Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  7 sposobów na efektywną promocję marki poprzez Instagram

  Jeśli chodzi o zaangażowanie konsumentów, Instagram pozostawia daleko w tyle za innymi sieciami społecznościowymi. Forester niedawno zbadał interakcję użytkowników sieci społecznościowych z komunikatami marki i dowiedział się, że w przypadku Instagrama wskaźnik zaangażowania wynosi 4,21%, czyli znacznie więcej niż w przypadku konkurentów.

  Jeśli chodzi o zaangażowanie konsumentów, Instagram pozostawia daleko w tyle za innymi sieciami społecznościowymi

  Według analityka Forester, Nate'a Elliotta, Instagram dostarczył markom 58 razy większe zaangażowanie na jednego obserwatora niż Facebook i 120 razy więcej niż Twitter.

  Niektóre marki zdały sobie sprawę, że era fotobanków należy do przeszłości i zamiast wykorzystywać komercyjne zdjęcia w staromodny sposób, zachęcając konsumentów do dzielenia się osobistymi zdjęciami. Zwiększa to stopień zaangażowania i ostatecznie zwiększa sprzedaż. Jedna agencja do pracy z sieciami społecznościowymi, przełączając się na zdjęcia zrobione z Instagram, zwiększając tym samym wskaźnik skuteczności reklamy o 25%. „Użytkownicy sieci społecznościowych ignorują zdję cia etapowe. Zdjęcia studyjne nie wywołują reakcji emocjonalnych, wydają się nienaturalne dla ludzi - mówi Jason Stein z pralni. Według tej firmy, przy użyciu zwykłych fotografii (często nabywanych w fotobankach), współczynnik przejścia na baner wynosi 2,35%, a przejście na obrazy wykonane w duchu Instagram, w niektórych przypadkach, zwiększa tę liczbę do 8%.

  Po zapoznaniu się z 10 najpopularniejszymi markami na Instagramie, tj. Nike, Starbucks, Adidas, Topshop, NBA, GoPro, Gucci, Vans, Louis Vuitton i Prada, zidentyfikowaliśmy następujące sposoby promowania marki wśród użytkowników Instagram.

  1. Zachęcaj konsumentów do mówienia o swoich produktach za pomocą osobistych zdjęć.

  Wszystkie 10 najpopularniejszych marek korzysta z tej techniki: stanowią platformę, na której użytkownicy mogą swobodnie dyskutować o swoich produktach. Priming to inspirujące wiadomości i zdjęcia, które przedstawiają konsumentów.

  Nadal nie wiesz, jaki rodzaj aktywności na świeżym powietrzu @adidasOutdoor należy wykonać w tym sezonie? Prawdopodobnie nie ma nic bardziej ekstremalnego niż chodzenie na dużej wysokości luźno rozciągniętą liną. Na przykład @Hayley_Ashburn (Hayley Ashburn) chodził w środku zimy między górskimi szczytami Torri del Violet we Włoszech. Co lubisz robić zimą? Pokaż nam swoje najlepsze zdjęcia, oznaczając je hashtagiem #openallwinter, a otrzymasz szansę na wygranie wspaniałych nagród.

  2. Włącz użytkowników korzystających z popularnych hashtagów

  Większość marek ma inny świetny sposób na zaangażowanie konsumentów: pokaż ludziom, że ich kochasz. Popularne są hashtagi popularne w sieciach społecznościowych do wykrywania nowych trendów.

  Na przykład jednym z najpopularniejszych hashtagów był #tbt (z angielskiego Throwback czwartek, „czwartek ostatniego”), który był używany do promowania rzadkich modeli Audi.

  Ten samochód jest tym, czego potrzebujesz do podróży lądowej o długości 80 tysięcy kilometrów! Specjalny roadster Horch, model 853A 1938, ciało firmy Erdmann & Rossi. #tbt (źródło: @RMAuctions)

  3. Opublikuj na stronie Instagram ekskluzywne oferty dla subskrybentów

  Wiele udanych marek publikuje na ofertach Instagram, z których mogą korzystać tylko ich subskrybenci. Takie podejście umożliwia wybór ofert, które są najbardziej odpowiednie dla ich społeczności konsumenckiej, oraz przyciągnięcie nowych subskrybentów zainteresowanych ofertami specjalnymi dostępnymi tylko na Instagramie.

  Smack! Świętujemy ważne wydarzenie - na Instagramie mamy już 3 miliony subskrybentów! Złóż zamówienie, a my damy Ci szminkę. Wystarczy użyć tego kodu promocyjnego: TSLIPS #topshop #fans #lipstick #free #lips

  4. Przyciągnij do siebie renomowanych ludzi.

  Większość marek wykorzystuje inny sposób promocji, czyli współpracę z renomowanymi użytkownikami Instagram. Niedawno pięciu wpływowych użytkowników otrzymało interesującą ofertę od Mercedes Benz: reklamuj naszą specjalną ofertę, która daje Ci szansę na wygranie modelu CLA o wartości 30 tysięcy dolarów; z wdzięczności, jeden z was, którego temat otrzyma najwięcej postów na Instagramie, otrzyma taki samochód jako prezent.

  5. Pozwól konsumentom pisać za pomocą hashtagu Twojej marki.

  Marka Nike, która ma najwięcej subskrybentów na Instagramie, wykorzystuje w swojej promocji następującą technikę: zachęca konsumentów do oznaczania wiadomości hashtagiem marki #JustDoIt (z angielskiego „Just do it”).

  Zobacz, jak pewnie #justdoit @ radjoe74 wkłada piłkę do dołka. Ćwicz i odniesiesz sukces! Nie zapomnij pokazać nam swoich sukcesów, #justdoit.

  Konsumenci produktów Nike zwykle oznaczają swoich znajomych, zapraszając ich do robienia podobnych zdjęć. Niektórzy użytkownicy współpracują nawet ze znajomymi, aby podjąć wyzwanie marki. W rezultacie strona Nike Instagram szybko zyskuje popularność.

  Nawiasem mówiąc, istnieje jeszcze bardziej skuteczny sposób promowania tego, że Nike może z niego skorzystać: musisz wybrać ulubione zdjęcia użytkowników i zebrać je wszystkie w jednym miejscu, a następnie powiadomić użytkowników o każdym przypadku użycia ich zdjęć z korzyścią dla marki. Burger King zrobił to podczas kampanii #Satisfried (słowo hybrydowe, które można przetłumaczyć jako „Smażona przyjemność”).

  6. Angażować konsumentów i nie tylko Instagram

  Użytkownicy Instagrama mogą umieszczać aktywne linki tylko na swojej stronie profilu, ale nie w wiadomościach. Zastanawiam się, w jaki sposób marki wprowadzają użytkowników do swoich witryn?

  Poznaj tego Spocka. Uwielbiamy psy, więc siedziba Bena i Jerry'ego w Vermont ma czworonożnych pracowników. Praca w biurze nie jest łatwa, ale zawsze mogą cieszyć się pysznymi ciasteczkami. Spójrz tylko, jak słodkie są: http://benjerrys.co/K9to5ers (aktywny link do profilu)

  7. Daj konsumentom wycieczkę za kulisy.

  Zdjęcia nie są jedynym sposobem wyrażenia swojej miłości do konsumentów na Instagramie. Na przykład marki Topshop i Victoria's Secret słyną z zamieszczania małych filmów, które pozwalają „spojrzeć za kulisy” i dowiedzieć się o planowanych wydarzeniach.

  Dzwony, lśniące światło i rock and roll! Zobacz, jak @caradelevingne (Cara Delevingne) przygotowuje się do naszej wakacyjnej kampanii! #Holiday campaign #ilovetopshop #campaigngirl #caradelevingne #campaign #sneakpeek #preview

  Zachęcaj ludzi do komunikowania się, przyczyniania się do rozwoju ich społeczności (zwłaszcza na stronie Instagram, gdzie najczęściej są udostępniane osobiste wiadomości) i przyjmuj za pewnik, że twoi konsumenci chcą być wysłuchani. Wtedy będziesz miał większe szanse na zdobycie popularności w sieci społecznościowej, aw rezultacie zaangażowanie konsumentów osiągnie nowy poziom.

  Nadal nie wiesz, jaki rodzaj aktywności na świeżym powietrzu @adidasOutdoor należy wykonać w tym sezonie?
  Co lubisz robić zimą?
  Zastanawiam się, w jaki sposób marki wprowadzają użytkowników do swoich witryn?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»