Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  60 szablonów blogów WordPress, aktualnych w 2019 roku

  1. 1. Root - rosyjski szablon od rosyjskich programistów
  2. 2. JournalX
  3. 3. Gotuj
  4. 4. Yelly
  5. 5. Contentberg
  6. 6. Wydawca
  7. 7. Gazeta - najlepsza na magazyn lub stronę z treścią.
  8. 8. TheBlogger
  9. 9. Gillion - piękny i estetyczny
  10. 10. Soledad
  11. 11. Rozmaryn
  12. 12. Głos
  13. 13. Typologia - blog bez zdjęć
  14. 14. Most
  15. 15. Autentyczny
  16. 16. Buzzblog
  17. 17. BoomBox
  18. 18. Istotny
  19. 19. Atomlab
  20. 20. Perła
  21. 21. LeadEngine
  22. 22. MagPlus
  23. 23. Ronneby
  24. 24. Jevelin
  25. 25. Sztokholm
  26. 26. Jannah News
  27. 27. Norebro
  28. 28. Monstroid2
  29. 29. Starmile
  30. 30. JNews
  31. 31. Herald
  32. 32. Vlog - Vlog
  33. 33. TheGem
  34. 34. The-voux
  35. 35. Bimber
  36. 36. Atrament
  37. 37. Noemi
  38. 38. Anemos
  39. 39. Głóg
  40. 40. 15Zine
  41. 41. Bjorn
  42. 42. Ebullient
  43. 43. Blogman
  44. 44. Pluton
  45. 45. Uncode
  46. 46. ​​CheerUp
  47. 47. Amory - Premium Wordpress Blog Theme
  48. 48. The7 - ma wiele elastycznych ustawień
  49. 49. Admania
  50. 50. Spójrz
  51. 51. Flexblog
  52. 52. M.Williamson
  53. 53. Narratium
  54. 54. Vanda
  55. 55. Zeen
  56. 56. Saxon
  57. 57. Reco
  58. 58. Rosalinda
  59. 59. Katelyn
  60. 60. Blog formatu Neralbo - Pinterest

  Udostępnij? Dzięki :)

  Cześć Myślisz, że zrobisz bloga? Świetnie Różnorodne fascynujące ustawienia czekają na Ciebie z wyprzedzeniem - ochrona, SEO itp. :) Ale przede wszystkim musisz znaleźć dobry szablon blogu WordPress, zainstalować go i skonfigurować. Za pomocą tego elementu zobaczmy teraz.

  Co odróżnia płatne szablony blogów WordPress od setek darmowych ofert? Główną cechą motywów premium jest wysoka jakość i bezpieczeństwo, więc są one skierowane do tych, którzy są gotowi za to zapłacić. Projektowanie i architektura płatnych motywów są tworzone przez profesjonalistów, a kod jest całkowicie ważny i nie zawiera wirusów. Produkty premium są wyposażone w tak ważną właściwość na rok 2019, jak responsywność, która gwarantuje piękny obraz na ekranach o dowolnej rozdzielczości. Twórcy płatnych szablonów zapewniają wsparcie techniczne klientom i zapewniają bezpłatne aktualizacje przez cały czas istnienia tematu.

  Twórcy płatnych szablonów zapewniają wsparcie techniczne klientom i zapewniają bezpłatne aktualizacje przez cały czas istnienia tematu

  1. Root - rosyjski szablon od rosyjskich programistów

  Idealny do promocji promocji rosyjskiego motywu WordPress. Jest w pełni adaptacyjny i wspiera integrację z reklamami, sieciami społecznościowymi, systemem komentowania. Głównym typem witryny, na której koncentruje się szablon, jest rosyjski blog. Demo to magazyn dla kobiet i 2 blogi - uniwersalny i budowlany. Szczególną uwagę zwraca się na bloki treści i czysty kod.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU ZOBACZ DEMO HOSTING ZAMÓW

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU  ZOBACZ DEMO  HOSTING ZAMÓW

  2. JournalX

  Charakterystyczną cechą jest ładowanie postów, gdy użytkownik przewija stronę. Jest to wygodne dla blogu, ponieważ nie ładuje ruchu odwiedzających, zasób ładuje się znacznie szybciej. Estetyczny układ lokalizacji, który można zmienić według własnych upodobań, podkreślając niektóre z najciekawszych publikacji. W szablonie już wcześniej przeprowadzono audyt SEO, każda nowa publikacja jest automatycznie indeksowana iw krótkim czasie staje się „widoczna” dla wyszukiwarek.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU ZOBACZ DEMO

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU  ZOBACZ DEMO

  3. Gotuj

  Apetyczny motyw kulinarny do blogowania o jedzeniu, można go również wykorzystać do przepisów kulinarnych lub wskazówek dotyczących gotowania, żywienia. Masz już ładny design. Opracowanie jest w języku rosyjskim, więc nie jest wymagana dodatkowa adaptacja czcionek lub języków, wszystko jest już całkowicie gotowe do użycia i instalacji. Ustawienia SEO automatycznie generują „zrozumiałe” roboty wyszukiwarki według tytułów tytułów.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU ZOBACZ DEMO

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU  ZOBACZ DEMO

  4. Yelly

  Autorzy śmiało deklarują, że na tym szablonie zostanie utworzona „wirusowa” treść. Narzędzia do wdrożenia tego pomysłu są naprawdę dostępne. Proponuje się ocenić następujące funkcje:

  • wykorzystanie wideo jako zwiastuna - podczas gdy obciążenie jest ekonomiczne, nie obciąża ruchu;
  • możliwość udostępniania, jak w sieciach społecznościowych;
  • gotowe znaczniki UTM;
  • możliwość ustawiania reklam i zarabiania na blogu.

  Projekt jest dość prosty, ale łatwo go zmienić, poza tym nawet w „wersji demo” wygląda atrakcyjnie.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU ZOBACZ DEMO

  Szczegółowy opis wszystkich 4 szablonów z WPShop przeczytaj tutaj .

  5. Contentberg

  Nowoczesny motyw oparty na popularnej wtyczce Gutenberg z 2019 r., Który pozwala na bardzo precyzyjne dostrojenie. Mocny wygląd - jasny design, prosty i imponujący. Ze względu na wtyczkę Gutenberga nie ma panelu administracyjnego jako takiego, możesz edytować każdy element bezpośrednio „tak jak wygląda na stronie”. Niezależnie od ustawień, mobilna adaptacja jest zawsze zachowywana.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU ZOBACZ DEMO HOSTING ZAMÓW

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU  ZOBACZ DEMO  HOSTING ZAMÓW

  6. Wydawca

  Motyw AMP dla portali informacyjnych i magazynów internetowych z wbudowaną reklamą. Wydawca współpracuje z artykułami błyskawicznymi Facebook, które umożliwiają nadawanie artykułów do tej sieci społecznościowej. Dzięki wtyczce Smart List Pack masz ponad 20 stylów dla wielostronicowego artykułu. Pakiet Blockquote zawiera 15 stylów do umieszczenia cytowanego tekstu. Dostępne są zaawansowane liczniki obserwatorów i przyciski repost.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU ZOBACZ DEMO

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU  ZOBACZ DEMO

  7. Gazeta - najlepsza na magazyn lub stronę z treścią.

  Gazeta jest najlepiej sprzedającym się szablonem blogów Wordpress. Strony na blogu zamieszczone na tym szablonie można podzielić na kategorie i, za pomocą kreatywnego interfejsu nawigacyjnego na każdym z nich, uprościć czytelnikom dostęp do interesujących ich treści. Aby stworzyć wpadający w ucho post, musisz nie tylko znaleźć właściwe słowa, ale także odpowiednio ułożyć tekst. Ten sam projekt nie będzie działać z każdym tekstem, więc Gazeta ma 14 unikalnych stylów dla postów. Widget jest zawarty w temacie, aby dodać najnowsze zdjęcia z instagramu do paska bocznego.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU ZOBACZ DEMO

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU  ZOBACZ DEMO

  8. TheBlogger

  Responsywny szablon WordPress na blogu Pixelwars. Wbudowany Live Customizer umożliwia zmianę i dostosowanie każdego szczegółu projektu. Motyw jest wyposażony w zoptymalizowaną wersję mobilną. Dostępne są 4 opcje nagłówka dla jasnych i ciemnych schematów kolorów. Zaoszczędzisz 40 USD na wtyczkach ConvertPlug i Easy Social Share Buttons, są one już zintegrowane z szablonem.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU ZOBACZ DEMO

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU  ZOBACZ DEMO

  9. Gillion - piękny i estetyczny

  Gillion to wielofunkcyjny szablon zaprojektowany specjalnie dla blogów. Na podstawie motywu 7 prezentowane są skórki, które można od razu wykorzystać na blogu wordpress, wykorzystując jedynie łatwą personalizację. Zdjęcia tytułów i nazwy najnowszych lub najpopularniejszych publikacji można przenieść na suwak na stronie głównej. Dostępne są 4 rodzaje suwaków: karuzela, podgląd postu na szerokości pola zawartości, podgląd postu na szerokości strony, kreatywny suwak, karuzela ze slajdami o różnych rozmiarach.

  Układ listy wpisów zawiera 6 modyfikacji:

  • siatka
  • „Brickwork”
  • Mozaika - nazwa jest przed, a następnie po zdjęciu
  • „Lista” - zdjęcie i nazwa znajdują się pod sobą i zajmują całą jednostkę wewnętrzną
  • „Lista” - zdjęcie po lewej stronie nazwy
  • „Lista” - zdjęcie po prawej stronie nazwy

  Posty można dodawać do zakładek, oceniać, czytać czas i liczbę wyświetleń. Opcje projektowania pojedynczych słupków:

  • szerokość obrazu tekstu (wersja standardowa)
  • duży obraz o zwiększonej szerokości tekstu
  • obraz pełnej szerokości
  • blok treści + pasek boczny po lewej stronie
  • blok treści + pasek boczny po prawej stronie

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU ZOBACZ DEMO

  10. Soledad

  Soledad to temat, który otrzymał status najlepiej sprzedającego się szablonu blogów i czasopism w bieżącym roku. Opcje przedstawione w szablonie odzwierciedlają wyniki szeroko zakrojonych badań dotyczących potrzeb blogerów. Zawartość stron może zajmować całą szerokość lub obok paska bocznego, użycie tego ostatniego jest również dostępne w treści tekstu. Wśród elementów dostępnych na pasku bocznym znajdują się: informacje o autorze bloga, linki do jego stron w sieciach społecznościowych, przycisk subskrypcji, lista ostatnich publikacji, tagi. Dodawanie suwaków do motywu jest możliwe za pomocą suwaka rewolucji.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU ZOBACZ DEMO HOSTING ZAMÓW

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU  ZOBACZ DEMO  HOSTING ZAMÓW

  11. Rozmaryn

  Rosemary to jasny i jasny temat dla blogerów. Temat uzupełniają takie popularne opcje jak: taśma fotograficzna z instagramu w stopce, przyciągający wzrok suwak w górnej części stron oraz wiele stylów do projektowania postów i głównej strony bloga. Rosemary nie ma sensu nadrabiać zaległości szablony premium blogi wordpress według liczby opcji, projekt głównej skórki motywu: suwak, wybrany post na liście publikacji, linki do artykułów 2 na linię, pasek boczny ze zdjęciem autora bloga i krótkie podsumowanie, przycisk subskrypcji, przyciski sieci społecznościowej, zdjęcie instagramowe, kategorie, banery, lista ostatnich publikacji.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU ZOBACZ DEMO

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU  ZOBACZ DEMO

  12. Głos

  Głos to szablon stworzony z myślą o witrynach zawierających artykuły autora. Łącząc 7 podstawowych układów dla listy postów i 3 bloki z linkami do pokrewnych treści, możesz utworzyć około 150 unikalnych stylów na stronie głównej. Wydawanie postów zgodnie z określonymi kryteriami i pożądanym układem jest regulowane przez moduły. Każdemu postowi, stronie lub kategorii można przypisać unikalny pasek boczny, można go również „przykleić”, aby podczas przewijania pozostawał w tym samym miejscu.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU ZOBACZ DEMO

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU  ZOBACZ DEMO

  13. Typologia - blog bez zdjęć

  Typologia to minimalistyczny temat bloga, którego głównym narzędziem jest tekst. Aby poprawić wrażenie tekstu bez obrazów, pomoże specjalnie dobrana typografia. Użytkownicy typologii mogą łatwo aktualizować osobisty szablon blogów wordpress - możesz pobrać aktualizacje za jednym kliknięciem, łącząc się z oficjalnym API Envato. Sekcja publikacji może zawierać zdjęcia tytułów postów, linki do artykułów przejść jeden lub dwa z rzędu.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU ZOBACZ DEMO

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU  ZOBACZ DEMO

  14. Most

  Bridge Creative Template może być używany jako osobisty szablon blogu ze względu na jego wszechstronność. Obsługują 5 formatów publikacji: standardowy, cytat, wideo, galeria, audio, link. Projektanci przygotowali wiele układów na słupki, w tym masonerię i pionową pętlę. Ikony szablonów są wykonane w wysokiej rozdzielczości, więc świetnie wyglądają na ekranach Retina.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU ZOBACZ DEMO

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU  ZOBACZ DEMO

  15. Autentyczny

  Autentyczny jest idealny na blogowy styl życia lub ezine. Styl szablonu pasuje do definicji „nic zbędnego”, co ułatwia nawigację dla odwiedzających witrynę. Każdą sekcję i kategorię można stylizować na swój sposób, projekt pozwala na użycie prawego i lewego paska bocznego. Najlepsze szablony wordpress, w tym Authentic, są zgodne z zasadą „Decyzja, nie opcje”, więc konfigurowanie stylów dla blogów opartych na tych szablonach nie wymaga godzin użytkownika.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU ZOBACZ DEMO

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU  ZOBACZ DEMO

  16. Buzzblog

  Buzzblog to osobisty blog o prostej konstrukcji. Na pasku bocznym możesz zamieścić krótką informację o blogerze, najnowsze publikacje w instagramie, kalendarz, tagi, kategorie łączące posty, banery reklamowe, widżety sieci społecznościowych, najnowsze wiadomości i inne elementy. 12 układów stron z paskiem bocznym i bez pozwala na stworzenie unikalnego projektu, który pasuje do stylu autora. Pobieranie szablonu o takich cechach będzie jednym z najlepszych rozwiązań dla blogów Wordpress.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU ZOBACZ DEMO

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU  ZOBACZ DEMO

  17. BoomBox

  Szablon trendu dla witryny blogu lub społeczności kierującej zawartość wirusową. Schematy układów stron podlegają nie tylko wszechstronnemu dostosowaniu, ale także zawierają wirusowe „bułeczki” i ekskluzywne opcje. Wypełnij witrynę wiadomościami, listami, testami i ankietami, rozpowszechniaj treści za pomocą przycisków udostępniania społecznościowego, podłącz system oceny, wejdź do społeczności internetowej i zarabiaj na blogu za pomocą reklam.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU ZOBACZ DEMO

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU  ZOBACZ DEMO

  18. Istotny

  Wszechstronny szablon responsywny, współpracujący z Visual Composer i w pełni zgodny z WooCommerce. Blog utworzony na Salient może opublikować zawartość na całą szerokość strony lub użyć paska bocznego. Posty na taśmie zaprojektowano jako minimalistyczną listę, klasyczną listę lub rodzaj murarstwa (klasyczne, metro, zaawansowane). Warianty jednej strony z tekstem: klasyczny, minimalistyczny, „pełny ekran”.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU ZOBACZ DEMO

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU  ZOBACZ DEMO

  19. Atomlab

  Szablon WordPress dla stron biznesowych i projektów startowych, kompatybilny z Bootstrap 3 i 4 wersjami. Pakiet 61 ma gotową stronę wewnętrzną i szablony demonstracyjne dla stron głównych, dziś jest ich 24, z czego 2 są przeznaczone na blog. Aby wyświetlić dziennik online taśmy, opcjonalnie łączy niekończące się przesyłanie. Dla poszczególnych stron z publikacjami stworzono 10 stylów, na blogu - 9.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU ZOBACZ DEMO

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU  ZOBACZ DEMO

  20. Perła

  Motyw wielotematyczny Wordpress dla witryn korporacyjnych, który nie ma odpowiedników w wydajności. Jeśli potrzebujesz pobrać blog WordPress z responsywnym designem Pearl jest jednym z najlepszych motywów. Sekcja z blogiem AMP ready została dodana do każdej ze stron demonstracyjnych. Na liście publikacji znajduje się 9 układów, można włączyć i wyłączyć wyświetlanie metadanych dla opublikowanych postów.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU ZOBACZ DEMO HOSTING ZAMÓW

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU  ZOBACZ DEMO  HOSTING ZAMÓW

  21. LeadEngine

  Uniwersalny motyw Wordpress z programem budującym strony został zaprojektowany, aby znacznie uprościć proces tworzenia witryny. Szablon zawiera ponad 30 dem i ponad 200 oryginalnych gotowych bloków do dodania do stron. Każdy skrót jest uzupełniany własną kartą z ustawieniami do personalizacji treści i projektu. Jako nabywca motywów otrzymujesz WPBakery, IconsMind Pack, wtyczki Slider Revolution za darmo.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU ZOBACZ DEMO

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU  ZOBACZ DEMO

  22. MagPlus

  Adaptacyjny szablon AMP dla witryn medialnych (blogi, czasopisma, gazety, otzoviki). MagPlus ma wbudowany system buforowania, seo jest zoptymalizowane i kompatybilne z WPML. Dzięki niemu otrzymasz ponad 160 elementów i modułów, niezliczone układy i 6 dodatków premium za darmo. Szczególną uwagę zwraca się na typografię. Do tematu dołączono ponad 40 gotowych witryn niszowych.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU ZOBACZ DEMO

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU  ZOBACZ DEMO

  23. Ronneby

  Wielofunkcyjny szablon WordPress o wysokiej wydajności. Ronneby jest znany z niezwykle potężnego panelu niekończących się opcji. Kategorie szablonów blogów mogą wykorzystywać 4 style: murarskie z wyrównaniem, standardowe, zdjęcie po prawej, zdjęcie po lewej. Istnieją wbudowane filtry według autorów, tagów i kategorii. Wśród witryn demonstracyjnych znajdują się 2 blogi: klasyczny i o szerokości ekranu.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU ZOBACZ DEMO

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU  ZOBACZ DEMO

  24. Jevelin

  Premium WordPress szablon z responsywnym designem. Jego funkcje blogowania nie ustępują tym zestawom opcji, które mają najlepsze szablony blogów. Masz dostęp do 6 układów magazynu, 5 formatów publikacji (galeria, wideo, cytat, link, audio), w pełni dostosowywalna strona autora. Czytelnicy mogą udostępniać linki do postów w serwisie społecznościowym. sieci za pomocą wbudowanych przycisków do repostingu.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU ZOBACZ DEMO

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU  ZOBACZ DEMO

  25. Sztokholm

  Multi-koncepcja we wszystkich jej przejawach Motyw WordPress z jakością Retina Ready. Sztokholm pozwala ustawić widgety wstążki twitter i instagram, zastosować krótki kod kanału twitter, użyć tła wideo dla sekcji i suwaków. Dozwolone jest dostosowywanie wyników słupków w stylach Pinterest, Masoneria, w sposób rozłożony, z centrowaniem, z animacją, z dużym zdjęciem tytułowym. Heder ma elastyczne ustawienia projektowe, może być pionowy, stały i lepki.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU ZOBACZ DEMO HOSTING ZAMÓW

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU  ZOBACZ DEMO  HOSTING ZAMÓW

  26. Jannah News

  Szablon AMP BuddyPress dla portali informacyjnych i blogów osobistych. Wyświetl alerty dla odwiedzających na dole strony, wypełniając prosty formularz w panelu administracyjnym. Jannah News korzysta z wbudowanego mega menu na ajax, w którym możesz dodać wszystkie kategorie witryny lub wybrane posty ze zdjęciami. Z 25 wersji demonstracyjnych 3 zarezerwowanych dla blogów, 2 - dla projektów kreatywnych, strony demo magazynu obejmują wiele tematów - od żywności po gry wideo.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU ZOBACZ DEMO

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU  ZOBACZ DEMO

  27. Norebro

  Kreatywny szablon umożliwiający tworzenie dowolnych witryn. Na blogu Norebro może zaoferować: 9 układów, 7 sposobów mieszania liczby kolumn i pasków bocznych, 3 opcje nagłówka na stronie postu, 3 typy stronicowania, 8 różnych efektów do wyświetlania obrazów. Istnieją witryny demonstracyjne o profesjonalnym, pikselowym wzornictwie, w tym strona kulinarna, magazyn informacyjny i otzovik.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU ZOBACZ DEMO

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU  ZOBACZ DEMO

  28. Monstroid2

  Szablon WordPress przeznaczony do uniwersalnego użytku. Podstawowe zasady Monstroid2 to spójność w projektowaniu i przejrzysta nawigacja. Blog może zastosować dowolną z czterech opcji stylu - siatkę, mur, listę, wyrównanie. Siedem niestandardowych stylów heder pozwala eksperymentować z pozycją logo. Do instalacji za pomocą jednego kliknięcia dostępne są dwa dema: portal informacyjny i strona internetowa z modnymi publikacjami.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU ZOBACZ DEMO

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU  ZOBACZ DEMO

  29. Starmile

  Adaptacyjny motyw blogowania AMP, który kładzie silny nacisk na monetyzację. Zawiera on widżety marketingowe dla partnerów, takie jak „kupuj produkty z artykułu”, „kupuj towary na zdjęciu” karuzelę, kupony, podobne produkty, wybrane produkty. Będziesz mógł umieszczać linki partnerskie na stronie i otrzymywać prowizje od każdego zakupu na nich, publikować artykuły sponsorowane i sprzedawać subskrypcje.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU ZOBACZ DEMO

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU  ZOBACZ DEMO

  30. JNews

  Niezwykle szybki szablon wiadomości dla czasopism i blogów. Daje doskonały wynik seo dla wersji mobilnych i desktopowych. JNews umożliwia dostęp do witryny za pośrednictwem konta w sieci społecznościowej, dodawanie komentarzy pod kontem na Facebooku, posiada wbudowaną funkcjonalność polubień. Aby zaangażować użytkowników, powiadomienia push, formularz biuletynu, używany jest przycisk subskrypcji konta.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU ZOBACZ DEMO HOSTING ZAMÓW

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU  ZOBACZ DEMO  HOSTING ZAMÓW

  31. Herald

  The Herald to nowoczesny szablon skupiający się na portalach informacyjnych i magazynach internetowych. Dzięki projektowi, który całkowicie dostosowuje się do rozmiaru ekranu, szablon wygląda równie dobrze na komputerach, tabletach i telefonach. Herald oferuje użytkownikom ponad 500 opcji układu strony i nieograniczoną liczbę pasków bocznych, w tym „lepkich”.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU ZOBACZ DEMO

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU  ZOBACZ DEMO

  32. Vlog - Vlog

  Vlog to szablon, który stał się odpowiedzią na pytanie użytkowników WordPressa: „Który szablon wybrać na blogu, którego główną treścią są transmisje wideo, samouczki wideo i„ wirusowe ”filmy wideo?”. Użytkownicy zasobu na Vlog będą mogli dodawać wideo do listy odroczonego oglądania, aktywować tryb wyświetlania „pełny ekran”, udostępniać link do publikacji znajomym w sieciach społecznościowych, a nawet przesyłać wideo. Na stronach tematycznych z listą filmów dostępnych jest ponad 200 układów dla poszczególnych postów - 8 głównych i 5 z dodatkowymi elementami.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU ZOBACZ DEMO

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU  ZOBACZ DEMO

  33. TheGem

  Wysoce wydajny szablon WordPress z kreatywnym designem. Konkretne opcje blogów, które oferuje TheGem, mogą zrobić wrażenie nawet na doświadczonym autorze. W obecności 14 elastycznych blogów. Jako tła dozwolone są filmy html5, a także filmy z youtube i vimeo. Dla dostępnych obrazów tła 3 efekt paralaksy z nałożeniem warstw kolorów.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU ZOBACZ DEMO

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU  ZOBACZ DEMO

  34. The-voux

  The-voux to stylowy, lekki, profesjonalny motyw do magazynów internetowych i wersji drukowanych online. Szablon zwraca szczególną uwagę na przyciski „społeczne” - czytelnicy mają możliwość udostępniania linków do materiału. Ze względu na niekończące się przewijanie, użytkownik bloga, po przeczytaniu jednego artykułu, może przejść do następnego bez opuszczania strony. Podobnie jak wiele szablonów blogów premium, ten szablon oferuje unikalny projekt artykułów z różnych przedmiotów, zgodnie z logiką, że jeśli teksty są różne, ich prezentacja wizualna może być inna.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU ZOBACZ DEMO

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU  ZOBACZ DEMO

  35. Bimber

  Bimber jest pierwszym żądanym szablonem WordPress dla zawartości „wirusowej”. Stosując go, możesz uzyskać stronę roboczą z przyciskami „rassharivaniya”, modny design i wiele miejsc na reklamę w ciągu 24 godzin. Funkcja szablonu to narzędzie do tworzenia testów tematycznych i osobistych. Formularz subskrypcji informacji o artykule jest dostępny do publikowania zarówno w sekcji z listą artykułów, jak i na pasku bocznym. W bocznym bloku znajduje się również miejsce na banery reklamowe.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU ZOBACZ DEMO HOSTING ZAMÓW

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU  ZOBACZ DEMO  HOSTING ZAMÓW

  36. Atrament

  Atrament jest prostym motywem funkcjonalności zaprojektowanym na blogu, który koncentruje się na historiach omawianych przez autora wraz z użytkownikami jego zasobów internetowych. Dotykając im najlepszych tematów, autor może uzyskać odpowiedź od czytelników i stać się popularnym, co jest ważne na blogu Wordpress. Za pomocą wtyczki Ogranicz zawartość Pro możesz skonfigurować płatny dostęp do artykułów. Układ artykułów jest zarządzany przez widżety - ustawiając w nich niezbędne ustawienia, użytkownik osiąga pożądany wygląd stron. Aby dodać paski boczne do szablonu, użyj wtyczki Niestandardowe paski boczne Stag.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU ZOBACZ DEMO

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU  ZOBACZ DEMO

  37. Noemi

  Noemi jest idealny jako osobisty szablon bloga WordPress w modzie i stylu życia. Tematy 10+ kreatywnych schematów bloga, niestandardowe czcionki i kolory, obsługa RTL, integracja niestandardowych widgetów sieci społecznościowych. Wśród wstępnie zainstalowanych stylów znajdują się 3 opcje hedera (autor bio, ważne posty, ważne kategorie) i 2 opcje stopki - z wstążką Instagram o wymiarach 3 × 3 lub poziomą wstążką na całej szerokości strony.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU ZOBACZ DEMO HOSTING ZAMÓW

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU  ZOBACZ DEMO  HOSTING ZAMÓW

  38. Anemos

  Anemos służy do tworzenia różnych blogów. Opcje układu w sekcji artykułów (siatka, kafelek, małe lub duże bloki) pozwalają wybrać styl pasujący do orientacji artykułów witryny. Paski boczne można dodawać po bokach głównej zawartości, w tym stały lub pionowo umieszczony nagłówek. Temat umożliwia publikowanie postów w następujących formatach: tekst, galeria, audio, wideo, cytaty, linki.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU ZOBACZ DEMO

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU  ZOBACZ DEMO

  39. Głóg

  Hawthorn jest przedstawicielem kategorii „Premium Blog and Online Store Templates”. Dzięki niemu otrzymasz estetycznie zaprojektowany blog z zaawansowaną funkcjonalnością. Istnieje 7 schematów stylizacji czasopisma: klasyczna, lista, siatka i ich odmiany. Blok z pełnym tekstem postu może zajmować całą szerokość witryny lub obok siebie z paskiem bocznym. Dozwolone formaty postów: tekst, galeria, muzyka, wideo.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU ZOBACZ DEMO

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU  ZOBACZ DEMO

  40. 15Zine

  Nagrodzony najwyższą oceną w Themeforest premium WordPress blogu w jakości HD. Ekskluzywna opcja motywu to mega menu z podglądem publikacji trendów. Każdej sekcji można nadać jasną lub ciemną wersję tła. Dozwolona jest całkowicie unikalna konstrukcja postów z dużym zdjęciem - bez przycinania według formatu, w formie galerii zdjęć, w formie linków do wideo / audio.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU ZOBACZ DEMO HOSTING ZAMÓW

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU  ZOBACZ DEMO  HOSTING ZAMÓW

  41. Bjorn

  Stworzenie modnego, pamiętnego osobistego magazynu online jest bardzo proste. Wystarczy kupić ten szablon osobistego bloga WordPress, pobrać go, zainstalować jedną z sześciu witryn demonstracyjnych i dostosować do swojego projektu. Zestaw zawiera 7 stylów dla list postów, 10 opcji suwaka dla polecanych artykułów, alternatywną wersję suwaka Revolution, 650 czcionek.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU ZOBACZ DEMO

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU  ZOBACZ DEMO

  42. Ebullient

  Nowoczesny blog WordPress dla stron z postami. Zawiera wszystkie niezbędne elementy udanej witryny medialnej: strony startowe przyciągające uwagę, gotowe bloki strukturalne, które można łączyć, projekty adaptacyjne, funkcje udostępniania społecznościowego. Możliwe jest również zintegrowanie w serwisie taśm z kontami Twitter i Instagram. Wybierz jeden z 9 gotowych stylów na stronę startową lub utwórz ekskluzywną wersję.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU ZOBACZ DEMO

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU  ZOBACZ DEMO

  43. Blogman

  Wszystko, czego potrzeba, to kupujący, którzy wybiorą motyw do prostego magazynu, patrząc na minimalistyczne szablony blogów - pobierz Blogmana. Ten szablon jest pierwszym wśród minimalistycznych według statystyk Themeforest. Jest zintegrowany z ważnymi narzędziami do blogowania Disqus, MailChimp i Contact Form 7. Możesz użyć lepkiego do nagłówka i postów sponsora na stronie.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU ZOBACZ DEMO

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU  ZOBACZ DEMO

  44. Pluton

  Minimalistyczny, prosty szablon bloga wykorzystujący popularny układ murarski. Zaznaczając odpowiednie pole w panelu administracyjnym, możesz zabronić zapisywania zdjęć z witryny. Aby ułatwić monetyzację bloga, na stronach są przydzielone miejsca, które są najbardziej skuteczne w reklamie - w nagłówku, paskach bocznych, na liście postów w siatce. Dozwolone 8 formatów publikacji.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU ZOBACZ DEMO

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU  ZOBACZ DEMO

  45. Uncode

  Rozpoczynamy nasz wybór od tematu, który jest bardziej odpowiedni dla fototematiki lub podróży. Dla tych, którzy lubią publikować duże zdjęcia. Czysty, schludny wzór, powiedziałbym nawet elegancki.

  Ma bardzo wysoką ocenę 4,86 ​​/ 5. Szablon jest adaptacyjny, ale także dla każdej rozdzielczości obraz dostosowuje się i zmniejsza jego rozmiar, dzięki czemu witryna będzie szybko otwierana na dowolnym urządzeniu. Posiada elastyczne ustawienia, możesz dostosować prawie wszystko dla siebie. 6 stylów menu, 16 opcji portfolio, dołączona wtyczka do kompozytora wizualnego, samouczki wideo i samouczki na temat dostosowywania, 30+ wersji demonstracyjnych na różne tematy - oto czym jest UNCODE.

  CZYTAJ WIĘCEJ / POBIERZ DEMO HOSTING ZAMÓW

  46. ​​CheerUp

  Lekki i wyrafinowany, skupiony na kobiecych motywach - Lifestyle, blog Urody, blog turystyczny, dowolny temat kobiecy, idealnie pasuje. Miranda różni się od podobnych opcji tym, że projekt został opracowany przez profesjonalnych projektantów, każdy element jest ważny i warto go bez powodu.

  CheerUp ma unikalne elementy, które wyróżniają współczesnego blogera, na przykład ponad sto różnych szablonów układu blogów, które można łatwo dostosować. Oprócz piękna, szablon jest w pełni zoptymalizowany pod kątem SEO, który pomoże Ci w promocji. Temat zdecydowanie pochodzi z sekcji „luksus”, dokonaj właściwego wyboru - pobierz go teraz.

  CZYTAJ WIĘCEJ / POBIERZ DEMO HOSTING ZAMÓW

  47. Amory - Premium Wordpress Blog Theme

  Z Amory możesz stworzyć blog dla kobiet i mężczyzn.

  Oto, co piszą twórcy: „Amory to nowoczesny motyw WordPress, który koncentruje się na projekcie, który podkreśla Twój styl. Idealny do mody, kreatywnych trendów i fotografii. Pakiet obejmuje wsparcie przez 6 miesięcy. ”

  Czysty, schludny szablon, dzięki któremu Twoja witryna będzie się wyróżniać spośród tysięcy innych.

  CZYTAJ WIĘCEJ / POBIERZ DEMO HOSTING ZAMÓW

  48. The7 - ma wiele elastycznych ustawień

  The7 to wybór blogerów, którzy marzą o specjalnym projekcie dla swojego magazynu internetowego. Dzięki 750 opcjom tematycznym możliwe są wszelkie decyzje dotyczące stylu. Większość użytkowników jednogłośnie uważa szablon za idealny do pracy z wtyczkami. Inne czynniki, które czynią The7 popularnym, to:

  • Zgodność z tematem standardów SEO i jakości wersji mobilnej certyfikowanej przez Google;
  • Nieograniczona liczba nagłówków zarówno w wersji stacjonarnej, jak i mobilnej;
  • Pełna kontrola nad stylem paska bocznego i stopki - dla każdej strony można przypisać indywidualny projekt;
  • Wiele układów na blogu: „masoneria” Masoneria, nieskończone przewijanie, leniwe ładowanie, ustawianie liczby kolumn w rzędzie i ich minimalna szerokość.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU ZOBACZ DEMO

  49. Admania

  „Zaawansowany” szablon umożliwiający tworzenie blogów front-end. Przeznaczony do celów komercyjnych, ale może być osobisty. Wśród wygodnych funkcji:

  • kilka gotowych wzorów w stylu „czasopism”;
  • Istnieją opcje „pod Instagramem”;
  • wiele opcji dla nagłówków i stopek;
  • lekka, duża prędkość ładowania.

  Istnieje specjalny widget do osadzania banerów, który pozwala zarabiać na blogu.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU ZOBACZ DEMO

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU  ZOBACZ DEMO

  50. Spójrz

  Świetny wybór motywów projektowych dla blogów spożywczych, blogów modowych, podróży. Starannie zaprojektowane schematy kolorów i żywe obrazy gwarantują, że odwiedzający je rozważy. Wszelkie treści będą wyglądać bardziej atrakcyjnie w tym pięknym, stylowym wyglądzie. Możesz osadzać filmy i galerie zdjęć. Dostępnych jest łącznie 6 opcji zadań domowych.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU ZOBACZ DEMO HOSTING ZAMÓW

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU  ZOBACZ DEMO  HOSTING ZAMÓW

  51. Flexblog

  Prosty i przejrzysty szablon, zalecany dla początkujących, którzy chcą stworzyć bloga, ale w jak najmniejszym stopniu manipulować ustawieniami. Gotowy projekt wygląda uniwersalnie, zawsze dobrze wyświetlany na każdym urządzeniu. Zainstalowano wtyczkę dostosowującą, która pomoże w dowolnym momencie zmienić smak właściciela w trybie „na żywo”.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU ZOBACZ DEMO

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU  ZOBACZ DEMO

  52. M.Williamson

  Kolejna miła wersja motywu WordPress, zaprojektowana dla blogu magazynu. Zestaw zawiera:

  • edytor wizualny;
  • suwaki wtyczek z różnymi efektami;
  • własna grafika;
  • Czcionki Google.

  Możesz ocenić demo: jasny design z przyjemnym głównym obrazem robi doskonałe wrażenie. Wszelkie ustawienia są wymienne.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU ZOBACZ DEMO

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU  ZOBACZ DEMO

  53. Narratium

  Niezwykły projekt „książki”, który można polecić nie tylko blogerom, ale także twórcom sieci: od razu stworzy atmosferę bajki i przygody. Przyjemna skala kolorów przypominająca klasyczną „papierową” książkę. Szablon jest responsywny, możesz przeczytać wszystkie materiały na telefonach komórkowych. Autorzy podali już kilka schematów kolorów.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU ZOBACZ DEMO

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU  ZOBACZ DEMO

  54. Vanda

  Kreatywny szablon blogu, który łączy elegancję i efekt „vintage” z nowoczesnymi funkcjami. Oferowane:

  • Kilka opcji wyświetlania postów - widok tabeli jest konfigurowany przez projektanta;
  • Sześć opcji heders;
  • Pięć opcji wyświetlania tekstu i obrazów.

  Publikacje zawsze będą wyglądać stylowo, szczególnie dobrze nadają się do przepisów, recenzji mody.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU ZOBACZ DEMO

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU  ZOBACZ DEMO

  55. Zeen

  Nowy - szablon 2019, stworzony pod kontrolą projektanta Elementora. Ciemne i jasne wzory w modnym „płaskim” stylu są wybierane przez właściciela i łatwo konfigurowane w panelu administracyjnym, a użytkownik może zmienić nie całkowicie, ale tylko pojedyncze elementy lub efekty. Doskonale wygląda w każdej przeglądarce, systemie operacyjnym. Koncentruje się na formacie demonstracji zdjęć i filmów oprócz tekstów.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU ZOBACZ DEMO HOSTING ZAMÓW

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU  ZOBACZ DEMO  HOSTING ZAMÓW

  56. Saxon

  Ciekawa kolekcja dla blogerów, oferująca ocenę:

  • jedna z 26 gotowych stron;
  • możliwość dowolnej kombinacji bloków;
  • Wtyczka Gutenberg do pracy online;
  • szybkie pobieranie.

  Szablon jest stale aktualizowany, dodając nowe tematy i opcje witryny. Obsługuje możliwość łączenia sklepu internetowego.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU ZOBACZ DEMO

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU  ZOBACZ DEMO

  57. Reco

  Bardzo prosty motyw minimalny. Autorzy wyraźnie zaznaczają, że podkreślają prostotę i główną funkcjonalność - dodawanie tekstów, zdjęć, filmów z YouTube. Dzięki temu osiąga się „lekkość”, blog zostanie załadowany w ułamku sekundy, nawet na słabych komputerach lub ze słabą jakością komunikacji z odwiedzającymi. Obsługiwane są czcionki cyrylicy. W oparciu o prosty szablon możesz stworzyć dużą witrynę dzięki zaawansowanemu panelowi administracyjnemu.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU ZOBACZ DEMO

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU  ZOBACZ DEMO

  58. Rosalinda

  Pyszny motyw blogera kulinarnego łączący elementy „płaskiego” projektu i spektakularnego „bohatera”. Deweloperzy proponują użycie standardowego projektu lub stworzenie na jego podstawie własnego. Wewnątrz szablonu znajduje się wiele opcji, które można dostosować, dzięki czemu można osiągnąć pożądany rezultat. Istnieją mapy google, niestandardowe ikony. Wygląda stylowo, w tym, dostosowany do wyświetlaczy Retina.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU ZOBACZ DEMO

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU  ZOBACZ DEMO

  59. Katelyn

  Blog oparty na wtyczce Gutenberga, który ze względu na wygodę pracy jest obecnie uważany za „złoty standard” WordPressa. Opcjonalnie:

  • zaawansowane dostosowywanie bloków;
  • ładny nowoczesny design z pięknymi zdjęciami i wyraźną typografią;
  • układ słupków w blokach lub w stylu Instagram, kafelki.

  Instalacja za pomocą jednego kliknięcia, jeśli to konieczne, programiści gwarantują szybką odpowiedź na pytanie. Optymalizacja SEO z automatycznym generowaniem adresów stron.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU ZOBACZ DEMO

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU  ZOBACZ DEMO

  60. Blog formatu Neralbo - Pinterest

  Uniwersalny motyw responsywny z 15 demami do dyspozycji (wśród nich blog, sklep i portfolio). Wysoka wydajność Neralbo zapewnia, że ​​Twoja witryna będzie szybsza niż wiele innych szablonów. Temat zawiera zestaw wspaniałych skrótów i funkcji, które zostały specjalnie zaprojektowane, aby każdy użytkownik mógł pięknie wyświetlać swoją pracę i blog. Zbuduj swoją stronę bez wiedzy programistycznej już dziś.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZABLONU ZOBACZ DEMO HOSTING ZAMÓW

  Możesz być zainteresowany: 25 wariantów tematów przy wsparciu Gutenberga 2019

  Który szablon Ci się bardziej podobał? Napisz w komentarzach. Napisz również, jaki jest temat Twojej witryny?


  Udostępnij? Dziękuję :)

  Co odróżnia płatne szablony blogów WordPress od setek darmowych ofert?
  Napisz również, jaki jest temat Twojej witryny?
  Udostępnij?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»