Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  7 najważniejszych zagadnień SEO, które nękają większość stron internetowych (i jak można ich uniknąć)

  Istnieje powód, dla którego Twoja witryna istnieje. W pewnym sensie Twoja witryna jest oknem na Twoją firmę. Dzięki Twojej stronie klienci znajdują Ciebie i Twoje oferty. Twoja strona ma na celu edukowanie klientów i pomoc w interakcji z tobą. Tak więc jako właściciel witryny, Twoim celem musi być pojawienie się przed potencjalnymi klientami podczas wyszukiwania oferowanego produktu lub usługi. Co złego - lub nie - SEO robi na twojej stronie, to sprawia, że ​​Twoja strona jest niewidoczna. Jak niewidzialny „jak nos na twarzy mężczyzny lub wiatrowskaz na wieży”.

  Jak niewidzialny „jak nos na twarzy mężczyzny lub wiatrowskaz na wieży”

  Złe SEO popycha Twoją stronę do tych mrocznych zakamarków Internetu, w których Twoja firma jest na uboczu i odcięta od grupy docelowej. Więc jakie są te problemy z SEO, które najbardziej obciążają strony internetowe (najprawdopodobniej także twoje)? A jak je obejść? Oto Twoje 7 zagadnień SEO, które nękają większość stron internetowych

  1. Powielona treść

  Powielona treść

  Zgodnie z badaniem przeprowadzonym przez SEMrush na 100 000 stron internetowych i 450 milionów stron, 50% analizowanych stron miało zduplikowane treści. To ogromna liczba stron z powieloną treścią. Google stale dąży do tego, aby zapewnić użytkownikom najlepsze możliwe możliwości wyszukiwania. To jest powód, dla którego Google jest zaprogramowane tak, aby klasyfikować unikalną i oryginalną treść wyżej niż te z duplikatami treści. Chociaż może nie być kary za posiadanie duplikatów treści, na pewno rozbije dwie lub więcej stron - o tej samej treści - przeciwko sobie w bitwie SERP. Powielona treść prowadzi również do strony kanibalizacja —Coś, czego naprawdę chciałbyś uniknąć. Poprawka Poprawka do tego problemu jest dość prosta. Unikaj duplikatów treści za wszelką cenę. Przejdź do autentycznej zawartości który zapewnia wartość i wgląd. Podobnie jak ty i ja, wyszukiwarki wyszukują świeżo przygotowane produkty. Chcesz wiedzieć, czy któraś ze stron ma duplikaty treści? Po prostu uruchom audyt strony. Wraz z duplikatami treści, raport z audytu strony internetowej rozwiąże wiele problemów związanych z pozycjonowaniem stron internetowych.

  1. Brakujące tagi Alt, złamane obrazy

  Producenci treści coraz bardziej doceniają rolę obrazów w ich treści i wykorzystują je (obrazy) swobodnie Producenci treści coraz bardziej doceniają rolę obrazów w ich treści i wykorzystują je (obrazy) swobodnie. Chociaż nie ma wątpliwości, że zdjęcia robią cuda dla twojego SEO, ważne jest, aby twoje zdjęcia zawierały znaczniki alt ze słowem kluczowym focus. Dzieje się tak dlatego, że znaczniki alt - również atrybuty alt - to sposób, w jaki Google przypisuje kontekst tekstowy do obrazów i odpowiednio je kategoryzuje. Jak na Artykuł Raventools , optymalizacja obrazu przyćmiewa każde inne zagadnienie SEO wpływające na rankingi. Poza brakiem tagów alt, powinieneś uważać na złamane obrazy na swojej stronie. Przerwane obrazy powodują negatywne wrażenia użytkownika - coś, czego Google nie docenia. Poprawka Aby naprawić brakujące znaczniki Alt, wszystko, co musisz zrobić, to ręcznie dodać tagi alt na obrazach, na których są nieobecne. Aby naprawić zepsute obrazy, najpierw upewnij się, że dodany obraz rzeczywiście istnieje i upewnij się, że ścieżka do pliku, nazwa pliku i rozszerzenie są poprawne.

  1. Tagi tytułów i opisy meta

  To właśnie mam na myśli: To właśnie mam na myśli:

  Tak, przyznaję, jestem frajerem dla starych filmów! Moje odchylenie do filmu, tag tytułu i opisy meta są ważne dla SEO. Nie tylko (tagi tytułowe i opisy meta) pomagają wyszukiwarkom, takim jak Google i Bing, zrozumieć, o co chodzi w Twojej witrynie, sprytne sformułowanie tagów tytułu i opisów meta również inspiruje do zwiększenia współczynników klikalności (CTR). Zbyt długie lub zbyt krótkie długości tytułów, brak docelowych słów kluczowych w tagach tytułu, brakujące lub powielone znaczniki tytułów to jedne z najczęstszych problemów z SEO, które wpływają na rankingi. Zduplikowane lub nieistotne opisy meta mogą oznaczać zagubienie twojego CTR. W przypadku pozytywnego SEO ważne jest również, aby meta opisy zawierały docelowe słowa kluczowe i miały optymalną długość. Napraw Upewnij się, że tagi tytułu zawierają 50-60 znaków (najlepiej). Używaj autentycznych tagów tytułów zawierających docelowe słowa kluczowe. Użyj oryginalnych treści do swoich opisów meta. Upewnij się, że Twoje opisy meta zawierają słowa kluczowe docelowe. Ogranicz również długość opisów meta do 140-160 znaków.

  1. Dane strukturalne

  Niezależnie od tego, jak wysoko myślisz o wyszukiwarkach, nawet oni potrzebują pewnych wskaźników, aby naprawdę zrozumieć i uszeregować witrynę. Dane strukturalne pomaga wyszukiwarkom indeksować witrynę i przechwytywać istotne informacje, które następnie wyświetlają w wynikach wyszukiwania. Dane strukturalne lub znaczniki schematu (jak powszechnie wiadomo) pomagają w indeksacji, wyszukiwaniu treści w wyszukiwarkach, a tym samym organicznej widoczności wyszukiwania. Napraw Użyj Google Pomocnik znaczników danych strukturalnych aby uporządkować dane witryny. Tak, to trochę techniczne i wymaga trochę kodowania, ale nic, czego nie możesz zrobić; nie wtedy, gdy pomagają Ci usługi innych firm, takie jak schema.org i Google Webmasters Tool.

  1. Zepsute połączenia

  Podczas gdy kilka sporadycznie łamanych linków jest ignorowanych przez wyszukiwarki, posiadanie zbyt wielu zepsutych linków może oznaczać koszmar SEO dla Twojej witryny. Przerwane linki to w zasadzie martwe linki, które prowadzą na jałową stronę z komunikatem o błędzie. Podczas gdy kilka sporadycznie łamanych linków jest ignorowanych przez wyszukiwarki, posiadanie zbyt wielu zepsutych linków może oznaczać koszmar SEO dla Twojej witryny

  Zerwany link może wynikać z wielu przyczyn: niedostępności połączonej strony / witryny, umieszczenia nieprawidłowego adresu URL w linkach tekstowych, zmiany struktury adresu URL witryny itp. Ponieważ Google chce, aby jego użytkownicy mieli najlepsze doświadczenie wyszukiwania możliwe, że ma negatywne postrzeganie stron, które mają więcej niż tylko kilka uszkodzonych linków. Napraw Znajdź i napraw uszkodzone linki okresowo. Możesz to zrobić za pomocą narzędzia do kontroli witryny. Poza wykrywaniem zerwanych linków narzędzie do kontroli witryn ujawnia także meta-problemy, problemy z optymalizacją HTML i plików, kwestie treści i wskaźniki społeczne.

  1. Zmiany w pliku robots.txt podczas i po przeprojektowaniu witryny

  txt podczas i po przeprojektowaniu witryny

  Gdy witryna jest w trakcie renowacji lub przeprojektowania, webmasterzy często uniemożliwiają indeksowanie witryn w budowie, wprowadzając niezbędne modyfikacje pliku robots.txt. Gdy witryna jest kompletna i gotowa do działania, webmasterzy muszą cofnąć zmiany wprowadzone w pliku robots.txt i umożliwić przeszukiwanie nowej witryny. Niezastosowanie się do tego uniemożliwi indeksowanie odnowionej witryny - a co za tym idzie - ranking w SERP. Napraw aktualizację witryny Post, przetestuj robots.txt swojej witryny za pomocą tester robots.txt i sprawdź, czy nowa witryna jest indeksowana.

  1. Nadziewanie słów kluczowych

  Nadziewanie słów kluczowych

  Wypychanie słów kluczowych odnosi się do praktyki wypychania fragmentu treści słowem kluczowym target z zamiarem uzyskania wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania tego słowa kluczowego. Google identyfikuje strony internetowe o niezwykle wysokiej gęstości słów kluczowych jako spam i uniemożliwia ich rankingowanie. Zobacz, co Google ma do powiedzenia na temat „upychania słów kluczowych”: Wypychanie słów kluczowych odnosi się do praktyki wypychania fragmentu treści słowem kluczowym target z zamiarem uzyskania wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania tego słowa kluczowego

  Napraw Nie pozwalaj sobie na upychanie słów kluczowych. I chociaż nie ma twardej reguły dotyczącej procentowej gęstości słów kluczowych (3% jest optymalna), zawsze dobrym pomysłem jest zachowanie naturalności dźwięku. Poza tym upewnij się, że również skup się na słowach kluczowych o długim ogonie zabezpieczyć jedno z najlepszych miejsc w wysoce konkurencyjnych rankingach wyszukiwania. Więc masz to - 7 zagadnień SEO, które dotyczą większości stron internetowych. Istnieją również inne problemy z SEO, które mają negatywny wpływ na strony internetowe, takie jak „wypełnianie linków, wysoki stosunek tekstu do HTML i przyjazność dla urządzeń mobilnych”, na które należy uważać. Unikaj tych problemów SEO i bądź na najlepszej drodze do wspinaczki po drabinie SERP. Jeśli znasz więcej zagadnień SEO, wspomnij o nich w poniższej sekcji komentarza. Czekamy na Wasze komentarze i opinie.

  Więc jakie są te problemy z SEO, które najbardziej obciążają strony internetowe (najprawdopodobniej także twoje)?
  A jak je obejść?
  Chcesz wiedzieć, czy któraś ze stron ma duplikaty treści?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»