Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  7 najlepszych narzędzi SEO i wtyczek WordPress dla maksymalnej widoczności

  1. Szybkie sposoby na optymalizację swojego bloga
  2. Narzędzia SEO i wtyczki WordPress
  3. 5. Yoast SEO (dawniej WordPress SEO by Yoast)
  4. Zawijanie go

  Czy wiedziałeś, że 93 procent całego ruchu internetowego zaczyna się od wyszukiwarki? Ponadto, 75 procent osób wyszukujących nie przeszukuje pierwszej strony wyników.

  Patrząc jeszcze głębiej na znaczenie wyszukiwania, okazuje się, że narzędzia wyszukiwarki są numer jeden w ruchu na stronach z treścią - nawet więcej niż media społecznościowe - o 300 procent! Jeśli prowadzisz blog WordPress, oznacza to, że jesteś stroną z treścią, a wyszukiwarki są najlepszym przyjacielem.

  Jako guru marketingu internetowego Neil Patel wskazuje , „Marketing treści to obecnie najtańszy i najbardziej skuteczny sposób na SEO. Nie tylko pisanie wysokiej jakości treści powoduje szybsze tworzenie łączy, niż tworzenie ich ręcznie, ale jest również tańsze ”.

  Więc, co zrobić, gdy najlepszym sposobem pozycja w wyszukiwarkach jest ignorowanie taktyk old-school SEO i pisanie treści przyjaznych dla użytkownika? Czy są jeszcze sposoby, aby uczynić twoją treść również przyjazną dla SEO?

  Oczywiście!

  Podczas gdy czasy ręcznego budowania linków i upychania słów kluczowych dobiegły końca, możesz zwiększyć swoje pozycje w wyszukiwarkach, korzystając z wielu narzędzi, które zoptymalizują zawartość bloga WordPress dla wyszukiwarek, bez nadużywania systemu. Spójrz na niektóre z tych najlepszych opcji poniżej.

  Szybkie sposoby na optymalizację swojego bloga

  Zanim przejdziemy do tych narzędzi i wtyczek, będziesz musiał zoptymalizować blog WordPress, aby mógł skutecznie uruchamiać te wtyczki.

  Aby rozpocząć, upewnij się, że czas ładowania witryny jest odpowiednio zoptymalizowany. Użyj narzędzia do testowania prędkości online, takiego jak Google PageSpeed ​​Insights analizować twoje wydajność witryny i zobacz wskazówki, jak ją przyspieszyć .

  Użyj narzędzia do testowania prędkości online, takiego jak  Google PageSpeed ​​Insights  analizować twoje  wydajność witryny i zobacz wskazówki, jak ją przyspieszyć

  Premia: Szybkość strony może mieć wpływ na rankingi wyszukiwania, więc uruchamianie tych testów i naprawianie problemów jest dobrą taktyką SEO.

  Narzędzia SEO i wtyczki WordPress

  Po wprowadzeniu tych zmian i szybszym uruchomieniu witryny zapoznaj się z następującymi narzędziami i wtyczkami, aby zwiększyć wysiłki w zakresie marketingu SEO.

  SEMRush to narzędzie, które pozwala porównać wysiłki marketingowe z działaniami konkurencji. Spójrz na swoją wydajność witryny za pomocą raportów analizujących wzrost ruchu i rankingi słów kluczowych. Możesz nawet zobaczyć, w których lokalizacjach Twoje słowa kluczowe osiągają dobre wyniki.

  Następnie sprawdź raporty analizujące wyniki konkurencji, w tym:

  • Słowa kluczowe
  • Pozycja
  • CPC
  • ruch drogowy
  • koszty odsetek
  • Gęstość konkurencyjna

  Możesz wprowadzić dowolną nazwę domeny, z którą chcesz porównać; nie musisz najpierw tworzyć kampanii.

  Start z pakietem Pro za 69,95 $ miesięcznie lub uaktualnienie do guru lub firmowych pakietów $ i $ +549,95 +149,95 odpowiednio. Jest to szczególnie przydatne narzędzie dla osób, które chcą uważnie śledzić swoje kampanie w czasie rzeczywistym, ale także potrzebują czegoś potężniejszego niż większość darmowych narzędzi.

  Jest to szczególnie przydatne narzędzie dla osób, które chcą uważnie śledzić swoje kampanie w czasie rzeczywistym, ale także potrzebują czegoś potężniejszego niż większość darmowych narzędzi

  Tylko dlatego, że upychanie słów kluczowych nie działa już jako taktyka SEO, nie oznacza, że ​​strategiczne planowanie użycia słów kluczowych nie jest skuteczne.

  Google Keyword Planner może pomóc zainspirować pomysły kampanii i pokazać, czego klienci najczęściej szukają.

  Jak wyjaśnia Google: „Możesz wyszukiwać pomysły na słowa kluczowe i grupy reklam, uzyskiwać statystyki historyczne, sprawdzać, jak może działać lista słów kluczowych, a nawet tworzyć nową listę słów kluczowych, mnożąc razem kilka list słów kluczowych”.

  Bonus: to narzędzie jest bezpłatne . Musisz tylko mieć konto AdWords, ale to także za darmo.

  Co sprawia, że ​​narzędzie Google Keyword Planner jest tak świetne, że nie tylko dostarcza pomysłów na słowa kluczowe.

  Pokazuje również dane historyczne związane z tymi słowami kluczowymi, dzięki czemu wiesz, jak są popularne. Ponadto otrzymasz raporty na temat skuteczności słów kluczowych w czasie.

  Jest to praktyczne narzędzie do wykorzystania bez względu na to, czy jesteś zakłopotany swoją kolejną kampanią, czy jesteś uznanym guru marketingu internetowego - i na pewno nie możesz się pomylić z ceną.

  Jest to praktyczne narzędzie do wykorzystania bez względu na to, czy jesteś zakłopotany swoją kolejną kampanią, czy jesteś uznanym guru marketingu internetowego - i na pewno nie możesz się pomylić z ceną

  Long Tail Pro jest nieco wyższy od Google Keyword Planner, a ludzie biznesu, tacy jak Pat Flynn z Smart Passive Income, wykorzystują go do rozwijania swoich blogów i firm.

  Jak obiecuje ich strona internetowa, Long Tail Pro to nie tylko słowa kluczowe. Chodzi o rozwój firmy dzięki ukierunkowanemu ruchowi, większej liczbie potencjalnych klientów i skalowalnemu wzrostowi.

  Dzięki Long Tail Pro nie chodzi tylko o analizę słów kluczowych. Możesz również badać konkurentów i testować niszową widoczność. Dzięki szybkiej, pięciominutowej konfiguracji możesz umieścić wszystkie ukierunkowane kampanie w jednym miejscu, dzięki czemu możesz przestać tracić czas na wiele narzędzi i zacząć martwić się o inne aspekty swojej działalności.

  Zacznij od 10-dniowej bezpłatnej wersji próbnej (nie jest wymagana karta kredytowa), a jeśli podoba Ci się to, co widzisz, uaktualnij o jednorazową opłatę w wysokości 97 USD. Cieszyć się jeszcze więcej funkcji, takich jak obliczanie konkurencyjności słów kluczowych, za dodatkowe 27 $ miesięcznie.

  Z niezliczonymi pozytywnymi recenzjami od ludzi we wszystkich niszach, warto oddać bezpłatny próbny strzał.

  Z niezliczonymi pozytywnymi recenzjami od ludzi we wszystkich niszach, warto oddać bezpłatny próbny strzał

  SEO Quake to narzędzie do analizy SEO dla Firefoksa i Chrome (i Opery).

  Dzięki niemu możesz przeglądać raporty w dowolnej witrynie na podstawie wielu parametrów, w tym rankingu strony, indeksu Google i rankingu Alexa. Podkreśla również linki nofollow oraz raporty dotyczące gęstości słów kluczowych dla różnych fraz. Dodatkowo jest konfigurowalny, dzięki czemu możesz ustawić własne parametry.

  Dzięki SEO Quake możesz sprawdzać raporty na własnej stronie, a także porównywać statystyki z konkurentami.

  Dostarczone przez tych samych ludzi za SEMRush, możesz oczekiwać doskonałego narzędzia. Najlepszy ze wszystkich jest darmowy!

  5. Yoast SEO (dawniej WordPress SEO by Yoast)

  Yoast SEO to najpopularniejsza wtyczka SEO dla użytkowników WordPressa. Jest darmowy i wspierany przez 4,7-gwiazdkową ocenę od ponad 3500 recenzentów - i został pobrany 14 milionów razy. Jeśli szukasz wysokiej jakości wtyczki SEO, która nie złamie Twojego budżetu, to jest to.

  Dzięki niemu możesz analizować, jak dobrze każdy post i strona są zoptymalizowane dla wyszukiwarek na podstawie tego, które słowo kluczowe kierujesz. Ponadto ułatwia dodawanie niestandardowego tytułu lub meta opisu dla każdego posta i strony. Możesz także dodawać znaczniki Open Graph, generować mapy witryn XML, czyścić permalinki i usuwać nadmiar wzorca z kodu witryny.

  Możesz także dodawać znaczniki Open Graph, generować mapy witryn XML, czyścić permalinki i usuwać nadmiar wzorca z kodu witryny

  Jeśli szukasz więcej z tej wtyczki, kup wersja premium , Który zaczyna się od $ 69 w jednym miejscu. Uzyskaj licencję do pięciu witryn za 129 USD lub pracuj z maksymalnie 20 witrynami za 249 USD. Dzięki wersji premium otrzymasz dodatkową korzyść z menedżera przekierowań wraz ze wsparciem premium.

  Nawet jeśli nie zdecydujesz się na wersję płatną, Yoast SEO jest koniecznością w Twojej witrynie WordPress.

  Broken Link Checker to wtyczka WordPress, która monitoruje Twoje posty, strony, komentarze i inne treści w poszukiwaniu uszkodzonych linków i brakujących obrazów.

  Broken Link Checker to wtyczka WordPress, która monitoruje Twoje posty, strony, komentarze i inne treści w poszukiwaniu uszkodzonych linków i brakujących obrazów

  Sprawdzanie niedziałających linków jest ważne dla SEO, ponieważ wyszukiwarki patrzą na Twoje linki i podążają za nimi. Jeśli masz nieistotne lub spamowe linki (w tym linki w sekcji komentarza), możesz zostać ukarany.

  Jeśli ten plugin znajdzie niedziałający link, powiadomi Cię na desce rozdzielczej WordPress lub poprzez e-mail, dzięki czemu można wejść i rozwiązać te linki. Edycja linków jest prosta, ponieważ możesz to zrobić bezpośrednio na stronie wtyczki, a nie ręcznie aktualizując każdy link.

  Wtyczki takie jak ta nie tylko świetnie nadają się do SEO, ale także czynią Twoją witrynę bardziej przyjazną dla użytkownika. Jest to świetne narzędzie do wykorzystania, jeśli chcesz lepiej zoptymalizować swoją witrynę pod kątem wyszukiwarek przy ograniczonym budżecie.

  Jest to świetne narzędzie do wykorzystania, jeśli chcesz lepiej zoptymalizować swoją witrynę pod kątem wyszukiwarek przy ograniczonym budżecie

  LinkPatrol pomaga ci „znaleźć, naprawić i uzyskać kontrolę nad linkami na Twojej stronie” i jest całkiem niezłym uaktualnieniem z darmowych wtyczek WordPress. Jak wspominaliśmy w Nasz przegląd LinkPatrol , to narzędzie pomaga śledzić linki wychodzące i ułatwia czyszczenie przestarzałych.

  LinkPatrol upraszcza proces, dostarczając raporty linków i umożliwiając łatwe usuwanie zepsutych lub spamowych linków. Możesz także dodać tag „rel = nofollow” do innych linków, których nie chcesz wpływać na rankingi wyszukiwania.

  Jeśli prowadzisz witrynę z wieloma autorami, LinkPatrol organizuje również Twoje linki na podstawie autorów, aby przywrócić Ci kontrolę nad Twoimi współpracownikami i ich nawyków linkowania.

  Powiedzieliśmy to już wcześniej i powtórzymy to jeszcze raz. LinkPatrol jest niezbędnym narzędziem dla właścicieli witryn, którzy poważnie podchodzą do SEO.

  Jednak ta niesamowita wtyczka nie przychodzi bez kosztów. Jednorazowe opłaty zaczynają się od 50 USD za jedną stronę i rosną do 100 USD za pięć witryn i 200 USD za 20 witryn. Chwyć nasz kupon i możesz zaoszczędzić 15 procent od zakupu .

  Zawijanie go

  Chociaż nikt nie jest w stanie udoskonalić formuły SEO - dzięki stale zmieniającym się algorytmom wyszukiwarek - są narzędzia, których możesz użyć, aby stworzyć przyjazną dla wyszukiwarek witrynę, która może zwiększyć Twoje rankingi.

  Aby rozpocząć, należy wykonać bezpłatne wersje tych narzędzi i wtyczek, ale upewnij się, zainstaluj Yoast SEO . Dla początkujących ta wtyczka sprawia, że ​​jest to łatwe poznaj podstawowe praktyki SEO .

  Korzystanie z tych narzędzi i wtyczek nie tylko pomoże zwiększ swój ruch dzięki lepszej widoczności online , Ale Twoje wysiłki poświęcone optymalizacji wyszukiwarek będzie się opłacać raczej prędzej niż później.

  Więc, co jeden z tych narzędzi i wtyczek można spróbować najpierw? Pamiętaj, aby powiadomić nas w komentarzach.

  Czy są jeszcze sposoby, aby uczynić twoją treść również przyjazną dla SEO?
  Więc, co jeden z tych narzędzi i wtyczek można spróbować najpierw?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»