Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  7 wtyczek do kompresji obrazu w WordPressie

  1. 1. WP Smush
  2. 2. EWWW Image Optimizer
  3. 3. TinyPNG / TinyJPG
  4. 4. Zmień rozmiar obrazu po przesłaniu
  5. 5. ShortPixel Image Optimizer
  6. 6. Kraken Image Optimizer
  7. 7. Wyobraź sobie

  Kompresja obrazu pozwala zaoszczędzić miejsce na dysku, ruch i przyspieszyć witrynę dla odwiedzających. Poniżej znajduje się lista przydatnych wtyczek do kompresji obrazów w WordPressie.

  Wszystkie wymienione wtyczki znajdują się w oficjalnym katalogu WordPress.org i są dystrybuowane bezpłatnie na licencji GPL. Mimo to niektóre z nich korzystają z zewnętrznych płatnych usług do kompresji obrazów lub płatnych wersji wtyczki z dodatkowymi funkcjami, które mogą być dystrybuowane na innych licencjach.

  1. WP Smush

  Kompresja obrazu pozwala zaoszczędzić miejsce na dysku, ruch i przyspieszyć witrynę dla odwiedzających

  Kompresja obrazu z WP Smush

  Wtyczka WP Smush opracowany przez WPMU DEV i korzysta z usługi zewnętrznej kompresji obrazu. Natychmiast po aktywacji wtyczka oferuje kompresję wszystkich istniejących plików w bibliotece, a także automatycznie kompresuje nowe pobrane obrazy. W momencie pisania tej wtyczki ma ponad 400 tysięcy aktywnych instalacji.

  Zauważ, że darmowa wersja wtyczki ma pewne ograniczenia, na przykład maksymalny rozmiar pliku do kompresji wynosi tylko 1 megabajt, kompresja kilku obrazów to tylko 50 sztuk na raz. Płatną wersję można zakupić z subskrypcją WPMU DEV, która kosztuje 49 USD miesięcznie.

  Pobierz Wersja Pro

  2. EWWW Image Optimizer

  Wtyczka Ustawienia EWWW Image Optimizer

  EWWW Image Optimizer używa optipng, pngquant, jpegtran i innych darmowych narzędzi do wydajnej kompresji obrazów w WordPressie. Narzędzia te są zawarte w dystrybucji wtyczki jako plików wykonywalnych i uruchamiane przez wtyczkę za pośrednictwem funkcji PHP exec (), której wiele dostawcy hostingu wyłączone ze względów bezpieczeństwa.

  Istnieje również płatna wersja EWWW Image Optimizer Cloud, która, podobnie jak WP Smush, wykorzystuje zewnętrzną usługę do kompresji i optymalizacji, która jest bardziej kompatybilna z witrynami hostingowymi i nie powoduje dodatkowego obciążenia serwera. Koszt kompresji - 0,5 centa za obraz za pierwsze 1000 sztuk.

  Pobierz Wersja w chmurze

  3. TinyPNG / TinyJPG

  Usługa TinyPNG

  Początkowo TinyPNG pojawił się jako interfejs API usług i programistów online, który umożliwia kompresowanie obrazów PNG. Następnie twórcy TinyPNG stworzyli wersję dla obrazów JPEG i wtyczek dla Wordpress i Magento umożliwia automatyczne kompresowanie wszystkich pobranych obrazów za pomocą ich usługi online.

  Aby wtyczka działała, wystarczy pobrać klucz API ze strony TinyPNG. Pozwala kompresować do 500 obrazów miesięcznie za darmo, co z reguły, biorąc pod uwagę wszystkie miniatury, wystarczy na 100 plików multimedialnych w WordPressie. Dostęp do płatnego interfejsu API zaczyna się od 0,009 USD za obraz.

  Pobierz

  4. Zmień rozmiar obrazu po przesłaniu

  Konfiguracja wtyczki Zmień rozmiar obrazu po przesłaniu

  Wtyczka Zmień rozmiar obrazu po przesłaniu automatycznie zmniejsza rozmiar pobieranych obrazów w WordPress, a zamiast tego zapisuje oryginały. Pozwala to znacznie zaoszczędzić miejsce na dysku tym, którzy często korzystają z plików z aparatów cyfrowych, których rozmiar osiąga 20 MB i więcej.

  Nie zapomnij zwiększyć maksymalny rozmiar pliku jeśli chcesz przesłać duże obrazy do swojej biblioteki WordPress.

  Pobierz

  5. ShortPixel Image Optimizer

  Kompresuj obrazy za pomocą ShortPixel

  ShortPixel Image Optimizer to wtyczka i usługa kompresji obrazów w WordPressie. Bezpłatny plan obejmuje kompresję do 100 obrazów miesięcznie i nie różni się pod względem jakości kompresji od wersji płatnych, które zaczynają się od 5 USD za 5000 plików miesięcznie. Wtyczka umożliwia również przywrócenie oryginałów w dowolnym momencie.

  Pobierz

  6. Kraken Image Optimizer

  Wyniki kompresji z Kraken.io

  Serwis Kraken.io Charakteryzuje się dużą szybkością i bardzo dobrą jakością kompresji obrazu, zarówno z jakością stratną, jak i bez strat. Ich wtyczka integruje usługę z biblioteką mediów WordPress, ułatwia kompresowanie nowych i już istniejących obrazów.

  Bezpłatna wersja tej wtyczki / usługi pozwala tylko przetestować ją w ramach limitu 100 megabajtów. Płatne subskrypcje zaczynają się od 5 USD za 500 megabajtów miesięcznie.

  Pobierz

  7. Wyobraź sobie

  Kompresuj obrazy za pomocą Imagify

  Wyobraź sobie Jest to usługa od twórców popularnej wtyczki buforującej WP Rocket i dobrze integruje się z WordPress. Wersja próbna Imagify ma limit 25 megabajtów, płatne subskrypcje od 5 USD za 1 gigabajt danych miesięcznie, co według autora trwa około 10 000 obrazów.

  Pobierz

  Warto również wspomnieć, że niektórzy dostawcy hostingu i CDN lub proxy odwrotne (na przykład CloudFlare, Incapsula itp.) Automatycznie kompresują przesyłane obrazy i inne pliki w locie.

  Czy używasz kompresji obrazu w swojej witrynie WordPress? Jeśli tak, to które? Podziel się swoimi opiniami w komentarzach.

  Czy używasz kompresji obrazu w swojej witrynie WordPress?
  Jeśli tak, to które?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»