrynę poświęconą fitnessowi, która przeszła od ponad 2000 odwiedzających dziennie do 200 dziennie w ciągu jednej aktualizacji.

  Celem tej aktualizacji jest usunięcie witryn niskiej jakości z najlepszych wyników wyszukiwania Google.

  Pamiętaj, że kiedyś mogłeś budować małe witryny niszowe z odrobiną treści i kilkoma świetnymi wstecznymi linkami i pozycją na górze. To będzie coraz mniej prawdopodobne, chociaż wciąż znam kilku facetów, którzy odnoszą podobne sukcesy.

  Oto ogłoszenie od bardzo miłego Matt Cutts ( @mattcutts ), szef Google Spam:

  Ta aktualizacja ma na celu zmniejszenie rankingu witryn o niskiej jakości - witryn o niskiej wartości dodanej dla użytkowników, kopiowania treści z innych witryn lub witryn, które po prostu nie są bardzo przydatne. Jednocześnie zapewni lepsze rankingi dla witryn wysokiej jakości - witryn z oryginalną treścią i informacjami, takimi jak badania, szczegółowe raporty, przemyślane analizy i tak dalej.

  Problem polega na tym, że wiele operacji „mama i tata” zostało zabitych na rzecz dużych, bogatych witryn, takich jak Wioska Ekspertów, w których pracują tysiące ludzi.

  Drugi problem polega na tym, że często witryny te nie są najlepszym źródłem informacji o jakości.

  Ta aktualizacja dotknęła wielu blogerów dobrej jakości. Kolejny dobry powód nie polegać na Google .

  6 tajemnic SEO każdy bloger potrzebuje PWN dzisiejszego Google

  Chodzi o to, aby dać ci kilka wskazówek, które pomogą Ci zwiększyć potencjał SEO, a także ochronić go przed atakiem typu Panda.

  To ogromny temat i są całe firmy eksperckie poświęcony pomaganiu innym dużym firmom w poruszaniu się po tej nowej nauce. Mając to na uwadze, powinieneś uznać ten post za bardzo mały punkt wyjścia do własnych badań.

  1. Społeczności to nowe linki zwrotne

  Jeśli od jakiegoś czasu grasz w SEO, będziesz wiedział, że o to chodziło linki zwrotne . Google uznał je za doskonały sposób na określenie autorytetu witryny: im więcej osób linkuje do Twojej witryny, tym bardziej prawdopodobne, że będziesz wiarygodny.

  A kiedy odkryto, że można manipulować rankingami za pomocą linków zwrotnych, wszystko poszło w porządku.

  Ludzie je kupowali, kradli, sprzedawali, przekradali do darmowych motywów WordPress (dobry powód Spójrz na to ) i kilka uczciwych dusz (takich jak ja!) zarabiało je zgodnie z prawem dzięki zabójczym treściom i przydatne komentarze .

  Ale teraz wydaje się, że nowym ważnym wskaźnikiem zaufania są media społecznościowe, aw szczególności Twitter i Facebook .

  Pomyśl o tym.

  Jeśli nowy post na blogu otrzyma zero tweetów i zero akcji, istnieje szansa, że ​​ma on niską wartość. Z drugiej strony post, który otrzyma 10 000 tweetów, może być bardzo przydatny dla czytelników.

  Udziały w mediach społecznościowych są prawie jak grupa fokusowa w rankingach Google.

  Jeśli zostanie udostępniony, zostanie zindeksowany.

  Więc co możesz zrobić?

  • Zbuduj swoje profile społecznościowe
   Upewnij się, że nadal budujesz swój Facebook i Świergot profile obok Twojego bloga.
  • Wytrenuj swoich czytelników
   Warto od czasu do czasu wspomnieć swoim czytelnikom, że naprawdę pomogłoby Ci, gdyby przesłali tweety lub udostępnili Twoje rzeczy. Podpowiedź podpowiedź.
  • Tweetuj rzeczy innych blogerów
   Upewnij się, że tweetujesz inne artykuły, które lubisz od blogerów w swojej niszy. Zwrócą przysługę. ZA tweet od Briana Clarka potrafi czynić cuda.

  Zacznij myśleć o mediach społecznościowych jako sposobie pomocy w SEO, a nie tylko o ruchu polecającym. To jest ważne.

  OSTRZEŻENIE: Pojawia się zatem oczywiste pytanie: czy ludzie nie będą „grać” na scenie mediów społecznościowych? Tak. Oni już są. A Google już je odfiltrowuje. Jeśli twoje tweety i udostępnienia są nieuzasadnione, możesz wkrótce spodziewać się realnej kary.

  2. (Niektóre) Linki zwrotne nadal mają znaczenie

  Następną rzeczą, o której muszę wspomnieć, jest to, że linki zwrotne wciąż mają znaczenie. Dużo.

  Jak wspomniałem, znam kilku facetów, którzy radzą sobie naprawdę dobrze z małych witryn z naprawdę silnym profilem linku zwrotnego. To tylko dowodzi, że Google nadal wierzy, że link z wiarygodnego bloga jest jednym z najlepszych sposobów oceny jakości witryny.

  Więc jaka jest lekcja po pandzie?

  Nie kupuj linków wstecznych ani nie twórz ich z blogów niskiej jakości. Od dawna wiemy, że kupowanie linków zwrotnych jest niezgodne z zasadami Google i głupim pomysłem, ale prawdziwa wiadomość jest taka, że ​​linki zwrotne niskiej jakości po prostu nie będą tyle warte.

  To jest ta rzecz. Jeśli potrafisz znaleźć sposób na „grę” Google za pomocą linków zwrotnych, możesz się założyć, że Google stosuje tę metodę. Jeśli próbujesz zbudować długoterminowy, trwały dochód, chcesz uniknąć jakiejkolwiek metody, która mogłaby się cofnąć dzięki przyszłej aktualizacji.

  Upewnij się, że otrzymujesz linki zwrotne z wysokiej jakości blogów i stron internetowych. Absolutnie najlepszym sposobem na to jest tworzenie narzędzi, zasobów i treści, do których prowadzą linki. Nudne wiem.

  3. Współczynnik odrzuceń jest teraz dużym wskaźnikiem

  Twój Współczynnik odrzuceń to statystyka pokazująca, ile osób opuszcza Twój blog bez odwiedzania innych stron.

  Na przykład, gdybym miał jednego gościa, który przybył na stronę, a następnie zamknął okno bez patrzenia na inne strony, miałbym współczynnik odrzuceń wynoszący 100%.

  Chcesz obniżyć tę stawkę tak nisko, jak to możliwe.

  Więc co jest nisko? To zależy od wielu rzeczy.

  Jeśli masz duży ruch pochodzący z wyszukiwania Google, zwykle masz wysoki współczynnik odrzuceń, ponieważ ludzie, którzy przyjeżdżają, naprawdę szukają tylko jednej rzeczy. Polecenia z powiązanych stron zazwyczaj mają znacznie niższy BR.


  Polecenia z powiązanych stron zazwyczaj mają znacznie niższy BR

  BR z ostatniego tygodnia. Odesłania Probloggera niższe niż na Twitterze i Facebooku.

  Jeśli możesz obniżyć współczynnik odrzuceń bloga poniżej 60%, masz się dobrze. Wszystko poniżej 50% jest doskonałe.

  To zawsze było ważnym czynnikiem dla Google, ale wiele osób uważa, że ​​jest to jeszcze ważniejsze. Jeśli ludzie długo nie pozostają w Twojej witrynie, prawdopodobnie nie jest to zbyt cenne.

  Jak więc obniżyć współczynnik odrzuceń?

  • Uzyskaj dobry projekt
   Design jest naprawdę ważnym czynnikiem. Chcesz być w stanie zdobyć zaufanie ludzi. Wypuszczam trochę ładnych seksowne motywy wkrótce lub możesz sprawdzić Studio Press jeśli chcesz czegoś, w czym Google się zakochał.
  • Mam powiązane posty
   Upewnij się, że używasz wtyczki Podobne posty, aby dodać „dalsze czytanie” na dole swoich postów lub paska bocznego.
  • Polecaj posty
   Mieć popularne posty w górnej części bloga (ludzie lubią go klikać) lub polecaj posty innym osobom.
  • Wróć i popraw stare artykuły
   Co jakiś czas powinieneś wracać i poprawiać stare artykuły, aby dać ludziom i wyobrażenie o pokrewnym temacie. Zobacz, co zrobiłem w pierwszym akapicie tutaj .
  • Ulepsz powyżej zakładki
   Powyżej zakładki to wszystko, co widzisz przed przewinięciem. Powinien być tak wydajny, jak to możliwe.

  Naprawdę ważne jest, aby być istotnym. Upewnij się, że osoby, które dotrą na Twój post, otrzymują dokładnie to, czego szukają. W końcu to właśnie Google stara się osiągnąć.

  4. Zdefiniowana jest zduplikowana treść

  Ostatnio dowiedziałem się, że zduplikowane treści nie odnoszą się tylko do kopiowania prac innych osób. Odnosi się również do sekcji w Twojej witrynie, które mają tę samą treść.

  Na przykład niektóre blogi, takie jak ten, mają tagi i kategorie, w których użytkownicy mogą przeglądać i znajdować stare posty. Mogą również być w stanie to zrobić za pomocą Paginacja system stylów, który mam na dole.

  Jak się okazuje, wszystkie te różne ścieżki nawigacyjne reprezentują zduplikowane treści. To znaczy, jeśli wyświetlasz pełne posty na każdym z nich.

  Spróbuj użyć tagu WIĘCEJ, aby ograniczyć posty do fragmentów, używać tytułów postów tylko na stronach kategorii lub zmienić strukturę działania witryny. Jestem jeszcze w 100% pewien, ale myślę, że Google może chcieć, abyśmy zaczęli używać tagów lub kategorii, a nie obu.

  Jednym małym sekretem, który zauważyłem, jest to, że wyniki moich tagów są teraz indeksowane w Google szybciej niż nawet niektóre posty.

  5. Powracający czytelnicy wskazują bezpieczeństwo

  Podobnie jak lekcja na temat współczynnika odrzuceń, teraz widzimy, że wskaźnik powracających czytelników staje się ważniejszy niż kiedykolwiek.

  Znów chodzi o to, że Google widzi pewne wskazanie, że Twoja witryna jest bezpiecznym i użytecznym miejscem do wysyłania swoich klientów.

  To nie przeszkadza. Jeśli chcesz, aby ludzie wrócili do Twojej witryny, musisz:

  • Twórz niesamowite treści
   Naprawdę zacznę redukować małe „aktualizacje” i po prostu publikować duże piękne artykuły z dużą ilością przydatnych informacji.
  • Skoncentruj się na subskrybentach poczty e-mail
   Kontynuuj rozwijanie tej listy e-mail. To nie tylko chroni Twojego bloga przed karą Google, ale także umożliwia kontakt z czytelnikami i powrót do blogu, kiedy tylko chcesz.
  • Wypróbuj serię
   Jednym ze sposobów na odzyskanie ludzi jest napisanie serii postów na ten sam temat. Darren Rowse zrobił to, co poszło cały miesiąc . Zatrzymanie musiało być niesamowite.
  • Interakcja z ludźmi na całym świecie
   Często jestem zaskoczony, jak mało niektórzy mniejsi / początkujący blogerzy wchodzą w interakcje z czytelnikami. Nie odpowiadają na komentarze, tweety ani wiadomości na Facebooku. Moją zasadą jest, aby spróbować odpowiedzieć na wszystkie z nich i przez lata działało to dla mnie naprawdę dobrze. Zaprzyjaźnij się ze swoimi czytelnikami, a oni wrócą.

  Trend, który możesz teraz zauważyć, polega na tym, że jeśli zrobisz wszystkie te sekrety SEO, istnieje duża szansa, że ​​zbudujesz naprawdę niesamowity blog. To jest sedno problemu.

  5. Zbuduj wieloplatformową markę multimedialną

  Coś, co mówiłem od dłuższego czasu, to to, że naprawdę musisz zacząć zwracać uwagę na dwie rzeczy; treści mobilne i multimedialne.

  Gdy Google kupiło Youtube, zasygnalizowało wielu osobom, że zamierzają odejść od samych artykułów w wynikach wyszukiwania. I zrobili.

  Zrobili też wiele, aby upewnić się, że pojawiają się na smartfonach (pomyśl Android).

  Chodzi o to, że Google wie, że przyszłość Internetu to tablety i telefony . Ludzie będą odchodzić od komputera osobistego w kierunku bardziej mobilnego środowiska. Musisz upewnić się, że Twój blog porusza się zgodnie z tym trendem.

  Co więc musisz zrobić, aby kontynuować korzystanie z PWN Google?

  • Zrób aplikację
   Poklepać stworzył aplikację na iPhone'a dla swojego bloga. Dobry pomysł.
  • Rób filmy
   Musisz tylko zacząć robić filmy. Niedługo będą tak duże, jak treść napisana. Czy wspomniałem Jestem na Youtube ?
  • Podcast
   Podcast to naprawdę fajny sposób na rozmowę z publicznością, a także pokazanie robotom, że poważnie podchodzisz do swoich treści. Oto jak zrobić podcast .

  Zacznij myśleć o swoim blogu jako marce. To więcej niż tylko zamawianie postów na stronie internetowej. Oferujesz usługę i musisz utrzymać i rozwijać tę markę na różnych platformach i mediach, jeśli chcesz pozostać silnym w Google.

  6. Przyszłość SEO dotyczy psychologii użytkownika

  Dla niektórych może to wydawać się nieco niedorzeczne, ale przyszłość SEO będzie mniej polegała na tworzeniu linków zwrotnych, a więcej na zrozumieniu, w jaki sposób użytkownicy wchodzą w interakcje z witryną.

  Już o tym wspomniałem, mówiąc o czystym wyglądzie, niskim współczynniku odrzuceń, wielu użytkowników, którzy dzielą się Twoimi treściami itp. Naprawdę musisz zacząć uczyć się, jak ludzie zachowują się, gdy odwiedzają witrynę. Czego oni szukają? Co sprawia, że ​​zostają dłużej? Co sprawia, że ​​udostępniają treści?

  Rand Fishkin z SEOmoz jest jedną z moich ulubionych osobowości internetowych i wiodącym ekspertem od SEO. Niedawno powiedział w wideo :

  Panda oznacza więc coś nowego i innego dla SEO. Jako SEO od dawna robisz te same klasyczne rzeczy. Budujesz dobrą treść, udostępniasz ją wyszukiwarkom, dobrze badasz słowa kluczowe, umieszczasz tam te słowa kluczowe, a następnie próbujesz uzyskać linki do nich. Ale ty, jako SEO, nigdy tak naprawdę nie musieliśmy myśleć tak szeroko ani tak szeroko: „ Jakie jest doświadczenie tej strony? Czy tworzy markę, którą ludzie będą kochać, dzielić się, nagradzać i ufać ? ”Teraz musimy to przemyśleć.

  Zabawne jest to, że sprytni (i odnoszący sukcesy) faceci lubią Darren Rowse i Brian Clark mówili to od lat.

  Nie twórz bloga, zbuduj całą stronę internetową z cennymi treściami. I zrozum, jak zachowują się ludzie.

  • Społeczności mają znaczenie dla ludzi
   Ludzie muszą czuć się częścią społeczności. Jest dosłownie wbudowany w nasze DNA. Dowiedz się, jak stworzyć swojego bloga czuć się jak grupa .
  • Upewnij się, że ludzie ci ufają
   Jeśli chcesz, aby ludzie subskrybowali twoją listę potrzebujesz ich, aby ci zaufać . Jakie sygnały wysyłacie do czytelników?
  • Poznaj kolory i obrazy
   Zrozum rolę, którą kolor i zdjęcia odgrywa subtelne decyzje, które podejmują ludzie. Na przykład w naszej kulturze czerwony symbolizuje stop, spam i niebezpieczeństwo.
  • Oferuj wyłączność
   Ekskluzywne treści to jeden ze sposobów na to, by ludzie wrócili i byli lojalni. Ludzie uwielbiają czuć się jakby byli częścią czegoś specjalnego.
  • Rozwiąż problemy finansowe i emocjonalne
   Pisząc post na blogu, nie tylko rozwiązujesz praktyczny problem. Rozwiązujesz problem finansowy lub emocjonalny. Upewnij się, że Twoje treści zmieniają życie ludzi, a nie tylko ich dni.

  Naprawdę polecam, aby wszyscy moi czytelnicy zaczęli interesować się psychologią i psychologią zaangażowaną w marketing. Jest to coś, nad czym spędziliśmy dużo czasu na studiach, ale niewielu blogerów wydaje się to podkreślać.

  Czy masz historię SEO?

  Jak poszedłeś w świecie po pandzie? Czy spędzasz dużo czasu pracując nad SEO, czy jest to coś zupełnie nad głową? Bardzo chciałbym usłyszeć o wszystkich twoich pytaniach lub historiach dotyczących praktyk SEO i porad, więc zostaw mi komentarz i daj mi znać, szczególnie jeśli zauważyłeś coś, co miało duży wpływ na twoje rankingi.

  Ale co to wszystko ma wspólnego ze zmieniającymi się algorytmami?
  Więc o czym była ta aktualizacja Pandy?
  Więc co możesz zrobić?
  Więc jaka jest lekcja po pandzie?
  Więc co jest nisko?
  Jak więc obniżyć współczynnik odrzuceń?
  Co więc musisz zrobić, aby kontynuować korzystanie z PWN Google?
  Czego oni szukają?
  Co sprawia, że ​​zostają dłużej?
  Co sprawia, że ​​udostępniają treści?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»